Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

18 דקות לפני, liron1006 said:

אני חושב שאם נעבור את ברסט בעיקר ננשום לרווחה ומכאן נדע שיש רק מה להרוויח ושהבטחנו עונה אירופית.

משחק הכי חשוב ב 3 העונות האחרונות לדעתי.

יאפ

6 hours ago, קאוביין said:

מדברים על מצב המענקים כדי להבין עד כמה למיץ כדי לפתוח את הארנק עוד השבוע כדי להנחית בלם וחלוץ שיוכלו לשחק מול ברסט.

אתמול לדוגמא הפסדנו בעיקר בגלל זה. 

אתה באמת מאמין שבלם/חלוץ שיחתום עוד השבוע ישחק מול ברסט (לא כולל זהבי)?

20 דקות לפני, שרן said:

חלוץ כן, פחות קריטי חוסר התאום כי בסוף אם יש לו איכויות הוא יגיע למצבים שלו. 

בלם זה כבר דבר אחר שצריך הרבה יותר תיאום ושם כל טעות היא קריטית וכנראה כבר לא ישתלב בזמן. 

31 דקות לפני, שרן said:

עזוב, אנשים חיים פה באיזו פנטזיה כאילו ימצאו פתאום איזה שחקן מדהים שישפר את הסיכוי לנצח עוד שבועיים.

במציאות (חוץ מערן) לא בטוח בכלל ששחקן שרוצים עשה הכנה לעונה והוא בכושר משחק מלא.

רוב הסיכויים שגם אם מחתימים מישהו, הוא אפילו לא יהיה בסגל לסיבוב השלישי.

אני מוכן להתפשר על גולסה בהרכב.

3 דקות לפני, הנדון said:

תורג'י רק אמונה תנצח. 

איזה אמונה אתם לא נורמלים?

כל שחקן בשנה האחרונה גרר דיווחים של איזה חודש של מגיע לא מגיע מתקרב מתרחק מיטש מאשר לא מאשר.

בחשבון פשוט אם היום יום שלישי ולא שומעים כלום, לא יהיה כלום גם השבוע.

34 דקות לפני, turgi said:

אתם באמת מאמינים שיחתום משהו השבוע?

אולי יחתום בלם איזה יומיים לפני המשחק מול ברסט ולא יהיה רלוונטי למשחק.

חלוץ בסוף ספטמבר-תחילת אוקטובר

לליגת האלופות הסיכוי מאוד נמוך שנעלה. לליגה האירופית יש סיכוי טוב ,

אבל כל עוד אין חיזוק משמעותי של 3-4 שחקנים זה סתם מיותר - לא נעשה כלום בבתים ונקרוס בליגה.

37 דקות לפני, Simba said:

לליגת האלופות הסיכוי מאוד נמוך שנעלה. לליגה האירופית יש סיכוי טוב ,

אבל כל עוד אין חיזוק משמעותי של 3-4 שחקנים זה סתם מיותר - לא נעשה כלום בבתים ונקרוס בליגה.

איך אפשר להגיד שלעלות לליגת האלופות זה סתם מיותר, בחיי אני לא מאמין שאוהד מכבי מסוגל אפילו לחשוב דבר כזה. אתה מקבל דירוג, אתה מקבל מלא כסף, אתה מקבל יוקרה, הכנסות גבוהות, אני כבר לא מדבר על עצם המעמד שלזה אנחנו שואפים כל שנה. תתקע יתד בליגת האלופות וסגרת פה את הליגה. 

3 דקות לפני, itanar said:

בתים באירופית/ליגת אלופות יאפשרו להביא זרים איכותיים.

מצד שני, כדי להגיע לבתים (באלופות) כנראה שצריך זרים איכותיים. וטונות של מזל.

16 דקות לפני, דקסטר said:

מצד שני, כדי להגיע לבתים (באלופות) כנראה שצריך זרים איכותיים. וטונות של מזל.

