Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

Just now, דקסטר said:

טרנר לא בשיפוצים?

אגב טרנר. מסתבר שאחרי בדיקות רבות הם החליטו לא להוריד את הגג, גם לא בשביל להתקין אותו מחדש (התכנון הראשוני היה להוריד אותו לגמרי, אחר כך מצאו תקציב בשביל להחזיר אותו). אלא לתקן את הליקויים תוך כדי שהגג ממשיך לעמוד שם. 

תראה איזו מלחמה על גג של איצטדיון. איפה רוביק ואיפה החולדה... 

23 דקות לפני, Krishi said:

אגב טרנר. מסתבר שאחרי בדיקות רבות הם החליטו לא להוריד את הגג, גם לא בשביל להתקין אותו מחדש (התכנון הראשוני היה להוריד אותו לגמרי, אחר כך מצאו תקציב בשביל להחזיר אותו). אלא לתקן את הליקויים תוך כדי שהגג ממשיך לעמוד שם. 

תראה איזו מלחמה על גג של איצטדיון. איפה רוביק ואיפה החולדה... 

אחי... אתה מעדיף איצטדיון בת"א בלי גג או איצטדיון בבאר שבע עם גג?

הימור שלי לבית של מכבי:

סלטיק

דינמו זאגרב

מכבי

סיבאספור

תמיד אנחנו מקבלים בתים אפורים וקשים. אני לא יופתע אם נקבל את זהבי (אני מאוד מקווה שלו אבל יש לי תחושה לא קטנה שזה יקרה)

טוב אני גם רוצה לעשות הימור בשביל הסיכוי האפסי שאני אפגע ואז אני אוכל להקפיץ ולזכות בתהילת עולם:

דרג א - טוטנהאם או צסקא מוסקבה

דרג ב - פאוק או סטנדרד ליאז

דרג ד - אומוניה או צסקא סופיה

*מותר לי 2 אופציות כי 12 אפשרויות זה המון.

45 דקות לפני, YoC said:

אחי... אתה מעדיף איצטדיון בת"א בלי גג או איצטדיון בבאר שבע עם גג?

ברור שאעדיף את ת"א בכל מצב ולא רק מבחינת איצטדיון חח סתם העליתי אנקדוטה על ההבדל ביחס לגג של איצטדיון כדורגל בין עיריית ב"ש לת"א 

בקיצור, רק לא ניס וליל מדרג 4, ורק לא לסטר וסוסיאדד מדרג 2. 

בשביל סיכוי סביר לעלות, הייתי רוצה מדרג 2 את ראפיד וינה, לודוגורץ, קראבח או ספרטה פראג. 

מול אופציות אחרות משם, כמו פאוק, סלביה פראג, יאנג בויז וזאגרב, אולי נצליח לעמוד יפה אבל לא רואה ממש סיכוי לעבור. 

מדרג 1 אפשר אולי אולי להפתיע את סלטיק, בראגה וגנט. מעדיף עדיין קבוצה גדולה משם בשביל החוויה. 

13 hours ago, benbb said:

מיידטיילנד נתנה 4 לסלביה פראג השבוע, היא רמה אחת מהליגה הדנית

קופנהאגן בראגה ובאזל באמת היריבות הכי נוחות על הנייר

מכבי צריכה לשאוף ל5-7 נקודות בבית (ניצחון על הרביעית, ניצחון\תיקו מהשנייה, ותיקו מהראשונה)

ו1-4 נקודות בחוץ (ניצחון על הרביעית, ותיקו מהשנייה)

קבוצות דרג 4 אולי לא נוצצות אבל עדיין לא רעות בכלל. לא רואה מצב שנוציא 6 מ-6, קונה עכשיו 4 מ-6. 

בנוגע לדרג 1 ו-2 זה בעיקר תלוי בהגרלה, יש הבדלים די גדולים בין הקבוצות. 

למי שעקב אחרי האירופית בשנים האחרונות - כמה נקודות בדרך כלל אמורות להספיק כדי לעבור את הבתים? 

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

קבוצות דרג 4 אולי לא נוצצות אבל עדיין לא רעות בכלל. לא רואה מצב שנוציא 6 מ-6, קונה עכשיו 4 מ-6. 

בנוגע לדרג 1 ו-2 זה בעיקר תלוי בהגרלה, יש הבדלים די גדולים בין הקבוצות. 

