Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

11 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הגיע הזמן לאירופה. זה הבן אדם שיכול לקרב אותנו לשם אם לא איביץ. אין לי סבלנות לאיזה מאמן שיעשה טובה שהוא מגיע למכבי שרק בנובמבר יכיר את השחקנים לעומק. ראינו את הפאדיחה שהייתה לסוזה עם ההוצאה של זהבי ב3-3 על באזל. לא שהייתי מוותר על סוזה אבל אף אחד לא מבטיח לנו סוזה חדש ואם נקבל שוטא, יוקנוביץ, וידיגל או קרויף המאמן אז בכר עולה עליהם בכמה רמות.

אני מבין מה אתה אומר שמאמן זר לא מכיר את השחקנים וכל זה, אבל לפעמים זה גם יכול לבוא לטובה. 

מאמן זר מגיע כשהוא לא יודע מי כוכב ומי נחשב חלש. הוא מגיע אובייקטיבי ובלי דעות קודמות על השחקנים מה שבכר או כל מאמן ישראלי כן יבואו איתו.

לחדר ההלבשה מתאים יותר מאמן זר.

במידה ואין אופציות טובות, בכר הוא הישראלי היחיד שהייתי רוצה שיאמן פה.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני מבין מה אתה אומר שמאמן זר לא מכיר את השחקנים וכל זה, אבל לפעמים זה גם יכול לבוא לטובה. 

מאמן זר מגיע כשהוא לא יודע מי כוכב ומי נחשב חלש. הוא מגיע אובייקטיבי ובלי דעות קודמות על השחקנים מה שבכר או כל מאמן ישראלי כן יבואו איתו.

לחדר ההלבשה מתאים יותר מאמן זר.

במידה ואין אופציות טובות, בכר הוא הישראלי היחיד שהייתי רוצה שיאמן פה.

אחי בוא אני אגיד לך איך אני רואה את זה-

הכל תלוי בגישה. 

קח לדוגמא את קרויף שהיה חבר של השחקנים וניסה לרצות אותם. זה עלה לו בריבית דה ריבית ראה תקרית קרויף-טיבי. הסחבקיאדה בילבלה את השחקנים. צריך דמות סמכותית וחזקה כי לא כולם צריכים ליטוף וקשר אישי עמוק כמו שהיה בינו לבין ערן. מהעבר השני יש את איביץ וסוזה שהם גרזני דיסטאנס ובאים לעבוד בלי בילבולי שכל. בשביל להיות כזה בלי שחדר ההלבשה יתהפך עלייך אתה צריך כוח וגיבוי מהמועדון. ברגע שיש לך מי שלא מוכן לקבל את הסמכות שלך כמאמן או לעשות הגנה כל המשחק יעוף אם לא יתיישר ומי שמוכן הופך להיות "חייל שלך". 

קח את בכר. הוא ידע להעמיד כוכבים במקום ולספסל אותם כשצריך ומעבר לכך הפך את השחקנים שלו למחויבים ואגרסיבים אחושילינג עם מנטליות של אריות. צריך לפרגן. הכל טוב. אנחנו יודעים מה העוצמות של מכבי ועם מה התמודדנו בשנים האחרונות. ב"ש היו רמה גבוהה לא בגלל השחקנים אלא בגלל אלונה ברקת וברק בכר. נוצרה שיטה ודרך. זה מה שהביא להם את החוסן המנטלי ואיתה גם באה ההצלחה.

4 hours ago, ת"א שלנו said:

אני לא מבין איך אתה אומר את זה אחי היקר

מי זה הוד רוממותו יוקנוביץ הזה שהגיע אלינו מריאל מדריד היישר למועדון הפרובנציאלי שלנו.

שיגיד תודה שהוא דרך בקריית שלום. הוא הגיע כדי לעשות קפיצת מדרגה והצליח בזכות סוכן טוב וחשיפה מליגת האלופות. 

יש מאמנים שמגיעים לקבוצה ותודעתית מבינים שזו הקבוצה האחרונה שהם הולכים לאמן וכך הם ממקסמים את היכולת שלהם (גם אם זה לא באמת הקבוצה האחרונה).