צריך או טונות של מזל או זרים איכותיים,בוא תשים לנו עוד 4 זרים ברמה גבוהה בהרכב(חלוץ,בלם,כנף,מגן ימין) ויש לך

קבוצה על הנייר חזקה מאוד להתמודד מול כל קבוצה בפלייאוף אלופות 

2 hours ago, Krishi said:

איך אפשר להגיד שלעלות לליגת האלופות זה סתם מיותר, בחיי אני לא מאמין שאוהד מכבי מסוגל אפילו לחשוב דבר כזה. אתה מקבל דירוג, אתה מקבל מלא כסף, אתה מקבל יוקרה, הכנסות גבוהות, אני כבר לא מדבר על עצם המעמד שלזה אנחנו שואפים כל שנה. תתקע יתד בליגת האלופות וסגרת פה את הליגה. 

עם הסגל הזה כמו שהוא - יש פה פוטנציאל להתרסקות בליגה ולהתבזות באירופה .

התסריט הריאלי עם סגל כזה - מתלהבים שעלינו , מקבלים בראש בליגת האלופות , מגיעים עייפים לליגה עם הראש באירופה , מפסידים נקודות יקרות בליגה , המטרה המרכזית הופכת ללא לסיים 

קמפיין עם 0 שערים.

כלכלית אין ספק שזה טוב למועדון.

נאומים על יתדות זה נחמד , אחרי שעלינו לליגת האלופות בפעם האחרונה זה הפך למסע שרק רצינו שיסתיים כבר(איזה מזל שזהבי כבש את הפנדל) , הפסדנו את האליפות , החיזוק שהגיע היה בדיחה 

והלכנו לשנתיים הכי גרועות ב8 שנים האחרונות.

18 דקות לפני, Simba said:

עם הסגל הזה כמו שהוא - יש פה פוטנציאל להתרסקות בליגה ולהתבזות באירופה .

התסריט הריאלי עם סגל כזה - מתלהבים שעלינו , מקבלים בראש בליגת האלופות , מגיעים עייפים לליגה עם הראש באירופה , מפסידים נקודות יקרות בליגה , המטרה המרכזית הופכת ללא לסיים 

קמפיין עם 0 שערים.

כלכלית אין ספק שזה טוב למועדון.

נאומים על יתדות זה נחמד , אחרי שעלינו לליגת האלופות בפעם האחרונה זה הפך למסע שרק רצינו שיסתיים כבר(איזה מזל שזהבי כבש את הפנדל) , הפסדנו את האליפות , החיזוק שהגיע היה בדיחה 

והלכנו לשנתיים הכי גרועות ב8 שנים האחרונות.

שוב. ליגת האלופות זאת המטרה תמיד. יש לנו סגל גדול שיוכל להתמודד עם 2 מסגרות, גם עם 3. וגם בעונה שעלינו לליגת האלופות לא היינו רחוקים מלקחת אליפות עד המחזור האחרון וזכיה בגביע בגמר (ואני מאמין שאם ג'ורדי היה נשאר בארץ עקב פטירתו של אביו היינו גם לוקחים את האליפות). וגם אם בליגת האלופות עצמה ילך פחות טוב, זה עדיין לא משנה שום דבר. עדיין המטרה להמשיך להגיע לשם, בכל דרך, להרוויח עוד ניקוד ועוד כסף ועוד פרסום ולמשוך עוד שחקנים טובים. מצידי שנגיע כל עונה לליגת האלופות ונעשה קמפיין גרוע, עד שיבוא היום ונעשה קמפיין טוב, ואז עוד אחד ועוד אחד. 
לקחת בתור דוגמא פעם אחת שעלינו לליגת האלופות זה בדיחה. לתקוע יתד זה אומר שאתה גם לוקח אליפות כל פעם. ולגבי מה שקרה אחרי זה קשור כבר לדברים אחרים, נעשו פה ושם החלטות גרועות, איבדנו את הבית שלנו, זה לא אומר שצריך להגיד שזה לא יעבוד ולוותר על ליגת האלופות אם יש לך את האופציה. זה פשוט מסקנה הכי גרועה שאפשר להסיק מכל המצב הזה.

