Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

הרי אם הוא היה בלם בן 25 הוא כנראה היה עושה לפחות עוד מעבר בקריירה והיה שווה יותר ממיליון יורו רבאק את הנקניק של רעננה מכרו במיליון וחצי יורו ליאנג בויז מה אין איזה באזל שרוצה את אמאדור?

6 דקות לפני, המכבייה said:

לוקח 400 עכשיו...

בלם ברמתו שווה הרבה הרבה יותר.

ג'נטלמני לא ג'נטלמני בסוף של  היום אנחנו מנהלים קבוצת כדורגל

נכון שחשוב לדעת לנהל אנשים

אבל כמעט הכל מסתכם בכסף

אני בטוח שמיטש לא פרייר,ואת זה הבנתי בעיסקת ראייקו וזהבי.

רוצים שישלמו,לא רוצים שיביא קבוצה אחרת או שישב ביציע אם הוא לא רוצה לשחק בקבוצה.

לכל דבר יש מחיר..

2 דקות לפני, hen34 said:

אבל כמעט הכל מסתכם בכסף

רוצים שישלמו,לא רוצים שיביא קבוצה אחרת או שישב ביציע אם הוא לא רוצה לשחק בקבוצה.

לכל דבר יש מחיר..

הבעיה זה לא הרצון שלו - יש לבחור משפחה ואשתו לא רוצה לחיות פה - פשוט לא מתאקלמת וכנראה גם לא מסתדרת עם אשתו של סבוריט ושל ג׳ראלדש ולכן אמרה לו אני רוצה הביתה - אפשר להבין אותה.

16 דקות לפני, המכבייה said:

לוקח 400 עכשיו...

גם אני. 100 לפה או לשם לא יעשו את מכבי עשירים ויש כאן עניין מעבר לכסף. השחקן נתן הרבה למועדון ונואש לחזור למדינה שלו כי לא התאקלם בישראל וזה מתעצם במשבר הקורונה. הוא גם קיצץ משכרו כפי שהתבקש בחודשי הקורונה.

300-400 והשחרור בסדר גמור

1 דקה לפני, hen34 said:

אבל כמעט הכל מסתכם בכסף

לכל דבר יש מחיר..

חבר, לא אני מנהל קבוצת כדורגל. ומי שמנהל, הוא פילינטרופ ענק שלא ישאיר אף אחד בכח. זהבי וראייקו לחלוטין לא קשורים לעניין הזה. הם תרנגולות מטילות ביצי זהב כבר מההגדרה הראשונית שלהם. ז'איר וסאבוריט ילכו במעט כסף אם בכלל(על פי ניסיון העבר). לא יודע מה שווה ז'איר בעולם ללא קןרונה, בן 31 ושנה לסוף חוזה. זה בוודאי נחתך עכשיו משמעותית. אף אחד לא ילך ליציע. 

11 דקות לפני, המכבייה said:

חבר, לא אני מנהל קבוצת כדורגל. ומי שמנהל, הוא פילינטרופ ענק שלא ישאיר אף אחד בכח. זהבי וראייקו לחלוטין לא קשורים לעניין הזה. הם תרנגולות מטילות ביצי זהב כבר מההגדרה הראשונית שלהם. ז'איר וסאבוריט ילכו במעט כסף אם בכלל(על פי ניסיון העבר). לא יודע מה שווה ז'איר בעולם ללא קןרונה, בן 31 ושנה לסוף חוזה. זה בוודאי נחתך עכשיו משמעותית. אף אחד לא ילך ליציע. 

סאבוריט וזאיר הם שחקנים מרכזיים מאוד בקבוצה וכדאי לאבד אותם צריכה להיות הצעה יפה על השולחן.

שוב מבין את הקושי של האישה של זאיר ואת הרצון של שחקנים אחרים להתקדם 

אבל בסופו של יום אנחנו מנהלים קבוצת כדורגל השגית ולא קייטנת קיץ

עם כל הכבוד לקיצוץ, כמעט בכל העולם קיצצו לשחקנים. זה לא היה משהו יוצא דופן.

המחיר שלו צריך להיות לפחות בגובה המחיר שהמועדון יצטרך להוציא על בלם חדש.

2 דקות לפני, hen34 said:

סאבוריט וזאיר הם שחקנים מרכזיים מאוד בקבוצה וכדאי לאבד אותם צריכה להיות הצעה יפה על השולחן.

אבל בסופו של יום אנחנו מנהלים קבוצת כדורגל השגית ולא קייטנת קיץ

אבל כך מיטש נוהג כבר קרוב לעשור. עם מאמנים, בוודאי. אין כאן דפוס עבודה חדש.