ויש מאמנים גאוותנים ושחצנים שמחכים לרגע שהם יקבלו הזדמנות ויעופו כמה שיותר מהר. זה מאמנים כמו יוקנוביץ. אפס אישיות. אפס מנהיגות. לא צריך מאמנים כמוהו ולא משנה כמה על הנייר הוא מגניב לכם יותר, בשקלול בכר מתאים ממנו פי כמה וכמה.

שומרים על התחת שלו מי שישמע עשה משהו גדול הליצן הזה. גם באנגליה היה לו טונות של מזל. 

לאן עפת אח יקר. אמרתי שהמינוי שלו הוא כישלון. אני אפילו די מסכים איתך. מפה ולהגיד שהוא מאמן גרוע...לא יודע,הרקורד יחסית מרשים. אני לא ראיתי את משחקים של פולהאם ו-ווטפורד ואני מניח שגם אתה, אז זה הדבר היחידי שאני מסתמך עליו.

אני מניח שהיו קשיי התאקלמות ואי התאמת ציפיות. זה חתיכת שינוי להגיע מהפריימירשיפ לפה ולצאת לאיזה משחק חוץ בסכנין. אפילו המתחם אימונים שלנו הוא 10 רמות מתחת ממה שהוא התרגל. יש בנטפליקס את הסדרה על סנדרלנד, תראה איך נראה מתחם אימונים של קבוצה בהתרסקות שהבעלים סוגר את הברז. גם לא עוד 50 שנה אצלינו.

שוב,לא מגן עליו. חרא גישה וחרא מנטליות. שאתה מגיעים למקום אתה צריך להיות טוטאלי והוא היה בידיוק ההפך.

אבל מקצועי נטו? אי אפשר שזה מינוי הזוי של מאמן גרוע.

בטח לא בשורה אחת עם וידיגל.

6 hours ago, ת"א שלנו said:

סיפורים יפים אתה מספר על הנסיבות.

בשורה התחתונה יש את מבחן המציאות ולא את מבחן סיפורי הסבתא ובמבחן המציאות הזה יש חוסר הצלחה עם קרויף המאמן, וידיגל, ארבלדזה, יוקנוביץ' ואוסקר 2. 

ליקוק תחת לבכר תגיד לחברים שלך לא לי. יש כאן מאמן שלקח 7 תארים ב4 שנים. 3 אליפויות, גביע מדינה, גביע טוטו ופעמיים אלוף האלופים + הצלחה באירופה עם קבוצה סבירה בקריית שמונה וקבוצה שהפך לטובה בב"ש כולל התמודדות עם שחקנים מפוצצי אגו. זה מאמן גדול ומוכשר. הרבה יותר גדול ומוכשר מיוקנוביץ' הענק שהגיע לכאן בפוזה והתנשאות מינימום הוא מוריניו ועזב ברגע הראשון שיכל בלי לחשוב על הקבוצה. ואם בכר היה אנגלי\ספרדי ולא ישראלי, מזמן הוא לא היה פה. 

בכר מאמן מעולה,  

עכשיו מעניין אותי איפה אתה ממקם את בכר בין מאמני מכבי שאתה עוד מוכן לתת להם קרדיט כטובים, מעל איביץ' ? מתחת לאיביץ' ומעל סוזה ? מועמד ראוי להחליף את קלופ ?

1 hour ago, erantheking21 said:

אז מה? המח יחזור?:g:

בקבוצות פייסבוק של אוהדי מכבי יש כל מני פרסומים של "מקורבים" ( ש. מזרחי וכו') על זה שטבח סיכם במכבי לשנתיים.

:g:

12 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

בקבוצות פייסבוק של אוהדי מכבי יש כל מני פרסומים של "מקורבים" ( ש. מזרחי וכו') על זה שטבח סיכם במכבי לשנתיים.

שום דבר קונקרטי כרגע

לגבי יוקאנוביץ׳, לא אוהב את הבחור אבל להגיד שאין לו חלק בהעפלה לאלופות ושהכל זה מזל וזהבי, לא אוהב את זה. היו עוד 10 שחקנים שעמדו יפה על המגרש, נלחמו, עשו הגנה, ביזבזו זמן. היה שם מארג קבוצתי.

ודרך אגב, למה יוקאנוביץ׳ ברשימה של המאמנים שנכשלו ובוס ברשימה של המאמנים שהצליחו?

