Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

חבל שזה לא משחק אחד מולם איזה התרגשות הייתי אם כן,2 זה חסר סיכוי,אלא אם כל הקבוצה הראשונה שלהם תידבק בקורונה ויעלו עם המילואים.

2 hours ago, Double said:

מחר ישחקו 9 מדורגות מעלינו באירופית. אני מאמין שנבטיח את הדרג 3 באירופית

אלה המשחקים עם סיכוי להפתעה (צריך ששתיים יעופו)

אוסייק - באזל

גטבורג - קופנהגן

קייסר - אפואל ניקוסיה

צסק"א סופיה - באטה בוריסוב

בודפשט הונבד - מאלמו

אני אוסיף קצת מידע בנוגע לדירוג שלנו באירופית ולמשחקים היום.
אנחנו צריכים לעלות 2 מקומות בדירוג כדי להיות בדרג ג' (16 לדרג ב') - נשמע פשוט אבל זה ממש לא, שימו לב:

יש 2 נתיבים להגעה לבתים באירופית - מסלול האלופות והמסלול המרכזי.

עבור מסלול האלופות:
קיימת קבוצה אחת שמדורגת מעלינו והיא אסטנה.
* אם אסטנה תעבור את שני הסיבובים הקרובים יש סיכוי שתוגרל בפלייאוף האירופית מול קבוצה שמדורגת מעלינו ואז בכל מקרה תרד מדורגת אחת מעלינו, אבל לא יזיק שתרד כבר עכשיו.

עבור המסלול המרכזי:

במסלול הזה ישחקו היום 13 קבוצות שמדורגות מעלינו.

הנקודה המעניינת היא ש 4 הקבוצות הראשונות שיודחו לא יעלו אותנו מקום בדירוג בגלל שהן יוחלפו בקבוצות אחרות שמדורגות מעלינו. המדורגת ה 5 ומעלה שתעוף תתחיל להעלות אותנו מקום בדירוג.

כלומר, בשביל להיות מדורגים אנחנו צריכים שאסטנה ועוד 5 קבוצות מדורגות יעופו היום או 6 קבוצות ללא אסטנה.

* עבור כל קבוצה מדורגת שתודח מפלייאוף האלופות (חוץ מזלצבורג) נרד מקום בדירוג כך שבפועל נצטרך 10 קבוצות מדורגות שיעופו מחר על-מנת להבטיח דרג ג'.
* בפלייאוף מסלול האלופות באירופית ההגרלה עשויה לסדר עד 8 קבוצות שמדורגות מעלינו שישחקו אחת נגד השנייה כך שעד 4 מדורגות עשויות לעוף רק בזכות ההגרלה.

אנחנו מגיעים לצמד המשחקים או לפחות למשחק הראשון בלי לחץ כי את המטרה השגנו, בלי ציפיות כי הם הרבה יותר טובים ועם מאמן שיש לו ניסיון רב במעמדים האלו, יש לנו רק מה להרוויח.

עלינו שיחקנו אותה

עפנו אף אחד לא יבוא בתלונות במיוחד שלא היה חיזוק 

10 דקות לפני, eyal1990 said:

אני אוסיף קצת מידע בנוגע לדירוג שלנו באירופית ולמשחקים היום.
אנחנו זקוקים לזה ש 2 קבוצות שצפויות להיות מדורגות מעלינו יודחו כדי להיות בדרג ג' (16 לדרג ב') - נשמע פשוט אבל זה ממש לא, שימו לב:

יש 2 נתיבים להגעה לבתים באירופית - מסלול האלופות והמסלול המרכזי.

עבור מסלול האלופות:
קיימת קבוצה אחת שמדורגת מעלינו והיא אסטנה.
* אם אסטנה תעבור את שני הסיבובים הקרובים יש סיכוי שתוגרל בפלייאוף האירופית מול קבוצה שמדורגת מעלינו ואז בכל מקרה תרד מדורגת אחת מעלינו, אבל לא יזיק שתרד כבר עכשיו.

