Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

9 דקות לפני, הנדון said:

אתה מודע לזה שמדי פעם כן נצטרך להביא שחקנים?

ברור

מבחינתי להחזיר מושאלים זה כמו להביא שחקנים, למה לא?

בכל מרקה הבעיה שאין ישראלים מעניינים, לא בישראל ולא ליגיונרים, אולי כיאל אבל אין שום סיבה להביא אותו בתכל'ס.

ומבחינת זרים יש לנו 4 זרים מצוינים, את היווני שבעיניי מגיעה לו עונה נוספת והוא מוכיח את עצמו במשחקים האחרונים, וזר שישי לעמדה כלשהי

וגם מבחינת הקבוצה שלנו... אם אני ממש מתאמץ כדי להביא רכש אז הייתי אומר להביא מגן שמאלי מחליף במקום דוידזאדה, חלוץ זר במקום בלקמן, קשר במקום ברסקי (מחזיר שני קשרים מושאלים, קארצב ואלטמן) וזהו, אלא אם כן השחקנים המושעים עוזבים

כשאם היווני לא נשאר אז שוער זר במקומו

וזה מספיק לדעתי. יש לנו קבוצה אדירה, מגובשת, שיודעת מה היא רוצה מעצמה. למה צריך לעשות מהפכות?

למה להחליף את טננבאום ולבזבז עמדה של זר? למה להחליף את דוידזאדה שנותן אחלה פלייאוף? כמה מושאלים ברמה של רוטציה במכבי כבר יש? 

Just now, אדביסי said:

המטרה לקיץ צריכה להיות לשמר 95% ממה שיש ולהוסיף לא יותר מ-4 שחקנים חדשים, כולל מושאלים!

יותר מזה יהיה מיותר ועלול לפגוע בקבוצה.

אתה גם לא יכול כל הזמן לשמר אחרת הסגל ממצה את עצמו או שחקן משמעותי עוזב ואתה מאבד אליפות.

Just now, מכביסט לעד said:

למה להחליף את טננבאום ולבזבז עמדה של זר? למה להחליף את דוידזאדה שנותן אחלה פלייאוף? כמה מושאלים ברמה של רוטציה במכבי כבר יש? 

זה שאתה מזלזל בצעירים שלנו זה ידוע, גם עם אלמוג היו לך ספקות

עוד עונת השאלה לקארצב לא תעשה לו טוב, לתת לו חצי עונה בקבוצה כמו שחוזז קיבל, יצליח יצליח והרווחנו קשר מעולה, לא יצליח אז במכבי יצטרכו להעריך מחדש את הפוטנציאל האמיתי שלו. אלטמן שחקן מעולה ולדעתי מה שחסר לנו בקישור מבחינת יצירתיות ומסירות מפתח.

לא באמת חושב שיש סיבה להחליף את דוידזאדה כי אין ישראלי באופק שיכול להיכנס לנעליים שלו, אבל אני תמיד בעד לרענן את הספסל כל שנתיים-שלוש כדי לשמור על רעב ותחרותיות

לבזבז עמדה של זר? אני לא מצליח לחשוב על עמדות בהם יש צורך בזרים, השלד הישראלי שלנו איכותי מאוד ואמור להספיק גם לאירופה. לאיזה עמדה היית? ההגנה נעולה (בהנחה שכולם נשארים), הקישור נעול, בהתקפה יש את יוני-אצילי-מיכה-אלמוג-חוזז שזה קישור התקפי אדיר, וחלוץ זר שצריך להביא

2 דקות לפני, הנדון said:

אתה גם לא יכול כל הזמן לשמר אחרת הסגל ממצה את עצמו או שחקן משמעותי עוזב ואתה מאבד אליפות.

הקבוצה שלנו לא בנויה על שחקן אחד.

גלזר עוזב זאת המכה הכי גדולה שאפשר לספוג - וגם במקרה כזה ייכנס דור פרץ לעמדה שלו, מזכיר לכם שפרץ כקשר אחורי היה ענק.

יוני עוזב? יש אצילי ואולי גם קשר התקפי זר.

לגבי מיצוי הסגל, מסכים לגבי זה, בגלל זה אני בעד להכניס שני שחקני בית לפחות

2 דקות לפני, Overmars said:

השמועות על גולסה זה פייק?

