Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

כולם מפוחדים כאן מששי גז כאילו הוא ארדואן.

זה שבוקר טוב שלו עולה 200 אלף ש"ח לא אומר שידו על העליונה במקרה הזה.

שאפו למשפחה ששכרה את שירותיו. כנראה אבא ממנכ"ל איפשהו, או שבצלם החליטו לממן

13 דקות לפני, YoC said:

והן נראות באמת בנות 12 כמו שמר גז טוען, או שהן נראות 18+? 
לא ראיתי את התמונות

אחת נראת 20 20 ומשהו ואחת ממש קטנה קצת מוזר 

אני חושש שלכאורה יגררו את הנערה להתלונן תלונה משמעותית יותר מאשר יחסים בהסכמה. (חושש גם מצד הנערות שינוצלו לרעה על ידי כרישים כלשהם וגם מצד השחקנים באופן ברור)

ובכנות אני חושב שהנערות שבורות לכאורה רק מהשיימינג וכל מה שקרה מרגע חשיפת הפרשה, לא נראה לי שמשהו שבר אותן כשהן היו עם השחקנים לכאורה, כמובן יש יועצים שלוחשים יופי (בהנחה שבאמת העו"ד של כל אחת מהן ראה אותן בכלל).

דעתי בלבד.

חחח ששי גז שהגן על אנסים ופושעים ואמר שהמצפון שלו נקי כי הוא לא משתמש בו עכשיו רץ לכל מיקרופן.  

שישלח את הבנות ללקוח VIP שלו חנן גולדבלט.  

אני לא מבין למה מדברים על ששי גז כאילו הוא צד בעניין. הוא עו"ד שלרוב משמש כסנגור ומגן על נאשמים באישומים פליליים, בהשוואה למקרה הזה שבו הוא בחר לבצע תפקיד הפוך ולייצג את נפגע העבירה. נפגעי עבירה הם לא צד להליך פלילי. מהרגע שמוגשת תלונה כל הטיפול בתיק עובר לרשויות השונות, החל מהמשטרה שחוקרת את המקרה ואוספת ראיות, ואם מתברר שיש צורך אז מוגש כתב אישום ע"י הפרקליטות שמייצגת את המדינה והיא זו שמאשימה נאשם כמי שאמונה על שמירה על החוק והאינטרס הציבורי. אין לנפגעי עבירה כאמור שום צד בנושא.

בשנת 2001 נכנס לתוקף חוק זכויות נפגעי עבירה שמסדיר בעיקר עניינים טכניים כמו הגנה על הזהות, אפשרות לעיין בכתב האישום, אפשרות להגיע לדיונים ועוד. בעבירות מין קשות יש מספר עניינים מהותיים יותר כמו יכולת לערער על הסדרי טיעון/החלטות של ועדת חנינה אבל זה לא הנושא. כעבור כמה שנים התחילה מגמה של עורכי דין שעוסקים בתחום, וזה בעיקר עניין ייצוגי שנועד לאפשר לנפגעי עבירה שאין להם את היכולת או הרצון לממש את הזכויות המגיעות להם בחוק במהלך הדיון, ובנוסף לכך תדרוך לפני חקירות משטרתיות במידת הצורך משיכת התיק למישור האזרחי. שום דבר מעבר לזה.

לתחושתי בלבד, מדגיש תחושה בלבד, ההבאה של עו"ד שהוא "מותג", אפילו שאין לו יותר מידי מה לעשות במצב הזה, כפי שלופו כתב, נועד כדי להלחיץ את השחקנים ולהוציא הסכם השתקה (כסף מהשחקנים).
שוב, לא מידיעה, אלא רק כי כך זה נראה לי איך שאני מבין את הדברים.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אפשר לחשוב שלשחקנים האשמים אין מספיק כסף לעורך דין בכיר. שניהם מהשחקנים שמרוויחים הכי הרבה במכבי.

נראה לי שהם השחקנים עם החוזים הכי שמנים כרגע במכבי.