עבור המסלול המרכזי:

במסלול הזה ישחקו היום 13 קבוצות שמדורגות מעלינו.

הנקודה המעניינת היא ש 4 הקבוצות הראשונות שיודחו לא יעלו אותנו מקום בדירוג בגלל שהן יוחלפו בקבוצות אחרות שמדורגות מעלינו. המדורגת ה 5 ומעלה שתעוף תתחיל להעלות אותנו מקום בדירוג.

כלומר, בשביל להיות מדורגים אנחנו צריכים שאסטנה ועוד 5 קבוצות מדורגות יעופו היום או 6 קבוצות ללא אסטנה.

* עבור כל קבוצה מדורגת שתודח מפלייאוף האלופות (חוץ מזלצבורג) נרד מקום בדירוג כך שבפועל נצטרך 10 קבוצות מדורגות שיעופו מחר על-מנת להבטיח דרג ג'.
* בפלייאוף מסלול האלופות באירופית ההגרלה עשויה לסדר עד 8 קבוצות שמדורגות מעלינו שישחקו אחת נגד השנייה כך שעד 4 מדורגות עשויות לעוף רק בזכות ההגרלה.

פתחת את ההודעה ב-"אנחנו זקוקים לזה ש 2 קבוצות שצפויות להיות מדורגות מעלינו יודחו כדי להיות בדרג ג'"

וסיימת ב-"בפועל נצטרך 10 קבוצות מדורגות שיעופו מחר על-מנת להבטיח דרג ג'." 

4 דקות לפני, Double said:

זה סלט אבל סיכויים טובים שנהיה דרג 3 באירופית. יש עוד שלושה סיבובים באירופית וצפויות הרבה הפתעות

חחחח 

צפויות הרבה הפתעות זה טוב 

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

פתחת את ההודעה ב-"אנחנו זקוקים לזה ש 2 קבוצות שצפויות להיות מדורגות מעלינו יודחו כדי להיות בדרג ג'"

ומה שיפה זה שכל מילה אמת :)
הסוד הוא במילה "צפויות".

בכל מקרה, ערכתי בשביל שיהיה ברור יותר.

6 דקות לפני, Double said:

זה סלט אבל סיכויים טובים שנהיה דרג 3 באירופית. יש עוד שלושה סיבובים באירופית וצפויות הרבה הפתעות

יא דאבל אחי בוא זרום איתי ותגיד לי מה הסיכוי, אם בכלל קיים, להיות דרג ג' בצ'מפיונס?

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

זה מתעתע כי לפי הדירוג בבתים זה נראה שצריך ש-2 מדורגות יעופו. בפועל יש עוד קבוצות בפלייאוף לא מדורגות שהם מעלינו בדירוג

jugadMQ.png

4 דקות לפני, nirnir20 said:

חחחח 

צפויות הרבה הפתעות זה טוב 

חחח אחרי מה שהלך היום באלופות ובגלל שזה רק משחק אחד אני כבר צופה מראש

2 דקות לפני, tkui said:

יא דאבל אחי בוא זרום איתי ותגיד לי מה הסיכוי, אם בכלל קיים, להיות דרג ג' בצ'מפיונס?

בצ'מפיונס הוא לא קיים. באירופית 90% נהיה דרג 3

1 hour ago, Double said:

זה מתעתע כי לפי הדירוג בבתים זה נראה שצריך ש-2 מדורגות יעופו. בפועל יש עוד קבוצות בפלייאוף לא מדורגות שהם מעלינו בדירוג

jugadMQ.png

אילו קבוצות?

אני רואה שבטבלה כאן נלקחו בחשבון הקבוצות מהפלייאוף של הצ'מפיונס (פאוק, גנט, מידטיילנד, פרנצוורוש, אומוניה)

3 hours ago, מכביזם זה בדם said:

אילו קבוצות?

אני רואה שבטבלה כאן נלקחו בחשבון הקבוצות מהפלייאוף של הצ'מפיונס (פאוק, גנט, מידטיילנד, פרנצוורוש, אומוניה)

אני אנסה לעשות את זה פשוט. 

