Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

מדמיין את בכר בראיון סחבקי אחרי משחק בספורט 5 עם גוטמן ובוני ועולה לי בחילה.

אגב היה להם סגל מטורף בב"ש, אוגו, הובאן, ראדי, אוחנה, בוזגלו, מליקסון, ווקמה, סהר, ברדה, לוסיו, ויטור, צדק, ביטון. במונחים ישראלים הם בנו קבוצת אולסטאר

19 דקות לפני, ת"א שלנו said:

יוקנוביץ לא מעניין אותי יותר מידי. מצידי שיהיה המאמן הכי גדול בהיסטוריה. שורה תחתונה הוא נטש את הספינה באמצע העונה וגילה אפס מנהיגות. לא צריך מאמנים כמוהו שעושים טובה שהם באים. שיהנה בקטר

צודק. ציטטתי את זה כי זה הכי קצר שלך. מסכים איתך בכל מילה.

ג'ורדי ענק ואיש מקצוע גדול אבל מאמן...לא. 

לגבי סלבישה, כל מילה שכתבת. לדעתי הוא פחות טוב מכל קודמיו במכבי.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו מדברים מבחינה מקצועית נטו. בהתנהגות ברור שהוא יצא זבל.

זה חלק מהמקצועיות של המאמן.

מי כאן מראיין עובדים למקום עבודה? 

התנהלות עם מעסיק קודם מעיד הרבה על המקצועיות שלך בתור עובד בארגון. לא רק טקטיקה ושרטוטים על הלוח המחיק

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

הוא מכר את המשחק מול בש כדי להשתחרר מוקדם. איך זה לא מקצועי? לא מבין.

הוא גמר לנו את האליפות באותה עונה ברגע הזה. לא מבין אותכם.

זה בגלל האופי פח שלו. במחינת כדורגל, כשהוא כן רצה הוא היה אחלה.

ברור שיש דברים אחרים לא פחות חשובים מלדעת כדורגל, אבל דיברנו על הכדורגל שלו.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה בגלל האופי פח שלו. במחינת כדורגל, כשהוא כן רצה הוא היה אחלה.

ברור שיש דברים אחרים לא פחות חשובים מלדעת כדורגל, אבל דיברנו על הכדורגל שלו.

אה, אז ירדן שועה וראובן עובד הם כוכבי הכדורגל הישראלי לדעתך?

זה בא ביחד, זה חלק מהחבילה. איש דוחה לשנוא שמכר לנו משחק.

לא דיברתי על הכדורגל שלו דיברתי על היותו המאמן. מאמן זה דמות. יורגן קלופ לא רק מבין כדורגל נהדר עם ידע אנליטי ומדעי אלא הוא עובד חזק מאוד על המעבר. על הקהילה, המשפחתיות ואלמנטים נוספים שקשורים לזה. זה מכלול של מאמן. וזה מה שמוציא מהכוח אל הפועל. הידע התיאורטי שלו או היכולות שלו בתור טקטיקן או ואטאבר הן לא הכל. 

ההתנהגות של יוקנוביץ לא הייתה טובה בלשון המעטה. זה שהוא מבין בכדורגל לא הופך אותו למאמן גדול.

גם גדי כרמלי מבין בכדורגל.

בכל אופן ולפי דעתי האישית בלבד, נשאר טעם רע מאוד מיוקנוביץ. גם זה שעזב באמצע ולדעת רבים מכר אותנו וגם ההתנהגות שלו באופן כללי כאילו הוא גדול על אלוהים.

לא בא לפה אריגו סאקי או זיזו...עלה עם ווטפורד ליגה ופוטר מספרד אם אני זוכר נכון. 

יוקנוביץ היה ועדין מאמן ענק מכל הבחינות. לא מבין מה אתם רוצים, בגלל כמה ראיונות בהם כעס על ההשתהות עם הרכש? הוא צדק 100%

חוץ מזה איך אפשר לשכוח את המשפט האדיר שלו: "סטטיסטיקה זה כמו ביקיני, רואים בה הרבה אבל לא את מה שבאמת חשוב" לפנתיאון.

