Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

50 דקות לפני, Double said:

יהיו 24 אחרונות באירופית וקורנפלקס (שלב לפני השמינית גמר)

מקום ראשון בבתים באירופית וקורנפלקס יעפילו ישירות לשמינית גמר

מקום שלישי באלופות מול מקום שני באירופית => המנצחת תעפיל לשמינית גמר אירופית

מקום שלישי באירופית מול מקום שני בקורנפלקס => המנצחת תעפיל לשמינית גמר קורנפלקס

בקיצור העונה זה הסיכוי האחרון שלנו לעבור שלב בבתים של האירופית. צריך לנצל את זה. 

מה שכן, אלופה ישראלית צריכה להיות ממש מוכשרת כדי לא לתת עונה אירופית.

לא בא לי טוב הקורנפלקס הזה, מעדיף ליגה אירופאית

איזה קבוצות אמורים לפגוש שם? מה הסדר גודל? 

בעצם ליגת האלופות תהפוך למועדון יותר סגור לגדולות של אירופה? הליגה האירופאית תיהיה לקבוצת דרג 2? לברקוזן, סביליה וכאלה? הקורנפלקס יהיה לליגות מביכות ברמה של הליגה הישראלית?

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

בעצם ליגת האלופות תהפוך למועדון יותר סגור לגדולות של אירופה? הליגה האירופאית תיהיה לקבוצת דרג 2? לברקוזן, סביליה וכאלה? הקורנפלקס יהיה לליגות מביכות ברמה של הליגה הישראלית?

תחשוב שהשנה נפלו בפלייאוף האירופית מועדונים כמו באזל, פלזן, אפועל, לגיה 

28 דקות לפני, Double said:

כי ישארו 24 במפעל. 8 עולות אוטומטי לשמינית + 16 שיתמודדו על הכרטיס לשמינית גמר

אה החשבת את השלב המקדים לשמינית גם בתור התקדמות חח 

לפני2 שעות , snufkin said:

שמעתי את הפודקאסט של ציון 3, שיברו שם גם על הבית שקיבלנו באירופית. היה שם איזה מישהו שמתעסק בלהציע שחקנים לקבוצות או משהו כזה.

אמר שהציע בקיץ את לארי קאיודה למכבי אבל הסוכן שלו ביקש 1.5 מליון נטו לעונה, כמובן שמכבי לא יכולה לעמוד בזה. הוא חשב שאם יחכה, קאיודה התגמש בדרישות. אבל אז הגיע הצעה מסיבאספור הזאת לקאיודה - 1.5 מליון יורו נטו לעונה והוא חתם שם.

ואותה קיבלנו כדרג 4. סעאמק

באמת נאחס לקבל אותם דרג רביעי, אבל עם כל הכבוד לקאיודה, אני חושב ש-9 מתוך ה-11 בהרכב של מכבי יכולים לפתוח ברוב הקבוצות בליגה הטורקית. (וזאת ליגה שאני אוהב ומעריך)

הטורניר החדש יהיה טוב לישראל רק אם ישראל תשלח 2 נציגות לליגת האלופות, כי חייב להודות לא ניקח אליפויות לנצח מתישהו ניהיה מקום שני שלישי ואז נלך לטורניר הזה שלדעתי אין בו הרבה כסף

לפני9 שעות , תמיר8 said:

תחשוב שהשנה נפלו בפלייאוף האירופית מועדונים כמו באזל, פלזן, אפועל, לגיה 

השנה זה חריג. זה יקרה פחות כשהעולם יחזור לנורמליות.

מאז ומעולם אני חושב שהיו 3 מפעלים אירופיים. עד שבשלב מסויים הורידו את האינטרטוטו/מחזיקות. אני חושב שזה ממש טוב לקבוצות הישראליות. אחת או שניים ישחקו באירופית ובנוסף אחת או שניים באינטרטוטו. מה גם שאם עלינו לאירופית והשגנו מקום 3 בבית, יש סיכוי להמשיך באירופה דרך האינטרטוטו, להמשיך במסגרת אירופית אולי אפילו לתוך מרץ. זה ממש יכל להיות טוב בשבילנו.

כמו שאמרו כאן הכל תלוי בתגמולים הכספיים, נראה לי שבשלבים מתקדמים של המפעל הזה הם יהיו יותר משמעותיים. אני בעד

לפני8 שעות , מכביזם זה בדם said:

באמת נאחס לקבל אותם דרג רביעי, אבל עם כל הכבוד לקאיודה, אני חושב ש-9 מתוך ה-11 בהרכב של מכבי יכולים לפתוח ברוב הקבוצות בליגה הטורקית. (וזאת ליגה שאני אוהב ומעריך)

אני לא חושב. קאיודה זה רק דוגמא. אם הם מעיפים שכר של מליון וחצי יורו נטו באהלן אהלן, ואין להם מגבלת זרים, אתה לא יכל להתחרות בהם בחלון העברות.

