Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

Just now, hen34 said:

אם אצילי/יוני לא עוזבים  חס וחלילה לא מבין מה הצורך בכלל בבן חיים?!?

גם אם הם עוזבים לא צריך אותו

אני מזכיר לכם שגם כשלא לקחנו אליפויות בקושי היה לו מקום. היה נותן שלושה שבועות טובים ואז נרדם לשמונה חודשים, לאיביץ׳ לא תהיה סבלנות אליו ואני ברצינות לא מבין בשביל מה צריך אותו. עם כל החיבה, הוא תמיד היה אוברייטד, אני גם לא מפחד אם יחתום בחיפה. במכבי בטח אין לו במקום, ובכנות אחרי כל כך הרבה זמן בלי כדורגל אני לא בטוח שיש לו מקום גם בחיפה.

1 hour ago, Omer said:

אני מזכיר לכם שגם כשלא לקחנו אליפויות בקושי היה לו מקום. היה נותן שלושה שבועות טובים ואז נרדם לשמונה חודשים, לאיביץ׳ לא תהיה סבלנות אליו ואני ברצינות לא מבין בשביל מה צריך אותו. עם כל החיבה, הוא תמיד היה אוברייטד, אני גם לא מפחד אם יחתום בחיפה. במכבי בטח אין לו במקום, ובכנות אחרי כל כך הרבה זמן בלי כדורגל אני לא בטוח שיש לו מקום גם בחיפה.

קצת הגזמת, עונה אחרונה 18 גולים. היה אחד הכוכבים של הקבוצה ביחד עם זהבי. ראו את זה טוב גם בצ'מפיונס שהוא מסוגל להתמודד.

השאלה הגדולה איך הוא יחזור אחרי הפציעה.

בעונה האחרונה שלו הוא התחיל נהדר (בעיקר נגד דייגים), ועוד בסתיו הוריד הילוך ושיחק בערך את שאר העונה על ניוטרל עד כמה שזכור לי. היתה איזו אשליה שעכשיו בלי זהבי הוא יפרח, בפועל זה החזיק מעמד מעט מאוד זמן. ולפני זה הוא שיחק עם ערן זהבי, שם שחקן התקפה יכול לא לעשות כלום במשך עונה שלמה ואף אחד לא ישים לב. היו לו כמה משחקים טובים, פה ושם. הוא פשוט נהנה מתדמית של שחקן בכיר בקבוצה גדולה, וזה הפך אותו ליותר ממה שהוא, וגם העלה לו את השתן הראש.

בכלל, הקטע של שחקן אוברייטד שחוזר לארץ אחרי כישלון מהדהד ו/או פציעה קשה - רק לי זה זועק "חוזה רב-שנתי בסכום מגוחך במכבי חיפה"?

9 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לא

כן

הוא אנדרייטד הוציא מהנבחרת כלום הזאת את המקסימום 

לא אשם שיש לשחקנים אופי ישראלי והם לוזרים בנשמה 

40 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

כן

הוא אנדרייטד הוציא מהנבחרת כלום הזאת את המקסימום 

לא אשם שיש לשחקנים אופי ישראלי והם לוזרים בנשמה 

אנחנו לא צריכים מאמנים שמוציאים מקבוצות כושלות את המקסימום.

אנחנו צריכים מאמנים שמביאים קבוצות טובות לגבהים חדשים (קשה מאוד אחרי איביץ, אבל זה הסגנון).

ולכן, לא...

חושב שאנשים פה קצת נסחפים באנטי כלפי בן חיים.

אולי כי המועדון בשנה לאחר זהבי שידר שהוא התחליף שלו אז אנשים התאכזבו..בפועל שחקן עם דריבל ומהירות בטופ הישראלי ולרוב סוגר עונה על 10+ שערים ובישולים 

מכבי לרוב מביאה שחקנים עם נסיון מועדון או שחקנים שיסתדרו חברתית טוב

בן חיים מכיר את החדר ההלבשה, יודעים מה מקבלים, יש פה סיכון מינימלי ואני בטוח שהחוזה שלו נמוך משמעותית מהשנים שהיה פה.

אי אפשר לדעת אולי זה גם דרישות של שחקנים שלא במכבי שיכולים לתת דרייב לחתימתם, כולם זוכרים את ליאן בן חיים ומי החברות שלה.

שחקנים של מכבי מאוד רוצים שיחזור

5 hours ago, Omer said:

בעונה האחרונה שלו הוא התחיל נהדר (בעיקר נגד דייגים), ועוד בסתיו הוריד הילוך ושיחק בערך את שאר העונה על ניוטרל עד כמה שזכור לי. היתה איזו אשליה שעכשיו בלי זהבי הוא יפרח, בפועל זה החזיק מעמד מעט מאוד זמן. ולפני זה הוא שיחק עם ערן זהבי, שם שחקן התקפה יכול לא לעשות כלום במשך עונה שלמה ואף אחד לא ישים לב. היו לו כמה משחקים טובים, פה ושם. הוא פשוט נהנה מתדמית של שחקן בכיר בקבוצה גדולה, וזה הפך אותו ליותר ממה שהוא, וגם העלה לו את השתן הראש.

בכלל, הקטע של שחקן אוברייטד שחוזר לארץ אחרי כישלון מהדהד ו/או פציעה קשה - רק לי זה זועק "חוזה רב-שנתי בסכום מגוחך במכבי חיפה"?

חלאס לרשום שהעונה האחרונה שלו הייתה נפילה זה כבר הזוי-  15 שערי ליגה, 1 גביע ו3 בליגה האירופית.