שהוא האריך חוזה?

לא ידוע עדיין, כנראה הוא יאריך אבל, הוא רצה לבדוק אופציות באירופה אבל אם לא מצא עד עכשיו אז הוא גם לא ימצא

ברסקי הוכיח אתמול שיש לו מקום בסגל שלנו 

לדעתי אלטמן צריך להמשיך עוד עונה בחיפה 

השאלה היא מה עושים עם קארצב?!? מצד אחד לבחור יש נתונים מטורפים אבל לא ממש הצליח להוכיח שהוא ברמה ראויה לסגל של מכבי

6 דקות לפני, אדביסי said:

שהוא האריך חוזה?

לא ידוע עדיין, כנראה הוא יאריך אבל, הוא רצה לבדוק אופציות באירופה אבל אם לא מצא עד עכשיו אז הוא גם לא ימצא

חושש שחיפה יעשו עליו מהלך. אנחנו עם הפיירפליי הזה (מניח שהוא תקף גם לחוזים ולא רק להעברות) וגולסה הוכיח בעבר בחיפה שהוא שלא בדיוק לויאלי למועדונים 

3 דקות לפני, Overmars said:

חושש שחיפה יעשו עליו מהלך. אנחנו עם הפיירפליי הזה (מניח שהוא תקף גם לחוזים ולא רק להעברות) וגולסה הוכיח בעבר בחיפה שהוא שלא בדיוק לויאלי למועדונים 

אני בטוח שהוא יביא לנו עדיפות, אבל מצד שני הייתי בהלם כשפורסם על אלברמן

בתכל'ס זה לא כזה הזוי שהוא ילך לחיפה, הם יציעו לו מקום בטוח בהרכב לעוד כמה שנים טובות כשאצלנו יש בית חרושת לקשרים

אבל כמו שאמרתי אני מאמין שהוא יביא לנו עדיפות כך שלא נהיה מופתעים מעזיבה אפשרית שלו...

8 דקות לפני, Overmars said:

גולסה של חיפה וגולסה של היום זה בחור אחר לחלוטין

אומר לך בוודאות שגולסה זה הבחור הכי גברי ונחמד במכבי 

צריך לקרות משהו ממש הזוי שהוא יחזור לחיפה(לא יקרה)

Just now, hen34 said:

אחרי אלברמן אני לא אופתע מכלום

Just now, hen34 said:

הסירו דאגה מליבכם, אם לא ישאר במכבי זה או כי יש לו הצעה טובה מחול או שמכבי לא ירצו בו.

דרך אגב חלופות של עידו שחר וקארצב באות מאוד בחשבון מבחינתי.

חייב 5 שחקני כנף בשביל עונה שלמה.

השנה אנחנו בלי אירופה והתחלנו עם שישה שחקנים (עטר בלקמן אצילי חוזז אלמוג יוני).

שנה הבאה עם אירופה זה יהיה חוסר אחריות להתחיל רק עם 4. זו עמדה בעייתית ותמיד יש איכשהו בעיות עם פציעות שם, מתיחות, שריר ירך אחורי וכו'.

טבח צריך להגיע במקום בלקמן ולהתחרות ביחד עם הרביעיה שנשארה על דקות. מי שיהיה טוב ישחק. מה גם שלדעתי אצילי לא ימשיך (אני רוצה מאוד וחושב שצריך להמשיך אבל יש לי תחושה שישחררו אותו).

אחלה טבח מכביסט אמיתי, בא להלחם ונקווה שנשאר לו כדורגל ברגלים. יבוא לעבוד קשה ולחזור לשחק כדורגל כמו שצריך. ככה גם תפרנו את 2 עמדות הכנפיים ואפשר להשקיע את הזר בעמדת החלוץ.

13 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

חייב 5 שחקני כנף בשביל עונה שלמה.

השנה אנחנו בלי אירופה והתחלנו עם שישה שחקנים (עטר בלקמן אצילי חוזז אלמוג יוני).

שנה הבאה עם אירופה זה יהיה חוסר אחריות להתחיל רק עם 4. זו עמדה בעייתית ותמיד יש איכשהו בעיות עם פציעות שם, מתיחות, שריר ירך אחורי וכו'.

