Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

איך קראו לקבוצה האוסטרית שעברנו עם ג'ורדי? זה אומנם לא אומר כלום אבל מאוד התקשנו נגדם (איזה גול של ייני)

מה התוצאות בינם לבין זלצבורג בשנים האחרונות? שוב לא באמת יעזור להבין את הבדלי הרמות (כי הכל תלוי בכמה זלצבורג התגברו על הפחד, בייחוד אחרי קמפיין גדול שנה שעברה) אבל מסקרן 

Just now, Dr. Caligari said:

איך קראו לקבוצה האוסטרית שעברנו עם ג'ורדי? זה אומנם לא אומר כלום אבל מאוד התקשנו נגדם (איזה גול של ייני)

מה התוצאות בינם לבין זלצבורג בשנים האחרונות? שוב לא באמת יעזור להבין את הבדלי הרמות (כי הכל תלוי בכמה זלצבורג התגברו על הפחד, בייחוד אחרי קמפיין גדול שנה שעברה) אבל מסקרן 

אלטאך. 

אין מה לחפש תוצאות נגדם, זלצבורג בכמה רמות מעל כל הקבוצות שם. 

15 דקות לפני, Dr. Caligari said:

לא שכחתי איך אז לאלטאך אני באתי

להם אחד אני נתתי

אני אזכור את זה לעד...

שכחתי מקיומה של ההגרלה ונזכרתי בנושא רק עכשיו. ההתייחסות למאזן של כל מועדון במפעלים האירופאים בטווח של למעלה מ3 שנים זו פשטנות כי מדובר בסגלים שונים לחלוטין, והמצב שונה על אחת כמה וכמה במקרה של מועדון כמו זלצבורג שפעמים רבות משתנה בחלקים נרחבים בסגל בכל עונה. המועדון הזה הוא בסופו של דבר הוא תחנת ביניים בתהליך שבין פ.צ ליפרינג (קבוצת הבת של המועדון) לבונדסליגה וללייפציג בפרט, חייב להגיד שאני די נדהם מחלק מההודעות כאן שמעריכות את הסיכוי שלנו לעבור במעל 10%.

מינאמינו והלאנד עזבו את המועדון כבר בחלון ההעברות בינואר בשנה שעברה, הקיץ הצטרף אליהם גם הי-צ'אן וואנג שעבר לחזק את לייפציג בעקבות העזיבה של ורנר. בעונה הבאה אלו יהיו פאטסון דאקה ודומיניק סובוסלאי שאנחנו כנראה הולכים לאכול מהם מרור, וככה המועדון ימשיך בשנים הקרובות - קארים אדיימי בעוד שנתיים-שלוש, אולי נואה אוקפור במידה ויבלוט. זה מועדון עם המון איכות, ולצד השחקנים הצעירים יש שם את זלטקו יונוזוביץ' ששיחק שנים רבות בורדר ברמן ואנדרה ראמלו ואנדראס אולמר שמכירים את המועדון כמו כף ידם.

לפעמים אני נכנס לפורום הזה ואני חושב שהגעתי לפורום של הפועל.. כל מיני דברי בלע וחילול הקודש כמו "אולי עדיף לא להעלות לליגת האלופות"... "כמה נחטוף".. "הלך עלינו"... "טננבאום יחטוף את כמות השערים שחטף כל עונה שעברה" וואו אנשים מה פאקינג נסגר איתכם ממתי כולם נהיו פה כאלה לוזרים תבוסתנים. 

נכון יש לנו עוד את הסיבוב השלישי לעבור אבל אם וכאשר גם כשנגיע מול זלצבורג תמיד יש סיכוי תמיד יש אמונה ותמיד לחשוב חיובי ולבוא לנצח. לא משנה נגד מי לא משנה באיזה מפעל לא משנה באיזה זמן. כבר שכחתם מה זה מכביזם בחיי. 

מישהו האמין שנעבור את באזל? שנגיע לליגת האלופות עם קבוצת הנגרים של קלינגר? שנעשה 2 עונות אליפות רצוף עם הפסד אחד בכל עונה וגם זה רק בגארבג' ובאחת מהן ניקח אליפות ב31 הפרש? שניקח טרבל? ועוד הרבה הישגים אחרים שאף אחד לא האמין. אז די כבר. תתחילו להאמין יותר ולהפסיק להתבכיין כמו ילדות קטנות. וכן גם אם נפסיד והכאפה תהיה כואבת יותר אחר כך זה עדיין עדיף כי לזה חונכנו וגדלנו, בגלל זה אנחנו אוהדי מכבי ולא כל שאר הסחל'ה שיש בכדורגל פה. ונאסוף את השברים, נלמד לקחים ונחזור לכבוש פסגות חדשות שוב ושוב ושוב ולא נפחד מאף אחד. 

היו כאלה שהאמינו שנעבור את באזל, אני האמנתי שזה אפשרי.

אנחנו מכבי ואנחנו שואפים לנצח כל יריבה בכל מגרש בכל דרך, ועדיין הסיכויים לא לטובתנו.

