Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

1 דקה לפני, המכבייה said:

זה לא המענקים פלוס זכויות השידור להגעה לליגה האירופית? 

ליגה אירופאית זה 3 מיליון יורו

אם נגיע לשם משלב הפליאןף של האלופות נקבל עוד 900k 

עד עכשיו קיבלנו בערך 750k מהשלבים עד הפליאוף

וזכויות שידור

בקיצור להערכתי שלב בתים אירופאית שווה 6-7 מיליון יורו

(יש גם בונוסים על נקודות בבתים)

9 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא המענקים פלוס זכויות השידור להגעה לליגה האירופית? 

בתים אירופית זה כמעט 3 מיליון יורו בנוסף ל-660 אלף יורו שהרווחנו עד כה.

לא יודע לגבי זכויות שידור והמסביב

עצוב מאוד שלא נוכל להרוויח ממכירת כרטיסים ומנויים אבל קודם כל שנצליח בכלל לעבור את ברסט.

18 דקות לפני, דרור שווץ said:

ליגה אירופאית זה 3 מיליון יורו

אם נגיע לשם משלב הפליאןף של האלופות נקבל עוד 900k 

עד עכשיו קיבלנו בערך 750k מהשלבים עד הפליאוף

וזכויות שידור

בקיצור להערכתי שלב בתים אירופאית שווה 6-7 מיליון יורו

(יש גם בונוסים על נקודות בבתים)

נו, לא הייתי כזה רחוק. בעונת קורונה זה כסף גדול. כמעט כמו למכור את זהבי שוב. 

13 דקות לפני, דקסטר said:

בתים אירופית זה כמעט 3 מיליון יורו בנוסף ל-660 אלף יורו שהרווחנו עד כה.

לא יודע לגבי זכויות שידור והמסביב

עצוב מאוד שלא נוכל להרוויח ממכירת כרטיסים ומנויים אבל קודם כל שנצליח בכלל לעבור את ברסט.

זה ברור. אבל זה משחק עם חשיבות כלכלית וספורטיבית עצומה. סוף סוף אחרי שנתיים, למנף את ההצלחה המקומית לאחר שנכשלנו בזה שנתיים ברציפות. 

1 hour ago, eyal1990 said:

הגרלת הפלייאוף מחר לפי שווי הסגל:
סלביה פראג - 40 מיליון
זלצבורג - 143 מיליון
אולימפיאקוס - 86 מיליון
זאגרב (82) או פרנצוורוש (24)

מכבי: 19 מיליון

.

יואב יקר

אני חושב שבראיה כוללת זה אפילו יותר כסף

יש התייחסות כלכלית ישירה לשנה זאת

אבל יש גם משמעות כלכלית עצומה לנקודות שנזכה בהן ויכולות לעזור לנו בעתיד. 

כמו שאמרת, זה המשחק הכי חשוב העונה ( ואולי גם יותר מרק העונה הזאת ) 

כמה שווה העפלה לשלב הפלייאוף של ליגת האלופות?

זכור לי שזה לא מעט כסף מהעונה שבה עברנו את פלזן ומיד אחרי זה קנינו את דסה ואזלואי, וגם מהשנתיים ברציפות שבאר שבע הגיעו לשלב הזה הם קנו את אוחנה ואלחמיד

מדברים פה על זלצבורג ומזכירים מפגשים של ישראליות מ2010, האמת זלצבורג היא כמו מראה לכישלון של הכדורגל הישראלי.

התחושה שלי הייתה שהפערים אז לא היו גדולים כמו היום, אז הסתכלתי קצת על נתונים, שווי סגל לפי שנה (מצאתי מאז 2014) במכבי מתנדנדים בין ה13m ל23, בזלצבורג גדלים כמעט באופן עקבי משנה לשנה, ב2014 שווי הסגל שלהם היה בערך 50m היום כבר יותר קרוב ל150. (וזה אחרי שמכרו את אחד השחקנים הכי מבטיחים בעולם)

זה לא שאנחנו הולכים לאחור, אנחנו פשוט מתקדמים לאט בעוד שבשאר העולם רצים, אני לא מסתכל על שווי הסגל בתור הפרמטר היחידי שקובע, אבל ללא ספק יש לו משמעות גדולה, זלצבורג גדלים משנה לשנה, מביאים עוד ועוד כוכבים עולים, נהנים מהם תקופה קצרה ומוכרים אותם.

אני לא יודע אם נצליח להשתחל שוב לליגת האלופות, אני כן חושב שכל עוד לא יהיה פה שינוי יסודי אנחנו נשאר לא קשורים למפעל והפערים כפי שראינו בקמפיין הקודם רק ממשיכים לצמוח בקצב.

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

על הזין מענקי האירופית, אני רוצה צ'מפיונס, תחלמו בגדול.

