Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

צריך לחזור ולהדגיש את זה - אנחנו לא שייכים לליגת האלופות. זו אכן הכנסה כספית אדירה וחוויה חד פעמית לקהל ולשחקנים, אבל ברמה המקצועית קיים מרחק של שמיים וארץ.

יש קבוצות בדרג הרביעי באלופות שאם אנחנו מקבלים בהגרלה כל הפורום בוכה. ואותן קבוצות מגרדות כמה נקודות בודדות מקבוצות העל במפעל.

אם מכבי תעלה במשך כמה שנים ברציפות לשלב הבתים של הליגה האירופית ויהיו לנו עונות טובות, חיזוק של המותג ומגנט למשיכת שחקנים זרים איכותיים, נוכל אולי לדגדג ברמה המקצועית את הקבוצות החלשות יותר של דרג 4. 

הבעיה היחידה עם ליגת האלופות היא שאף קבוצה בישראל לא הצליחה לזכות באליפות באותה עונה שהעפילה לצ'מפיונס.

אז אם המחיר הוא להפסיד את האליפות אני לא מוכן.

יאללה דוניס שים אותנו בפלייאוף אלופות

7 דקות לפני, Dandelion said:

צריך לחזור ולהדגיש את זה - אנחנו לא שייכים לליגת האלופות. זו אכן הכנסה כספית אדירה וחוויה חד פעמית לקהל ולשחקנים, אבל ברמה המקצועית קיים מרחק של שמיים וארץ.

יש קבוצות בדרג הרביעי באלופות שאם אנחנו מקבלים בהגרלה כל הפורום בוכה. ואותן קבוצות מגרדות כמה נקודות בודדות מקבוצות העל במפעל.

אם מכבי תעלה במשך כמה שנים ברציפות לשלב הבתים של הליגה האירופית ויהיו לנו עונות טובות, חיזוק של המותג ומגנט למשיכת שחקנים זרים איכותיים, נוכל אולי לדגדג ברמה המקצועית את הקבוצות החלשות יותר של דרג 4. 

נכון אבל תחשוב על הפייר-פליי וזהו זה כבר מספיק כדי לרצות צ'מפיונס

וגם אולי אם נקבל איזה הארת פנים בהגרלה ונוגרל לבית שדרג א' ששום קבוצה בבית לא תדגדג ונשחק מולם משחק אחרון + דרג ג' כמו דינמו זאגרב או סתם קבוצה חזקה שנמצאת בתקופה גרועה ודרג ב שאפשר לעקוץ.. 

הרי גם באירופית אפשר ליפול על בית הזוי כמו בעונת ג'ורדי (וזה עוד היה כשהיינו מדורגים): 

ויאריאל -  הקבוצות הספרדיות גם חזקות וגם לוקחים ברצינות את האירופית 

אסטנה- שבאותה עונה הייתה חזקה מאוד 

וסלביה פראג שמעבר לקמפיין שנה שעברה באלופות, מוכיחה כבר כמה שנים בליגה שהיא רמה מעל ויקטוריה פלזן 

אז בוא נחלום לצ'מפיונס וקמפיין חלומי שיוביל אותנו ל32 באירופית 

2 hours ago, תמיר8 said:

הבעיה היחידה עם ליגת האלופות היא שאף קבוצה בישראל לא הצליחה לזכות באליפות באותה עונה שהעפילה לצ'מפיונס.

אז אם המחיר הוא להפסיד את האליפות אני לא מוכן.

יאללה דוניס שים אותנו בפלייאוף אלופות

עוד סיבה למה צריך להעפיל ועוד פסגה לכבוש 

אין סיבה הגיונית לחשוב שאם בטעות נעלה לצ'מפיונס לא נעשה קמפיין בסגנון של מה שהיה בפעם האחרונה שהגענו לשם, כנראה נסיים עם 0-2 נקודות גג, ועדיין, זה משהו שתמיד צריכים לשאוף אליו, חוץ מסכום כסף מטורף שסוגר לנו פינה , החשיפה שמועדון מקבל מזה שהוא עולה לצ'מפיונס היא מטורפת, שחקנים שלא יורקים לכיוון של מכבי פתאום מסתכלים עליה בצורה שונה, ספונסרים, מאמנים, זה פשוט משהו שמרים מועדון שלב קדימה ותמיד צריכים לשאוף להגיע לשם. 