44 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

נחת

1 hour ago, zion8 said:

לאן עפת אח יקר. אמרתי שהמינוי שלו הוא כישלון. אני אפילו די מסכים איתך. מפה ולהגיד שהוא מאמן גרוע...לא יודע,הרקורד יחסית מרשים. אני לא ראיתי את משחקים של פולהאם ו-ווטפורד ואני מניח שגם אתה, אז זה הדבר היחידי שאני מסתמך עליו.

אני מניח שהיו קשיי התאקלמות ואי התאמת ציפיות. זה חתיכת שינוי להגיע מהפריימירשיפ לפה ולצאת לאיזה משחק חוץ בסכנין. אפילו המתחם אימונים שלנו הוא 10 רמות מתחת ממה שהוא התרגל. יש בנטפליקס את הסדרה על סנדרלנד, תראה איך נראה מתחם אימונים של קבוצה בהתרסקות שהבעלים סוגר את הברז. גם לא עוד 50 שנה אצלינו.

שוב,לא מגן עליו. חרא גישה וחרא מנטליות. שאתה מגיעים למקום אתה צריך להיות טוטאלי והוא היה בידיוק ההפך.

אבל מקצועי נטו? אי אפשר שזה מינוי הזוי של מאמן גרוע.

בטח לא בשורה אחת עם וידיגל.

שמע לא מגיעים לישראל אם אין לך רווח מהמהלך. זה win win ואף אחד לא עושה לנו טובה בניגוד למה שזה נראה לפעמים. לא אמרתי שהוא מאמן גרוע אבל הוא גם לא איזה עילוי. מדובר במאמן שלא הצליח להשאיר חותם במכבי ולדעתי לקח אותנו לאחור. הגיע נטו בשביל ליגת האלופות, לנסות לעשות שואו מהר ולהתעופף מפה וזה לא מספיק. 

בקיצר לא באתי לנתח את היכולות שלו, מה שבאתי להציג זה נתוני הצלחה איכותנים וכמותנים של דרך ותוצאות במינויי מאמנים זרים שלדעתי לא הוכיח את עצמו מספיק בניגוד לתחושה שיש לנו. ויחד עם זאת זה מה שהיה וזה היה הכי טוב כי אין ישראלים טובים בשוק פרט לבכר. האם בכר הוא מעל איביץ או מתחת? אני חושב שאיביץ הוא הכי טוב שראיתי חד משמעית. ואני לא חושב שיש עניין או צורך להשוות בין מאמנים. זה לא הסיפור וזה לדבר באוויר. אני מסתכל על המאמן עם סיכוי ההצלחה הגבוהים ביותר להגיע למכבי ולעזור לה להצליח באירופה ובליגה. ובגלל שאנחנו מכירים מה זה חבלי לידה והתאקלמות בארץ חדשה ובגלל שאנחנו מבינים שאפשר גם ליפול על מאמן זר לא מוצלח, אני אומר שהמינוי של בכר הוא לא אופציה ב' אלא צריך להיות בתעדוף מכל הסיבות. מכבי סל הצליחו עם בלאט וגרשון. צריך יכולות טובות ואם יש לך אותם זה לא משנה איפה דודה של סבתא שלך נולדה ובאיזה צבע הפספורט שלך.

יוקאנוביץ באותה שורה עם סוזה, בוס ואיביץ מבחינה מקצועית נטו. יש לו חלק גדול בהעפלה לאלופות ביחד עם זהבי.

מבחינת התנהגות זה קצת קשה לשפוט מאמן שבא מאנגליה לחור תחת הזה למשחקים מול אשדוד וסכנין ומקבל הצעה לחזור לשם.

כל ההתבטאויות במסיבות עיתונאים זה שטויות, לא היתה שום בעיה עם זה. 

5 דקות לפני, eran_7 said:

יוקאנוביץ באותה שורה עם סוזה, בוס ואיביץ מבחינה מקצועית נטו. יש לו חלק גדול בהעפלה לאלופות ביחד עם זהבי.

מבחינת התנהגות זה קצת קשה לשפוט מאמן שבא מאנגליה לחור תחת הזה למשחקים מול אשדוד וסכנין ומקבל הצעה לחזור לשם.

כל ההתבטאויות במסיבות עיתונאים זה שטויות, לא היתה שום בעיה עם זה. 

איך כל דבר "אירופאי" נראה לנו נוצץ וטוב יותר ממה שיש לנו כאן. הוא הגיע מווטפורד וזה לא קבוצה טובה יותר ממכבי או עם פסיליטיס ברמה גבוהה יותר. 