טבח צריך להגיע במקום בלקמן ולהתחרות ביחד עם הרביעיה שנשארה על דקות. מי שיהיה טוב ישחק. מה גם שלדעתי אצילי לא ימשיך (אני רוצה מאוד וחושב שצריך להמשיך אבל יש לי תחושה שישחררו אותו).

אחלה טבח מכביסט אמיתי, בא להלחם ונקווה שנשאר לו כדורגל ברגלים. יבוא לעבוד קשה ולחזור לשחק כדורגל כמו שצריך. ככה גם תפרנו את 2 עמדות הכנפיים ואפשר להשקיע את הזר בעמדת החלוץ.

אנחנו עם אירופה? בוא נהיה מה יקרה, ההגרלות הרבה יותר קשות מפעם, להגיע לבתים באירופית יהיה הישג ענק!

ו-3/4 מהעונה בלקמן, עטר, חוזז ואלמוג היו על תקן נפקדים בסגל... מסכים שצריך 5 (במיוחד כשאלמוג/יוני יכולים לשחק חלוצים בעת הצורך) אבל לא להגזים

לגבי טבח, מעליב לקרוא לו מכביסט, לא הייתי משווה אותו לחבר'ה כמו ערן, גלזר וייני...

36 דקות לפני, אדביסי said:

זה שאתה מזלזל בצעירים שלנו זה ידוע, גם עם אלמוג היו לך ספקות

עוד עונת השאלה לקארצב לא תעשה לו טוב, לתת לו חצי עונה בקבוצה כמו שחוזז קיבל, יצליח יצליח והרווחנו קשר מעולה, לא יצליח אז במכבי יצטרכו להעריך מחדש את הפוטנציאל האמיתי שלו. אלטמן שחקן מעולה ולדעתי מה שחסר לנו בקישור מבחינת יצירתיות ומסירות מפתח.

לא באמת חושב שיש סיבה להחליף את דוידזאדה כי אין ישראלי באופק שיכול להיכנס לנעליים שלו, אבל אני תמיד בעד לרענן את הספסל כל שנתיים-שלוש כדי לשמור על רעב ותחרותיות

לבזבז עמדה של זר? אני לא מצליח לחשוב על עמדות בהם יש צורך בזרים, השלד הישראלי שלנו איכותי מאוד ואמור להספיק גם לאירופה. לאיזה עמדה היית? ההגנה נעולה (בהנחה שכולם נשארים), הקישור נעול, בהתקפה יש את יוני-אצילי-מיכה-אלמוג-חוזז שזה קישור התקפי אדיר, וחלוץ זר שצריך להביא

יפה, גם טרול וגם שקרן.

איפה ראית שזילזלתי אי פעם באילון או בצעירים? זה שאתה חיי בסרט שיש לנו נוער של אייאקס לא אומר שאתה צודק.

אין סיבה להביא גם את קארצב וגם את אלטמן לקישור, כי שניהם משחקים בקישור ואין מקום לשניהם. מה גם שההופעה של ברסקי אתמול גורמת לי לחשוב פעמיים אם כדאי לשחרר אותו. לא בטוח שקארצב או אלטמן יביאו יותר וכנראה שהם ירצו יותר דקות (בצדק, כי הם בגיל שהם צריכים לשחק והרבה).

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יפה, גם טרול וגם שקרן.

איפה ראית שזילזלתי אי פעם באילון או בצעירים? זה שאתה חיי בסרט שיש לנו נוער של אייאקס לא אומר שאתה צודק.

אין סיבה להביא גם את קארצב וגם את אלטמן לקישור, כי שניהם משחקים בקישור ואין מקום לשניהם. מה גם שההופעה של ברסקי אתמול גורמת לי לחשוב פעמיים אם כדאי לשחרר אותו. לא בטוח שקארצב או אלטמן יביאו יותר וכנראה שהם ירצו יותר דקות (בצדק, כי הם בגיל שהם צריכים לשחק והרבה).