מבחינת דירוג הצ'מפיונס היא לא בבירור הבחירה הפחות טובה.
בצ'מפיונס מתחילים עם 4 נקודות ומשם אפשר להגדיל עם כל תוצאה שהיא לא הפסד.

באירופית יש 3 מובטחות אבל מתחילים לצבור את הנקודות מ 0.

ככה שאפשר להגיד שבקמפיין ממוצע באלופות ניקח נקודה אחת (שוויון אחד וכל השאר הפסדים) - זה ייתן לנו 5 נקודות דירוג בעונה הזאת.

באירופית, בשביל לקבל 5 נקודות דירוג צריך לנצח 2 משחקים ועוד שוויון אחד. לא ברור מאליו להשיג תוצאה גבוהה מזו ואני לא מאמין שבממוצע נקבל יותר מזה באירופית.

לכן, הדיון על הניקוד לא צריך לבוא לחובת הצ'מפיונס לדעתי - אולי הפוך.

6 דקות לפני, nirnir20 said:

אין סיבה הגיונית לחשוב שאם בטעות נעלה לצ'מפיונס לא נעשה קמפיין בסגנון של מה שהיה בפעם האחרונה שהגענו לשם, כנראה נסיים עם 0-2 נקודות גג, ועדיין, זה משהו שתמיד צריכים לשאוף אליו, חוץ מסכום כסף מטורף שסוגר לנו פינה , החשיפה שמועדון מקבל מזה שהוא עולה לצ'מפיונס היא מטורפת, שחקנים שלא יורקים לכיוון של מכבי פתאום מסתכלים עליה בצורה שונה, ספונסרים, מאמנים, זה פשוט משהו שמרים מועדון שלב קדימה ותמיד צריכים לשאוף להגיע לשם. 

זה גם 4 נקודות דירוג בטוחות בלי קשר לתוצאות. אתה יכול גם להביא איזה ניצחון על קבוצה שעלתה שלב כבר (פעם קודמת היה מרוץ משולש עד הסוף).
גם קשה להתעלם מהערך שהצ'מפיונס מביא לך כשאתה מנסה להחתים זרים אכזרים.

עריכה: גם כשאני חושב על זה זה הזוי. למה אנחנו צריכים נקודות דירוג אם לא כדי לעזור לנו להעפיל לצ'מפיונס?!

32 דקות לפני, Dr. Caligari said:

עוד סיבה למה צריך להפעיל ועוד פסגה לכבוש 

זאת תקרת הזכוכית של הכדורגל הישראלי ואין מתאימה ממכבי כדי לנפץ אותה

עוד סיבות שכדאי להעפיל:

להיות הקבוצה הישראלית עם מספר ההופעות הגבוה ביותר בשלב הבתים

לשחק בבלומפילד בליגת האלופות. מדהים שלא שיחקנו שם עדיין, הרי כל השיפוץ הזה נועד למקרה הזה ובגלל האירוח בחיפה בפעם שעברה

1 דקה לפני, תמיר8 said:

זאת תקרת הזכוכית של הכדורגל הישראלי ואין מתאימה ממכבי כדי לנפץ אותה

עוד סיבות שכדאי להעפיל:

להיות הקבוצה הישראלית עם מספר ההופעות הגבוה ביותר בשלב הבתים

לשחק בבלומפילד בליגת האלופות. מדהים שלא שיחקנו שם עדיין, הרי כל השיפוץ הזה נועד למקרה הזה ובגלל האירוח בחיפה בפעם שעברה

עכשיו כשאני חושב על זה, רחוקים ניצחון אחד מהמנון ליגת אלופות בבלומפילד

35 דקות לפני, nirnir20 said:

זו טענה שגם אני מאוד אהבתי לאמץ, אבל עובדתית - זה לא נכון. אין אף קבוצה ישראלית שהייתה בצ'מפיונס וזה "הרים אותה שלב קדימה". אם כבר, ההפך.

שאלה כללית, אם במדינה X מאשרים להכניס קהל מבחינת פיפא זה מאושר?

כלומר השאלה אם כל מדינה וההחלטה שלה ואז יש מצב לדוג' שבפליאוף משחק חוץ עם קהל ומשחק בית בלי.

