Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

21 דקות לפני, eran_7 said:

נראה לך שזה עובד ככה?

לא הגיוני בעליל, יש ראיות, השחקנים הודו במעשים במקרה הזה.

המשטרה באותו יום היתה סוגרת את התלונה הזאת.

השחקנים הודו שהם שכבו עם הילדות. לא שהם ידעו שהן קטינות.

אתה יודע כמה תלונות יש נגד כוכבים כל שנה מצד נשים? אולי יונתן כהן (סתם דוגמה) באמת שכב איתה, אבל היא תגיד שהוא סימם אותה/נתן לה מלא אלכוהול/אנס אותה והיא לא התלוננה ישר כי היה לא קשה? זה קורה כל הזמן למפורסמים. מכבי יזרקו אותו בלי לשאול?

Just now, Mtamir said:

במילים הכי יפות שאפשר, אם הוא יקבל החלטה אחרי כל החישובים שהוא עושה עם עצמו (בהתייחסות גם לקהל ולכולם), אתה באמת חושב שהוא שם עליך בהחלטות כאלה? 

זה הקשר לנושא החיבור למציאות.

יש במחאה כמו שאתה מדבר עליה יותר רע מטוב, ואם אתה לא רואה את זה (בינתיים אתה היחיד פה עם תגובות בסגנון) אז קשה לי לענות לך ברצינות רבה יותר ממה שעניתי לך בשורה הראשונה.

הוא לא חייב לשים עלי כדי שאני בכל זאת אביע את דעתי. אין קשר בין הדברים. 

יש בהתמהמהות איתם ובהחלטה לשחרר אותם יותר רע מטוב התכוונת. 

ואם אתה לא רואה את זה אז לי קשה לענות לך ברצינות. 

18 דקות לפני, snufkin said:

סוף סוף הודעה שפוינ של מישהו שמבין את הקונטקסט ומבין את מיץ' והמניעים שלו וגם שם דברים בפרופורציות.

נם שחקנים טובים. דור חשוב יותר כי הוא כאן מגיל 0 ואצילי חשוב כי הוא שחקן טוב ברמה המקצועית אבל בואו, גם בלי שניהם לקחנו אליפות בפער דו סיפרתי. גם ברמה המקצועית אף אחד מהם ושניהם ביחד לא מדגדגים את ההשפעה והיכולת של זהבי או משהו בסגנון. לא חושב שיש כאן מכה מקצועית היסטרית כמו שהרבה מציירים את זה כאן. 

חוץ מזה, עוד לא יצא שום דבר רישמי אז הכל ספקולציות כרגע והלוואי שהם ישארו

פספסת את הקטע. הדיון פה הוא ממש לא בעד או נגד אצילי או מיכה מקצועית. ואם זה היה חלק מהשיקול של מכבי, ושחקן כמו זהבי היה נשאר רק כי הוא טוב בכדורגל. זה הרבה יותר נורא. אם ישלך דרך מסויימת תעמוד מאחוריה. אני פוסל לחלוטין את הדרך הזאת ולכן זה לא משנה מי השחקן ומה רמתו.

Just now, אדביסי said:

האוהדים לא מנהלים את הקבוצה!

סעמק תפסיק כבר להגיב עם סימני קריאה בכל הודעה. תכתוב מה שאתה רוצה כבר הבנו שאתה טרול, אבל לפחות תפסיק עם הסימן קריאה זה מחרפן.

2 hours ago, אלמוג מלול said:

איזה סטנדרטים?

מזה הלקקנות הזאת.

לייקרס ריאל מדריד ועוד מועדונים שמכבי לעומתם זה אוויר השאירו שחקנים שהיו מעורבים בפרשות פי 1000 יותר גרועות.

על מה אתה מדבר אחי?

פאקינג ראש ממשלה עדיין מכהן תחת חקירות.

אנשים איבדו את זה.

סלח לי אם זה נשמע מתנשא אבל...

