Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

42 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עזבו את שועה עכשיו.

ערוץ הספורט מפרסם שהמאמן של הניגרי שפירסמו בתחילת השבוע שאנחנו מתעניינים  בו אישר את ההתעניינות שלנו וטען שהוא ימכר בקיץ. 

יאללה תנו קצת מידע עליו החלון מתחיל.

הוא לא אישר שמכבי מתעניינת. רק אמר שיש קבוצות כלשהן שפנו.

פייק ניוז.

לא נוגע בשועה גם עם קיסם.

ילד מושתן שהוא חושב שגדול מכל מועדון שנמצא בו.

החתמה קלאסית לבאר שבע או סוג של חילופי שבויים (שהר תמורת שועה).

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

עומר פדידה

מה נעשה איתו?!

חלאס להציע בינוניים

להביא שחקן כמעט בן 30 שאת רוב הקריירה העביר בלאומית

ולא להקפיץ שחקן מהנוער זאת מדיניות בזבזנית של מכבי של ג'ורדי, לא תודה

22 דקות לפני, אדביסי said:

מה נעשה איתו?!

חלאס להציע בינוניים

להביא שחקן כמעט בן 30 שאת רוב הקריירה העביר בלאומית

ולא להקפיץ שחקן מהנוער זאת מדיניות בזבזנית של מכבי של ג'ורדי, לא תודה

ריף מסיקה

32 דקות לפני, פנחס שוף said:

עומר פדידה עם 10 שערים ו-5 בישולים, אחראי על יותר מ-50% מהשערים של כפ"ס

אלטמן עם 11 שערים ו4 בישולים

מביא?

On 25.6.2020 at 15:23, ת"א שלנו said:

אני בדעה, כנראה גם דעת מיעוט ובצדק, שאם לא יהיו לנו את הסטארים-הקילרים והמשחק שלנו יהיה מבוסס רק על שחקנים טובים וממושמעים מאוד כמו השחקנים שיש לנו כיום, כנראה שיהיה לנו קשה מאוד להגיע לאירופה. אין במה שאני אומר שום דבר שמבוסס על נתונים או מדע מדויק. זה נטו תחושה אישית שלי, שכדי להגיע לאירופה ולהישאר שם צריך שחקנים עם אישיות כמו בוזגלו בתקופת ב"ש, את זהבי בתקופת הפועל ומכבי, יצחקי ועטר ועוד שחקנים לא קונבציונאלים. נכון שהתרגלנו לקלאס אחר שמנסים להנחיל למועדון, אבל אני חושב שיש לסגנון שחקנים האלה איזה אקס פקטור באישיות שלהם שעוזר לכל קבוצה להגיע לרמות הכי גבוהות שיש - אם כמובן מנתבים את זה נכון. עכשיו ברור לי שמה שאני אומר יכול להיות שטויות אחושילינג, אבל אני רואה שיש שחקנים עם אישיות מחוספסת וכאלה שהם לא מאה בראש, שפוגשים את המועדון המתאים ויוצא מזה רק טוב. אני נעול על אירופה וחושב שכדי להגיע לשם צריך להביא שחקנים שלא קל לאמן או לנהל. מי ראה את הסדרה על ג'ורדן? בואנה זה טיפוס לא פשוט בכלל. אבל סטאר שמביא תוצאות. כנ"ל כוכבים אחרים שאנחנו מכירים. בקיצר, ירדן שועה עוד לא כוכב ורחוק מלהיות כרגע כוכבית, אבל יש לו כישרון גדול ואם מכבי לא תפחד ותדע לנהל את זה יכול להיות פה הימור מוצלח שיעזור לנו להגיע לאירופה ואולי לבסס שם מסורת לשנים הקרובות. זה חייב להיות האתגר הבא של המועדון.

ג'ורדן זה הדוגמה הכי הפוכה שיש מירדן שועה בערך, כי מהרגע הראשון הוא היה הכי מקצוען שיכול להיות, תמיד התאמן בכל הכוח וניסה לגרום לחברים לקבוצה להעלות הילוך כדי להגיע לרמת האינטנסיביות שלו באימונים.

אני חושב שבחיפה לא מטפלים נכון בשועה, והתקשורת שם מנפחת הרבה דברים, המועדון לא מצליח לשמור סיפורים בפנים מבלי שיצאו החוצה, אבל בסופו של דבר הוא לא מתנהל באופן מקצועי.

נראה לי השוואה נכונה יותר לשיקגו ההיא תהיה לדניס רודמן שהיה עושה הרבה שטויות מחוץ למגרש, והמועדון ידע להחליק לו על כל מיני דברים, ובסופו של דבר על המגרש הם קיבלו ממנו תוצרת והוא תמיד היה מחויב 100%.

גם אני חושב שמכבי צריכה "סטארים" בשביל לעשות את הצעד הבא באירופה כדי להגיע לשלב בתים אגב.

14 hours ago, פנחס שוף said:

עומר פדידה

על תקן ברק בדש? יכול להיות אופציה. למרות ששכטר יהיה במקום הזה כי המטרה להביא חלוץ בכיר.

אלוהים איך בא לי שנפגע בחלוץ זר מטורף, הרבה זמן שזה לא קרה.

בדש היה עם מוסר עבודה מצוין וקבוצתי, גם זה שהיו לו נתונים פיזיים טובים לא הרס

פדידה כבד, לא רץ ובנוי כמו שחקן ליגה ממוצע

רוצים שחקן חופשי שהוא לא רע ויכול להביא משהו מעניין למכבי זה אולי נס זמיר, וגם אם הוא מגיע זה רק לקצה הספסל

אבל די להביא שמות הזויים, כל קיץ יש בפורום אנשים שמציעים אותם, מזכיר שבקיץ הקודם בנו כאן הרים וגבעות על קייס גאנם ורז שלמה הכוכבים

1 hour ago, אדביסי said:

בדש היה עם מוסר עבודה מצוין וקבוצתי, גם זה שהיו לו נתונים פיזיים טובים לא הרס

פדידה כבד, לא רץ ובנוי כמו שחקן ליגה ממוצע

רוצים שחקן חופשי שהוא לא רע ויכול להביא משהו מעניין למכבי זה אולי נס זמיר, וגם אם הוא מגיע זה רק לקצה הספסל

אבל די להביא שמות הזויים, כל קיץ יש בפורום אנשים שמציעים אותם, מזכיר שבקיץ הקודם בנו כאן הרים וגבעות על קייס גאנם ורז שלמה הכוכבים

אתה אומר די להביא שמות הזויים ומביא את השם של נס זמיר. גם הוא עוד מעט בן 30 אגב.

שחקנים לספסל לא צריך לחפש בקבוצות אחרות. לדוגמא אם רוצים קשר מחליף אלטמן עושה עונה מעולה, יש את חנצ'יס, ברקוביץ', גררו, פראפה ועוד כמה בבית"ר רמלה.