תחשוב שציקו שיחק בליגה השניה שם והגיע אלינו כזר בכיר. 

לפני9 שעות , פנחס שוף said:

אני חושב שאם אתה מגיע ל 32 האחרונות בקורנפלקס, אתה תפגוש יריבות ברמה שלך או יותר איכותיות

20 דקות לפני, דקסטר said:

בעצם האירופית תקטן מ-48 ל-32? אז אם אני מבין נכון איזה חצי מהקבוצות בליגה השלישית אלו קבוצות ברמת ליגה אירופית

כן. קבוצות ברמה שלנו, לפעמים גם יותר.

לא יודע נשמע לי מאד מביך המפעל השלישי הזה, מכבי צריכה לשאוף להתמודד מול חזקות ממנה (גם אם במעט, סטייל הבית שקיבלנו השנה באירופית) ולא להיות חזקה על חלשות כמו כל מני מקום 4 במולדובה/אזרבייג'אן או שקר כלשהו.

זה יהיה משעמם תחת ומביך.

1 דקה לפני, Mtamir said:

לא יודע נשמע לי מאד מביך המפעל השלישי הזה, מכבי צריכה לשאוף להתמודד מול חזקות ממנה (גם אם במעט, סטייל הבית שקיבלנו השנה באירופית) ולא להיות חזקה על חלשות כמו כל מני מקום 4 במולדובה/אזרבייג'אן או שקר כלשהו.

זה יהיה משעמם תחת ומביך.

בסופו של דבר אם יהיו מענקים כספיים אולי זה יהיה שווה את זה. 

העניין הוא שאני לא רואה את ישראל מגיעה לדירוג של 15 ומעלה, לכן אם לא תיקח אליפות אתה תגיע רק למפעל השלישי הזה. 

Just now, Krishi said:

בסופו של דבר אם יהיו מענקים כספיים אולי זה יהיה שווה את זה. 

העניין הוא שאני לא רואה את ישראל מגיעה לדירוג של 15 ומעלה, לכן אם לא תיקח אליפות אתה תגיע רק למפעל השלישי הזה. 

זה מבאס כי מכבי לא תיקח אליפות כל שנה, אבל אנחנו בהחלט קבוצה שצריכה להגיע לבתים באירופאית כל שנה (והגענו גם כשלא היינו אלופים), שם הרמה שלנו פחות או יותר כי כמועדון אתה צריך לשאוף לנצח גם חזקות ממך, רק ככה אתה מתפתח ומושך שחקנים יותר טובים לאורך השנים, וכשלא יהיה מדובר במליוני יורו כמו מהאירופית אלא בטח בכמה מאות אלפים אז רק הכסף לא יביא לפה שחקנים שישדרגו אותך לליגת הקורונפלקס.

לא יודע אני לא בונה על מענקים רציניים במפעל הזה אם קבוצות כמו סודובה ודינמו ברסט בטח יהיו פייבוריטיות לעליה מהבתים שם...בקיצור נשמע שזה מפעל מאד מביך ממה שרשמתם פה.

9 דקות לפני, Mtamir said:

זה יהיה משעמם תחת ומביך.

זה לא יהיה ברמה של מקום 4 במולדובה, תסתכל על הסימולציה שהביאו פה.

העולות לבתים יהיו כמעט כמו בית של ליגה אירופית אולי רמה אחת פחות כשהקבוצה החזקה בבית יכולה לבוא גם מהליגות הגדולות.

8 דקות לפני, Keano said:

זה לא יהיה ברמה של מקום 4 במולדובה, תסתכל על הסימולציה שהביאו פה.

העולות לבתים יהיו כמעט כמו בית של ליגה אירופית אולי רמה אחת פחות כשהקבוצה החזקה בבית יכולה לבוא גם מהליגות הגדולות.

ראיתי את ה"סימולציה", אני יוצא מנקודת הנחה שרוב הנושרות מהאלופות מספיק חזקות ברוב המקרים לרוץ לפחות עד לבתים באירופית, אז פה ושם יהיו נושרות מהפלייאוף אירופית לבתים של הקונפרנס, 

אלה יהיו הדרג א' של המעפל הזה ? פה ושם איזה באזל ופלזן כשמות הנוצצים של המפעל ? שתיהן חלשות מאד בשנים האחרונות, ראה ערך הדחה על ידי ב"ש באירופית. 

