Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

1 דקה לפני, Dan eran said:

אפשר לעשות פה עונה של 7-10 נקודות דירוג 

מדהים

אתה צריך לנצח את 2 המשחקים הקרובים פלוס תיקו בשלב הבא בשביל שזה יקרה, כן?

4 דקות לפני, עמית ר said:

אתה צריך לנצח את 2 המשחקים הקרובים פלוס תיקו בשלב הבא בשביל שזה יקרה, כן?

אמרתי בין 7 ל 10, לא אמרתי 10 ואתה יודע מה פזלתי קצת לכיוון הבתים האחרים ויש קבוצות במקום הראשון שאפשר לעשות מולן דברים

ליל אולי תהיה, זאגרב, הקבוצה של רפאלוב אולי

17 דקות לפני, Dan eran said:

אמרתי בין 7 ל 10, לא אמרתי 10 ואתה יודע מה פזלתי קצת לכיוון הבתים האחרים ויש קבוצות במקום הראשון שאפשר לעשות מולן דברים

ליל אולי תהיה, זאגרב, הקבוצה של רפאלוב אולי

מסכים, גם שלבי הנוק אאוט (32 ומעלה) מתחילים בד"כ בפברואר כשהקבוצות כבר בכושר אחר ובאמת יש אפשרות לעשות משהו מול המקומות הראשונים בבתים. 
אם אני לא טועה בעונה של סוזה עשינו 9 נק דירוג כולל דירוג מדיני

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בקיצור, מחכות לנו 90 דקות של דפיקות לב נגד הטורקים, סעמק. 

סיכוי יותר גדול שמסיימים את זה בשבוע הבא.

ויאריאל יגידו עד כאן, מכבי מספיק טובה לנצח את קרבאח בחוץ.

אם הטורקים היו עושים אתמול תיקו אני אישית כבר הכנתי את השתייה.

40 דקות לפני, אקיטה said:

סיכוי יותר גדול שמסיימים את זה בשבוע הבא.

ויאריאל יגידו עד כאן, מכבי מספיק טובה לנצח את קרבאח בחוץ.

אם הטורקים היו עושים אתמול תיקו אני אישית כבר הכנתי את השתייה.

אני לא יודע אם מכבי מספיק טובה לנצח את קרבאח בחוץ. נכון שהם עם 0 נקודות, אבל נותנים פייט וקרובים מאוד בכל המשחקים.

נגד ויאריאל הם הובילו 1-0 עד דקה 80, בליגה הם נותנים שישיות כבר 3 משחקים ברצף, ולדעתי יבואו לשחק על המעט כבוד שנשאר להם, בזמן שאנחנו לא הראינו איכות יוצאת דופן. 

וזה שויאריאל יגידו עד כאן זה יפה, גם אני מאמין שהם יבואו לגמור את הסיפור, אבל עדיין רואה שם מצב לתיקו במיוחד שהמשחק בטורקיה. 

יש לי תחושה ששני המשחקים שבוע הבא יסתיימו בתיקו ואז מחזור אחרון על העפלה.

אבל הלוואי ואני טועה וננצח את קראבח. מעבר לבוסט שזה יתן לכיוון העפלה זה כסף ודירוג. חשוב.

1 דקה לפני, Armagedon said:

אם רוצים לעלות רמה באירופה - משחקים נגד קראבח חובה לנצח.

אנחנו לא נבחרת ישראל טיפוסית.

הם לא דייגים. אנחנו כנראה לעולם לא נעשה רצף כמו שהם עשו עם 6 עליות רצופות לשלב בתים באירופה. 

לפני20 שעות , מכביזם זה בדם said:

הם לא דייגים. אנחנו כנראה לעולם לא נעשה רצף כמו שהם עשו עם 6 עליות רצופות לשלב בתים באירופה. 

ממש ממש לא דייגים. לדעתי לוקחים אליפות בליגה שלנו. אם לא ניתן משחק לפנתיאון לא נוציא יותר מתיקו.

On 27.11.2020 at 12:23, מכביזם זה בדם said:

חולק עליך, לא היינו רחוקים מההישג הזה, בגלל השטויות של טיבי וראייקוביץ' מול הנוורגים וטעוית השיפוט שם , הכסף מעונה הזאת היה מסייע לעונה שעברה לעלות לשלב בתים וכך הלאה . אל תשכח שרוב הפעמים קרבאח העפילו לאירופית מהדחה בפליאוף האלופות ולא בהעפלה דרך 4 סיבובי מוקדמות באירופית.

באטה בוריסוב העפילו 3 או 4 פעמים לבתים אלופות ונעלמו.

הליגה שלנו יותר חזקה גם מבחינת כסף וגם מבחינת קהל

2 דקות לפני, תגידי רק שעה ויום said:

חולק עליך, לא היינו רחוקים מההישג הזה, בגלל השטויות של טיבי וראייקוביץ' מול הנוורגים וטעוית השיפוט שם , הכסף מעונה הזאת היה מסייע לעונה שעברה לעלות לשלב בתים וכך הלאה . אל תשכח שרוב הפעמים קרבאח העפילו לאירופית מהדחה בפליאוף האלופות ולא בהעפלה דרך 4 סיבובי מוקדמות באירופית.

באטה בוריסוב העפילו 3 או 4 פעמים לבתים אלופות ונעלמו.

הליגה שלנו יותר חזקה גם מבחינת כסף וגם מבחינת קהל

קראבח עברו בשלב הפלייאוף לפני ההעפלה יריבות טובות מאוד כמו טוונטה, יאנג בויז, גטבורג, קופנהאגן ולגיה ורשה. זה לא שהם הגיעו לאירופית נטו כי עפו באלופות. 

קודם כל במשחק אתמול בליגה הטורקית הם שוב הפסידו, הפעם לגוזטפה.

בגדול השחקן היחיד שם שהוא פקטור וחלה בקורונה הוא פייסל פאג'ר המרוקני המצוין, שחזר אתמול לאימונים אחרי שקיבל תשובה שלילית. מאמין שלא יפתח נגד ויאריאל, אולי נגדנו.

אל תבנו על שום קורונה, אם רוצים לעלות אנחנו פשוט חייבים לנצח את קארבח ולא להפסיד בארץ לטורקים.

On 2.12.2020 at 01:43, קובי השועל said:

קודם כל במשחק אתמול בליגה הטורקית הם שוב הפסידו, הפעם לגוזטפה.

בגדול השחקן היחיד שם שהוא פקטור וחלה בקורונה הוא פייסל פאג'ר המרוקני המצוין, שחזר אתמול לאימונים אחרי שקיבל תשובה שלילית. מאמין שלא יפתח נגד ויאריאל, אולי נגדנו.

אל תבנו על שום קורונה, אם רוצים לעלות אנחנו פשוט חייבים לנצח את קארבח ולא להפסיד בארץ לטורקים.

חד משמעי.

מסתמן שויאריאל מוכרים אותנו ועולים עם הרכב חלש ביותר יחסית לרמתם. מנגד הטורקים בהרכב הרגיל, לא יודע מה היה דיבור שיש שם קורונה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

מסתמן שויאריאל מוכרים אותנו ועולים עם הרכב חלש ביותר יחסית לרמתם. מנגד הטורקים בהרכב הרגיל, לא יודע מה היה דיבור שיש שם קורונה.

מה ההרכב שלהם?

2 דקות לפני, קובי השועל said:

ערב שחור?