גז התראיין עכשיו לקטן, אמר שהלקוחה שלו לא אמרה שום דבר בקשר לגיל שלה. יש מצב שרק טחת מהן שיקרה בשם שתיהן וזה כבר קצת מסבך את העניין.

15 דקות לפני, YoC said:

לתחושתי בלבד, מדגיש תחושה בלבד, ההבאה של עו"ד שהוא "מותג", אפילו שאין לו יותר מידי מה לעשות במצב הזה, כפי שלופו כתב, נועד כדי להלחיץ את השחקנים ולהוציא הסכם השתקה (כסף מהשחקנים).
שוב, לא מידיעה, אלא רק כי כך זה נראה לי איך שאני מבין את הדברים.

ברור. אין עוררין על שששי גז הוא עורך דין מומחה בתחומו, אבל במקביל לזה הוא איש שיווק משובח ואוהב אהבת נפש את הטלוויזיה, מרגיש בה באופן טבעי ויודע לקדם באמצעותה את עצמו ואת האינטרסים של לקוחותיו. מופיע כדרך קבע באמצעי התקשורת ומקיים ראיונות בכל תכנית חדשות אפשרית בכל שעה וזמן שהוא חפץ בהן וגם יודע להתאים את עצמו למצבים משתנים, ובמידת הצורך יודע לחבוש את כובע המצפון ולדקלם מסרים וססמאות שלא היו מביישות כל יועץ תקשורת.

אתם לא בכיוון, מהרגע שיש עו"ד פלילי כבד בסיפור העסק התסבך מעל הראש. 

יש פה עוד כדורגלנים מעורבים והנבלה מבשלת פה תביעת ענק 

בשלב ראשון היא תגיש תביעה, המשטרה תחקור יהיו ממצאים בעיתיים

בשלב שני תוגש תביעה אזרחית על פגיעה בנפשה הרכה ושאר חרטוטים, הרבה כסף יזרום שם. 

1 hour ago, Insigne said:

כולם מפוחדים כאן מששי גז כאילו הוא ארדואן.

זה שבוקר טוב שלו עולה 200 אלף ש"ח לא אומר שידו על העליונה במקרה הזה.

שאפו למשפחה ששכרה את שירותיו. כנראה אבא ממנכ"ל איפשהו, או שבצלם החליטו לממן

המשפחה לא צריכים לשים שקל

הפרסום שהוא מקבל פה שווה מיליונים ואת השכ"ט הוא ייקח מהכסף שמיכה ואצילי ישלמו דרכו לבנות 

אם כבר מדברים על "ניצול" . 

3 דקות לפני, הצבר said:

אני בכיוון, כי לזה התווכנתי שרשמתי את השם ששי גז.

מצד שני יש פה בעיה קשה לתביעה שכן אם השחקנים יצליחו להוכיח 2 דברים כמו ראיית זהב כמו ת.ז. מזויפת וזה שבסופו של דבר הם התכתבו עם הבחורה הראשונה והיא זאת שמשכה אותם לעסק אז בעצם הם לא צריכים להתבע אלא היא על ידיה, הרי היא בעלה אותה לסיפור לא הם.

3 דקות לפני, הצבר said:

המשפחה לא צריכים לשים שקל

הפרסום שהוא מקבל פה שווה מיליונים ואת השכ"ט הוא ייקח מהכסף שמיכה ואצילי ישלמו דרכו לבנות 

אם כבר מדברים על "ניצול" . 

מעניין. צודק.

8 דקות לפני, snufkin said:

נראה לי שהם השחקנים עם החוזים הכי שמנים כרגע במכבי.

גז התראיין עכשיו לקטן, אמר שהלקוחה שלו לא אמרה שום דבר בקשר לגיל שלה. יש מצב שרק טחת מהן שיקרה בשם שתיהן וזה כבר קצת מסבך את העניין.