אם אחרי עשור שמיטש נמצא פה אתה שואל  ׳איזה סטנדרטים? נראה שאין טעם להיכנס לזה

1 hour ago, המכבייה said:

כן, אבל ברייאנט אנס ופצע בחורה. זה וודאי. לכן הוא והלייקרס זאת דוגמת הקיצון. 

אני אתך. מועדון כמו הלייקרס השאיר שחקן אחרי פרשיה כזאת. מיזו מכבי לעומתם.

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

סלח לי אם זה נשמע מתנשא אבל...

אם אחרי עשור שמיטש נמצא פה אתה שואל  ׳איזה סטנדרטים? נראה שאין טעם להיכנס לזה

ברור מיץ הוא האלוהים ונשתחווה לו ואסור לבקר אותו ולהגיד אמן.

לא התייחסתי למה שקרה עד היום, לא ביקשתי יותר.

במקרה הזה ספציפי, לא מסכים, לא מקבל ולא מבין איזה סטנדרט הם מנסים להוביל שם.

Just now, אלמוג מלול said:

ברור מיץ הוא האלוהים ונשתחווה לו ואסור לבקר אותו ולהגיד אמן.

לא התייחסתי למה שקרה עד היום, לא ביקשתי יותר.

במקרה הזה ספציפי, לא מסכים, לא מקבל ולא מבין איזה סטנדרט הם מנסים להוביל שם.

מאכזב שיש אוהד מכבי שלא רואה את השינוי שגולדהאר הנחיל במועדון.

6 דקות לפני, Krishi said:

הוא לא חייב לשים עלי כדי שאני בכל זאת אביע את דעתי. אין קשר בין הדברים. 

יש בהתמהמהות איתם ובהחלטה לשחרר אותם יותר רע מטוב התכוונת. 

ואם אתה לא רואה את זה אז לי קשה לענות לך ברצינות. 

ציפיתי לתגובה כזאת.

אני יודע בדיוק למה התכוונתי, אל תקשור אותי לצעד אחר.

עניתי לך ספציפית בגלל התגובות שלך שקשורות למחאה.

הלכתי איתך צעד קדימה לצעד שלך (החסר ערך בהגדרה שלך) כי מה שאני מנסה שתבין בפעם השלישית, זה שאם הוא לא מתייחס אלייך התוצאה היא מן הסתם יכולה להיות בעיקר שלילית (מנקודת מבט שלו). 

אתה מצליח להבין את זה או שצריך עוד פעם ?

ואם אתה לא רואה את זה אז קשה לי לענות לך ברצינות. 

תאמין במה שהגבת ותענה לי בביטחון.

הפגיעה בתדמית המועדון לדעתי פגעה יותר בלב של מיץ' כי תמיד היה חשוב לו המקצועיות והמוסריות בראש ובראשונה. אז מלבד הדרך שמכבי פועלת בנוגע לסגירת התיק. בטוח יש אצל מיץ' את הרגש הנוסף  שאפילו לא משנה אם המקרה פלילי או לא אני חושב שהוא ירצה שתהיה ענישה מוסרית. שאני באופן אישי מקווה שהיא לא תהיה חמורה ותגרום להם לעזוב.

1 דקה לפני, אדביסי said:

מאכזב שיש אוהד מכבי שלא רואה את השינוי שגולדהאר הנחיל במועדון.

בהחלט. הפעם, אם זו אכן ההחלטה. מסרב בתוקף למה שהמועדון מוביל ומשדר.

18 דקות לפני, Krishi said:

אולי הוא לא מבין מספיק אם הם עדיין לא חזרו להתאמן עם הקבוצה. 

אז יאללה תחנך אותו לערכי המועדון שגדלת עליו. המייל שלו ידוע. תתחיל לחנך. 

Just now, המכבייה said:

אז יאללה תחנך אותו לערכי המועדון שגדלת עליו. המייל שלו ידוע. תתחיל לחנך. 

אל תענה לי בזלזול ככה. 