33 דקות לפני, תמיר8 said:

מדמיין את בכר בראיון סחבקי אחרי משחק בספורט 5 עם גוטמן ובוני ועולה לי בחילה.

וואי איכס

מצד שני לא יודע אם אני מעדיף את בכר בחיפה ומאמן זר חדש שלא מכיר את הליגה אצלנו.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

לא היה לו את ערן זהבי

מאמן צריך לדעת להשתמש בכלים שלו, לבכר היה את וואקמה.

כנראה ששנינו יודעים שבכר במכבי אותה עונה לא מביא אותה לצמפיונס כשבמוקדמות פוגשים את באזל ופלזן

יוקאנוביץ הגיע לכאן דקה אחרי שהכניס לקבוצתו את הסכום הכי גבוה שניתן לקבל בכדורגל היום. ועשה ווי גם על המשימה הראשונה שלו והכניס למכבי את הסכום הכי גבוה שהיא יכולה לקבל. אלו לא דברים של מה בכך, בטח עבור מועדון בליגה הישראלית. הוא לא הסתגל וגם נהג לא לעניין אבל תוציאו אותו בבקשה מההשוואות לויטו או לשוטא. לא אותו ענף.

7 דקות לפני, המכבייה said:

יוקאנוביץ הגיע לכאן דקה אחרי שהכניס לקבוצתו את הסכום הכי גבוה שניתן לקבל בכדורגל היום. ועשה ווי גם על המשימה הראשונה שלו והכניס למכבי את הסכום הכי גבוה שהיא יכולה לקבל. אלו לא דברים של מה בכך, בטח עבור מועדון בליגה הישראלית. הוא לא הסתגל וגם נהג לא לעניין אבל תוציאו אותו בבקשה מההשוואות לויטו או לשוטא. לא אותו ענף.

יואב ידידי, זה לא רלוונטי.

ההעפלה לליגת האלופות היא 100% זיקוק טהור של המכביזם המודרני בנוסח ערן זהבי. שום קשר ליוקאנוביץ'. התקופה שלו במכבי לא הייתה טובה והתסיימה במכירה מכוונת ליריבה שלנו על התואר כדי להשתחרר מהחוזה - מבין למה אתה לא משווה אותו לליטו (שוטף כלים לא מאמן) או שוטא (במקור מאמן בפועל כישלון מטורף) ועדיין, אין לי מילים טובות על סלבישה, עדיין מאחל לו להכשל בכל קבוצה שהוא מגיע אליה.

37 דקות לפני, המכבייה said:

ליטו ושוטא גם לא נמצאים באותו הענף. לדעתי.

ליטו נמצא בענף אחר לגמרי.

בכל אופן, העפלה לליגת האלופות זה אחלה והכי מהמם בעשור האחרון אבל (תקן אותי אם אני טועה) סלבישה היה שותף להעפלה ולא הדמות המרכזית בהעפלה. כל הכבוד לו ...ועדיין.

7 דקות לפני, Insigne said:

ליטו ושוטא גם לא נמצאים באותו הענף. לדעתי.

ליטו נמצא בענף אחר לגמרי.

בכל אופן, העפלה לליגת האלופות זה אחלה והכי מהמם בעשור האחרון אבל (תקן אותי אם אני טועה) סלבישה היה שותף להעפלה ולא הדמות המרכזית בהעפלה. כל הכבוד לו ...ועדיין.

המון מזל ואחד ערן אלוהינו, אבל סלבישה העמיד הגנה יפה בכלים שהיו לו(שפונגין, עמבה, טבח). אגב, המשחק הראשון בבית מול פלזן היה נוראי ממש. 

2 hours ago, Sawyerdroid said:

אה, אז ירדן שועה וראובן עובד הם כוכבי הכדורגל הישראלי לדעתך?

