Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

56 דקות לפני, snufkin said:

כל עוד לא יהיו מחאות וחולצות שחורות הכל טוב. מותר לכל אחד להביע את דעתו וגם אני חושב שאם התיק יסגר צריך להשאיר אותם, אך מצד שני מבין לגמרי גם החלטה אחרת והיא לא תהיה "טעות פאטלית" אלא הבנה שמיץ' מציב סטנדרט למועסקים שלו ובעיניו הם לא עמדו בו גם אם בעיננו זה זוטות. 

מותר לא להסכים להחלטה של מיץ'. הפחד שלי (ושל עוד האבה אוהדים) הוא שזה יוביל למחאות שבאמת יערערו את מיץ' ושהן הדבר האחרון שמגיע לאיש היקר הזה שבזכותו חווינו את העשור הכי טוב שהיה למכבי מאז שנולדתי

זו טעות פטאלית, כי כבר איבדנו את ז'ראלדש וצ'יקו וכנראה שנאבד גם את ז'איר, כשגם גולסה לא בטוח שיישאר (בהתאם להצעות שיקבל מאירופה, בארץ אני די בטוח שישחק רק אצלנו), אז אם אתה מוסיף גם את מיכה ואצילי למשוואה אז מדובר ב-6 שחקנים משמעותיים שאתה מאבד בעונה אחת, חלקם הגדול גם שחקני על (ביחס לרמה בישראל כמובן), ולזה תוסיף שאיבדנו מאמן אדיר כמו איביץ', ומאמנים ברמה שלו לא נוחתים פה כל יום.

אגב, מדובר בהחלטה רעה (אני עדיין מקווה ומאמין שבמידה והתיק נסגר הם יחזרו לקבוצה) ולא רק מבחינה מקצועית, אלא גם מבחינה תדמיתית, כל מועדון בארץ וברחבי העולם היה עומד מאחורי השחקנים שלו במקרים כאלו (כל עוד והם זכאים כמובן) בין אם מדובר במועדון גדול ובין אם מדובר במועדון קטן, ואני בטוח שגם מכבי תל אביב בכדורסל הייתה עומדת מאחורי השחקנים במקרים כאלו.

בסופו של דבר אנחנו לא צריכים להיות יותר צדיקים מהאפיפיור ולהסתכל רק על מה שהחוק אומר, אם השחקנים זכאים הם חייבים להישאר בקבוצה, כי מה תעשה במקרה שיאשימו באונס את אחד השחקנים שלנו? כי על פי התקדים הזה, אז גם במידה וייצא זכאי מיץ' יזרוק אותו מהקבוצה, כי ככה הוא התנהל במקרה של אצילי ומיכה, וזו טעות ענקית, ובעצם רק תזמין אוהדים של קבוצות יריבות לדפוק אותנו בצורה כזו (כי גם ככה החוק מגן מבחינה פלילית על נשים שמתלוננות על עבירות, גם במקרה ששיקרו).

1 דקה לפני, Marco_Reus said:

זו טעות פטאלית, כי כבר איבדנו את ז'ראלדש וצ'יקו וכנראה שנאבד גם את ז'איר, כשגם גולסה לא בטוח שיישאר (בהתאם להצעות שיקבל מאירופה, בארץ אני די בטוח שישחק רק אצלנו), אז אם אתה מוסיף גם את מיכה ואצילי למשוואה אז מדובר ב-6 שחקנים משמעותיים שאתה מאבד בעונה אחת, חלקם הגדול גם שחקני על (ביחס לרמה בישראל כמובן), ולזה תוסיף שאיבדנו מאמן אדיר כמו איביץ', ומאמנים ברמה שלו לא נוחתים פה כל יום.

אגב, מדובר בהחלטה רעה (אני עדיין מקווה ומאמין שבמידה והתיק נסגר הם יחזרו לקבוצה) ולא רק מבחינה מקצועית, אלא גם מבחינה תדמיתית, כל מועדון בארץ וברחבי העולם עומד מאחורי השחקנים שלו במקרים כאלו (כל עוד והם זכאים כמובן) בין אם מדובר במועדון גדול ובין אם מדובר במועדון קטן, ואני בטוח שגם מכבי תל אביב בכדורסל הייתה עומדת מאחורי השחקנים במקרים כאלו.

בסופו של דבר אנחנו לא צריכים להיות יותר צדיקים מהאפיפיור ולהסתכל רק על מה שהחוק אומר, אם השחקנים זכאים הם חייבים להישאר בקבוצה, כי מה תעשה במקרה שיאשימו באונס את אחד השחקנים שלנו? כי על פי התקדים הזה, אז גם במידה וייצא זכאי מיץ' יזרוק אותו מהקבוצה, כי ככה הוא התנהל במקרה של אצילי ומיכה, וזו טעות ענקית, ובעצם רק תזמין אוהדים של קבוצות יריבות לדפוק אותנו בצורה כזו (כי גם ככה החוק מגן מבחינה פלילית על נשים שמתלוננות על עבירות, גם במקרה ששיקרו).

