Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

8 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

איילון אלמוג לא נופל משועה לדעתי

ובוודאות יגיע יותר רחוק ממנו

איזה לא נופל ממנו?!

אתם חיים בסרט רציני

שועה שחקן טוב ולא יותר מזה! מה הפכתם אותו לאיזה כוכב

הוא לא גולר ולמרות הכישרון שיש לו ברגליים אין לו שום מוסר עבודה

אתם סתם מנפחים את הבלון כמו שעם השנים הפכו שחקנים לא ממומשים כמו קלדרון ושי בירוק לרונאלדיניו ומסי הישראלים

חלאס לבלבל בשכל

55 דקות לפני, המכבייה said:

סטארים קילרים לא שווה בהכרח להפרות משמעת. זה לפעמים מבלבל וגם משתלב ביחד אבל אלו לא מילים נרדפות. מה גם שההגדרה סטאר קילר עדיין טעונה הוכחה במקרה של שועה. מאור בוזגלו אגב, הוא דווקא ילד טוב שלא עמד בציפיות בתחילת דרכו וכן הצליח לשקם את עצמו(אם כי לא מיצה את הפוטינציאל לגמרי).

אגב להבנתי, בכר סגר בחיפה. 

Screenshot_20200625-172045_Chrome.thumb.jpg.2d714483c91576270cd7e5298263d495.jpg

זה יותר גרוע ממה ששועה עשה להם

בוזגלו היה מורכב מאוד, עם אישיות של סטאר עאלק. היה למכבי קשה להתמודד איתו אבל אני באמת מאמין שמכבי של היום מוציאה ממנו דברים אחרים.  

24 דקות לפני, hen34 said:

אנחנו מתעסקים פה בשועה,טבח ושאר המלפפונים

קודם צריך להיפתר מיאניוטיס וניקוליץ.

לפני הכל

אח, עד יאנוטיס. הוא הברקה של האליפות הזאת(אם וכאשר).

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

Screenshot_20200625-172045_Chrome.thumb.jpg.2d714483c91576270cd7e5298263d495.jpg

זה יותר גרוע ממה ששועה עשה להם

בוזגלו היה מורכב מאוד, עם אישיות של סטאר עאלק. היה למכבי קשה להתמודד איתו אבל אני באמת מאמין שמכבי של היום מוציאה ממנו דברים אחרים.  

ראיתי בעוונותי את רוב הבוזגלוס כי בת הזוג קיבלה את הפרקים לפני כולם כדי לעשות לזה פרומו. היה עליו אז במכבי תג מחיר ענק וחוסר בשלות להתמודד אבל נראה לי שהוא חיה אחרת. הוא התאושש יפה למרות מקרה אבא מהקיצונים שראיתי בחיי. באמת. כל כך הרבה פעמים התקפלתי מול המסך למראה ההעדפה הברורה של יעקב על פני שלושת האחים האחרים, ממש מכמיר לב. אבל תשמע, לכל אחד יש תקווה וסיכוי. זה רק מצריך כזאת עבודה סיזיפית.  

מדברים על השאלה בלבד שלו (בכל מקרה אין לנו כסף לרכישה שלו העונה).

שוב, אם זה בהשאלה פלוס אופציית רכישה אפשרי לנסות - יעשה בעיות משמעת ישב ביציע ונפרד ממנו בסוף העונה, יהיה טוב אז נרוויח.

לאף קבוצה לא יהיה כסף בעונה הקרובה לרכוש אותו, לכן השאלה יכולה לבוא בחשבון.

1 hour ago, Marco_Reus said:

מבחינת כישרון, מדובר באחד משלושת הכישרונות הכי גדולים בארץ, ביחד עם אלמוג ומנור סולומון (לדעתי הכישרון הכי גדול בארץ), אבל מבחינת אופי מדובר בשחקן מאוד בעייתי שאם לא ישנה גישה לא יגיע לכלום בקריירה שלו מעבר להיות כוכב בקבוצה קטנה שתעלים עין מכל עבירות המשמעת שלו, אבל במידה וחיפה יהיו מוכנים להיפטר ממנו בכל מחיר, ז"א השאלה בחינם או מכירה במחיר נמוך מאוד (הסיכוי שזה יקרה אפסי), אני הייתי מביא בלי לחשוב פעמיים, למרות הסיכון, כי אם יש מקום שיכול ליישר את שועה זה רק אצלנו, גם שועה עצמו מבין שאחרי הכישלון בחיפה זו תהיה ההזדמנות האחרונה שלו לקדם את הקריירה לפני שהוא ימתג אץ עצמו כשחקן שיכול להצליח רק בקבוצה קטנה.

