Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

צ'יקו אחלה שחקן, אבל אנחנו יכולים וצריכים לשאוף ליותר מזה. להגיד "אבל ניקוליץ'" לא יהפוך את צ'יקו לשחקן טוב יותר או פציע פחות.  

1 דקה לפני, עמית7 said:

צ'יקו אחלה שחקן, אבל אנחנו יכולים וצריכים לשאוף ליותר מזה. להגיד "אבל ניקוליץ'" לא יהפוך את צ'יקו לשחקן טוב יותר או פציע פחות.  

יש סדרי עדיפויות.

ובראש סדר העדיפויות צריכה לעמוד השאיפה להתקדם ולהשתפר איפה שריאלי לעשות את זה. אנחנו יכולים וצריכים להביא זר יותר טוב מצ'יקו, נקודה. אם יש זר אחר שמקומו לא במכבי (ונתעלם כרגע מענייני החוזה), זה לא סותר אחד את השני, אלא פשוט אומר שצריך להביא שני זרים ולא אחד.

חייב להתעכב על זה ש"אין לבלקמן חוזה".

מי אמר את זה? רק אתמול פורסם שיש לו חוזה והוא מתכוון להמשיך.

33 דקות לפני, turgi said:

חייב להתעכב על זה ש"אין לבלקמן חוזה".

מי אמר את זה? רק אתמול פורסם שיש לו חוזה והוא מתכוון להמשיך.

הוא חתום לשנתיים ולמכבי יש סעיף שמאפשר לה לשחרר אותו בקיץ .

2 hours ago, snufkin said:

אהלן אהלן. שולם בשמחה :). היווני חתום ליותר שנים ועדין בתור שוער שמבין שהוא הולך להיות שוער שני ושרואה את המאמן שהביא אותו עוזב (הלוואי ששישאר), המדינה זרה, זו סיטואציה בה אני יכל לראות אותו מוותר על כסף וחותם במקום אחר כדי לשחק. הוא מאוד מוערך ביוון.

ניקוליץ לא שיחק שנה וחצי ומתי יהיה כשיר ? רק אלוהים יודע. קשה לי לראות אותו מוצא קבוצה אחרת שתקח אותו במצבו נכון לקיץ הנוכחי.

מי מטפל בזה? מאמין ומקווה שג'ק

קול. שמח שהשלמנו. המון לפתחנו בפגרה הקצרה והכאוטית שמצפה לנו. 

29 דקות לפני, MTA For Ever said:

הוא חתום לשנתיים ולמכבי יש סעיף שמאפשר לה לשחרר אותו בקיץ .

מי אמר?

סליחה אבל צ'יקו לא מקום 1 בליגה ביחס מעורבות בגולים פר דקה?

שמישהו יגבה אותי בעובדות כי זכור לי שהוא כובש מהספסל- ובהרכב, מבשל, מבשל הוקי ומוסיף סחיטות פנדל.

10 דקות לפני, ששון הצהוב said:

שמישהו יגבה אותי בעובדות כי זכור לי שהוא כובש מהספסל- ובהרכב, מבשל, מבשל הוקי ומוסיף סחיטות פנדל.

לצ'יקו יש סטטיסטיקה מעולה של גולים ובישולים ביחס לדקות שהוא שיחק

מאוד מקווה שלא חושבים בטעות להשאיר את בלקמן כשחקן סגל במכבי. מעדיף לתת את המקום שלו ואת השכר שלו לשחקן נוער.

12 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אצילי מקום ראשון

6 דקות לפני, ששון הצהוב said:

או שפשוט עכשיו, כשבלקמן חזר לשבת עם המקובלים, אז מכשירים את הקרקע להכתרתו של השעיר לעזאזל החדש?

מה קשור שעיר לעזאזל? הוא מסיים חוזה וצריך למצוא חלוץ חדש. פשוט מאוד.

אחלה צ'יקו. נתן שנתיים יפות, אבל מכבי יכולה להביא יותר טוב מזה. אם הוא לא היה נפצע כל כך הרבה אולי הייתי מסכים שהוא צריך להישאר. 

וכמו שהנביא רשם מעליי אצילי מקום ראשון ביחס מוערבות בשער פר דקות ולא צ'יקו.

מפריע לי שבקושי דיברו על צ'יקו בראיונות סוף עונה. הזכירו את שני השחקנים המושעים, הזכירו את עטר ושוינפלד. אף אחד לא אמר מילה על צ'יקו. לא השחקנים, לא המאמן.

אולי זה גם אומר משהו לגבי עתידו בקבוצה.

אבל בכל מקרה זה היה קצת לא במקום. מקווה שהוא לא שם לב לזה כי זה קצת מעליב.

הזכיר לי גם איך הוא כבש בדרבי ואף אחד לא הלך בכלל לחגוג איתו. כולם הלכו לסאבוריט לברך על הבישול.

אולי באמת היה שם משהו מבחינת השתלבות חברתית בקבוצה שלא זרם כל כך

1 hour ago, Adir12 said:

מאוד מקווה שלא חושבים בטעות להשאיר את בלקמן כשחקן סגל במכבי. מעדיף לתת את המקום שלו ואת השכר שלו לשחקן נוער.

לבלקמן יש חוזה 

הקטע עם צ'יקו קצת מזכיר את עסקת קנדיל.