4 דקות לפני, Mtamir said:

ציפיתי לתגובה כזאת.

אני יודע בדיוק למה התכוונתי, אל תקשור אותי לצעד אחר.

עניתי לך ספציפית בגלל התגובות שלך שקשורות למחאה.

הלכתי איתך צעד קדימה לצעד שלך (החסר ערך בהגדרה שלך) כי מה שאני מנסה שתבין בפעם השלישית, זה שאם הוא לא מתייחס אלייך התוצאה היא מן הסתם יכולה להיות בעיקר שלילית (מנקודת מבט שלו). 

אתה מצליח להבין את זה או שצריך עוד פעם ?

ואם אתה לא רואה את זה אז קשה לי לענות לך ברצינות. 

תאמין במה שהגבת ותענה לי בביטחון.

אז אל תענה לי בכלל, אמרת את זה גם מקודם. אמרתי מה שיש לי להגיד 

1 דקה לפני, Krishi said:

אז אל תענה לי בכלל, אמרת את זה גם מקודם. אמרתי מה שיש לי להגיד 

תודה על התשובה הכנה והעניינית,

כמו שזה נראה או שאתה כאילו לא זוכר מה רשמת לפני כמה ימים, או שקשה לך לעמוד מאחורי המילים שלך כי מטרה אין לך.

הולך על אופציה ב'.

חברים די עם הריב הזה, כל צד דבק בעמדה שלו ולא ישכנע את הצד השני אז אין טעם להמשיך לריב ולדון על זה...

מקווה שיהיה טוב

בסך הכל ממתינים להחלטה של הפרקליטות האם מגישים כתב אישום. עד שאין החלטה כזאת הם לא יחזרו לסגל. זה היה ברור מהרגע הראשון ושום דבר לא השתנה היום לעומת החודש שעבר.

זה בדיוק מה שהם רצו להשיג, הזלזול במיץ׳, השחרור שאולי יעמוד על הפרק, אולי החתימה ביריבה מושבעת שאולי יקרה, נכון שהכל קיצוני אבל עשוי לקרות.. זה בדיוק הכשלון שהזהרתי מהלחץ התקשורתי שמשפיע , לא בטוח שאצל ג׳ורדי זה היה קורה וכמה חבל שאין לנו איש מקצוע במועדון שמחובר לשחקנים למנוע זאת

10 דקות לפני, Krishi said:

אל תענה לי בזלזול ככה. 

זלזול? חוסר הבנה מוחלט שלך של מיטש והסיטואציה. מיטש וויתר על עונה שלמה עם איווניר(והמינוי של לוין אחריו) כי כבר התכונן לשלב הבא שלנו באבולוציה. באנדרסטיימנט של העשור, אתה לא אוהד מכבי נעלה ממני. זה האיש. מתי שזה מתאים לצרכים הטבלאיים שלך, זה נהדר מיטש. מתי שאתה נתקל באיזשהוא קונפליקט עם האיש, אתה פשוט תמשיך עם הצרכים הטבלאיים שלך. אז לא. יש מחיר שבעלים כזה הוא הבעלים שלך. אתה לא מוכן לשלם, אתה רוצה רק את הדבש ואת הכסף שלו. אגואיסטיות נטו אם אתה שואל אותי. וזה בסדר, ככה אתה גם מתבטא בקשר ליונייטד. הכל קול.  הזלזול הוא שלך. וגם החוצפה. 

1 דקה לפני, erantheking21 said:

זה בדיוק מה שהם רצו להשיג, הזלזול במיץ׳, השחרור שאולי יעמוד על הפרק, אולי החתימה ביריבה מושבעת שאולי יקרה, נכון שהכל קיצוני אבל עשוי לקרות.. זה בדיוק הכשלון שהזהרתי מהלחץ התקשורתי שמשפיע , לא בטוח שאצל ג׳ורדי זה היה קורה וכמה חבל שאין לנו איש מקצוע במועדון שמחובר לשחקנים למנוע זאת

הזלזול במיץ' הכי מוזר לי, כמו שעמילוב רשם זה מתאים לאוהדי בית"ר.