אבל לא הבנת שההחלטה לא להשאיר אותם היא לא מקצועית? זה לא מעניין את מיץ' גם אם נהיה מתחת לקו האדום ואצילי היחידי שישים גול. זה-לא-מקצועי! לא מעניין מי שיחררנו ומי סיים חוזה

אם ההקלטה מלפני חודשיים זה משנה את הכל. חוץ מזה איך גולדהאר אמור לחזור מהחלטה שהוא עוד לא קיבל רישמית?

היום פורסם בספורט 2 שרק ברביעי התיק הועבר לפרקליטות! יכול להיות גם שהוא החליט בינתיים להמשיך בהשעיה כי חשב שהנה הפרקליטות תחליט, לא יודע, מנסה לחפש סיבות לאופטימיות (לגבי שניהם)

11 דקות לפני, Shroud said:

אבל לא הבנת שההחלטה לא להשאיר אותם היא לא מקצועית? זה לא מעניין את מיץ' גם אם נהיה מתחת לקו האדום ואצילי היחידי שישים גול. זה-לא-מקצועי! לא מעניין מי שיחררנו ומי סיים חוזה

אם אתה לא מסוגל לקרוא עד הסוף אז אל תזיין לי את השכל, ציינתי שמדובר בהחלטה רעה ולא רק מבחינה מקצועית (גם אם זה לא מעניין את גולדהאר, זה עדיין מעניין את רוב האוהדים של הקבוצה), אלא גם מבחינות אחרות.

21 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אם ההקלטה מלפני חודשיים זה משנה את הכל. חוץ מזה איך גולדהאר אמור לחזור מהחלטה שהוא עוד לא קיבל רישמית?

היום פורסם בספורט 2 שרק ברביעי התיק הועבר לפרקליטות! יכול להיות גם שהוא החליט בינתיים להמשיך בהשעיה כי חשב שהנה הפרקליטות תחליט, לא יודע, מנסה לחפש סיבות לאופטימיות (לגבי שניהם)

רק ברביעי התיק אשכרה הועבר? עכשיו צריך להמתין עוד כמה חודשים עד שיועילו בטובם לקבל החלטה.

9 דקות לפני, הנדון said:

רק ברביעי התיק אשכרה הועבר? עכשיו צריך להמתין עוד כמה חודשים עד שיועילו בטובם לקבל החלטה.

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/article/367601/

הנושא עם הפרקליטות בעייתי..

יכול להבין את הלחץ של אצילי ומיכה, הם עכשיו יכולים לקבל "השעייה" של 4-5 חודשים בגלל האיטיות של הפרקליטות.

סיטואציה מבאסת מה יש להגיד

אם הם עוברים לאחת הקבוצות היריבות, באמת שגולדאהר יוצא פה פעם ראשונה בהיסטוריה בנאדם מעפן

לא מספיק אנחנו גם ככה בחוסרים מבחינת שחקנים וגם אין מאמן, אם דור או אצילי הולכים לחיפה אנחנו יוצאים טמבלים רצח

מקווה מאוד שגולדהאר ישלח אותם הבייתה , אין מקום לדברים כאלה במכבי .

המותג יותר חשוב משחקן כזה או אחר , גם בסכנה של פגיעה מקצועית במועדון.

במקביל, אוהדות מכבי ת"א פתחו בעצומה שקוראת לקבוצה להשאיר את עומר אצילי ודור מיכה: "בחודשים האחרונים נחשפנו לפרשיית "הכדורגלנים והקטינות", באותה המידה שנחשפנו לפרשה, נחשפנו גם לתגובות ודעות של אנשי עולם הספורט והתקשורת, אנחנו רואות לנכון גם לחשוף את דעתנו. אנחנו, קבוצת אוהדות מכבי תל אביב, החלטנו להקים קבוצת תמיכה המורכבת מאוהדות הקבוצה בלבד ולהביע את תמיכתנו בעומר אצילי ודור מיכה.  אנחנו קוראות למועדון ולבעלים, להחזיר את עומר ודור ולצרפם למחנה האימונים.

Just now, תום כך said:

אבל תהיה פגיעה יותר קשה במותג אם ישוחררו ועוד יעברו לחיפה/בית"ר. בלי קשר למקצועית זאת פגיעה באמון עם שאר השחקנים במועדון, משבר אמון בין ההנהלה לאוהדים, מנויים (אם היו נפתחים בקרוב) ועוד אפשר להמשיך. הכל בשביל מה? מותג שבכל מקרה התקשורת מבקרת ומנסה ללכלך עליו בכל דרך אפשרית. לא רואה שום דבר טוב בשחרור שלהם שישפיע על שם המותג רק רע.

חושב שיש בעיה חמורה מאוד במדינה שלנו ....יש אנשים שמרשים לעצמם דברים שרובנו לא היינו מעיזים ( ספורטאים , זמרים , מפורסמים , פוליטיקאים).

אם מישהו מחליט שאין לזה מקום ויש לו ביצים לעשות משהו בנידון ...מבורך .

4 hours ago, הילד משער 8 said:

אנשים חוצפנים עם זכרון קצר.