בכל פעם יש לך את התגובה הקבועה של לזלזל בצעירים, וגם הטלת ספק ביכולות של אלמוג, כנראה אתה מעדיף שחקנים כמו טב"ח במקום להביא אמון בצעירים כמו אלמוג, זאת זכותך אבל אני לא מסכים עם הגישה הזאת

זה לא מנג'ר פה, אפשר לרשום רק 18 שחקנים, לא 180. להגיד שאלמוג "צריך להוכיח את עצמו" זה אבסורדי. צריך לתת לו את האופציה להתפתח, לא להילחם על כל דקה

אני מאוד אוהב את ברסקי ודוידזאדה אבל אם מחפשים ריענון זה רק בעמדות האלו. בקנדיל ופיבן אסור לגעת, גם לא בשכטר וריקן.

7 דקות לפני, אדביסי said:

בכל פעם יש לך את התגובה הקבועה של לזלזל בצעירים, וגם הטלת ספק ביכולות של אלמוג, כנראה אתה מעדיף שחקנים כמו טב"ח במקום להביא אמון בצעירים כמו אלמוג, זאת זכותך אבל אני לא מסכים עם הגישה הזאת

זה לא מנג'ר פה, אפשר לרשום רק 18 שחקנים, לא 180. להגיד שאלמוג "צריך להוכיח את עצמו" זה אבסורדי. צריך לתת לו את האופציה להתפתח, לא להילחם על כל דקה

אני מאוד אוהב את ברסקי ודוידזאדה אבל אם מחפשים ריענון זה רק בעמדות האלו. בקנדיל ופיבן אסור לגעת, גם לא בשכטר וריקן.

לא הבנתי עדיין איפה ראית שאני מזלזל באילון ואיפה אתה רואה שאני מזלזל בצעירים?? 

אם אתה טוען שטב"ח פחות טוב מאילון אלמוג מי יפתח בהרכב? כנראה שאילון. אם טב"ח טוב יותר מאילון ומחוזז הוא בעצם משדרג את מכבי, אז אין סיבה לא להביא אותו.

העונה ארוכה וכולם ישחקו במיוחד אם נעלה לאירופית.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הבנתי עדיין איפה ראית שאני מזלזל באילון ואיפה אתה רואה שאני מזלזל בצעירים?? 

אם אתה טוען שטב"ח פחות טוב מאילון אלמוג מי יפתח בהרכב? כנראה שאילון. אם טב"ח טוב יותר מאילון ומחוזז הוא בעצם משדרג את מכבי, אז אין סיבה לא להביא אותו.

העונה ארוכה וכולם ישחקו במיוחד אם נעלה לאירופית.

כן, וזה בטח יהיה מצב בריא כשטב"ח עם החוזה שלו יחמם את הספסל בשביל אלמוג וחוזז..

כמו שאמרתי, זה לא מנג'ר

5 hours ago, אדביסי said:

לא צריך את שרי

מזכיר את סקאריונה

יכול לשחק רק בעמדה אחת שדי תוקעת את הקישור, מה גם הוא די נעלם מולנו ברוב המשחקים ובכלל כשמכבי חיפה הייתה צריכה אותו

והגיל+שכר משחק תפקיד. מעדיף שיביאו קשר התקפי צעיר ומבטיח

גנאם היה יכול לבוא טוב, ישחק בעל עמדות הכנף

לפי דעתי עדיף על צ׳יקו

10 דקות לפני, אדביסי said:

כן, וזה בטח יהיה מצב בריא כשטב"ח עם החוזה שלו יחמם את הספסל בשביל אלמוג וחוזז..

כמו שאמרתי, זה לא מנג'ר

איזה חוזה אתה חולם כבר שיתנו לו?? הכי גבוה שהוא יקבל זה יהיה 350 אלף.

וכבר ראינו עונה שעברה עם טיבי שלא שיחק ופיבן שכן, שזה לא משנה כמה כסף כל אחד מרוויח במכבי אלא מי משחק יותר טוב.

לא הבנתי מה זה קשור למנג'ר? זה הצליח לך עם שכטר, אין סיבה שזה לא יצליח לך עם טב"ח.

10 דקות לפני, פנחס שוף said:

לפי דעתי עדיף על צ׳יקו

קללל

30 דקות לפני, פנחס שוף said:

לפי דעתי עדיף על צ׳יקו

גם יחסוך מקום של זר וגם יכל לפרוח אצלנו כי כישרון כמו שיש לו ברגליים אין לאף אחד בליגה שלנו