1 hour ago, Krishi said:

שוב. ליגת האלופות זאת המטרה תמיד. יש לנו סגל גדול שיוכל להתמודד עם 2 מסגרות, גם עם 3. וגם בעונה שעלינו לליגת האלופות לא היינו רחוקים מלקחת אליפות עד המחזור האחרון וזכיה בגביע בגמר (ואני מאמין שאם ג'ורדי היה נשאר בארץ עקב פטירתו של אביו היינו גם לוקחים את האליפות). וגם אם בליגת האלופות עצמה ילך פחות טוב, זה עדיין לא משנה שום דבר. עדיין המטרה להמשיך להגיע לשם, בכל דרך, להרוויח עוד ניקוד ועוד כסף ועוד פרסום ולמשוך עוד שחקנים טובים. מצידי שנגיע כל עונה לליגת האלופות ונעשה קמפיין גרוע, עד שיבוא היום ונעשה קמפיין טוב, ואז עוד אחד ועוד אחד. 
לקחת בתור דוגמא פעם אחת שעלינו לליגת האלופות זה בדיחה. לתקוע יתד זה אומר שאתה גם לוקח אליפות כל פעם. ולגבי מה שקרה אחרי זה קשור כבר לדברים אחרים, נעשו פה ושם החלטות גרועות, איבדנו את הבית שלנו, זה לא אומר שצריך להגיד שזה לא יעבוד ולוותר על ליגת האלופות אם יש לך את האופציה. זה פשוט מסקנה הכי גרועה שאפשר להסיק מכל המצב הזה.

הנקודה היחידה שאנחנו לא מסכימים כנראה , זה לגבי הסגל - אין לנו סגל שיכול להתמודד עם 2 מסגרות או 3 .. זה בכיוון של לקרטע עם מסגרת אחת.

החלוץ הבכיר שלנו זה בלקמן והחלוץ השני היחיד שלנו לא סוחב 60 דקות (עם כל האהבה והערכה לשכטר),

ייני בלם הרכב ועוד עמדות שצריך להתחזק , אני לא רוצה התבזות בליגת האלופות ולאבד אליפות כי היינו עסוקים בליגת האלופות.

לליגת האלופות יש לדעתי חלק ענק באותה אליפות שכמעט לקחנו אבל לא לקחנו.

אף קבוצה ישראלית שהייתה בליגת האלופות לא לקחה אליפות באותה עונה . אני לא אכנס לניתוח של כל עונה אבל בשלוף אין מצב שחיפה לא הייתה לוקחת ב2003 בלי ליגת האלופות.

אם נעקוץ עליה לליגת האלופות זה לא מבטיח שנשתדרג לטווח ארוך , בפעם הקודמת זה לא עבד .

אתה אומר לי שזה בדיחה שלקחתי דוגמא אחת , אבל היו רק שתי דוגמאות כאלה שהשניה מלפני 15 שנים (וגם אז לא השתדרגנו אז הנה , 100% אי השתדרגות שלנו אחרי ליגת האלופות )

לליגת האלופות בפעם הראשונה החיזוק שהבאנו זה אמיל אמבמבה ופעם השניה עוז ראלי , ראדוניץ וראיקו ..שיותר הזיקו מהועילו.

אם נעלה לאלופות איכשהו ויביאו חיזוק של 3-4 שחקנים טובים בעמדות שצריך - וולקאם הכי טוב.

אגב אם זה כ"כ קריטי העליה לאלופות וזאת מטרת העל של המועדון לא ברור לי למה באים למוקדמות בגישה של יהיה מה שיהיה ואם יהיה - רק אז נביא חיזוק (ואני לא מדבר על תקופת הפייר פליי).

9 דקות לפני, nirnir20 said:

סימבה אין שום סיכוי שלא יבוא חיזוק, לא רואה סרט כזה.

גם אם לא נעלה לאף שלב בתים יביאו משהו. 

בלם וחלוץ יבואו להערכתי .

לדעתי צריך יותר מזה  אם רצים גם באירופה , במיוחד אם זה יהיה ליגת האלופות.

השאלה היא גם איכות השחקנים , שלא נתחזק בסושיץ' רודריגז ובאטוקיו רק כדי למלא את משבצת הזרים.

מקווה שלא נתקע עם אילתורים כי לא היה זמן ולא נערכו מראש.