Jump to content

לקראת הדרבי

דקסטר

Recommended Posts

39 דקות לפני, סתיו191 said:

קיוויתי שנגיע במצב יותר אופטימלי לדרבי הזה, אבל זו לא סיבה לא לזיין להם תתחת. 

זאת בדיוק הסיבה להוציא עליהם את כל העצבים.

דניאל

סבוריט    אמאדור   טיבי   ג'ראלדש

גלזר   

ריקן גולסה

יונתן   שכטר  אלמוג

6 דקות לפני, דקסטר said:

לא יאמן לילה של דרבי ולא מרגיש כלום, כלום.

חשבתי רק אצלי

הזייה לגמרי

בתקופה השפויה יומים לפני בקושי הייתי אוכל 

1 hour ago, avich15 said:

חבר אוהד הפועל ניסה להתגרות בי אתמול וזה הרגיש ככ מאולץ. לחשוב על מה היה שניה אחת לפני הקורונה...

מרגיש כאילו עברו שנתיים מאותו משחק.

7 hours ago, ביג ליבובסקי said:

אוף, המצב עם הפרשייה גמר אותי מנטלית ואין בי שום חשק לדרבי בכלל. לא קרה לי בחיים לפני משחק דרבי. 

הגזמת

עזבו טירוף או חשק, אפילו שכחתי שיש משחק. מהבוקר היו לי הבזקים שפתאום הזכירו לי שבכלל יש דרבי היום. הטירוף המאולץ הזה שחלק מנסים להחדיר הוא מיותר במקרה הטוב ופתטי במקרה הרע.

זה שילוב של זה שהבטחנו את האליפות והפרשה אבל בעיקר זה שאין קהל.

שורה תחתונה, עד שהקהל לא יחזור (באופן מלא ולא 250 איש מפוזרים באצטדיון של 30k) הכדורגל לא שווה כלום. אין אנרגיות, לא אצל השחקנים, לא אצל הצופים בבית ומרגישים את זה.

לפני הקורונה כל שבת הייתי מזפזפ מהצהריים בין כל הערוצי ספורט ולא זז מהם, עכשיו זה בכלל לא מעניין ואני ב-vod. בלי קהל זה לא וזה וגם אי אפשר יהיה להתרגל אף פעם.

קהל זה כל העניין פה. 

תאמינו לי שעם 30 אלף איש בבלומפילד היום גם אם הבטחנו את האליפות במרץ והיינו עולים היום עם הנוער היה טירוף לא נורמלי.

מגרש ריק זה מוות לכדורגל. 

לא מבין למה לא לאשר כניסה של כמה אלפים עם רווחים רציניים בין הגושים, מה זה שונה מקולנוע/הופעה/מועדון. 

ב-19 עונות בעבר התקיימו בעונה אחת 3 או 4 מפגשי דרבי. רק ב-3 עונות מכבי ניצחה את הפועל 3 פעמים בעונה (1992/93, 2003/04 ו-2012/13). הפועל לא השיגה מעולם 3 ניצחונות בעונה בדרבי (אף קבוצה לא הצליחה להשיג 4 ניצחונות בעונה אחת).

7 דקות לפני, yellow_blood said:

עזבו טירוף או חשק, אפילו שכחתי שיש משחק. מהבוקר היו לי הבזקים שפתאום הזכירו לי שבכלל יש דרבי היום. הטירוף המאולץ הזה שחלק מנסים להחדיר הוא מיותר במקרה הטוב ופתטי במקרה הרע.

זה שילוב של זה שהבטחנו את האליפות והפרשה אבל בעיקר זה שאין קהל.

לא רואה קשר ל"הבטחת האליפות"

אולי הפרשה כואבת ותקועה כמו עצם בגרון אבל אם היו היום 7,500 אוהדי מכבי ואיזה 20,000 אנשים היום בבלומפילד אז היה טירוף, אין לי ספק בזה

38 דקות לפני, nirnir20 said:

קהל זה כל העניין פה. 

תאמינו לי שעם 30 אלף איש בבלומפילד היום גם אם הבטחנו את האליפות במרץ והיינו עולים היום עם הנוער היה טירוף לא נורמלי.

מגרש ריק זה מוות לכדורגל. 

זה הכל, דרבי זה דרבי לא משנה אם לקחנו אליפות או אם שחקנים שלנו גם ישכבו עם פעוטות.

דרבי בלי קהל זה באמת נורא, אם עד עכשיו התנחמתי בזה שיש את מכבי מהטלוויזיה כדי להעביר את התקופה הזאת, לקום בבוקר ולחשוב על זה שאתמול הצלחתי לישון טוב בלילה, איזה דרבי זה?

42 דקות לפני, דקסטר said:

ב-19 עונות בעבר התקיימו בעונה אחת 3 או 4 מפגשי דרבי. רק ב-3 עונות מכבי ניצחה את הפועל 3 פעמים בעונה (1992/93, 2003/04 ו-2012/13). הפועל לא השיגה מעולם 3 ניצחונות בעונה בדרבי (אף קבוצה לא הצליחה להשיג 4 ניצחונות בעונה אחת).

אתה מדבר מן הסתם רק על ליגה אני מניח. כי ב-92' אם אני לא טועה היו 2 בליגה ו-2 בגביע וניצחנו את כל הארבעה, כזכור לי.

10 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אתה מדבר מן הסתם רק על ליגה אני מניח. כי ב-92' אם אני לא טועה היו 2 בליגה ו-2 בגביע וניצחנו את כל הארבעה, כזכור לי.

אכן.