Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

12 דקות לפני, אדביסי said:

להשאיר את בלקמן ולהביא את טבח על חשבון צ'יקו תהיה פשיטת רגל מקצועית

נקווה שלא יקרה

פשיטת רגל מקצועית? לא הגזמת בכלל.

כאילו החתמנו את רמי חליס. 

17 דקות לפני, Insigne said:

פשיטת רגל מקצועית? לא הגזמת בכלל.

כאילו החתמנו את רמי חליס. 

זאת דעתי.

גם מבחינה מקצועית וגם אופי.

24 דקות לפני, המכבייה said:

משאיר את צ'יקו בלי קשר להבאת חלוץ זר. אין לנו שום בעיית זרים(יש שני מקומות שניתן לפנות) והסגל הישראלי עמוק ואיכותי. 

מסכים.

זה לא קשור שיש עוד זרים. אין טעם להחזיק את צ'יקו כחלוץ מחליף ובאגף הוא לא מתאים (בגלל זה הוא לא שיחק שם כמעט אף פעם מאז שהוא הגיע).

מביא חלוץ במקום היווני, קשר התקפי במקום ניקוליץ, ובמידה וגולסה/גלזר/פרץ לא ממשיך מביא להם מחליף. אם הם ממשיכים, אז עדיף לתת לגויאגון להיות הזר השישי ולא לצ'יקו.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא קשור שיש עוד זרים. אין טעם להחזיק את צ'יקו כחלוץ מחליף ובאגף הוא לא מתאים (בגלל זה הוא לא שיחק שם כמעט אף פעם מאז שהוא הגיע).

מביא חלוץ במקום היווני, קשר התקפי במקום ניקוליץ, ובמידה וגולסה/גלזר/פרץ לא ממשיך מביא להם מחליף. אם הם ממשיכים, אז עדיף לתת לגויאגון להיות הזר השישי ולא לצ'יקו.

אני אוהב את גויאגון אבל שהוא יהיה הזר השישי במקום צ'יקו? אתה לא בכיוון

2 דקות לפני, אדביסי said:

הוא יהיה זר שישי במקום צ'יקו, כי הוא מרוויח הרבה פחות, כי הוא צעיר הרבה יותר וכי יש פחות עומס על העמדה שלו.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

במידה ונביא חלוץ טוב ושכטר ובלקמן ישארו (מה שכנראה יקרה), אז כן יש עומס.

אם מביאים חלוץ צ'יקו לא ישאר פה.

שכטר ובלקמן זה לא באמת עומס, האחד יהיה גיבוי השני לא צריך להיות פה.

17 דקות לפני, אדביסי said:

הוא לא יהיה במקום צ'יקו הוא במקום ניקוליץ שהוקפא.

47 דקות לפני, שורה said:

אם מביאים חלוץ צ'יקו לא ישאר פה.

שכטר ובלקמן זה לא באמת עומס, האחד יהיה גיבוי השני לא צריך להיות פה.

בדיוק.

בלקמן זה עומס? זה שחקן שלא צריך לשחק פה בכלל.

כמו שאמרתי, להשאיראותו ולהביא טבח על חשבון צ'יקו יהיה פשיטת רגל מקצועית שעוד תעלה לנו ביוקר.

אתם מורידים בערך של שחקן אמין שתמיד יהיה שם בשביל הקבוצה, מקווה שזה לא יעמוד למבחן, בהצלחה בלסמוך על טב"ח ובלקמן

מה קשור טב"ח לצ'יקו סעמק אתה הורג אותי.

טב"ח ובלקמן ישראלים, צ'יקו לא. לבלקמן יש חוזה, לצ'יקו לא. 

בלי קשר, אני בעד שבלקמן לא ימשיך, אבל יש לו חוזה ולא בטוח שנצליח להיפטר ממנו.

אין שום סיבה לשחרר את צ'יקו, מי ישמע איזה אופציות עדיפות עליו יש לנו. אפילו אם יש חמישה זרים להרכב ואין לו מקום אני לא ממהר לוותר עליו כזר השישי.

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה קשור טב"ח לצ'יקו סעמק אתה הורג אותי.

טב"ח ובלקמן ישראלים, צ'יקו לא. לבלקמן יש חוזה, לצ'יקו לא. 

בלי קשר, אני בעד שבלקמן לא ימשיך, אבל יש לו חוזה ולא בטוח שנצליח להיפטר ממנו.

יש בחוזה של בלקמן אפשרות לניתוק החוזה בסוף עונה

21 דקות לפני, Omer said:

אין שום סיבה לשחרר את צ'יקו, מי ישמע איזה אופציות עדיפות עליו יש לנו. אפילו אם יש חמישה זרים להרכב ואין לו מקום אני לא ממהר לוותר עליו כזר השישי.