היום ובסיבוב השלישי שבוע הבא זה סה״כ 22 קבוצות מדורגות מעלינו, צריך ש-7 מתוכן יעופו ואנחנו דרג שלישי באירופית

אפואל ניקוסיה 15:00

אסטנה 17:00

גרנאדה 17:00

טוטנהאם 19:00

קופנהגן 19:00

גלאטסראיי 19:00

באטה בוריסוב 20:00

פרטיזן בלגרד 20:00

וולפסבורג 21:00

סטנדרד ליאז׳ 21:00

מילאן 21:00

באזל 21:45

מאלמו 22:00

סטיאווה בוקרשט 22:00

מצטרפות שבוע הבא בסיבוב שלישי

בשיקטאש

ספורטינג ליסבון

איינדהובן

ויקטוריה פלזן

אא״ק אתונה

סלטיק

לודוגורץ

לגיה ורשה

2 hours ago, Double said:

אני אנסה לעשות את זה פשוט. 

היום ובסיבוב השלישי שבוע הבא זה סה״כ 22 קבוצות מדורגות מעלינו, צריך ש-7 מתוכן יעופו ואנחנו דרג שלישי באירופית

אפואל ניקוסיה 15:00

אסטנה 17:00

גראנדה 17:00

טוטנהאם 19:00

קופנהגן 19:00

גלאטסראיי 19:00

באטה בוריסוב 20:00

פרטיזן בלגרד 20:00

וולספבורג 21:00

סטנדרט ליאז׳ 21:00

מילאן 21:00

באזל 21:45

מאלמו 22:00

סטיאווה בוקרשט 22:00

מצטרפות שבוע הבא בסיבוב שלישי

בשיקטאש

ספורטינג ליסבון

איינדהובן

ויקטוריה פלזן

אא״ק אתונה

סלטיק

לודוגורץ

לגיה ורשה

אם כך אז בתמונה לא רשומות גראנדה ליאז' מילאן סטיוואה ואא"ק אתונה, שמתווספות לעוד 2 קבוצות בטבלה שצריך לעבור. 

איך הדירוג של רוזנבורג, היידוק ספליט, ריינג'רס, דינמו מוסקבה, ברטיסלבה, ליברץ, וידאוטון, אריס סלוניקי, אלבורג, ריימס, הונבד, ווילם, פוזנן, קלוז', רוסטוב, שרלרואה, לאסק, רייקה, אברדין? כולן מתחתינו? כי גם הן לא מופיעות.   

17 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אם כך אז בתמונה לא רשומות גראנדה ליאז' מילאן סטיוואה ואא"ק אתונה, שמתווספות לעוד 2 קבוצות בטבלה שצריך לעבור. 

איך הדירוג של רוזנבורג, היידוק ספליט, ריינג'רס, דינמו מוסקבה, ברטיסלבה, ליברץ, וידאוטון, אריס סלוניקי, אלבורג, ריימס, הונבד, ווילם, פוזנן, קלוז', רוסטוב, שרלרואה, לאסק, רייקה, אברדין? כולן מתחתינו? כי גם הן לא מופיעות.   

כן הן מתחתינו

14 דקות לפני, idan8 said:

מי מדורג אז בפלייאוף אלופות אחרי כל ההפתעות?

נראה לי שפנצווארוש היחידה שהגיעה מהשלב הזה ותהיה מדורגת, לקחה את הדירוג של זאגרב.

כל השאר (עוד אחת) אם זכור לי מתחילות בסיבוב של הפלייאוף כמו זלצבורג, אוליפיאקוס.

אם אפשר לחשוב על יתרונות נגד זלצבורג זה שזה משחק אירופי ראשון שלהם והעובדה שאנחנו אנדרדוג מובהק. נגד פרנצווארוש למשל היה סופר קשה אחרי שקיבלו ביטחון מהמשחקים נגד סלטיק וזאגרב