Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2020 ע"ש טל בן חיים

Recommended Posts

לא נעים להודות אבל אדביסי הפעם צודק.

צריך להפטר מאלה שלא פגעו העונה (בלקמן ניקוליץ' יאניוטיס) ולהביא שני חלוצים ושוער מחליף. זהו. (גם צ'יקו כנראה עוזב).

כמובן שכל אחד שעוזב מסיבותיו (זאיר, גרלדש, גלזר, גולסה, יוני, אצילי, מיכה) צריך להביא מישהו במקומו באותה עמדה ואני ממש לא הייתי רץ לחפש מציאות בליגה. חוץ מזווסואה הכל או לא רלוונטי או לא מעניין. אשמח אם יתנו צ'אנס רציני בעונה הבאה לקארצב פארפה ועוד שחקן נוער שהוכיח את עצמו בביתר תל אביב העונה. ובשאר המקומות זרים.

גם ככה אנחנו שנתיים אונסים פה את הליגה. אם שנה שעברה לא הצליחו לנצח אותנו השנה גם אי אפשר להבקיע לנו גול. ועוד כל הליגה בקיצוצים ואני לא רואה פה איזה קבוצה שהולכת לשפוך כסף ולאתגר אותנו. לא יקרה כלום אם עוד שחקני נוער שגדלו במועדון ירגשו אותנו בשנה הבאה. 

מבחינת ליגיונרים, היחידים שהייתי מביא זה את טבח דסה וזהבי (כל אחד מהם שירצה לחזור) כי מבחינתי הם לא באמת ליגונרים. זה שחקני נשמה שתפורים על המועדון ומחוברים אליו. הם רק הלכו להגשים חלום בחול (כספי או תחרותי) ומכבי הוא מועדון הבית שלהם.

לא נוגע בטוואטחה, חמד, כיאל, ביטון, נאתכו, אלחמיד, רפאלוב וכו'. שילכו להזדיין.

21 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

למה לא טוואטחה? 

עם כל השאר אני מסכים.

איביץ' מתמהמה עם התשובה, מכבי פנתה לבכר

פרסום ראשון: הסרבי טרם השיב האם הוא עוזב או ממשיך והצהובים גיששו אצל אקס ב"ש שמבוקש בחיפה. ישנו חיפוש גם אחר מועמד זר, אך הכל תלוי באיביץ'

:O

22 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

לא נעים להודות אבל אדביסי הפעם צודק.

צריך להפטר מאלה שלא פגעו העונה (בלקמן ניקוליץ' יאניוטיס) ולהביא שני חלוצים ושוער מחליף. זהו. (גם צ'יקו כנראה עוזב).

כמובן שכל אחד שעוזב מסיבותיו (זאיר, גרלדש, גלזר, גולסה, יוני, אצילי, מיכה) צריך להביא מישהו במקומו באותה עמדה ואני ממש לא הייתי רץ לחפש מציאות בליגה. חוץ מזווסואה הכל או לא רלוונטי או לא מעניין. אשמח אם יתנו צ'אנס רציני בעונה הבאה לקארצב פארפה ועוד שחקן נוער שהוכיח את עצמו בביתר תל אביב העונה. ובשאר המקומות זרים.

גם ככה אנחנו שנתיים אונסים פה את הליגה. אם שנה שעברה לא הצליחו לנצח אותנו השנה גם אי אפשר להבקיע לנו גול. ועוד כל הליגה בקיצוצים ואני לא רואה פה איזה קבוצה שהולכת לשפוך כסף ולאתגר אותנו. לא יקרה כלום אם עוד שחקני נוער שגדלו במועדון ירגשו אותנו בשנה הבאה. 

מבחינת ליגיונרים, היחידים שהייתי מביא זה את טבח דסה וזהבי (כל אחד מהם שירצה לחזור) כי מבחינתי הם לא באמת ליגונרים. זה שחקני נשמה שתפורים על המועדון ומחוברים אליו. הם רק הלכו להגשים חלום בחול (כספי או תחרותי) ומכבי הוא מועדון הבית שלהם.

את צ'יקו חייב להשאיר!

מניה בטוחה שתמיד יפיק סחורה ברמת הליגה (ולדעתי גם אירופה) מהאגף וכחלוץ! איפה עוד נשיג כזה שחקן אמין וחיובי?

שני זרים בהנחה שמשאירים את אמאדור וג'ארלדש זה די והותר.

כרגע אבל הכל באוויר בגלל מיכה ואצילי, נחכה לראות מה קורה איתם ואז נהיה חכמים יותר.