הרבה היו נגד כי הרגישו שהיא מיותרת. כי יש את דסה, ושפונגין מחליף ראוי וגם ייני יכול לשחק שם ואם אני לא טועה ויתרנו על כמה שחקני נוער שחלק לא אהבו את זה.

בסוף לאף אחד אין חרטה על העסקה הזו והעליונות שלנו בעמדות המגנים מורגשת כבר שנתיים. למה? כי לא התפשרנו. 

כנל לגבי ציקו. הוא טוב, אבל בהחלט אפשר להשתדרג. 

אם יווצר מצב שיאניסטיוס,בלקמן וניקוליץ משוחררים אז כמובן שהוא יותר מראוי להישאר חלק מהקאדר חלוצים.

פשוט אני לא חושב שיישאר מצב שיהיו לנו 2 חלוצים זרים, אז אם האופציה היא "להסתכן" בלהביא זר חדש או להישאר עם ציקו-לוקח את הסיכון.

אגב חייב לציין שהוא לא יכול לשחק באגף. זה כמו להחשיב את ייני בתור אחד שיכול לשחק קשר אחורי. אולי בצעירותו היה יכול, היום זו כבר לא אופציה.

אני לצערי לא רואה חלוץ שמגיע בהעברה חופשית ונותן עונת קיארטנסון,צריך יותר מזל משכל.

כבשנו כמעט כמו חיפה ויצרנו הרבה פחות מצבים מהם,סגנון המשחק שלנו שונה וההתקפה שלנו מאוד מוכשרת,הכי מוכשרת כאן.

יוני ואצילי בימין,חוזז ואלמוג בשמאל וצ׳יקו שכטר וניק באמצע זה עומק מצויין,אין משהו בליגה שדומה לזה.

אם יש נס וזהבי חוזר אז אין בעיה אפילו למכור את יוני ולעזוב את צ׳יקו ולשחק בהצבות.

ההצלחה באירופה לא תלויה ברכש אלא בשמירת הסגל הקיים ומניעת פציעות קריטיות.

לדעתי אם אין עזיבה משמעותית אז רק קנייה של ז׳ראלדש תספיק לנו להיות מוכנים.

2 דקות לפני, Almogl said:

אני לצערי לא רואה חלוץ שמגיע בהעברה חופשית ונותן עונת קיארטנסון,צריך יותר מזל משכל.

כבשנו כמעט כמו חיפה ויצרנו הרבה פחות מצבים מהם,סגנון המשחק שלנו שונה וההתקפה שלנו מאוד מוכשרת,הכי מוכשרת כאן.

יוני ואצילי בימין,חוזז ואלמוג בשמאל וצ׳יקו שכטר וניק באמצע זה עומק מצויין,אין משהו בליגה שדומה לזה.

אם יש נס וזהבי חוזר אז אין בעיה אפילו למכור את יוני ולעזוב את צ׳יקו ולשחק בהצבות.

ההצלחה באירופה לא תלויה ברכש אלא בשמירת הסגל הקיים ומניעת פציעות קריטיות.

לדעתי אם אין עזיבה משמעותית אז רק קנייה של ז׳ראלדש תספיק לנו להיות מוכנים.

אף אחד לא ביקש חלוץ שיתן עונת וידאר. בסך הכל שיהיה חלוץ טוב ושלא יהיה פציע. אפשר למצוא אם מחפשים.

לגבי רכש, אנחנו צריכים גם קשר התקפי זר.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אף אחד לא ביקש חלוץ שיתן עונת וידאר. בסך הכל שיהיה חלוץ טוב ושלא יהיה פציע. אפשר למצוא אם מחפשים.

לגבי רכש, אנחנו צריכים גם קשר התקפי זר.

אם תיהיה בעיה עם דור אני מסכים.

אם לא אז דור,גולסה,גלזר,פרץ,ריקן והילד מספיקים לאייש את שלישיית הקישור.

השנה שיחקנו 4-3-3 בלי קשר התקפי ועבד לנו מצויין

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מיכה לא תיפקד העונה. הוא צריך עוד שחקן איתו ברוטציה.

מיכה וגויאגון משחקים באותו תפקיד שאיביץ כמעט לא השתמש בו השנה.לשחק עם קשר התקפי ממש 4-2-3-1 זה מערך שמכבי השתמשה בו מעט מאוד השנה במשחקים ספיציפיים.

בעולם בלי המגבלות שלנו אני איתך ב100 אחוז.יש לנו מגבלות של חלוץ קילר וקשר התקפי סטייל הזרים של חיפה ובאר שבע, אבל במצב הנוכחי הייתי פשוט מעדיף לשמור על המרקם שיש ולצאת איתו למלחמה מאשר לצאת להרפתקאות

3 hours ago, Adir12 said:

אמת לגבי צ'יקו

אולי יש מצב להחזיר את וידאר,

רוסטוב משאילים אותו כבר 2 עונות ל3 קבוצות שונות. בגדול הוא לא פוגע, פה היה לו הכי טוב.

צ׳יקו מעורב ביותר שערים פר דקה מניקיטה ופחות מאצילי.צ׳יקו במשחק השוטף תורם יותר משניהם לטעמי למרות כל הליקויים הטכניים שלו.