מול יריבות כאלו שחזקות מאיתנו נצטרך לדעת את מקומנו ולשחק הגנתי וטקטי ולנסות לגנוב שערים כמו שעשינו לבאזל.

לדעתי אם נבוא בגישה שאנחנו שקולים להם ונשחק פתוח אנחנו נקבל בראש, בטח אחרי השינויים בהגנה ובמאמן. 

הכל אפשרי, בלי אמונה שאפשר לעבור, לא נעבור.

קודם כל יש לנו לנצח את דינמו ברסט ורק אז לחלום על העפלה מול זלצבורג. 

29 דקות לפני, Naor23 said:

היו כאלה שהאמינו שנעבור את באזל, אני האמנתי שזה אפשרי.

אנחנו מכבי ואנחנו שואפים לנצח כל יריבה בכל מגרש בכל דרך, ועדיין הסיכויים לא לטובתנו.

מול יריבות כאלו שחזקות מאיתנו נצטרך לדעת את מקומנו ולשחק הגנתי וטקטי ולנסות לגנוב שערים כמו שעשינו לבאזל.

לדעתי אם נבוא בגישה שאנחנו שקולים להם ונשחק פתוח אנחנו נקבל בראש, בטח אחרי השינויים בהגנה ובמאמן. 

הכל אפשרי, בלי אמונה שאפשר לעבור, לא נעבור.

קודם כל יש לנו לנצח את דינמו ברסט ורק אז לחלום על העפלה מול זלצבורג. 

ברור שזה לא יקרה(לשחק חופשי ופתוח). גם אם מאד נרצה, לא יהיה לנו את הכדור.

50 דקות לפני, Krishi said:

לפעמים אני נכנס לפורום הזה ואני חושב שהגעתי לפורום של הפועל.. כל מיני דברי בלע וחילול הקודש כמו "אולי עדיף לא להעלות לליגת האלופות"... "כמה נחטוף".. "הלך עלינו"... "טננבאום יחטוף את כמות השערים שחטף כל עונה שעברה" וואו אנשים מה פאקינג נסגר איתכם ממתי כולם נהיו פה כאלה לוזרים תבוסתנים. 

נכון יש לנו עוד את הסיבוב השלישי לעבור אבל אם וכאשר גם כשנגיע מול זלצבורג תמיד יש סיכוי תמיד יש אמונה ותמיד לחשוב חיובי ולבוא לנצח. לא משנה נגד מי לא משנה באיזה מפעל לא משנה באיזה זמן. כבר שכחתם מה זה מכביזם בחיי. 

מישהו האמין שנעבור את באזל? שנגיע לליגת האלופות עם קבוצת הנגרים של קלינגר? שנעשה 2 עונות אליפות רצוף עם הפסד אחד בכל עונה וגם זה רק בגארבג' ובאחת מהן ניקח אליפות ב31 הפרש? שניקח טרבל? ועוד הרבה הישגים אחרים שאף אחד לא האמין. אז די כבר. תתחילו להאמין יותר ולהפסיק להתבכיין כמו ילדות קטנות. וכן גם אם נפסיד והכאפה תהיה כואבת יותר אחר כך זה עדיין עדיף כי לזה חונכנו וגדלנו, בגלל זה אנחנו אוהדי מכבי ולא כל שאר הסחל'ה שיש בכדורגל פה. ונאסוף את השברים, נלמד לקחים ונחזור לכבוש פסגות חדשות שוב ושוב ושוב ולא נפחד מאף אחד. 

צודק לגמרי. גם להפסיד ולקבל כאפה, עדיף בעשרות מונים על לא להגיע למעמדים כאלה ולא להתמודד.

1 hour ago, Krishi said:

מסכים עם כל מילה.

47 דקות לפני, קובי השועל said:

דניאל

זר טיבי שרן

סבוריט קנדיל

גלזר

פרץ גולסה

יוני זר

עוברים אותם..

זרלאדש במקום קנדיל. מוותר על יוני בשביל ריקן כדאי לעלות עם אמצע מעובה. יוני נכנס דקה 70 ושם צמד

48 דקות לפני, עדו said:

זרלאדש במקום קנדיל. מוותר על יוני בשביל ריקן כדאי לעלות עם אמצע מעובה. יוני נכנס דקה 70 ושם צמד

ג'ראלדש לא יגיע אח.

2 hours ago, קובי השועל said:

דניאל

זר טיבי שרן

סבוריט קנדיל

גלזר

פרץ גולסה

יוני זר

עוברים אותם..

המודגשים הם שחקני המפתח ומקווה מאוד שכולם יפתחו + שכטר.

2 hours ago, קובי השועל said:

דניאל

זר טיבי שרן

סבוריט קנדיל

גלזר

פרץ גולסה

יוני זר

עוברים אותם..

מה זה הבונקר הזה? משחקים נגד ריאל מדריד?

4-3-3 רגיל. קישור של גלזר פרץ וגולסה זה מנעול.