איזו הגזמה כל הכישרון שלו מבוסס על חצי עונה טובה בבני יהודה שחקנים אצלנו עושים מסלול מהלמטה של הליגה הלאומית, לליגת העל ורק אחרי זה צריכים להוכיח את עצמם אצלנו מי צריך את הנגע רע הזה שחושב שהכל מגיע לו לפה עם כפית של זהב. מסכים שקבוצה צריכה גם כמה ערסים ואי אפשר רק ילדים טובים אבל לא כאלו כמו שועה שכל שעה יש עליו כתבה וחושב שהוא בלוטלי.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנשים באמת חושבים ששחר ישאיל/ימכור לנו את שועה? באיזה סרט אתם חיים?

הזייה אם היו אומרים ברדיו חיפה שהם רוצים להשאיל ממנו שחקן היינו מתפוצצים עליהם מצחוק.

1 hour ago, אדביסי said:

מה נראה לך אנחנו הולכים עד הגמר של ליגת האלופות? כמה שחקני התקפה צריך?

אם השחקנים החשודים נשארים אז בכלל לא צריך לחשוב בכיוון של טב"ח

גם אם הם לא נשארים לא צריך אבל זה דיון אחר

לא אח לא לגמר של הליגת אלופות אבל יש עונה ארוכה יש הרבה משחקים ויש גם פציעות על הדרך,

כל השחקנים שציינתי(חוזז,כהן,אלמוג,שכטר)אלו שחקנים שיכולים לראות ספספל עם כל הכבוד הם עוד לא זהבי ויש מקום לרוטציה בהתקפה,

ואם יקרה נס ונעלה למפעל אירופי אז בכלל 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנשים באמת חושבים ששחר ישאיל/ימכור לנו את שועה? באיזה סרט אתם חיים?

מה ההבדל בין המכירה של עטר אלינו מחיפה לבין שועה?

שועה כרגע זה ילד זין פרובלמטי שיכול להיות שמה שפרסמו בתקשורת זה כלום לעומת מה שהוא עשה במשך השנה וחיפה

פשוט טיטאו מתחת לשטיח ולא נתנו לזה לצאת החוצה..

2 דקות לפני, BRoi said:

לא אח לא לגמר של הליגת אלופות אבל יש עונה ארוכה יש הרבה משחקים ויש גם פציעות על הדרך,

כל השחקנים שציינתי(חוזז,כהן,אלמוג,שכטר)אלו שחקנים שיכולים לראות ספספל עם כל הכבוד הם עוד לא זהבי ויש מקום לרוטציה בהתקפה,

ואם יקרה נס ונעלה למפעל אירופי אז בכלל 

אחי יש סגל רק של 18

לא 180

איך תרכיב 18 כל שבוע

אלמוג וכהן מחוץ לסגל? זה טירוף

1 דקה לפני, BRoi said:

מה ההבדל בין המכירה של עטר אלינו מחיפה לבין שועה?

שועה כרגע זה ילד זין פרובלמטי שיכול להיות שמה שפרסמו בתקשורת זה כלום לעומת מה שהוא עשה במשך השנה וחיפה

פשוט טיטאו מתחת לשטיח ולא נתנו לזה לצאת החוצה..

עטר נמכר אלינו שהוא רצה רק מכבי אחרי חוסר הצלחה מוחלט בחיפה ובגיל די מבוגר. 

שועה שחקן צעיר וחיפה לא תתן לנו סתם ככה כישרון כזה. 

חוץ מזה, בעסקת עטר גם אנחנו העברנו להם שחקן (אזולאי), אז זאת לא הייתה העברה חד צדדית.

37 דקות לפני, המכבייה said:

ראיתי בעוונותי את רוב הבוזגלוס כי בת הזוג קיבלה את הפרקים לפני כולם כדי לעשות לזה פרומו. היה עליו אז במכבי תג מחיר ענק וחוסר בשלות להתמודד אבל נראה לי שהוא חיה אחרת. הוא התאושש יפה למרות מקרה אבא מהקיצונים שראיתי בחיי. באמת. כל כך הרבה פעמים התקפלתי מול המסך למראה ההעדפה הברורה של יעקב על פני שלושת האחים האחרים, ממש מכמיר לב. אבל תשמע, לכל אחד יש תקווה וסיכוי. זה רק מצריך כזאת עבודה סיזיפית.  

