Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

Just now, קובי השועל said:

דאבל אתה עייף , איך נקבל את זאגרב? 

האופציה היחידה לקבל קבוצה יחסית נוחה בפליאוף אן נעבור זה שזאגרב יפסידו בסיבוב השלישי ואנחנו נקבל את זאת שגנבה להם דירוג.

וואו אם זה קורה זה פשוט וואו

הייתי במשחק של מולדה לפני שנתיים, גם אז לא היו פראיירים, אבל אז הם התמודדו נגד זניט חח אז כמובן שהפסידו. 

סה"כ יום טוב, רק לא לקבל את מיידלטלנד או איך שקוראים להם. אם תאמינו מספיק - זה יקרה. 

30 דקות לפני, idan12 said:

אני מתחיל להתרגש מאוד, מצד שני אני פוחד קצת לעלות לצמפיונס ושלא נוכל ללכת, זה ישבור לי את הלב לא פחות מאם לא נעלה

אני גם חשבתי על זה, אם אנחנו באלופות ואין קהל אני בטוח שיש את ההגרלה הכי אטרקטיבית בהיסטוריה, משהו בסגנון ברצלונה, סיטי ודורטמונד שכל קהל ההצלחות ירצה ללכת

מה שקרה הערב הוא באמת תקדים יוצא דופן. רצף של אירועים והסתברויות כמעט בלתי אפשרי ביטל סיכוי של 60% לקבל את ההגרלה הכי קשה שיש (סלטיק, זאגרב, יאנג בויז), ויצר מצב בו אנחנו כרגע עומדים על סיכוי של 40% לקבל הגרלה נוחה מאד (אומוניה, דינמו ברסט). אבל חשוב להדגיש שוב שללא קשר לזהות היריבה, המשחק הבודד בסיבוב השלישי הוא ממש להיות או לחדול. אם אנחנו נשכיל לעלות יהיה לנו קמפיין אירופי כלשהו, הכנסה כספית גדולה לכיס, ואחלה משחקים לעונה הקרובה. אבל בהנחה ואנחנו טפו טפו נרד לליגה האירופית, למרות שאנחנו נהיה מדורגים אנחנו יכולים לאכול מרור עם כל הקבוצות החזקות שנכנסו הערב או מהסיבוב הקודם ממוקדמות האלופות. אחד המשחקים הכי חשובים שלנו בשנים האחרונות.

בעצם בגלל שזאגרב מבין 4 המדורגות בפלייאוף היחידים שישחקו בסיבוב שלישי אז הם יהיו האופציה הכי נוחה שנוכל לקבל כי יהיה סיכוי שנקבל את היריבה שלהם במידה ותדיח אותם

בלי קשר לאם עולים לבתים או לא, ובלי רצון לנחס או שום דבר:

אני היחיד שמעדיף בית פרקטי שאפשר להשיג בו תוצאות על פני בית מוות עם קבוצות גדולות?

Just now, Double said:

בעצם בגלל שזאגרב מבין 4 המדורגות בפלייאוף היחידים שישחקו בסיבוב שלישי אז הם יהיו האופציה הכי נוחה שנוכל לקבל כי יהיה סיכוי שנקבל את היריבה שלהם במידה ותדיח אותם

דאסל במידה ומודחים חס וחליה בסיבוב הקרוב.

מה האופציות לפליאוף באירופית?

2 דקות לפני, Dandelion said:

מה שקרה הערב הוא באמת תקדים יוצא דופן. רצף של אירועים והסתברויות כמעט בלתי אפשרי ביטל סיכוי של 60% לקבל את ההגרלה הכי קשה שיש (סלטיק, זאגרב, יאנג בויז), ויצר מצב בו אנחנו כרגע עומדים על סיכוי של 40% לקבל הגרלה נוחה מאד (אומוניה, דינמו ברסט). אבל חשוב להדגיש שוב שללא קשר לזהות היריבה, המשחק הבודד בסיבוב השלישי הוא ממש להיות או לחדול. אם אנחנו נשכיל לעלות יהיה לנו קמפיין אירופי כלשהו, הכנסה כספית גדולה לכיס, ואחלה משחקים לעונה הקרובה. אבל בהנחה ואנחנו טפו טפו נרד לליגה האירופית, למרות שאנחנו נהיה מדורגים אנחנו יכולים לאכול מרור עם כל הקבוצות החזקות שנכנסו הערב ובסיבוב הקודם ממוקדמות האלופות. אחד המשחקים הכי חשובים שלנו בשנים האחרונות.