Vicarage_Road_2015.thumb.jpg.a0454c9da33a399a250e1e207965ab50.jpg

זה האיצטדיון. 20k 

טרנר משופר עם כיסאות של דוחא.

הביא ליגת האלופות יפה. לא אקח לו את זה. 

גם קלינגר הביא. גם לו לא ניקח.

אם לא היה כאן פוטנציאל הצלחה גבוה הוא לא היה מגיע. זה השתלם לו. דוחא או אשדוד, בסוף זה לא משנה. אתה מגיע לעשות דרך ולקחת קבוצה ללבל גבוה יותר ממה שהייתה לפני שהגעת, כל התירוצים האלה זה בילבולי שכל והנה לא רצה את דוחא בסכנין קיבל את דוחא בקטר.

שם אותו באותה השורה עם טון קאנן רק עם הרבה ניסיון קודם והבטחה גדולה שלא מומשה ופגעה קשות בקבוצה. טון קאנן לעשירים. 

49 דקות לפני, ת"א שלנו said:

איך כל דבר "אירופאי" נראה לנו נוצץ וטוב יותר ממה שיש לנו כאן. הוא הגיע מווטפורד וזה לא קבוצה טובה יותר ממכבי או עם פסיליטיס ברמה גבוהה יותר. 

זה האיצטדיון. 20k 

אם לא היה כאן פוטנציאל הצלחה גבוה הוא לא היה מגיע. זה השתלם לו. דוחא או אשדוד, בסוף זה לא משנה. אתה מגיע לעשות דרך ולקחת קבוצה ללבל גבוה יותר ממה שהייתה לפני שהגעת, כל התירוצים האלה זה בילבולי שכל והנה לא רצה את דוחא בסכנין קיבל את דוחא בקטר.

שם אותו באותה השורה עם טון קאנן רק עם הרבה ניסיון קודם והבטחה גדולה שלא מומשה ופגעה קשות בקבוצה. טון קאנן לעשירים. 

אתה יודע איזה ארגז הוא לוקח בקטאר? גם סוזה אימן בסין, מה זה קשור?

רק שלפני קטאר הוא אימן בפרמייר ליג והעלה 2 קבוצות מהצ'מפיונשיפ שזאת ליגה ברמה גבוהה מאוד. אין קשר לאצטדיון, ווטפורד מועדון מפואר באנגליה. 

1 hour ago, ת"א שלנו said:

זה האיצטדיון. 20k 

אתה צוחק כאילו?

שיא חדש של מה? יעני אתה החכם שיודע הכל ומגיב עם חחח ואני איזה אהבל ששובר שיאי טמטום בפורום? בוא חביבי תכתוב לעניין ואל תבלבל בשכל עם שטויות כי זה לא מוסיף. 

ווטפורד שנת 2014-2015 הייתה בליגה השנייה אחרי למעלה מעשור. מכבי לעומתה שיחקה באירופה עם כמה הצלחות על פרנקפורט ובורדו בליגה האירופאית וקטפה תארים בישראל. 

עם כל הכבוד לווטפורד של 2014 יוקנוביץ לא הגיע אלינו מריאל מדריד אלא מליגה שנייה מכובדת ויוקרתית מאוד באנגליה אבל אנחנו לא איזה קבוצת חובבנים ומכבי של סוזה/פאקו מול ווטפורד 2014 יש פה יתרון גדול למכבי של סוזה/פאקו. לכן מה שאני אומר שיוקנוביץ לא עשה לנו טובה אלא בא למקפצה כולל מפעל אירופאי הכי יוקרתי בפוטנציה מה שבליגה השנייה באנגליה לא קיבל. 

14 דקות לפני, ת"א שלנו said:

שיא חדש של מה? יעני אתה החכם שיודע הכל ומגיב עם חחח ואני איזה אהבל ששובר שיאי טמטום בפורום? בוא חביבי תכתוב לעניין ואל תבלבל בשכל עם שטויות כי זה לא מוסיף. 

ווטפורד שנת 2014-2015 הייתה בליגה השנייה אחרי למעלה מעשור. מכבי לעומתה שיחקה באירופה עם כמה הצלחות על פרנקפורט ובורדו בליגה האירופאית וקטפה תארים בישראל. 

