Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

מה שחיפה עשתה היום עם ההחלטה שלה בעניין שועה, זה לתעדף את ההשקעה הכספית בו על פני ניהול תקין וסביר של מועדון. "חכה בחוץ עד שבלבול ילך". היינו בסרט הזה עם בוזגלו(לא אותם סדרי גודל כי מאור בסך הכל לא היה מקרה של הד קייס). אם אני זוכר נכון, יצאנו מהלופ הזה כשמיטש הגיע ופשוט שיחרר. שחר חי עדיין את העולם הישן. 

31 דקות לפני, hen34 said:

אל תגנוב דעת יה ששון

אם ראובן עובד היום במכבי הוא מגיע למנצסטר סיטי

יש כשרוניים שהם גם בעייתיים במסגרת היותם כדורגלנים.

את זה אפשר לתקן.

ויש כשרוניים שהם מקרי קצה, שהם חסרי תקנה ושזה לא חלק מהכדורגל.

אלו ישויות שגם אם יגעו בשמיים ויקחו אליפויות- עדיין הנפש שלהם תהא מועדת לסיכון.

ראובן עובד במצב מסכן חיים. זה כבר הרבה שנים חרג מהקונטקסט של כדורגל.

אני משער שירדן שועה ידרדר את עצמו לאיזושהיא סיטואציה טראגית במוקדם או במאוחר-

ויתרה מזאת, ככל שיזכה להצלחה מטאורית בטווח הקרוב, כך יחווה התרסקות יותר קולוסאלית בטווח הרחוק.

אם יכבוש למשל שלושער הרואי, אז לאחר שבוע יהיה מעורב בפרשה מכוערת.

אם יהיה חלק מזכיה בתואר כלשהו- זה יהיה נידון לשותפות בפשע מסכן אחר.

דפוס אישיותי שכזה.

לא מנת חלקו של עולם הספורט.

איביץ' אחלה בחילופים התקפיים - אבל עוד לא הוכח כפסיכיאטר קליני.

הרגתם את הילד. אני זוכר שהיה לו בסדר גמור בבני יהודה ומהרגע שבא לחיפה התחיל להסתבך. אני זוכר שגם שכטר סבל שם ומיד שעבר לבית"ר התחיל לפרוח, עטר היה מת לברוח ואצלנו חברתית הלך לו הרבה יותר טוב ואפילו בניון התלכלך בפוליטיקה עם  הקהל שלהם. יש שם הרבה מורכבויות בעיקר בגלל ניהול לא נכון וחוסר יציבות לדעתי שמשפיע על השחקנים. בוא נגיד שקשה לי להאמין שיגיע אלינו שחקן ולא יתיישר מהר מאוד. ייני יגרזן לו את החיים עוד הרבה לפני איביץ.

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הרגתם את הילד. אני זוכר שהיה לו בסדר גמור בבני יהודה ומהרגע שבא לחיפה התחיל להסתבך. אני זוכר שגם שכטר סבל שם ומיד שעבר לבית"ר התחיל לפרוח, עטר היה מת לברוח ואצלנו חברתית הלך לו הרבה יותר טוב ואפילו בניון התלכלך בפוליטיקה עם  הקהל שלהם. יש שם הרבה מורכבויות בעיקר בגלל ניהול לא נכון וחוסר יציבות לדעתי שמשפיע על השחקנים. בוא נגיד שקשה לי להאמין שיגיע אלינו שחקן ולא יתיישר מהר מאוד. ייני יגרזן לו את החיים עוד הרבה לפני איביץ.

שכטר, עטר ובניון פשוט נכשלו שם מקצועית. 

אף אחד לא ישנה אותו. גם את עטר, שהוא שחקן עם אופי בעייתי, לא הצלחנו לשנות ובסוף הוא נזרק. שועה פי כמה יותר בעייתי מעטר, אז אין סיכוי שהוא ישתנה.

