Jump to content

מכבי אירופה 2020-2021

shahaf11

Recommended Posts

1 hour ago, קובי השועל said:

לא חושב שאם נדבקת בשבת תראה תשובה חיובית כבר בבדיקה בראשון.

אבל כנראה שתראה תשובה חיובית בשבוע לאחר מכן ואז כל הקבוצה תהיה בבידוד ובשלב הבא בצמפיונס/אירופית נצטרך לעלות עם הנוער

4 hours ago, יונתן said:

אבל כנראה שתראה תשובה חיובית בשבוע לאחר מכן ואז כל הקבוצה תהיה בבידוד ובשלב הבא בצמפיונס/אירופית נצטרך לעלות עם הנוער

עלייה מרגשת לשלב הבתים

6 hours ago, יונתן said:

לא מדויק כי יש שלושה שבועות פגרה בין לבין אם אני לא טועה

6 hours ago, יונתן said:

השלב הבא בצ'מפיונס/אירופית הוא רק באמצע ספטמבר.

10 hours ago, קובי השועל said:

לא חושב שאם נדבקת בשבת תראה תשובה חיובית כבר בבדיקה בראשון.

הפחד הוא בעיקר עם איכון של השב"כ.

אם יהיה חולה קורונה באיזור האצטדיון או באצטדיון עצמו יהיו שחקנים שיקבלו הוראות בידוד - כמו שהיה עם כמה שחקנים שלנו במלון בת"א.

42 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם יהיה חולה קורונה באיזור האצטדיון או באצטדיון עצמו יהיו שחקנים שיקבלו הוראות בידוד - כמו שהיה עם כמה שחקנים שלנו במלון בת"א.

עכשיו מובנת לי הסיבה שבגללה מכבי רצו להעביר את המשחק לעיר אחרת, תודה.

6 hours ago, הישראלי היפה said:

פחד? תקשיבו לחרא שהיו''ר שלהם מוציא מהפה, מתערב שיהיו חולי קורונה באיזור האצטדיון כדיי לזיין את מכבי.

דירוג לקראת סיבוב 3 - בצד החיובי יש סיכוי קלוש שנהיה מדורגים, בצד הפחות חיובי אם לא נהיה מדורגים סכוי גבוה מאד לקבל קבוצות לא עבירות:

אנחנו צרכים שחמש קבוצות עם דרגו נמוך משלנו יעפילו, ובכל אחד מעשרת המשחקים בסיבוב הנוכחי  יש קבוצה כזו שטוב לנו שתעלה (מודגשת):

קלוז' - זאגרב

יונג ביוז - KI

סלטיק - פרנצוארוש

לגיה  - אומוניה

סלג'(?) - מולדה

לודוגורץ - מייטלנד

דינמו ברסט - סרייבו

קארבאח - שריף

טיראנה - הכוכב האדום 

אז למה לקוות?

במשני משחקים עולות קבוצות עם דרוג נמוך בכל מקרה (כנראה מולדה וסראייבו), צריך עוד 3.

יונג בויז , ובכוכב האדום קיבלו הגרלה בדיחה ובטוח יעלו.

זאגרב, סלטיק, לגיה, לודוגורץ וקארבאח קיבלו הגרלות לא טריביאליות, ובמשחק אחד הן בהחלט יכולות להיות מופתעות. הבעיה שאנחנו צרכים פה 3/4 הפתעות... פחות סביר.

מסתמן שנצטרך להגריל מתוך:

יונג בויז 

הכוכב האדום

סלטיק

זאגרב

לודוגורץ/לגיה/קארבאח

הערכה גסה שלי את הסיכויים לעבור את הסיבוב הבא:

יונג בויז, הכוכב, סלטיק וזאגרב, יגיעו בוודאות גבוהה לסיבוב הזה, וכולן הרבה יותר טובות מאיתנו. ממש הרבה. 

אחת מבין לודוגורץ, לגיה וקארבח  תהיה המדורגת האחרונה, וזאת הקבוצה שנרצה לקבל, ונוכל להתמודד מולה ראש בראש.

כלומר יש לנו 20% לקבל יריבה עבירה, ועוד 20%-40% אם תהיה הפתעה או שתיים בסיבוב הזה.