מי

1 hour ago, Dandelion said:

יש לך דוגמאות לקבוצות דרג 4 שצפויות להיות העונה באלופות כדי לסבר את האוזן?

21 דקות לפני, הילד משער 8 said:

זו טענה שגם אני מאוד אהבתי לאמץ, אבל עובדתית - זה לא נכון. אין אף קבוצה ישראלית שהייתה בצ'מפיונס וזה "הרים אותה שלב קדימה". אם כבר, ההפך.

היום אנחנו ערוכים ובשלים יותר להתמודד עם זה. קו ייצור מטורף, איצטדיון גדול, הפקת לקחים, מערכת בוגרת יותר. 

27 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אני כמובן לא מדבר על העפלה עם הבלחה חד פעמית ואז להיעלם לכמה שנים, צריך לייצר פה איזשהו רצף. 

מכבי צריכה להיות קבוצה שנלחמת כל עונה על להגיע לבתים לצ'מפיונס ובמקרה הרע מגיעה לבתים באירופאית. 

חוץ מזה שגם בפעם האחרונה זה משך לפה שחקנים כמו ראיקוביץ' ווידאר בשיאו, שחקנים שהיום אין סרט שיגיע מישהו בפרופיל שלהם. 

כבר 20 שנה "בונים מסורות בישראל".

גם כשכבר בונים, תוך 2-3 עונות חלשות מחרבים הכל.

עדיף ליגת האלופות וזהו. גם משם מקבלים מינימום כלשהו של נקודות שהלוואי והיינו מקבלים אותו כל עונה בממוצע.

רק צריך להפוך את אצטדיון רמת גן לדרייב אין וזהו.

20 דקות לפני, Emmanuel said:

מי

יש לך דוגמאות לקבוצות דרג 4 שצפויות להיות העונה באלופות כדי לסבר את האוזן?

לוקומוטיב מוסקבה, מרסיי, ברוז', מינשנגלדבאך, רן

אני באמת לא חושב שיש איזושהי אופציה ריאלית שאי פעם נהייה קבוצה לגיטמית בשלב הבתים של הצ׳מפיונס, בטח כל עוד אין איזה שינוי משמעותי מאוד ברמה המדינית, אם זה במגבלות הזרים ו\או פיתוח הרבה יותר כדורגלנים מקומיים איכותיים, זה לא תלוי רק במכבי, אנחנו רחוקים מהרמה הזאת שנות אור.

דירוג או לא, מתבזים עם קמפיינים מביכים או לא, זה באמת לא מעניין אותי, שורה תחתונה הכדורגל בישראל רק מתרחק מהרמה הגבוהה באירופה וראינו את זה בקמפיין האלופות האחרון שלנו, כל הזדמנות כזאת לעלות לשלב בתים בצ׳מפיונס זה חלום, באמת פחות מעניין אותי ההשלכות מבחינת דירוג וכ״ו, חלומות להפוך לאיזה באזל נראים לי פשוט לא ריאלים, יהיה מבאס מאוד אם זה יקרה בעונה בלי קהל אבל ואלה זה בטח עדיף מכלום.

1 דקה לפני, kutomer said:

אני באמת לא חושב שיש איזושהי אופציה ריאלית שאי פעם נהייה קבוצה לגיטמית בשלב הבתים של הצ׳מפיונס, בטח כל עוד אין איזה שינוי משמעותי מאוד ברמה המדינית, אם זה במגבלות הזרים ו\או פיתוח הרבה יותר כדורגלנים מקומיים איכותיים, זה לא תלוי רק במכבי, אנחנו רחוקים מהרמה הזאת שנות אור.

דירוג או לא, מתבזים עם קמפיינים מביכים או לא, זה באמת לא מעניין אותי, שורה תחתונה הכדורגל בישראל רק מתרחק מהרמה הגבוהה באירופה וראינו את זה בקמפיין האלופות האחרון שלנו, כל הזדמנות כזאת לעלות לשלב בתים בצ׳מפיונס זה חלום, באמת פחות מעניין אותי ההשלכות מבחינת דירוג וכ״ו, חלומות להפוך לאיזה באזל נראים לי פשוט לא ריאלים, יהיה מבאס מאוד אם זה יקרה בעונה בלי קהל אבל ואלה זה בטח עדיף מכלום.

בקושי משתמשים פה ב6 זרים tho.