הבן אדם שולח עבריינים לאיים על עיתונאים. למה שנרצה את המחלה הזאת אצלנו בקבוצה? עם כל הכבוד לאיביץ' ומיץ', מדובר פה בתחתית של התחתית ואף אחד לא ישנה את זה.

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אתה מדבר על שחקן שמגיע למשחק עם כובע עם כיתוב Why always me, הוא יותר קרוב באופי לבוזגלו, לא לשכטר ובטח שלא לבניון.

16 דקות לפני, ת"א שלנו said:

היה לו בסדר כי העלימו הרבה עין וזה גם גרם למרמור אצל שחקנים אחרים.

ובכלל איך אפשר להשוות את שכטר ועטר לשועה שעשה שם מה שבא עם כמות הפרות משמעת שיש שחקנים שקריירה שלמה לא מצליחים לעשות?

אני בדעה, כנראה גם דעת מיעוט ובצדק, שאם לא יהיו לנו את הסטארים-הקילרים והמשחק שלנו יהיה מבוסס רק על שחקנים טובים וממושמעים מאוד כמו השחקנים שיש לנו כיום, כנראה שיהיה לנו קשה מאוד להגיע לאירופה. אין במה שאני אומר שום דבר שמבוסס על נתונים או מדע מדויק. זה נטו תחושה אישית שלי, שכדי להגיע לאירופה ולהישאר שם צריך שחקנים עם אישיות כמו בוזגלו בתקופת ב"ש, את זהבי בתקופת הפועל ומכבי, יצחקי ועטר ועוד שחקנים לא קונבציונאלים. נכון שהתרגלנו לקלאס אחר שמנסים להנחיל למועדון, אבל אני חושב שיש לסגנון שחקנים האלה איזה אקס פקטור באישיות שלהם שעוזר לכל קבוצה להגיע לרמות הכי גבוהות שיש - אם כמובן מנתבים את זה נכון. עכשיו ברור לי שמה שאני אומר יכול להיות שטויות אחושילינג, אבל אני רואה שיש שחקנים עם אישיות מחוספסת וכאלה שהם לא מאה בראש, שפוגשים את המועדון המתאים ויוצא מזה רק טוב. אני נעול על אירופה וחושב שכדי להגיע לשם צריך להביא שחקנים שלא קל לאמן או לנהל. מי ראה את הסדרה על ג'ורדן? בואנה זה טיפוס לא פשוט בכלל. אבל סטאר שמביא תוצאות. כנ"ל כוכבים אחרים שאנחנו מכירים. בקיצר, ירדן שועה עוד לא כוכב ורחוק מלהיות כרגע כוכבית, אבל יש לו כישרון גדול ואם מכבי לא תפחד ותדע לנהל את זה יכול להיות פה הימור מוצלח שיעזור לנו להגיע לאירופה ואולי לבסס שם מסורת לשנים הקרובות. זה חייב להיות האתגר הבא של המועדון.

18 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אתה מדבר על שחקן שמגיע למשחק עם כובע עם כיתוב Why always me, הוא יותר קרוב באופי לבוזגלו, לא לשכטר ובטח שלא לבניון.

גם יונתן כהן הגיע עם הכובע הזה למשחק לפני שלושה שבועות

1 דקה לפני, ת"א שלנו said:

למה הוא עזב את מכבי להפועל בנערים? מה היה שם?

אורי אוזן דיבר על זה בקצרה, הוא אימן אותו אז

אותו סיפור כמו תמיד. משפחה דוחה שגידלה ילד דוחה, עצלן שחושב שהכל מגיע לו

קילל מאמנים ושחקנים, עשה מה שבזין שלו

הנה כתבה מאוד עדינה לגבי מה הלך איתו באותה תקופה

https://sports.walla.co.il/item/3197917

והכי גרוע

שבמקום לשנות את עצמו הוא הכיר כמה חברים מפוקפקים בבני יהודה

בקיצור הבחור הולך לאבדון, ולא רק בכדורגל, עוד 5-6 שנים הוא יהיה בסטטוס של ראובן עובד

עצוב להגיד את זה אבל זה מה שיקרה.