שנה לפני כן עם זהבי בסגל 12 שערים בארץ.

43 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

חושב שאנשים פה קצת נסחפים באנטי כלפי בן חיים.

אולי כי המועדון בשנה לאחר זהבי שידר שהוא התחליף שלו אז אנשים התאכזבו..בפועל שחקן עם דריבל ומהירות בטופ הישראלי ולרוב סוגר עונה על 10+ שערים ובישולים 

נכון.

האנטי כאן כלפי המוח קצת מזכיר את הזחיחות אחרי האליפות ה-3.

כשכולנו חשבנו שגם אם אסי בוזגלו ילבש צהוב וליטו יאמן.... אנחנו נסיים את השנה עם אליפות.

צריך לרענן את הסגל. לוותר על שחקן כמו טל בן חיים (אישיות+חיבור למועדון+יכולות) זה לוקסוס גדול מדי. 

למרות הפציעה שלו, הוא שחקן רעב שמכיר את המועדון ובדיוק כמו שכטר הוא רוצה להוסיף כמה תארים לרזומה. הוא לא בא לשחק בנדמה לי.

1 hour ago, Insigne said:

נכון.

האנטי כאן כלפי המוח קצת מזכיר את הזחיחות אחרי האליפות ה-3.

כשכולנו חשבנו שגם אם אסי בוזגלו ילבש צהוב וליטו יאמן.... אנחנו נסיים את השנה עם אליפות.

צריך לרענן את הסגל. לוותר על שחקן כמו טל בן חיים (אישיות+חיבור למועדון+יכולות) זה לוקסוס גדול מדי. 

למרות הפציעה שלו, הוא שחקן רעב שמכיר את המועדון ובדיוק כמו שכטר הוא רוצה להוסיף כמה תארים לרזומה. הוא לא בא לשחק בנדמה לי.

למרות שאישית לא אוהב אותו

שום אנטי ואף אחד לא זחוח.

המוח לא ישדרג מה שיש לי,ואני רוצה משהו שישדרג את הסגל/הרכב

זהבי/זר+זר לקישור זה שידרוג, לא המוח 

הקטע שהוא לא בא לפה על תקן כוכב. הוא בא להיות השחקן הותיק והמשלים סטייל שכטר. זה לא שהוא ירוויח איזה חצי מיליון לעונה לחוזה עם 4 שנים. 

Just now, hen34 said:

למרות שאישית לא אוהב אותו

שום אנטי ואף אחד לא זחוח.

המוח לא ישדרג מה שיש לי,ואני רוצה משהו שישדרג את הסגל/הרכב

זהבי/זר+זר לקישור זה שידרוג לא המוח 

הוא לא בא על חשבון אחד הזרים. אחרי שנתיים של אליפויות צריך להביא שחקן או שניים גם לרוטציה כדי שיוסיף קצת דברים שאין לנו ויוסיף עוד רעב ומלחמה על ההרכב.

הסגל הרי לא יישאר אותו הדבר, יש לנו שני שחקנים שאלוהים (מיטש) יודע אם יישארו איתנו.

יוני יכול ללכת לאירופה בסבירות די גבוהה.

טל בן חיים בחוזה סביר זה הימור שאני לוקח בשתי ידיים.

לא מאוהבי טל בן חיים אבל הסיטואציה איתו היא מושלמת עבורנו.

בטח בזמן הפייר-פליי הפיננסי הוא נמצא בדיוק במקום שבו אנחנו רוצים שחקן כמוהו - בן 30, מגיע רעב לשחק כדורגל לאחר שנתיים שבהן לא הפסיקו להשמיץ אותו, את השכר ואת האין תרומה שלו. מעבר לחיבור יש לו עם חלק עם המועדון וחלק גדול מהשחקנים, הוא מגיע עם דרייב עצום להוכיח שיש לו עוד זה עדיין. מספיק לראות על אילו שחקנים היו כאן מריבות בשנים האחרונות - גאנם, קבהא, קלטינס אופיר מזרחי בכדי להבין שמאגר הכישרונות מדלדל. ויש כאן עוד כאלו שהיה צריך לשלם עבורם ביי-אאוט. פה אתה מקבל שחקן ללא חוזה שהיה אחד מהטובים בליגה וכרגע מגיע בתוך שחקן משלים. גם אם מישהו מכאן ייצא ממכונת זמן ויספר לנו שבדיעבד, בן חיים הנוכחי הוא 50 אחוז מבן חיים שיצא מאיתנו, זה משהו שרובנו היינו לוקחים כי גם זה שווה יותר מכל השחקנים שמסתובבים בליגה. בטח אלו שהם בלי חוזה.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

הוא לא בא על חשבון אחד הזרים. אחרי שנתיים של אליפויות צריך להביא שחקן או שניים גם לרוטציה כדי שיוסיף קצת דברים שאין לנו ויוסיף עוד רעב ומלחמה על ההרכב.

לא מביאים שחקן בשביל "רעב", לא בשביל "מלחמה על ההרכב" וגם "רוטציה" זו לא מילת קסם. או שהתרומה הפוטנציאלית שלו מצדיקה החתמה, או שלא.

7 דקות לפני, ניסו said:

שיהיה אצלנו רק כדי שלא יהיה אצל אחרים

וזו הסיבה הגרועה ביותר להביא שחקן כלשהוא. 

6 דקות לפני, ניסו said:

שיהיה אצלנו רק כדי שלא יהיה אצל אחרים

כשיש לי את יוני, אלמוג, אצילי, חוזז,וציקו (אם ישאר)שגם יכול לשחק באגף

אין לי בעיה שטבח ילך לכל מקום שיחפוץ