Jump to content

עצות בענייני עבודה - יש עוד בנמצא?

המכביסט מהדרום

Recommended Posts

בחודש וחצי האחרונים די הרועו תנאי העבודה שלי (עבודה אגדית אך ההתנהגות לאחרונה דומה להתנהגות של הנהלה גנרית בהפועל) כמו כן לא הוצגו תנאי עבודה בכתב (הוצגו בע"פ מה שכן מוכיח את הרעת התנאים), האם יש משו לעשות בנידון? אפשר לתבוע ? קיים פה עוד לעניינים הללו?

11 hours ago, המכביסט מהדרום said:

בחודש וחצי האחרונים די הרועו תנאי העבודה שלי (עבודה אגדית אך ההתנהגות לאחרונה דומה להתנהגות של הנהלה גנרית בהפועל) כמו כן לא הוצגו תנאי עבודה בכתב (הוצגו בע"פ מה שכן מוכיח את הרעת התנאים), האם יש משו לעשות בנידון? אפשר לתבוע ? קיים פה עוד לעניינים הללו?

עוד בריסוסים?? 

אתה יכול להתפטר ולהחשב כמפוטר.

זה יעזור לך בקבלת דמי אבטלה.

אם אתה שואל אותי - אם אתה מרוצה מהעבודה ואין לך משהו אחר על הפרק - תישאר בה, גם נוכח הסנקציות. זה קורה בהרבה מאוד מקומות.

השוק בחוץ קשוח מאוד כרגע. יש מיליון מובטלים ומספר לא מבוטל של מתמודדים על כל משרה.

27 דקות לפני, YossiNew said:

אתה יכול להתפטר ולהחשב כמפוטר.

זה יעזור לך בקבלת דמי אבטלה.

אם אתה שואל אותי - אם אתה מרוצה מהעבודה ואין לך משהו אחר על הפרק - תישאר בה, גם נוכח הסנקציות. זה קורה בהרבה מאוד מקומות.

השוק בחוץ קשוח מאוד כרגע. יש מיליון מובטלים ומספר לא מבוטל של מתמודדים על כל משרה.

לדעתי כדאי לך להפנים את זה טוב טוב לזמן הקרוב...

בהרבה חברות במשק המצב ניהיה לא טוב בגלל הקורונה(למרות שיש חברות שרוכבות על זה),בוא נגיד שזה לא הזמן לצאת לאבטלה אבל תלוי כמובן 

מה זה ''הרעת תנאים'' בישבילך .