דווקא יש: הוא פשוט לא טוב במיוחד.

אם כל הדקות שהוא קיבל השנה היו מתחלקות בין חוזז ואלמוג, למשל, ספק אם היינו רואים הבדל, והיינו מרוויחים עוד עתודה מקומית ביתית וזולה. כששחקן זר יכול להיות מוחלף ע"י שני (!) שחקני רוטציה לא חשובים במיוחד, זה אומר משהו.

גויאגון במקום ניקוליץ. לא מפחד מזה בכלל ולא צריך תעודת ביטוח של שני סופרסטארים על כל עמדה. אם צ'יקו מתאושש ובריא, נו בריינר עבורי. במצב עינינים נורמלי אני לא מאמין שיביאו טוב יותר, אז עכשיו? מצחיק.

44 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

דווקא יש: הוא פשוט לא טוב במיוחד.

אם כל הדקות שהוא קיבל השנה היו מתחלקות בין חוזז ואלמוג, למשל, ספק אם היינו רואים הבדל, והיינו מרוויחים עוד עתודה מקומית ביתית וזולה. כששחקן זר יכול להיות מוחלף ע"י שני (!) שחקני רוטציה לא חשובים במיוחד, זה אומר משהו.

בדיוק.

ציקו שחקן טוב, לא טוב מדי. קיבל מענק אליפות והלאה לקבוצה הבאה.

28 דקות לפני, המכבייה said:

גויאגון במקום ניקוליץ. לא מפחד מזה בכלל ולא צריך תעודת ביטוח של שני סופרסטארים על כל עמדה. אם צ'יקו מתאושש ובריא, נו בריינר עבורי. במצב עינינים נורמלי אני לא מאמין שיביאו טוב יותר, אז עכשיו? מצחיק.

למה לא? לא היו פה חלוצים טובים יותר מצ'יקו? לא מצאנו את סאבוריט, ז'איר וג'ראדלש בחינם? 

צ'יקו שחקן טוב, אבל לא שווה מקום של זר. הוא חסר בחלק גדול של העונה בגלל פציעות, מחמיץ לא מעט, נעלם ללא מעט משחקים, תופס מקום של זר ומרוויח הרבה. זה לא החלוץ שהייתי רוצה במכבי.

כמובן שבמידה ולא ימצאו משהו יותר טוב עדיף להשאיר אותו.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה לא? לא היו פה חלוצים טובים יותר מצ'יקו? לא מצאנו את סאבוריט, ז'איר וג'ראדלש בחינם? 

צ'יקו שחקן טוב, אבל לא שווה מקום של זר. הוא חסר בחלק גדול של העונה בגלל פציעות, מחמיץ לא מעט, נעלם ללא מעט משחקים, תופס מקום של זר ומרוויח הרבה. זה לא החלוץ שהייתי רוצה במכבי.

בעיני הוא שווה מקום של זר, בטח בסגל הישראלי שלנו. ובכלל, הקיץ הזה בעל כורחו, יהיה בסימן של לשמור על הקיים ולא בהכרח להתפתח(כמגמה). הכל בהנחה וצ'יקו בריא לגמרי. וסביר להניח שצ'יקו לא ישאר. 

ללא ספק צ'יקו כשיר הוא שחקן סגל מעולה למכבי, לא שחקן מוביל או מפתח אלא שחקן סגל.

צ'יקו לא כשיר (וכבר עברנו איתו שתי פציעות קשות כשהוא בא למכבי אחרי פציעה קשה) לא שווה מכבי מן הסתם.

אין מה להשאיר אותו לטעמי.

5 דקות לפני, שורה said:

ללא ספק צ'יקו כשיר הוא שחקן סגל מעולה למכבי, לא שחקן מוביל או מפתח אלא שחקן סגל.

צ'יקו לא כשיר (וכבר עברנו איתו שתי פציעות קשות כשהוא בא למכבי אחרי פציעה קשה) לא שווה מכבי מן הסתם.

אין מה להשאיר אותו לטעמי.

זה לא מספיק גם אם הוא כשיר. לא מביאים שחקן לסגל סתם בשביל להביא אותו לסגל. אם יש למכבי תחליפים שווי ערך ומעלה וזולים ממנו פה בבית, אז בשביל מה? בשביל למלא את מצבת הזרים שלנו לפרוטוקול?

למעט מצב של עזיבה המונית + חוסר יכולת להביא מישהו אחר, קשה לי קצת לראות מה אנחנו מרוויחים פה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מצאנו גם את קרלוס גרסיה ופריצה בחינם, אבל על כל הפצצה כזאת ברכש קיבלנו 3 סושיצ'ים.

לא רואה סיבה להחליף משהו שעובד סבבה במצב הקיים.