32 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

האמת שזה ספציפית זה שת"פ של כל מיני שחקנים עם מותג קופרפליי, שזאת קבוצה שעושה אימוני כושר פוצ'יוולי עם כדור בחוף וכל מיני שחקנים מתאמנים איתם בקיץ כולל יהונתן כהן בין השאר. הכובע הזה זה חלק מליין שלהם (יש גם את הכובע עם הSHARK ATTACK זה הקפיצה המפורסמת עם הרגליים למעלה בפוצ'יוולי).

21 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני בדעה, כנראה גם דעת מיעוט ובצדק, שאם לא יהיו לנו את הסטארים-הקילרים והמשחק שלנו יהיה מבוסס רק על שחקנים טובים וממושמעים מאוד כמו השחקנים שיש לנו כיום, כנראה שיהיה לנו קשה מאוד להגיע לאירופה. אין במה שאני אומר שום דבר שמבוסס על נתונים או מדע מדויק. זה נטו תחושה אישית שלי, שכדי להגיע לאירופה ולהישאר שם צריך שחקנים עם אישיות כמו בוזגלו בתקופת ב"ש, את זהבי בתקופת הפועל ומכבי, יצחקי ועטר ועוד שחקנים לא קונבציונאלים. נכון שהתרגלנו לקלאס אחר שמנסים להנחיל למועדון, אבל אני חושב שיש לסגנון שחקנים האלה איזה אקס פקטור באישיות שלהם שעוזר לכל קבוצה להגיע לרמות הכי גבוהות שיש - אם כמובן מנתבים את זה נכון. עכשיו ברור לי שמה שאני אומר יכול להיות שטויות אחושילינג, אבל אני רואה שיש שחקנים עם אישיות מחוספסת וכאלה שהם לא מאה בראש, שפוגשים את המועדון המתאים ויוצא מזה רק טוב. אני נעול על אירופה וחושב שכדי להגיע לשם צריך להביא שחקנים שלא קל לאמן או לנהל. מי ראה את הסדרה על ג'ורדן? בואנה זה טיפוס לא פשוט בכלל. אבל סטאר שמביא תוצאות. כנ"ל כוכבים אחרים שאנחנו מכירים. בקיצר, ירדן שועה עוד לא כוכב ורחוק מלהיות כרגע כוכבית, אבל יש לו כישרון גדול ואם מכבי לא תפחד ותדע לנהל את זה יכול להיות פה הימור מוצלח שיעזור לנו להגיע לאירופה ואולי לבסס שם מסורת לשנים הקרובות. זה חייב להיות האתגר הבא של המועדון.

אני מבין לגמרי מה שאתה אומר, ולשועה לגמרי יש את זה. ואולי בקונסטלציה מסויימת יש איזשהו סיכוי שהוא יגיע לפה והכוכבים יסתדרו עם השמש והירח ותיפול עליו השכינה וזה יהיה שידוך משמיים.

אבל לדעתי הסיכוי לכך נמוך ולא שווה את הסיכון

מבחינת כישרון, מדובר באחד משלושת הכישרונות הכי גדולים בארץ, ביחד עם אלמוג ומנור סולומון (לדעתי הכישרון הכי גדול בארץ), אבל מבחינת אופי מדובר בשחקן מאוד בעייתי שאם לא ישנה גישה לא יגיע לכלום בקריירה שלו מעבר להיות כוכב בקבוצה קטנה שתעלים עין מכל עבירות המשמעת שלו, אבל במידה וחיפה יהיו מוכנים להיפטר ממנו בכל מחיר, ז"א השאלה בחינם או מכירה במחיר נמוך מאוד (הסיכוי שזה יקרה אפסי), אני הייתי מביא בלי לחשוב פעמיים, למרות הסיכון, כי אם יש מקום שיכול ליישר את שועה זה רק אצלנו, גם שועה עצמו מבין שאחרי הכישלון בחיפה זו תהיה ההזדמנות האחרונה שלו לקדם את הקריירה לפני שהוא ימתג אץ עצמו כשחקן שיכול להצליח רק בקבוצה קטנה.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