נראה שרוב הבתים יאוכלסו על ידי אלופות ממדינות לא מעניינות (סודובה, דינמו ברסט) שנשרו מהאלפות והאירופית ומקבוצות שעלו מהמוקדמות (ב"ש, חיפה או אנחנו וקבוצות שקר כלשהו מקום 4 במדינה לא מעניינת), לא יודע מרגיש לי שאנחנו לא שייכים לשם ויהיה לא מעניין אבל נראה.

12 דקות לפני, Mtamir said:

ראיתי את ה"סימולציה", אני יוצא מנקודת הנחה שרוב הנושרות מהאלופות מספיק חזקות ברוב המקרים לרוץ לפחות עד לבתים באירופית, אז פה ושם יהיו נושרות מהפלייאוף אירופית לבתים של הקונפרנס, 

אלה יהיו הדרג א' של המעפל הזה ? פה ושם איזה באזל ופלזן כשמות הנוצצים של המפעל ? שתיהן חלשות מאד בשנים האחרונות, ראה ערך הדחה על ידי ב"ש באירופית. 

נראה שרוב הבתים יאוכלסו על ידי אלופות ממדינות לא מעניינות (סודובה, דינמו ברסט) שנשרו מהאלפות והאירופית ומקבוצות שעלו מהמוקדמות (ב"ש, חיפה או אנחנו וקבוצות שקר כלשהו מקום 4 במדינה לא מעניינת), לא יודע מרגיש לי שאנחנו לא שייכים לשם ויהיה לא מעניין אבל נראה.

לא כולן מגיעות לשם ממסלול אלופות, יש קבוצות שמתחילות מהאירופית ויש קבוצות שמתחילות מהקונפרנס, גם מהליגות החזקות.

ותמיד יש הפתעות. אז סביר שיהיה משהו דומה לסימולציה.

1 דקה לפני, Keano said:

לא כולן מגיעות לשם ממסלול אלופות, יש קבוצות שמתחילות מהאירופית ויש קבוצות שמתחילות מהקונפרנס, גם מהליגות החזקות.

ותמיד יש הפתעות. אז סביר שיהיה משהו דומה לסימולציה.

ליגות הlosers bracket בדרך כלל לא מעניינות, אתה באמת חושב שהרבה קבוצות מליגות חזקות* שמתחילות באירופית ינשרו לקונפרנס אם הן באמת חזקות ומעניינות? 

אז אולי מדי פעם איזו סלטיק/טוטנהם/איינדהובן יהיו שם עם פלופ רציני בפלייאוף אירופאית. אתה מדבר פה על בית אחד.

*על אילו ליגות מדובר ? אתה מדבר על קבוצות מקום 2-4 בקפריסין יוון וכו'? למה קבוצות כאלה שכנראה יהיו דרג א' בקונפרנס אמורות להיות מעניינות יתר על המידה ?

25 דקות לפני, Mtamir said:

שמע... אם נהיה טובים נוכל להעפיל לאירופית דרך מוקדמות אלופות ואם לא? כנראה שזו הרמה שלנו.

לפני 3 שנים בבית עם ויאריאל, סלביה ואסטנה סיימנו במזל עם 4 נקודות ושער בודד, לרמה הזו אנחנו כן שייכים?

הבאסה היחידה שממקום 2 בארץ אי אפשר להגיע לאירופית אבל אין מה לעשות.

6 דקות לפני, Mtamir said:

ליגות הlosers bracket בדרך כלל לא מעניינות, אתה באמת חושב שהרבה קבוצות מליגות חזקות* שמתחילות באירופית ינשרו לקונפרנס אם הן באמת חזקות ומעניינות? 

אז אולי מדי פעם איזו סלטיק/טוטנהם/איינדהובן יהיו שם עם פלופ רציני בפלייאוף אירופאית. אתה מדבר פה על בית אחד.

*על אילו ליגות מדובר ? אתה מדבר על קבוצות מקום 2-4 בקפריסין יוון וכו'? למה קבוצות כאלה שכנראה יהיו דרג א' בקונפרנס אמורות להיות מעניינות יתר על המידה ?

יש לך 5 קבוצות שמגיעות מליגות שמדורגות 1-5 באירופה שמשחקות ישר בפלייאוף שם 

ובסיבוב שלישי מליגות כמו פורטוגל,רוסיה,טורקיה,הולנד