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

פרסום ראשון: הסרבי טרם השיב האם הוא עוזב או ממשיך והצהובים גיששו אצל אקס ב"ש שמבוקש בחיפה. ישנו חיפוש גם אחר מועמד זר, אך הכל תלוי באיביץ'

חחחחחח

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

חחח איזה שטויות

העיקר הכותרת הדרמטית

5 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

חחח איזה שטויות

ממש לא מאמין לזה !! גם כתוב בהמשך שמחפשים זר במקביל

לא מאמין שגולדהאר יביא מאמן ישראלי 

1 hour ago, סזאר מנדיונדו said:

כמובן שכל אחד שעוזב מסיבותיו (זאיר, גרלדש, גלזר, גולסה, יוני, אצילי, מיכה) 

אם 5-7 שחקני הרכב עוזבים את הקבוצה, לא נתאושש מזה

21 דקות לפני, duss21 said:

גיששו זו המילה האהובה על העיתונאים פה, פוטרת אותם מאחריות.

גיששו זאת תמיד כתבת סוכן.

הלוואי שאיביץ יישאר פה כמה שיותר.

אבל לאבכה אם בכר יאמן אותנו, עם כמה שלא אהבתי אותו כשהוא היה בב''ש, מקצועית הוא מאמן טוב.

מכבי תשחק עוד חודשיים משחק רשמי באירופה והיא חייבת לפעול מהר, גם בגזרת המאמן וגם בגזרת הסגל(שתלוי במינוי המאמן). נשמע לי לגיטימי להתחיל לברר עם מועמדים ובכר הוא הישראלי היחיד שיכול להילקח בחשבון. 

35 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי תשחק עוד חודשיים משחק רשמי באירופה והיא חייבת לפעול מהר, גם בגזרת המאמן וגם בגזרת הסגל(שתלוי במינוי המאמן). נשמע לי לגיטימי להתחיל לברר עם מועמדים ובכר הוא הישראלי היחיד שיכול להילקח בחשבון. 

הרבה תלוי במה יעלה בגורל השחקנים הנחקרים.

אני חושב שגולדהאר כבר הבין את הטריק.

כל המאמנים הישראלים שהביא עשו רק צרות, רעש וצלצולים, וברגע שהתחיל עם הצוות הזר ראה תוצאות.

סוס מנצח לא מחליפים

8 hours ago, שורה said:

חלוץ וקשר התקפי מאחוריו.

בכל השאר אנחנו מסודרים בכל העמדות פלוס מינוס.

אתה בקלות יכול להיות עונה הבאה ללא ג'ראלדש ואמאדור, תוסיף לזה את כל החוזים שמסתיימים, ושחקנים חשובים שעשויים להימכר (ושכחתי גם את השחקנים מהפרשה של הקטינות)

על כל זה יש את העניין של איביץ', אם הוא נשאר או עוזב

באמת שצפוי קיץ מתוח.

מעריך ששני השחקנים מפרשת הנערות לא ימשיכו איתנו. לכן אנחנו צריכים קשר קדמי (אולי גויאגון יכל להיכנס למשבצת) ושחקן כנף (טבח נראה הכי ריאלי כרגע.

וכמובן גם חלוץ.

אם ז'איר עוזב (סביא להניח) אז גם בלם זר

2 hours ago, תמיר8 said:

אם 5-7 שחקני הרכב עוזבים את הקבוצה, לא נתאושש מזה

לצערי אני חושב שיעזבו 5 ואולי אפילו 5 + איביץ'

אמאדור כבר עם רגל וחצי בחוץ מהקיץ הקודם. לגבי שני השחקנים שהסתבכו אם היו נותנים לי להמר אני מאמין שב90% שניהם לא במכבי עונה הבאה ואנחנו כבר עם 3 משמעותיים שכנראה לא ימשיכו.

לא מופרך בכלל שאחד מבין יוני/גלזר/פרץ ירצה להמשיך הלאה ואני חושב שמכבי צריכה לתת לפחות לאחד מהם להמשיך (המועדון חייב להכניס כסף וגם להיות מה שנקרא "קרקע פוריה" ולא מקום בו נתקעים שחקנים).

לגבי גרלדש צריך לראות שאין בעיה עם ספורטינג ושהם לא מבקשים יותר מידי כסף. לגבי גולסה זה די בידיים שלו והשאלה אם יקבל הצעה טובה מחו"ל. בארץ לדעתי ישאר רק במכבי.

ואחרי כל זה לא מופרך בכלל שלפחות חמישה לא ימשיכו. הלוואי ואני טועה