Jump to content

רשמי קורונה מהתיקו עם בש | מאכזב ומובן

Sawyerdroid

Recommended Posts

אחרי כל מה שהיה היינו צריכים פה 3 נקודות, בכל זאת סיפור האליפות גמורה וחבל על השער שספגנו אבל העיקר להמשיך ברצף ללא הפסדים. 

טננבאום מבאס שלא הביא את הצלת חייו לבעיטה של זוסואה, ההגנה תפקדה סביר בסהכ וגם הקישור בראשות דן גלזר שלי בעיקר מחצית ראשונה, לא הגענו למספיק מצבים וזה גם על יוני ושכטר במידה מסוימת. 

פיקנטריה:

- אצילי ומיכה מחוץ לסגל

- סופגים אחרי למעלה מ600 דק

- דור פרץ כובש שוב נגד בש

תחושות לא קלות בימים האחרונים אבל הכיוון מהלילה נראה חיובי ונראה שנוכל לחזור למסלול בקרוב ובמינימום השלכות (כמצופה למי שלא עשה כלום לא חוקי) האליפות שלנו, שיאים לשבור עדיין כולם שם ובקרוב עוד עונה מדהימה נכנסת לפנתאון אז בואו נהנה ממה שנשאר

יש טיפה תחושה כאילו השחקנים הורידו את הרגל מהגז ופשוט משייטים להם. קשה להאשים אותם ב-12 הפרש כשהיריבה העיקרית שלהם לתואר מחרבנת מתחילת הפלייאוף ועוד בלי קהל. אבל כן הייתי רוצה לראות קצת יותר דומיננטיות גם נגד רוני לוי ואבוקסיס. משחקים פרווה כאלה, על גבול המרדימים. כאילו מחכים כבר שזה יהיה רשמי וללכת הביתה. 

טבעי, ואין טיפת טענות לירידה ביכולת (למרות שאחרי בית״ר זו עלייה), חצי ראשון טוב ופשוט היה כיף לראות את הלחץ והעמידה הטקטית של כולם.

עם כל הפרשה, סיכוי טוב שגם היינו סופגים בדקה האחרונה מאבוקסיס המנחוס הזה וכולם היו חוגגים לנו על הראש.

בסופו של ערב, כמו נגד בית״ר, גם הפעם אין אבדה גדולה - לא הפסדנו ועשינו עוד צעד לאליפות המתוקה, כל השאר זה בונוס וצריכים לברך כל יום על עונה מדהימה שכזו עם הגנת ברזל (כבר לא זכרנו איך זה לספוג, מדהים איך שהקבוצה עומדת הגנתית) ובלי דרמה במחזורי ההכרעה.

גלזר יוצא מן הכלל כהרגלו, שופט נוראי כהרגלו. ייני היה צריך לפתוח במקום פיבן (בהנחה וטיבי היקר עדיין לא חזר לעניינים, מובן לגמרי), סבוריט היה צריך להיות בשמאל אבל הגאון שעל הקווים (אוי ואבוי אם מישהו יחשוב שזה בציניות) יודע הרבה הרבה יותר טוב מאיתנו.

קודם כל מובן ולא נורא.

בתור אחד המעריצים של איביץ ששם אותי מספר אחד לפני סוזה והאחרים, היום מרגיש לי שהוא טיפה נפל בגישה.

לפני שנתיים כל משחק עם באר שבע זה היה משחק של מאמן- ג׳ורדי נגד בכר מי שייתן את ההכנה הטקטית והעמידה הטובה יינצח.

שנה שעברה איביץ פירק את ב״ש פעמיים והם בכלל נחלשו וכבר המשחקים האלו לא באותה גישה כי הקבוצות לא באותה רמה.

לדעתי אפשר היה לעלות יותר התקפי ופחות מבוקר

עם 5 מגנים+ גלזר.

בחרת בדודזאדה? סומך עליך ב100% שזה לא סתם, אבל ראית שזה לא זה, תן לאלמוג/ פארפה מספיק דקות כדי לתת שינוי התקפי 

9 דקות לפני, דקסטר said:

אני כבר ויתרתי

אפילו מילה לא יכתבו על זה

אפילו לא חשבו להגיד על זה מילה או לבדוק.

איזה מזל שהשחקנים שלנו אחראיים, כי אם היו דוחפים אפילו קצת ברחבה, או פאול קצת גבולי, מיד היו מענישים אותנו.

אני יודע שהליגה גמורה וזה שלנו והכל אבל אנחנו נראים נורא בשני משחקים האחרונים וזה מדאיג אותי. תוסיפו לזה את הפרשה, שחקנים שמסיימים חוזה,מאמן שלא ברור מה איתו (שזה אומר גם שלא ברור מה קורה עם כל הצוות המקצועי), בקושי יש זמן מנוחה בפגרה ותקבלו אותי פסימי ביותר לגבי העונה הבאה.

מבאס ששוב לא ניצלנו את ההזמנות להגדיל את ההפרש, במיוחד שככל הנראה פספסנו הזמנות למשחק אליפות על הפועל שגם בלי קהל בתוך האיצטדיון זה אחלה צ'ופר אחרי כל העונה ההזויה הזאת (קורונה, שערוריות מין ומה לא) אבל מצד שני לאור כל מה שקרה, זה בסדר גמור, מחזור למל"מ שני ברציפות. .מזל שבלבול פתח את הפלייאוף כל כך גרוע שיש לנו את הפריבילגה הזאת.

יש עוד אפשרות לזכות בדרבי בית 4 ימים אחרי ה.חיפה (נניח ניצחון בדרבי ותיקו בהפועל חיפה לא מבטיח אליפות- אלא אם גם מכבי חיפה תאבד יותר מ- 3 נקודות בצמד המשחקים (טרנר והפועל ת"א בחוץ).

יש לי תחושה שהיא פתאום תנצח.

2 hours ago, itanar said:

היה פאול על שכטר בגול שלהם.

לא מבין כבר אין לי כוח לבכות על זה אם זה חיפה הם שורפים את השופט הוא עובר לפרשן דוקים בטוגו

עם כל הבלאגן שהיה השבוע, תיקו זו תוצאה טובה. (תוסיפו לזה שבימים האחרונים כתבים מוצצי דם הקיפו את קרית שלום וכנראה הציקו לשחקנים)

26 דקות לפני, חןחן said:

עם כל הבלאגן שהיה השבוע, תיקו זו תוצאה טובה. (תוסיפו לזה שבימים האחרונים כתבים מוצצי דם הקיפו את קרית שלום וכנראה הציקו לשחקנים)

+ העונה הבאה אמורה להתחיל בסוף אוגוסט..

המטרה בנוסף לתוצאות- לשמור על הגוף.

רק אני חושב שזה לא גול של טננבאום?

זוסואה הזה שחקן ברמה מטורפת,היו עליו 3 שחקנים שאחד מהם הסתיר מקסימום לדניאל,שחרר בעיטה משום מקום בידיוק לפינה לדעתי אחד הגולים היפים

שהיו השנה בליגה גם 

קודם כל שיסגרו עם שחקני מפתח כמו גולסה וג'ראלדס..אחרי זה עם שחקנים כמו ריקן ושכטר(על ייני אני לא מדבר כי אין סיכוי שהוא לא ישאר) ואז שיחשבו על העונה הבאה