מי אתם שתצאו נגד מיץ'? מי אתם שתלמדו אותו מה זה DNA של הצלחה? עאלק "מצוינות בכל מחיר".

יש לנו בעלים שהפך מועדון עלוב וכושל למועדון פאר עם הישגים דימיוניים (הכל כמובן בקנה מידה מקומי).

הוא עשה את זה עם אמונה בדרך שלו, כשהוא מכתיב כללי התנהגות והתנהלות שלא הכירו ולא ידעו איך לאכול בארץ. היום אוכלים את הכובע.

גם אם אני לא מסכים עם דרך ההתנהלות לגבי מיכה ואצילי, לעולם לא אחשוב שמיץ' עושה משהו לא נכון. למדתי לסמוך עליו בתקופה הזו בעיניים עצומות.

הוא הפך במו ידיו את המועדון הזה למה שהוא היום, ולכן מגיע לו קרדיט שנים קדימה על כל צעד שיחליט שנכון למכבי. 

ברור מכבי נוסדה ב2007. הגדרה מעולה להגדיר אותנו מועדון כושל. באליפויות של שנות ה70 וה90. השחקנים עבדו בהתנדבות הרי. אנחנו קליבלנד של הכדורגל. עד שגולדאהר בה מי ידע מזה צלחת בהסטוריה של המועדון.

11 דקות לפני, תום כך said:

אם היו מוגשים כתבי אישום אין ספק.

זה לא הולך לשם ועל כן צריך להחזיר אותם לקבוצה. המותג של ריאל מדריד וצ׳לסי לא נפגע עקב אותן פרשיות שהיו אף חמורות (אונס !!) אז מכבי? סתם זיון שכל שאתם מאכילים את עצמכם.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

זה לא הולך לשם ועל כן צריך להחזיר אותם לקבוצה. המותג של ריאל מדריד וצ׳לסי לא נפגע עקב אותן פרשיות שהיו אף חמורות (אונס !!) אז מכבי? סתם זיון שכל שאתם מאכילים את עצמכם.

אנחנו לא ריאל מדריד ולא צ'לסי

הבעלים שלהם לא הגיע לקבוצות האלה כדי לקדם דרך ותרבות אלא להתפרסם. גולדהאר הגיע ממניעים אחרים. לא ברור איך כל כך הרבה שנים שהוא איתנו אנשים לא מבינים מה המניעים שלו.

הוא בא לכאן כדי לקדם תרבות וערכים ולהשפיע על החברה הישראלית. מה שיכול להטיל ספק במועדון או לתת דוגמא אישית שלילית לבני נוער פשוט לא יעבור מסך אצלו. אלא אם כן יהיה משהו חריג מאוד.

אל תגיד זיון שכל ....וואלה אני ואחרים חושבים ככה .

חושב שמה שהם עשו, בין אם זה פלילי או לא , זה לא ראוי .

אנחנו לא ריאל ולא צלסי , גם בחיים לא נהיה ....לא חושב שיש מה להשוות.

5 דקות לפני, MTA For Ever said:

יש פה אנשים שמחרטטים חרטוטים שאין לי מושג מאיפה הם מעתיקים את זה .אני בספק אם הוא מאמין למה שהוא כותב

עוד עניין - 

אני בטוח שזה לא מעניין אותו כמה הם טובים או לא טובים מקצועית ובטח הוא לא יעיף שחקנים במצב כזה בגלל שיש להם חוזים שמנים. 

יש פה נטו קוד אתי ומוסרי שעליו יקום ויפול ההמשכיות שלהם במכבי.

כל אוהד מכבי שהוא אזרח במדינה צריך להיות עם רגשות מעורבים. מצד אחד כאב על זה שהשחקנים הגיעו למצב הזה אבל מצד שני הערכה שיש בעלים שרוצה להציב סטנדרט מוסרי וערכי גבוה מאוד שמשפיע בעקיפין על ההתנהגות של בני הנוער\מבוגרים בחברה הישראלית. 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אנחנו לא ריאל מדריד ולא צ'לסי

הבעלים שלהם לא הגיע לקבוצות האלה כדי לקדם דרך ותרבות אלא להתפרסם. גולדהאר הגיע ממניעים אחרים. לא ברור איך כל כך הרבה שנים שהוא איתנו אנשים לא מבינים מה המניעים שלו.

הוא בא לכאן כדי לקדם תרבות וערכים ולהשפיע על החברה הישראלית. מה שיכול להטיל ספק במועדון או לתת דוגמא אישית שלילית לבני נוער פשוט לא יעבור מסך אצלו. אלא אם כן יהיה משהו חריג מאוד.

אני חייב שתסביר לי מאיפה אתה מביא את זה.

מי אתה ומה אתה מבין באספקט המקצועי/אישי/ כלכלי במועדונים כמו ריאל וצלסי. ולמה החלטת שמכבי משום מה מתנהלים אחרת לגמרי.

מצחיק...איך אנשים ונשים התלהמו כל כך ששרו את שיר 

אבל שתאכלס שקורה משהו בסגנון ....איפה כולם  ?

לפעמים ערכים חשובים יותר מניצחון , נראה שאנשים שכחו את זה ....

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.