אני מאוד אוהב את הסדרה. קיטשית וטובה. ברור שיש שם משהו הזוי ברמת הקשר עם הילדים אבל אם נסתכל על מאור בוזגלו, אני הבנתי שהוא לא טיפש ונוח לו מצד אחד להיות במקום שהוא לא קשור לאמירות של אבא שלו אבל מצד שני לתת לאבא שלו לנהל אותו. לא כי מאור לא מספיק אסרטיבי כדי להתווכח מול אבא שלו אלא כי מאור מבין שככה הוא מוציא תנאים הרבה יותר טובים ולדעתי זה win win. גם הוא לא מתעסק בג'יפה ונותן לאבא שלו לעשות את הבלאגן וגם שומר על תדמית נקייה. אני לא קונה את זה. אין לי בעיה עם המוחצנות של מאור או של שחקנים אחרים, בסדר זה חלק מאופי, אבל מאור מורכב וצריך לדעת לאמן אותו ולהתנהל איתו. ב2010 נימני אימן אותו והוא לא רצה לעלות כמחליף וב2020 קלינגר מאמן אותו והוא ירד לחדר ההלבשה כשהבין שהוא לא נכנס לדרבי. מה שמעניין את מאור בוזגלו זה מאור בוזגלו בניגוד להרבה שחקנים שלנו שהם יותר קבוצתיים. ואתה יודע מה? בספורט תחרותי צריך להיות קצת אגוצנטרי ורע (במובן הטוב של המילה) כדי לקחת את הקבוצה קדימה.

אם רוצים לתקוע יתד באירופה צריך לדעת לאלף אריות. זהבי כזה. עטר היה כזה. גם יצחקי. ורוב מי שמפוצץ כישרון יכול ליפול בזה. צריך מערכת חזקה של איזונים ובלמים אבל לא הייתי רוצה שיבייתו אריות ויהפכו אותם לכלבלבים. יש לך אריה? תן לו לשאוג אבל בגבולות שאתה משרטט כי האריה הזה יקח אותך קדימה. אני רואה יותר מידי נישונל גאוגרפיק

2 hours ago, דקסטר said:

הסמל שלנו רוצה ללבוש צהוב ולא נותנים לו ללבוש צהוב!

20200625_152446.jpg

עם תספורת כזאת אין לך ברירה, אתה חייב להיות ילד חרא 

1 דקה לפני, אדביסי said:

אחי יש סגל רק של 18

לא 180

איך תרכיב 18 כל שבוע

אלמוג וכהן מחוץ לסגל? זה טירוף

העונה פתחנו עם עטר, חוזז, אלמוג, בלקמן, צ'יקו, שכטר, שוינפלד, אצילי וכהן. 

נגיד שהשחקנים בפרשה ימשיכו את עונה הבאה כנראה נפתח עם חוזז, אלמוג, טב"ח, חלוץ זר, שכטר, כהן ואצילי. 

כל זה כשיש אפשרות שאלמוג/אצילי/כהן לא ימשיכו. טב"ח זאת החתמה מצוינת במקרה הזה.

אנחנו רוצים להיות בעונה הבאה באירופה וחוץ מזה יש לנו את גביע הטוטו ואת גביע המדינה (שהשנה הודחנו בו מוקדם מה שלא אמור לקרות בעונה הבאה.) תוסיפו לזה את הפציעות שתמיד יש במכבי ותראו שטב"ח יהיה אחלה רכש.

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

מנור סולמון, זהבי, מוח, אדי גוטליב ו-2 זרים במקום ניקוליץ' ויאניוטיס וזה חלון טוב בשבילי

באמת מפתיע שאדי גוטליב לא מועמד אלינו מישהו בדק לו דופק בשנה האחרונה מאז שעבר לרוסיה?

Just now, הנדון said:

באמת מפתיע שאדי גוטליב לא מועמד אלינו מישהו בדק לו דופק בשנה האחרונה מאז שעבר לרוסיה?

אם כבר להחזיר סמלים גם צריך להשיב אותו הביתה

שועה ילד חסר ביטחון. חוץ מכדורגל אין לו יותר מידי. מכבי יכולה להרים אותו לשמיים. אם אני מכבי אני סוגר איתו חוזה ומצמיד לו את שרן כמנטור מלווה, מחייב את גלזר לקחת אותו לספר שלו פעם בשבוע קבוע, איילון אלמוג הופך לbff שלו ומחייב אותם לצפות כל היום בקלטות של רונאלדו ורוני מתקופת מנצסטר של פרגי, גולסה יושב איתו פעמיים בשבוע לשיעורי אנגלית, דור פרץ משמיע לו פודקסטים של העצמה אישית ויונתן כהן שומע איתו פעם בשבוע שידורים חיים של רדיו חיפה. זאת תכנית אימונים לילדים מורכבים שאם יתמיד בה יגיע תוך 3 שנים לקבוצה בסדר גודל של ליברפול.

אני מטריד אותי יותר איך הוא לא מסתכסך עם סלאח בליברפול, על זה לא חשבתי עד הסוף בתכנית האסטרטגית שלי. אולי שווה להביא את דאבור או להחזיר את ראדי לקאמבק לא מרגש כדי שילמד את המנטליות של סלאח ויבוא מוכן לאנפילד.