הקוף אמר אתמול בחדשות הספורט שהקו שהם הולכים עליו שיש נערה ש"גררה" ויש נערה ש"נגררה". לא יודע אם זה תופס משפטית אבל זה הכיוון כרגע. ממה שהסנתי ה"גוררת" העידה שלשום ויש לה עורכת דין שקר כלשהו סטייל סנגוריה ציבורית, ה"נגררת" זאת ה"בקושי בת 12" שלא יוצאת מהחדר ומיוצגת על ידי צצי השועל.

נהיה פה סלט בקיצור.

13 דקות לפני, הצבר said:

הסתבך באיזה מובן? לפי איך שהרוח נושבת כרגע והמקום המסתמן שאליו הולך התיק, הדבר היחיד ששי גז יכול לעשות בשלב הזה הוא לתדרך את הקטינה לפני חקירות משטרה ולדקלם ססמאות רגשניות וריקות מתוכן שגורמות למגישות טלוויזיה צדקניות שכותבות בפייסבוק על העצמה נשית להנהן בראשן. במידת הצורך הוא והלקוחה שלו מוזמנים בברכה לגשת עם הממצאים האלו למישור האזרחי, שהפך בשנים האחרונות מהיכל משפט וצדק להיכל של מחלבת כספים גסה, אבל משוכנע שיש לשחקנים מה להגיד גם במובן הזה.

8 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

מיוצגות של סוכן דוגמניות מוכר, לכאורה

משהו פה חשוד שתכף אנחנו שבוע בתוך הפרשה והעובדה הזאת בכלל לא מוזכרת בשום מקום. יש אנשים שאשכרה מאמינים שהלכו פה לצוד איזה צמד ילדות ממפגש מעריצים של הטלטאביז.

18 hours ago, תחיית המתים said:

כל אחד והמוסר שלו

אבות הפילוסופיה אמרו שלצד המוסר נלווית הדאגה לאחר.
ומכאן שמו העברי "מוסר" כשם דבר אותו אתה מוסר.
וזאת בניגוד למצפון- הצפון בתוכך.
אז אולי לכל אחד המצפון שלו, אבל לשכב עם מישהי בת 15 צריך להיות גם מוסרי בשבילה.
אפשר לטעון שהיא נהנתה, או לקבל שבנסיבות שנוצרו היא לא בהכרח הבינה את ההשלכות (החוק תומך בטענה הזו).
יש שיגידו כשר
יש כאלו שלדעתם כשר אך מסריח
להבנתי זה לא כשר וגם מסריח
יתקנו אותי רבנינו, אבל אם אני לא טועה לפי המוסר היהודי, אצילי אשכרה ביצע עבירה של אחד מעשרת הדיברות.

2 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אבות הפילוסופיה אמרו שלצד המוסר נלווית הדאגה לאחר.
ומכאן שמו העברי "מוסר" כשם דבר אותו אתה מוסר.
וזאת בניגוד למצפון- הצפון בתוכך.
אז אולי לכל אחד המצפון שלו, אבל לשכב עם מישהי בת 15 צריך להיות גם מוסרי בשבילה.
אפשר לטעון שהיא נהנתה, או לקבל שבנסיבות שנוצרו היא לא בהכרח הבינה את ההשלכות (החוק תומך בטענה הזו).
יש שיגידו כשר
יש כאלו שלדעתם כשר אך מסריח
להבנתי זה לא כשר וגם מסריח
יתקנו אותי רבנינו, אבל אם אני לא טועה לפי המוסר היהודי, אצילי אשכרה ביצע עבירה של אחד מעשרת הדיברות.

אתה יודע מה הסטטוס שלו אל מול אשתו? 

8 hours ago, מביך said:

אם אתה מבקש ממישהו לגלגל לך סיגריה והוא שם לך קצת קנאביס בפנים, ללא ידיעתך, וצרכת, האם עברת עבירה פלילית? 

אני לא מומחה למשפטים אבל מניח שלא. הוא שידל אותי ללא ידיעתי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.