קונה גם פרנצווארוש בבית. מפחיד הסקנדינביות

2 דקות לפני, Dandelion said:

מה שקרה הערב הוא באמת תקדים יוצא דופן. רצף של אירועים והסתברויות כמעט בלתי אפשרי ביטל סיכוי של 60% לקבל הגרלה כמעט בלתי אפשרית (סלטיק, זאגרב, יאנג בויז), ויצר מצב בו אנחנו כרגע עומדים על סיכוי של 40% לקבל הגרלה נוחה מאד (אומוניה, דינמו ברסט). אבל חשוב להדגיש שוב שללא קשר לזהות היריבה, המשחק הבודד בסיבוב השלישי הוא ממש להיות או לחדול. אם אנחנו נשכיל לעלות יהיה לנו קמפיין אירופי כלשהו, הכנסה כספית גדולה לכיס, ואחלה משחקים לעונה הקרובה. אבל בהנחה ואנחנו טפו טפו נרד לליגה האירופית, למרות שאנחנו נהיה מדורגים אנחנו יכולים לאכול מרור עם כל הקבוצות החזקות שנכנסו הערב ובסיבוב הקודם ממוקדמות האלופות. אחד המשחקים הכי חשובים שלנו בשנים האחרונות.

לא אוהב תזלזול באומניה.

בכל מקרה ברסט זה הגרלה מעולה. 

12 דקות לפני, דקסטר said:

מישהו שם לב באיזה עמוד התחילו לרשום פה מאחרי המשחק של מכבי?

מת לדעת כמה עמודים נוספו בזמן שלושת המשחקים

30 עמודים

5 דקות לפני, zeudemort said:

בלי קשר לאם עולים לבתים או לא, ובלי רצון לנחס או שום דבר:

אני היחיד שמעדיף בית פרקטי שאפשר להשיג בו תוצאות על פני בית מוות עם קבוצות גדולות?

אתה יודע מה בגלל שאין קהל יש מצב שאני מסכים איתך

3 דקות לפני, Keano said:

יחסית לאפשרויות, אבל כל מי שזלזל בהם חטף בראש בשנים האחרונות

שמע אני לא יודע מה עובר על אסטנה

קבוצה מקום 10 בליגה בלארוסית, זה הזוי שהם בכלל הגיעו לסיבוב 3. זה כאילו ליגה 30 באירופה בערך.

8 דקות לפני, Dandelion said:

מה שקרה הערב הוא באמת תקדים יוצא דופן. רצף של אירועים והסתברויות כמעט בלתי אפשרי ביטל סיכוי של 60% לקבל את ההגרלה הכי קשה שיש (סלטיק, זאגרב, יאנג בויז), ויצר מצב בו אנחנו כרגע עומדים על סיכוי של 40% לקבל הגרלה נוחה מאד (אומוניה, דינמו ברסט). אבל חשוב להדגיש שוב שללא קשר לזהות היריבה, המשחק הבודד בסיבוב השלישי הוא ממש להיות או לחדול. אם אנחנו נשכיל לעלות יהיה לנו קמפיין אירופי כלשהו, הכנסה כספית גדולה לכיס, ואחלה משחקים לעונה הקרובה. אבל בהנחה ואנחנו טפו טפו נרד לליגה האירופית, למרות שאנחנו נהיה מדורגים אנחנו יכולים לאכול מרור עם כל הקבוצות החזקות שנכנסו הערב או מהסיבוב הקודם ממוקדמות האלופות. אחד המשחקים הכי חשובים שלנו בשנים האחרונות.

מסכים. מה גם שיש לעונה אירופית השפעה חיובית על הסגל וחדר ההלבשה. ייתן בוסט לצעירים שלנו בדקות משחק.