זה בא ביחד, זה חלק מהחבילה. איש דוחה לשנוא שמכר לנו משחק.

לא, אבל יש להם אחלה כדורגל.

מסכים שזה בא ביחד, אבל מישהו רשם למעלה שאם בכר לא היה ישראלי הוא כבר היה מגיע מזמן למקומות שיוקאנוביץ' הגיע וזה לא נכון להגיד כי כשהראש שלו נמצא בקבוצה הוא מאמן טוב יותר.

2 hours ago, המכבייה said:

יואב נשמה טובה 

בסוף המאמנים נמדדים בשורה התחתונה --

יוקנוביץ,

הצליח להנחיל דרך? לקדם צעירים? להביא תוצאות כלשהן פרט להעפלה מקרית? לשחק טוב בליגת האלופות? להעפיל לליגה האירופית? לעזוב את הקבוצה שהיא במקום הראשון ועם תשתית טובה לבא אחריו? כל התשובות האלה לא חיוביות לפי מה שאני מבין. אם אתה מבין אחרת על הכיפאק. גול של זהבי זה לא הצלחה ולא מראה על שיטה מאורגנת אלא על יכולת אישית נדירה של שחקן ייחודי שהיה במקום הנכון בזמן הנכון ונתן את מה שצריך כדי לעלות. אין פה שום תחכום ושום חשיבה על המעבר ויוקנוביץ לא היה במכבי מאמן גדול. 

כנראה האבק כוכבים וההסתכלות עליו הייתה מוגזמת והנה מסתבר שהיא קיימת עד היום. הוא לא כיבד את המועדון ולא היה אקס פקטור כמו המאמנים שהצליחו פה. 

בכר זה בינגו. הטראומה ממאמנים ישראלים היא מובנת וברורה. קשה לי לשים את האצבע על מאמן ישראלי אחד שהייתי תומך בו למכבי, אבל בכר ראוי מכל הסיבות הנכונות ולדעתי הוא התנהל בצורה לויאלית מופתית בתרבות הארגונית של בש ומול אלונה וזה מחזק לי את המחשבה שאם לא איביץ הוא האדם הנכון. 

הגיע הזמן לאירופה. זה הבן אדם שיכול לקרב אותנו לשם אם לא איביץ. אין לי סבלנות לאיזה מאמן שיעשה טובה שהוא מגיע למכבי שרק בנובמבר יכיר את השחקנים לעומק. ראינו את הפאדיחה שהייתה לסוזה עם ההוצאה של זהבי ב3-3 על באזל. לא שהייתי מוותר על סוזה אבל אף אחד לא מבטיח לנו סוזה חדש ואם נקבל שוטא, יוקנוביץ, וידיגל או קרויף המאמן אז בכר עולה עליהם בכמה רמות.

ומעבר לזה

אני חושב שאין ערך מוסף במאמנים זרים. צריך פשוט מאמן טוב שמתאים לצרכים של המועדון. 50% מהמאמנים הזרים שהגיעו לכאן לא הצליחו בתפקיד שלהם ולא הצדיקו את המינוי. 50% הצליחו מעל ומעבר. זה נתון שאי אפשר להתבסס עליו. יש פה יותר מטריצה נוחה עם ניחוח אירופאי שמתאים לדנא של גולדהאר. מבסוט על זה. ויחד עם זאת- בכר גם נמצא בלבל הזה. ואם בב"ש הוא הצליח יפה, אצלנו הוא יכול להצליח פי כמה וכמה כי יש מערכת חזקה ויציבה שנותנת לעבוד ולחלום בגדול.