אם יהיו 3 הפתעות ונהפוך למדורגים, אף קבוצה שנוכל לקבל לא תהיה בלתי עבירה, ואז הדברים בהחלט יהיו תלויים בנו.

לא מבין למה השקעת בלחשב אחוזים (לרמת ה18%, כן?) סלח לי אבל זה טיפה מופרך. 

לגבי הסיבוב הבא אני חושב שעדיף לקבל קבוצה שתהיה מדורגת גם בפלייאוף כך שניקח את הדירוג שלה.

עדיף לבנות על לנצח קבוצה עדיפה פעם אחת מאשר פעמיים

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא מבין למה השקעת בלחשב אחוזים (לרמת ה18%, כן?) סלח לי אבל זה טיפה מופרך. 

לגבי הסיבוב הבא אני חושב שעדיף לקבל קבוצה שתהיה מדורגת גם בפלייאוף כך שניקח את הדירוג שלה.

עדיף לבנות על לנצח קבוצה עדיפה פעם אחת מאשר פעמיים

זה לא "קצת" מופרך זה מופרך לחלוטין.

הסתייגתי כמה פעמים, ואמרתי שזה הערכה גסה, רק כדי לקבל  FEEL של כמה זה לא תלוי בנו...

אבל צודק, יצא מבלבל וסתמי. תיקנתי.

16 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מתחבר לזה מאד, אבל רק לודוגורץ רלוונטית.

יש לה דירוג 26, והיא עבירה.

הגרלה טובה מאד לודוגורץ, טובה מאד.

מצד שני, בפליאוף מחכות זלצבורג, אולימפיאקוס וסלביה פראג שיהיהו מדורגות... הן הרבה פחות מפחידות אותי מסלטיק וזאגרב... לא כי הן פחות טובות על הנייר... פשוט היסטורית הולך לנו יותר טוב מול יוונים, אוסטרים, וצ'כים...

24 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אתה בטוח שלוקחים דירוג?

57 דקות לפני, עמית ר said:

אתה בטוח שלוקחים דירוג?

בסיבוב הזה לא לוקחים, בסיבוב הבא כן.

זה מאד פשוט לדעת מתי לוקחים ומתי לא, תלוי רק אם הגרלת המשחקים מתרחשת לפני שיודעים מי עלה לסיבוב הזה או אחרי.

לדוגמה:

את משחקי הפליאוף ב 1 לספטמבר, ואת הסיבוב השלישי משחקים רק ב 15-16 לספטמבר, בגלל זה לצורך ההגרלה מחשיבים לדירוג את הקבוצה הבכירה ביותר בכל משחק בסיבוב 3, ולכן מי שמחקת מולה כאילו גונבת לה את הדירוג אם היא מפתיעה אותה.

דוגמה הפוכה:

את משחקי סיבוב 3 מגרילים ב 31 לאוגוסט, את שיבוב 2 משחקים ב 25-26לאוגוסט, לכן כבר יהיה נותן לדעת מי עלה לסיבוב 3 ולחלק את הקבוצות למדורגות לפי הניקוד שלהן עצמן.

אני חד משמעית מעדיף לקבל יריבה חלשה, גם אם אני לא "גונב" דירוג.

1. הקבוצות שנוגרל מולן עכשיו יהיו, אם לא תהיינה הפתעות, אותן קבוצות שנגריל בפלייאוף במידה ונגנוב את הדירוג. בכל מקרה לא תקבל הגרלה קלה.

2. אם אתה מנצח את הסיבוב השלישי אתה בוודאות בשלב בתים העונה. מעדיף סיכוי גבוה לשלב בתים באירופי מאשר סיכוי נמוך לבתים בצ'מפיונס.

3. העפלה לשלב הפלייאוף שווה הרבה מאוד כסף.

אנחנו חייבים פלייאוף צ׳מפיונס, זה כל כך חשוב למועדון שלב בתים אירופי גם בלי קשר לכסף 

1 hour ago, אלק נילאש said:

אני חד משמעית מעדיף לקבל יריבה חלשה, גם אם אני לא "גונב" דירוג.

2. אם אתה מנצח את הסיבוב השלישי אתה בוודאות בשלב בתים העונה. מעדיף סיכוי גבוה לשלב בתים באירופי מאשר סיכוי נמוך לבתים בצ'מפיונס.

3. העפלה לשלב הפלייאוף שווה הרבה מאוד כסף.

זה וזהו