סטארים קילרים לא שווה בהכרח להפרות משמעת. זה לפעמים מבלבל וגם משתלב ביחד אבל אלו לא מילים נרדפות. מה גם שההגדרה סטאר קילר עדיין טעונה הוכחה במקרה של שועה. מאור בוזגלו אגב, הוא דווקא ילד טוב שלא עמד בציפיות בתחילת דרכו וכן הצליח לשקם את עצמו(אם כי לא מיצה את הפוטינציאל לגמרי).

אגב להבנתי, בכר סגר בחיפה. 

2 hours ago, ששון הצהוב said:

כשרוניים? חכה שתראה מה יש לראובן עובד בין הרגליים...לא מהעולם הזה...

ברגליים או בין הרגליים?

שועה כישרון עצום אבל לא תודה. אולי עם איביץ', ייני וזהבי בקבוצה הוא יוכל להשתנות וגם זה לא בטוח

להשוות את טיבי וקרויף לירדן שועה ולכל מאמן שהיה לו בחיים - זו לא השוואה רצינית. 

זורקים כאן גם הרבה פעמים ראובן עובד בהקשר של שועה, רק מזכיר שלראובן יש אליפות. לשועה עוד לא.

איביץ לא איביץ ושרן ייני הגדול, לא כל כך בטוח שיצליחו לסובב לו את הקופסא בחזרה. לא בטוח גם שאיביץ יהיה שם כשזה יקרה (אם יקרה)

אל תהיו בטוחים שהמעטפת הבריאה במכבי תצליח לרפא כל ילד חולה ולהפוך אותו לכוכב כדורגל.

בכל אופן, יעקב שחר לא ישחרר אותו כל כך מהר אם ידע שהוא מגיע למכבי + מה כל כך טוב בשועה שאין באחרים בגיל שלו?

5 דקות לפני, המכבייה said:

סטארים קילרים לא שווה בהכרח להפרות משמעת. זה לפעמים מבלבל וגם משתלב ביחד אבל אלו לא מילים נרדפות. מה גם שההגדרה סטאר קילר עדיין טעונה הוכחה במקרה של שועה. מאור בוזגלו אגב, הוא דווקא ילד טוב שלא עמד בציפיות בתחילת דרכו וכן הצליח לשקם את עצמו(אם כי לא מיצה את הפוטינציאל לגמרי).

אגב להבנתי, בכר סגר בחיפה. 

מסכים.

שחקן טוב ככל שיהיה אבל ההתנהגות שלו רחוקה מאוד משל שחקן מקצועני,לא תודה.

יש את יהונתן חוזז אלמוג ושכטר,תביא את בן חיים אם תצליח להביא עוד חלוץ 9 זר ברמה וההתקפה שלך סגורה ואם מיכה

ואצילי נשארים במכבי אז בכלל .

4 דקות לפני, BRoi said:

שחקן טוב ככל שיהיה אבל ההתנהגות שלו רחוקה מאוד משל שחקן מקצועני,לא תודה.

יש את יהונתן חוזז אלמוג ושכטר,תביא את בן חיים אם תצליח להביא עוד חלוץ 9 זר ברמה וההתקפה שלך סגורה ואם מיכה

ואצילי נשארים במכבי אז בכלל .

מה נראה לך אנחנו הולכים עד הגמר של ליגת האלופות? כמה שחקני התקפה צריך?

אם השחקנים החשודים נשארים אז בכלל לא צריך לחשוב בכיוון של טב"ח

גם אם הם לא נשארים לא צריך אבל זה דיון אחר