Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

1 דקה לפני, thunderbolt said:

טוב יש לו כנראה סיומת נחמדה וחוץ מזה לא ברור כלום . שחקן ספסל בקבוצת תחתית בשוודיה עם 3 גולים בליגה. כבר היה עדיף להביא את גאנם.

חלאס עם גאנם כבר

תראה אותו בבאר שבע נראה כמו זר לענף

בכל מקרה גם אני לא מתלהב מקאדירי

צריך חלוץ שיתן את הטון בהתקפה, שיהיה עוגן, מי יודע עוד כמה שכטר יכול לסחוב

יש לנו מספיק ילדים בהתקפה, הייתי רוצה זר מבוגר ואיכותי כמו פריצה, חבל שלא חושבים בכיוון הזה

Just now, snufkin said:

מהיר, סיומת טובה. אם הוא יגיע אני רוצה להאמין שהיתה עבודת סקאוטינג על הפוטנציאל שלו

זה מספרים של שחקן ישראלי מתחת לבינוני בליגה לאומית, מה נסגר. זרקו לו קצת אקסטרה בחלק הפיזי כי הוא ניגרי וזהו בערך.

סומך על הצוות של מכבי שאם הוא באמת מועמד אז ישבו וראו אותו מספיק כדי לעשות את הצעד הזה, אחרת היו מעדיפים לתת את הצאנס לאיזה גררו או משהו

1. לא נראלי שסבוריט ירמוז על עזיבה בציוץ בטוויטר.

2. אני מחזיק מאוד מעוואד, אני חושב שהוא לא פחות כישרוני מיוני כהן והוא בהחלט יפרח אצלנו אבל קשה להאמין שהוא יגיע.

3. קאדרי הזה נראה נחמד, צריך לזכור שיש פייר פליי וקשה להביא חלוץ ברמה ובאיכות שאנחנו צריכים. קאדירי שחקן צעיר ואם הוא יבוא ונצליח איתו אז הרווחנו ונרוויח ממנו ואם לא אז לא כזה נזק הוא צעיר ובטח לא יבוא בהרבה כסף.

33 דקות לפני, LL6 said:

1. לא נראלי שסבוריט ירמוז על עזיבה בציוץ בטוויטר.

2. אני מחזיק מאוד מעוואד, אני חושב שהוא לא פחות כישרוני מיוני כהן והוא בהחלט יפרח אצלנו אבל קשה להאמין שהוא יגיע.

3. קאדרי הזה נראה נחמד, צריך לזכור שיש פייר פליי וקשה להביא חלוץ ברמה ובאיכות שאנחנו צריכים. קאדירי שחקן צעיר ואם הוא יבוא ונצליח איתו אז הרווחנו ונרוויח ממנו ואם לא אז לא כזה נזק הוא צעיר ובטח לא יבוא בהרבה כסף.

עוואד, בניגוד לכהן, לא משחק טוב באגף. אני גם חושב שהוא שחקן טוב ופוטנציאל גדול, אבל הוא לא מתאים לצרכים והסגנון של מכבי. פריצה, בדש, שכטר - אלה חלוצים עם סגנון משחק מסויים, שלאו דווקא מאופיין בכיבוש מרובה של שערים אבל מתאים כמו כפפה ליד למכבי, וחלוץ כמו וידאר, שהוא מכונת שערים, תוקע קצת את המשחק. ברור שהקבוצה זקוקה לחלוץ בכיר וכבר השנה שכטר שיחק יותר דקות מכפי שהיה צריך אם היה לנו חלוץ כזה (ושכטר זה בינגו חבל על הזמן), אבל את עוואד לי ספציפית קשה לראות משתלב במכבי.

14 דקות לפני, אדביסי said:

חלאס עם גאנם כבר

תראה אותו בבאר שבע נראה כמו זר לענף

בכל מקרה גם אני לא מתלהב מקאדירי

צריך חלוץ שיתן את הטון בהתקפה, שיהיה עוגן, מי יודע עוד כמה שכטר יכול לסחוב

יש לנו מספיק ילדים בהתקפה, הייתי רוצה זר מבוגר ואיכותי כמו פריצה, חבל שלא חושבים בכיוון הזה

כאילו יש לך התראה כל פעם שמופיע השם גאנם.

1 hour ago, thunderbolt said:

טוב יש לו כנראה סיומת נחמדה וחוץ מזה לא ברור כלום . שחקן ספסל בקבוצת תחתית בשוודיה עם 3 גולים בליגה. כבר היה עדיף להביא את גאנם.

זה מסוג התגובות שמצטטים אחרי שנתיים שהוא מלך השערים בישראל ונמכר ב 4 מליון יורו לליגה הצרפתית ;)

אנשים פה לא בדיוק חנן גולדבלט גשש בלש

סאבוריט בפירוש הציב מטרות חדשות- ליגת האלופות וצירף את הגביע של הצ'מפיונס?

מה יותר ברור מזה...

20 דקות לפני, הישראלי היפה said:

עזבו סרטונים, בעיטות ומהלכים שלו - הכי חשוב, איך ההליכה שלו?

של שחקן. 

מה שמדהים שאנשים לא למדו לא לשפוט לפני שרואים לפחות כמה משחקים של שחקן. 

הימור:

ציקו לא ימשיך, השוער היווני יעזוב וגם ז'איר

גויאגון יהיה בסגל בוגרים גם שנה הבאה. יבוא חלוץ זר+בלם זר.

מניקוליץ לא נצליח להשתחרר.

בגזרת הישראלים: שוער מחליף, טבח מוח ואולי דן ביטון

6 דקות לפני, maor24 said:

חבל שלא משאירים את צ’יקו 

לא בטוח שנביא טוב ממנו

עם כל הכבוד צריך לשאוף ליותר מצ'יקו גם עם פייר פליי.

עם כל האהבה אליו הוא בחלק גדול מהעונה פצוע ויש לו לא מעט חלקים שהוא נעלם. לא החלוץ שהייתי רוצה לאירופה. 

מאמין שעם חיפוש טוב אפשר למצוא שחקן יותר טוב או ברמה שלו רק יותר צעיר שעוד יכול להשתפר ולהימכר בסכום יפה.