קבוצה כמו מכבי צריכה לכוון כל שנה לאירופה אחרת אפשר לסגור את הבאסטה וכדי להגיע לשם צריך המשכיות, מוכנות, ניסיון והזדמנות. מה שבכר יכול להביא איתו

7 דקות לפני, ת"א שלנו said:

יואב נשמה טובה 

יוקנוביץ,

הצליח להנחיל דרך? לקדם צעירים? להביא תוצאות כלשהן פרט להעפלה מקרית? לשחק טוב בליגת האלופות? להעפיל לליגה האירופית? לעזוב את הקבוצה שהיא במקום הראשון ועם תשתית טובה לבא אחריו? כל התשובות האלה לא חיוביות לפי מה שאני מבין. אם אתה מבין אחרת על הכיפאק. גול של זהבי זה לא הצלחה ולא מראה על שיטה מאורגנת אלא על יכולת אישית נדירה של שחקן ייחודי שהיה במקום הנכון בזמן הנכון ונתן את מה שצריך כדי לעלות. אין פה שום תחכום ושום חשיבה על המעבר ויוקנוביץ לא היה במכבי מאמן גדול. 

כנראה האבק כוכבים וההסתכלות עליו הייתה מוגזמת והנה מסתבר שהיא קיימת עד היום. הוא לא כיבד את המועדון ולא היה אקס פקטור כמו המאמנים שהצליחו פה. 

בכר זה בינגו. הטראומה ממאמנים ישראלים היא מובנת וברורה. קשה לי לשים את האצבע על מאמן ישראלי אחד שהייתי תומך בו למכבי, אבל בכר ראוי מכל הסיבות הנכונות ולדעתי הוא התנהל בצורה לויאלית מופתית בתרבות הארגונית של בש ומול אלונה וזה מחזק לי את המחשבה שאם לא איביץ הוא האדם הנכון. 

הגיע הזמן לאירופה. זה הבן אדם שיכול לקרב אותנו לשם אם לא איביץ. אין לי סבלנות לאיזה מאמן שיעשה טובה שהוא מגיע למכבי שרק בנובמבר יכיר את השחקנים לעומק. ראינו את הפאדיחה שהייתה לחוזה עם ההוצאה של זהבי ב3-3 על באזל. לא שהייתי מוותר על סוזה אבל אף אחד לא מבטיח לנו סוזה חדש ואם נקבל שוטא, יוקנוביץ, וידיגל או קרויף המאמן אז בכר עולה עליהם בכמה רמות.

הוציא את זהבי והכניס את מרגוליס כשאתה צריך 2 גולים ב-30 דקות.

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

יואב נשמה טובה 

יוקנוביץ,

הגיע הזמן לאירופה. זה הבן אדם שיכול לקרב אותנו לשם אם לא איביץ. אין לי סבלנות לאיזה מאמן שיעשה טובה שהוא מגיע למכבי שרק בנובמבר יכיר את השחקנים לעומק. ראינו את הפאדיחה שהייתה לסוזה עם ההוצאה של זהבי ב3-3 על באזל. לא שהייתי מוותר על סוזה אבל אף אחד לא מבטיח לנו סוזה חדש ואם נקבל שוטא, יוקנוביץ, וידיגל או קרויף המאמן אז בכר עולה עליהם בכמה רמות.

פלג, רק שתדע שאני מאד שמח שחזרת לכתוב פה. כיף גדול.

אני לא נגד בכר באופן עקרוני. אם מכבי תצמצם את עצמה לחמישה מועמדים, יש לו קייס להיות שם.

בקשר ליוקאנוביץ, כל טענתי היא שהוא לא נמצא במקום שליטו ושוטא נמצאים ואני מבין את האנטיגוניזם שהוא מעורר. והשערים של זהבי והעפלה, בכל מקרה לא יכולים להיזקף לרעתו.

ברור זה גם שלו. אבל זה שלו כמו שזה גם של שפונגין כי הוא גם היה חלק מהמהלך ומהמשחק. אני פחות מתעסק בקרדיט כמדד אלא אם ההעפלה או התוצאות היו כתוצאה מהשיטה שלו. בעיניי לא. אפשר לראות מה איביץ מביא ומה זה מייצר. יש פה טביעת אצבע. אצלו זה יותר אצבע בעין והיה טוב אם היה לומד על פיתוח שחקנים כמו איביץ עם תקציב זעום. ותודה יא גבר!