למי שעקב אחרי האירופית בשנים האחרונות - כמה נקודות בדרך כלל אמורות להספיק כדי לעבור את הבתים? 

10 אמור להספיק.

5 hours ago, Elirandani said:

כמה חוסר מזל במהלך אחד

הרבה זמן לא צחקתי ככה, זה שפירק שחקן רייקה קיבל עונש משחקן שלו שהכשיל אותו ואז בא מסכן שגם עשה עצמי והאצבעות שלו הסתבכו ברשת

20 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בקיצור, רק לא ניס וליל מדרג 4, ורק לא לסטר וסוסיאדד מדרג 2. 

בשביל סיכוי סביר לעלות, הייתי רוצה מדרג 2 את ראפיד וינה, לודוגורץ, קראבח או ספרטה פראג. 

מול אופציות אחרות משם, כמו פאוק, סלביה פראג, יאנג בויז וזאגרב, אולי נצליח לעמוד יפה אבל לא רואה ממש סיכוי לעבור. 

מדרג 1 אפשר אולי אולי להפתיע את סלטיק, בראגה וגנט. מעדיף עדיין קבוצה גדולה משם בשביל החוויה. 

על איזה חוויה אתה מדבר? לשחקנים? לנו הקהל זה לא משנה, אנחנו לא שם (למרות שעוד יתכן שנוכל להגיע לאיזה משחק חוץ). לדעתי עדיף בית חלש ככל האפשר במצב הנוכחי ואם נצליח לעלות זה בכלל מדהים לניקוד, וגם מבחינה כספית.

12 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

על איזה חוויה אתה מדבר? לשחקנים? לנו הקהל זה לא משנה, אנחנו לא שם (למרות שעוד יתכן שנוכל להגיע לאיזה משחק חוץ). לדעתי עדיף בית חלש ככל האפשר במצב הנוכחי ואם נצליח לעלות זה בכלל מדהים לניקוד, וגם מבחינה כספית.

החוויה הכי טובה זה להגיע הכי רחוק שאפשר

30 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

גם אם אני לא שם, זה עדיין מרגש לראות את מכבי מתמודדת מול קבוצת פאר.

אם לא נקבל אחת מה-2-3 'חלשות' בדרג הראשון, מעדיף כבר אימפריה על קבוצה טיפה פחות (בנפיקה, לברקוזן, צסקא) שעדיין תפרק. 

7 hours ago, Elirandani said:

כמה חוסר מזל במהלך אחד

לא צריך לשלוט ברזי השפה הדנית כדי להבין שהמילה הראשונה שהשדר צורח אחרי הגול היא "ביזאר!".

7 hours ago, tkui said:

קופנהאגן הפסידו למנצ'סטר ברבע!! לפני חודש וחצי(?) ולא עלו לבתים..

ולמה יש כאן אנשים שרוצים את מדרג ד' את רייקה? 

אולי כדי לסגור מעגל עם ארועי סארספבורג...

אני תמיד תוהה מה היריבות שלנו מבקשות לקבל, בטח בעשרות פורומים כרגע באירופה מבקשים:

"Rak et Hapoel beer Sheva, Ba Dereg Ha 3"

-האם בוס מעדיף את מילאן רק לא שוב ישראל?

-האם בפורום של לודוגורץ מצפים מדן ביטון לא לחגוג מולם?

-האם ויאריאל סימנה אותנו ככבשה שחורה רק שבלמנו אותם פעמיים על ה- 0 כולל שער ניצחון של בלקמן במדריגל? בטח הם רואים בו כטופ סקורר.

התקווה שלי מדרג 1 היא דווקא קבוצה חזקה ועדיף אטרקטיבית כדי קצת לתבל דווקא כי אין קהל (ארסנל).

וששלוש האחרות יאבקו ביניהם במשולש כשאנחנו שובר השוויון הים תיכוני.

לדוגמא:

ארסנל

ראפיד וינה

מכבי

סלובן ליברץ

10 נק' זו עליה כמעט ודאית, בקונסטלציות מסוימות אפשר לעלות גם 9, 8 ו- 7 נק'.

10 דקות לפני, danielone said:

רק האלופה בישראל יכולה להגיע למפעל הזה. 

קמפיינים טובים שלנו ושל בש יכולים לגרום לזה שמקום שני / מחזיקת גביע כן תהיה באירופית החל מעוד שנתיים