עם כל הכבוד לווטפורד של 2014 יוקנוביץ לא הגיע אלינו מריאל מדריד אלא מליגה שנייה מכובדת ויוקרתית מאוד באנגליה אבל אנחנו לא איזה קבוצת חובבנים ומכבי של סוזה/פאקו מול ווטפורד 2014 יש פה יתרון גדול למכבי של סוזה/פאקו. לכן מה שאני אומר שיוקנוביץ לא עשה לנו טובה אלא בא למקפצה כולל מפעל אירופאי הכי יוקרתי בפוטנציה מה שבליגה השנייה באנגליה לא קיבל. 

אתה מדבר על קבוצה שעלתה לפרמיירליג, בעונה ההיא הם קנו את איגהלו ב-8 מיליון יורו. על מה לעזאזל אתה מדבר?

עונה אחרי בכלל, רכש במעל 80 מיליון יורו, פי 4 בערך מהתקציב הכולל של מכבי.

גם הצגת את האצטדיון שלהם כ-20 אלף מקומות כטרנר משודרג כאילו מכבי לא שיחקה באצטדיון של 13 אלף מקומות.

22 דקות לפני, סלבה said:

אתה מדבר על קבוצה שעלתה לפרמיירליג, בעונה ההיא הם קנו את איגהלו ב-8 מיליון יורו. על מה לעזאזל אתה מדבר?

עונה אחרי בכלל, רכש במעל 80 מיליון יורו, פי 4 בערך מהתקציב הכולל של מכבי.

גם הצגת את האצטדיון שלהם כ-20 אלף מקומות כטרנר משודרג כאילו מכבי לא שיחקה באצטדיון של 13 אלף מקומות.

מה זה משנה בכמה הם קנו שחקנים או מה התמחור שלהם. זה הופך אותם לקבוצה טובה יותר בגלל ששווי מחירי השחקנים בתקרה? אם כך פריז הייתה צריכה להגיע לגמר ליגת האלופות כל שנה והקבוצה של ערן זהבי בטח תיקח פה דאבל קל. כסף לא דווקא מראה על עוצמה של קבוצה ויש עוד מרכיבים מן הסתם וזה גם מה שהמאמנים מחפשים- בין היתר מקפצה מקצועית, תרבות ארגונית, יוקרה ועוד.

מאמן כמוהו מסתכל על הטופ של הקבוצות וחושב מה הדרך הכי מהירה ונכונה עבורו להצליח להגיע אליהן. אם הגיע למכבי כנראה שגם הוא הבין שזו יכולה להיות מקפצה טובה יותר מליגה 2 באנגליה. אף אחד לא כפה עליו להגיע. להקטין את מכבי או להראות כמה הליגה שלנו פח כדי להצדיק את העוול שהוא עשה למועדון או להראות כמה הוא תותח ואפשר להבין אותו על זה שהוא נטש זה בדיחה. הוא לא הצליח במכבי. מינוי לא נכון שלו. 

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מה זה משנה בכמה הם קנו שחקנים או מה התמחור שלהם. זה הופך אותם לקבוצה טובה יותר בגלל ששווי מחירי השחקנים בתקרה? אם כך פריז הייתה צריכה להגיע לגמר ליגת האלופות כל שנה. כסף לא דווקא מראה על עוצמה של קבוצה ויש עוד מרכיבים. בין היתר מקפצה מקצועית, תרבות ארגונית, יוקרה ועוד.

מאמן כמוהו מסתכל על הטופ של הקבוצות וחושב מה הדרך הכי מהירה ונכונה עבורו להצליח להגיע אליהן. אם הגיע למכבי כנראה שגם הוא הבין שזו יכולה להיות מקפצה טובה יותר מליגה 2 באנגליה. אף אחד לא כפה עליו להגיע. להקטין את מכבי או להראות כמה הליגה שלנו פח כדי להצדיק את העוול שהוא עשה למועדון או להראות כמה הוא תותח ואפשר להבין אותו על זה שהוא נטש זה בדיחה. הוא לא הצליח במכבי. מינוי לא נכון שלו. 

הוא הגיע למכבי כי קיבל ארגזים של כסף, עם בונוס שמן מאוד על העלייה לליגת האלופות, אתה ממש מעוות את המציאות.