2 דקות לפני, hen34 said:

אבל בסופו של יום אנחנו מנהלים קבוצת כדורגל ולא קייטנת קיץ

ומילא אם לא היינו בפייר פליי שמגרדים שקלים כמו תפרנים ולא מסוגלים להחזיר לאוהדים כסף שמגיע להם מבלי שזה ישבור את המועדון

15 דקות לפני, snufkin said:

גם אני. 100 לפה או לשם לא יעשו את מכבי עשירים ויש כאן עניין מעבר לכסף. השחקן נתן הרבה למועדון ונואש לחזור למדינה שלו כי לא התאקלם בישראל וזה מתעצם במשבר הקורונה. הוא גם קיצץ משכרו כפי שהתבקש בחודשי הקורונה.

300-400 והשחרור בסדר גמור

לא נקבל את זה בחיים. הם רוצים שהוא ישתחרר מהחוזה שלו.

חייבים לתבוע את האמ אמא שלהם.

3 דקות לפני, המכבייה said:

אבל כך מיטש נוהג כבר קרוב לעשור. עם מאמנים, בוודאי. אין כאן דפוס עבודה חדש.

דפוס העבודה של מיטש עד עכשיו עם מי שרצה לעזוב היה תביאו את מה שאני רוצה ותקבלו את ברכת הדרך

כך היה עם המאמנים, עם זהבי ראייקו טבח וכו'..

22 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

ומילא אם לא היינו בפייר פליי שמגרדים שקלים כמו תפרנים ולא מסוגלים להחזיר לאוהדים כסף שמגיע להם מבלי שזה ישבור את המועדון

יש הבדל.  על שחקנים ישראלים שגדלו במכבי בקבוצת נוער שמושקעים בה עשרות מיליונים והגיעו עד הנבחרת

זה לגיטימי לדרוש סכומי כסף גבוהים. 

על שחקנים זרים בני 30+ שהבאת בחינם, שהביאו לך 2 אליפויות, שמרווחים חוזים אפילו לא הכי גבוהים בקבוצה שאתה עוד צריך לקזז להם ...

לגיטימי להיות ג'נטלמן ולפרגן להם שישיגו במקום אחר חוזה גבוה אחרון בקריירה בלי להערים קשיים.

זה חלק ממוניטין של עסק. ראה רמת הישראלים שחתמה במכבי חיפה אחרי עידן המנודים.  

19 דקות לפני, hen34 said:

דפוס העבודה של מיטש עד עכשיו עם מי שרצה לעזוב היה תביאו את מה שאני רוצה ותקבלו את ברכת הדרך

כך היה עם המאמנים, עם זהבי ראייקו טבח וכו'..

אני לא מסכים עם ההשוואה בין שחקנים שנקנו בכסף על מנת להימכר לבין זרים בהעברה חופשית. חיות אחרות לגמרי וגם הכסף שאתה מדמיין שהם שווים היום, לא נראה לי וודאי. אתה רוצה לשלוח את ז'איר ליציע אם לא יציעו כסף , או מספיק כסף עבורו? וולקאם טו מכבי חיפה(סתם, לא ברצינות).

4 דקות לפני, קאוביין said:

יש הבדל.  על שחקנים ישראלים שגדלו במכבי בקבוצת נוער שמושקעים בה עשרות מיליונים והגיעו עד הנבחרת

על שחקנים זרים בני 30+ שהבאת בחינם, שהביאו לך 2 אליפויות, שמרווחים חוזים אפילו לא הכי גבוהים בקבוצה שאתה עוד צריך לקזז להם ...

לגיטימי להיות ג'נטלמן ולפרגן להם שישיגו במקום אחר חוזה גבוה אחרון בקריירה בלי להערים קשיים.

הם קיבלו חוזים ארוכי טווח.

אם הם היו נפצעים ומקבלים שכר מבלי להשפיע גם היית מדבר ככה?

כדורגל אחרי הכל זה עסק כלכלי!! 

קיצר סומך על מיטש כמו תמיד

5 דקות לפני, קאוביין said:

זה גם מה שאני חושב. 

2 hours ago, Dbolsa said:

הבעיה זה לא הרצון שלו - יש לבחור משפחה ואשתו לא רוצה לחיות פה - פשוט לא מתאקלמת וכנראה גם לא מסתדרת עם אשתו של סבוריט ושל ג׳ראלדש ולכן אמרה לו אני רוצה הביתה - אפשר להבין אותה.

פפפףףףף איך אפשר לא להסתדר עם אישתו של סאבוריט. כל אחד ואחת יכולים להסתדר עם אישתו של סאבוריט, אפילו אני יכול להסתדר איתה. נשמע לי תמוהה מה שאתה אומר פה :g:

3 hours ago, Dbolsa said:

מאיפה הבאת את השטויות האלה? מי סיפרה את זה? אשתו של אמאדור, של סאבוריט או של ג'ראלדש?

3 hours ago, eran_7 said:

עם כל הכבוד לקיצוץ, כמעט בכל העולם קיצצו לשחקנים. זה לא היה משהו יוצא דופן.

המחיר שלו צריך להיות לפחות בגובה המחיר שהמועדון יצטרך להוציא על בלם חדש.

מיליארד ארבע מאות אלף אירו, מחיר מיוחד למכבי?