18 דקות לפני, המכבייה said:

זלזול? חוסר הבנה מוחלט שלך של מיטש והסיטואציה. מיטש וויתר על עונה שלמה עם איווניר(והמינוי של לוין אחריו) כי כבר התכונן לשלב הבא שלנו באבולוציה. באנדרסטיימנט של העשור, אתה לא אוהד מכבי נעלה ממני. זה האיש. מתי שזה מתאים לצרכים הטבלאיים שלך, זה נהדר מיטש. מתי שאתה נתקל באיזשהוא קונפליקט עם האיש, אתה פשוט תמשיך עם הצרכים הטבלאיים שלך. אז לא. יש מחיר שבעלים כזה הוא הבעלים שלך. אתה לט מוכן לשלם, אתה רוצה רק את הדבש. אגואיסטיות נטו אם אתה שואל אותי. וזה בסדר, ככה אתה גם מתבטא בקשר ליונייטד. הכל קול. 

יש לי הבנה מוחלטת מאוד של מיטש והסיטואציה, אל תזלזל באינטליגנציה שלי. ולא טענתי שאני אוהד מכבי נעלה יותר ממישהו אחר פה, בטח לא ממך.

אני מוכן לשלם את המחיר כי לא תהיה לי ברירה כל כך, אבל זכותי גם למחות נגד התהליך או ההחלטה. אמרתי ללכת לשרוף את המועדון? אמרתי להעיף את הבעלים? מה אתה רוצה לעזאזל ומה הקשר ליונייטד בחיאת קח רגיעון תירגע קצת...

היי שלום!
לא מגיב פה אף פעם, קורא ע״ב יומי שנים.

הרבה אוהדים בפורום כבר עשור משבחים ומפארים את לורד מיץ׳, ובצדק.
אתם מתגאים שמכבי זה לא רק מועדון כדורגל, זה הרבה מעבר.
אתם נהנים מן ההצלחה ולא מסוגלים לקבל כישלון (כנראה כי אתם עדיין בשלבי ההתגברות) ולא, כישלון זה לא רק על הדשא.

המעשה של הצמד ״המופלא״ הוא ככל הנראה הכישלון הגדול ביותר שמיץ׳ חווה עם המועדון.

אתם מדברים על ערכים, מעיזים להשתמש במונח מכביזם ובאותה שורה מגוננים על השניים ואפילו תוקפים את הקטינות.
מבלי לחפור יותר מידי, השניים טעו בלשון המעטה ולמזלם זה לא הולך לכיוון פלילי.
כל מי שאוהב לתת דוגמאות של סופר סטארים במועדונים אחרים, בואו, תרגעו.... דור מיכה ועומר אצילי, אינף סאד.

מסכים ומעריך אם וכאשר תתקבל ההחלטה לא להחזיר את השניים לפעילות בקבוצה.

שבוע טוב ובריאות!

5 דקות לפני, Krishi said:

יש לי הבנה מוחלטת מאוד של מיטש והסיטואציה, אל תזלזל באינטליגנציה שלי. ולא טענתי שאני אוהד מכבי נעלה יותר ממישהו אחר פה, בטח לא ממך.

אני מוכן לשלם את המחיר כי לא תהיה לי ברירה כל כך, אבל זכותי גם למחות נגד התהליך או ההחלטה. אמרתי ללכת לשרוף את המועדון? אמרתי להעיף את הבעלים? מה אתה רוצה לעזאזל ומה הקשר ליונייטד בחיאת קח רגעיון תירגע קצת...

הכל בסדר. אבל אתה מאד נחרץ בביקורת שלך כשלא לך ולא לי ידועים כל הפרטים. אף אחד עוד לא שיחרר אותם. מיטש תמיד היה זהיר ושקל לאט את הדברים. הב סם טראסט. הוא הרוויח את זה. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.