הוא העלה קבוצה לפרמיירליג, זו מקפצה יותר טובה מכל קבוצת ליגה ישראלית, גם אם משחקת באירופה. הכסף שיש לווטפורד הוא חתיכת שיקול, זה מאפשר יותר אופציות, ברור. גם המתקנים שלהם טובים משמעותית, לא רק אצטדיון.

אבל הוא פוטר/לא קיבל אפשרות להמשיך בווטפורד לפריימרליג. אז השיקול הוא מכבי עם אופציה לליגת האלופות או למצוא קבוצה בליגה 2 אנגליה ולנסות לעלות אותה שוב כי לא היה סביר שיקחו אותו ישר לפרמרליג. מה אתה היית עושה? אני חושב שהרבה מאודמאמנים היו עושים כמוהו ומגיעים למכבי כי היו מבינים שדרך מכבי אפשר להתקדם יותר מלהיות מובטל או מלאמן שוב בליגה 2 באנגליה.

הוא לא עשה לנו טובה. הוא הגיע לקבוצה חזקה וראויה אחרי סבב קצר ומוצלח של מכבי באירופה. 

53 דקות לפני, ת"א שלנו said:

די פלג בחייאת, 

השוות בין קבוצת פרמייר ליג למכבי וזה פשוט לא רציני... קשה להיכנס לדיון כזה. 

לא מתווכח אם ההחלטה של יוקנוביץ' לבוא למכבי הייתה נכונה או לא מקצועית, אלא פשוט לזלזל בווטפורד לעומת מכבי זה מצחיק. 

5 דקות לפני, DaleMaccabi said:

די פלג בחייאת, 

השוות בין קבוצת פרמייר ליג למכבי וזה פשוט לא רציני... קשה להיכנס לדיון כזה. 

לא מתווכח אם ההחלטה של יוקנוביץ' לבוא למכבי הייתה נכונה או לא מקצועית, אלא פשוט לזלזל בווטפורד לעומת מכבי זה מצחיק. 

אני לא מזלזל באף קבוצה. מי אני בכלל שאזלזל במישהו. מצד שני גם לא צריך להפריז ברמה שלהם ב2014 ולהפוך את מכבי לאיזה ברירת מחדל ואז להצדיק מאמן שהיה פה בינוני והתנהל בחוסר מנהיגות. וקיבינימט לא יודע מה התגלגלתי לדיון הזה על ווטפורד...בסוף עם כל האכילת ראש שלי על זה איביץ ישאר, בכר יגיע לחיפה ויקבל מהקהל שלנו בראש בכל משחק מולם. וקיבינימט כל הדיון הזה

מאמן שהעלה שתי קבוצות שונות לפריימרליג הוא מאמן גדול.

המינוי אצלנו לא היה מוצלח במיוחד, אבל זה לא לקוח מזה שהוא מאמן גדול.

היה אחראי ביחד עם הקבוצה וזהבי בראש לעלייה לצמפיונס ונתן פתיחת עונה לא רעה בכלל עד ההצעה מפולהאם ששם התחיל לזרוק וזיין אותנו.

בלי שיחרורים (אולי בקטנה לקדם מושאלים במקום ברסקי וכזה)

פלוס זהבי ועוד קשר לאמצע בנוסף למיכה פרץ וגולסה ויש פה את הקבוצה הכי גדולה אי פעם במכבי

לחשוב על

טננבאום 

סאבוריט  זאיר טיבי/שרן/זר  גראלדש 

גלזר

פרץ

זר

אלמוג    זהבי    יוני/אצילי 

זה הכי טוב..

3 דקות לפני, hen34 said:

בלי שיחרורים (אולי בקטנה לקדם מושאלים במקום ברסקי וכזה)

פלוס זהבי ועוד קשר לאמצע בנוסף למיכה פרץ וגולסה ויש פה את הקבוצה הכי גדולה אי פעם במכבי

לחשוב על

טננבאום 

סאבוריט  זאיר טיבי/שרן/זר  גראלדש 

גלזר

פרץ

זר

אלמוג    זהבי    יוני/אצילי 

זה הכי טוב..

עם הרכב כזה להושיב את מיכה על הספסל זה טיפשות, יותר טוב מכל זר שתביא. הבעיה העיקרית שלו העונה הייתה שלא היה לו שחקנים כמעט שעושים תנועה ורק מבקשים את הכדור לרגל.