אני איתך. 

לא רק הנושא הכספי ולא רק נושא "השם" שזה יתן לנו.

אנחנו מכבי. צריכים לשאוף להגיע הכי רחוק שאפשר. 

14 דקות לפני, kutomer said:

מדברים פה על זלצבורג ומזכירים מפגשים של ישראליות מ2010, האמת זלצבורג היא כמו מראה לכישלון של הכדורגל הישראלי.

התחושה שלי הייתה שהפערים אז לא היו גדולים כמו היום, אז הסתכלתי קצת על נתונים, שווי סגל לפי שנה (מצאתי מאז 2014) במכבי מתנדנדים בין ה13m ל23, בזלצבורג גדלים כמעט באופן עקבי משנה לשנה, ב2014 שווי הסגל שלהם היה בערך 50m היום כבר יותר קרוב ל150. (וזה אחרי שמכרו את אחד השחקנים הכי מבטיחים בעולם)

זה לא שאנחנו הולכים לאחור, אנחנו פשוט מתקדמים לאט בעוד שבשאר העולם רצים, אני לא מסתכל על שווי הסגל בתור הפרמטר היחידי שקובע, אבל ללא ספק יש לו משמעות גדולה, זלצבורג גדלים משנה לשנה, מביאים עוד ועוד כוכבים עולים, נהנים מהם תקופה קצרה ומוכרים אותם.

אני לא יודע אם נצליח להשתחל שוב לליגת האלופות, אני כן חושב שכל עוד לא יהיה פה שינוי יסודי אנחנו נשאר לא קשורים למפעל והפערים כפי שראינו בקמפיין הקודם רק ממשיכים לצמוח בקצב.

בגדול אני לגמרי מסכים איתך, וזה לא סוד גדול שהישראליות משתרכות מאחור בזמן שרוב אירופה צועדת קדימה.

מכבי, בניגוד כמעט גמור לשאר קבוצות הליגה, כן מתקדמת אבל לא מספיק מהר(אין כמעט מכירות וגם כשיש זה בד"כ בסכומים עלובים, מגבלת זרים וכו' וכו'..אמרו את זה אין ספור פעמים אבל הליגה תטוס קדימה אם המגבלה תעלה ל7-9 זרים בהרכב וקבוצות יתחילו להשקיע בנוער וניהול טוב, בישראל יש כסף לא קטן ביחס להרבה מדינות באירופה והוא רק יגדל ברוטינות של קנייה - השבחה - מכירה)

אבל לא יודע עד כמה זלצבורג זו דוגמא טובה, תאגיד עצום קנה אותם והזרים לשם כסף גדול

15 דקות לפני, LL6 said:

כמה שווה העפלה לשלב הפלייאוף של ליגת האלופות?

זכור לי שזה לא מעט כסף מהעונה שבה עברנו את פלזן ומיד אחרי זה קנינו את דסה ואזלואי, וגם מהשנתיים ברציפות שבאר שבע הגיעו לשלב הזה הם קנו את אוחנה ואלחמיד

תקנו אותי אם אני טועה, לא מקבלים כסף על ניצחון בסיבוב השלישי והעפלה לפלייאוף אלופות - פשוט אם מודחים שם מגיעים לבתים אירופית ומקבלים באיזור ה3 מיליון יורו, אם עוברים ומגיעים לבתים אלופות זה באיזור ה15 מיליון יורו

2 דקות לפני, nirc2 said:

אני איתך. 

לא רק הנושא הכספי ולא רק נושא "השם" שזה יתן לנו.

אנחנו מכבי. צריכים לשאוף להגיע הכי רחוק שאפשר. 

מצד שני עם ההרכב של אתמול אנחנו לא בטוח עוברים את ברסט.

יש בפלייאוף של האלופות קבוצות מפחידות. לרצות זה יפה, אבל קשה לי לראות את זה קורה.

2 דקות לפני, דקסטר said:

תקנו אותי אם אני טועה, לא מקבלים כסף על ניצחון בסיבוב השלישי והעפלה לפלייאוף אלופות - פשוט אם מודחים שם מגיעים לבתים אירופית ומקבלים באיזור ה3 מיליון יורו, אם עוברים ומגיעים לבתים אלופות זה באיזור ה15 מיליון יורו

אם מנצחים את הסיבוב השלישי מקבלים כסף על הניצחון בנפרד. ואם מודחים מהסיבוב השלישי אתה הולך לפלייאוף של האירופית ולא לבתים.

אם מנצחים בפלייאוף אני לא בטוח, אבל חושב שכן.

4 דקות לפני, דקסטר said:

טועה 

לפי ויקיפדיה מקבלים 3 מיליון יורו 

נישמע קצת מוגזם