Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

זה הדדי, בהתחלה שיתפתי איתך פעולה, אבל אין לך חוש הומור בכלל.

זהו שזה לא עניין של חוש הומור. אם זה מה שאתה חושב אולי אתה באמת לא טרול, אלא פשוט טמבל.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זהו שזה לא עניין של חוש הומור. אם זה מה שאתה חושב אולי אתה באמת לא טרול, אלא פשוט טמבל.

עם כל הכבוד, אתה לא מכיר אותי באמת.

גם אם הייתי חושב ככה על מישהו, בטח שלא הייתי בוחר לכתוב לו את זה מול כל הפורום, מצטער שאני לא רובוט עם דעה של עדר.

13 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אל תגיד לי תנוח אתה צריך להתבייש לך

מעבר לזה שזה לא מצחיק אני לא מבין את הקטע בלצחוק על אנשים ולרדת לחיים האישיים שלהם. חשבת פעם מה הם מרגישים? איפה אתה חי?! במגדל השן? זה לא סתבלט של כדורגל סטייל בואו נריץ דאחקה על דגני או בלבול. צריך להפריד בין רוח ספורטיבית עוקצנית ותחרותית לבין חיים של אנשים. לצורך העניין לא נכון גם לפגוע בחיים האישיים של דגני או באישתו של מרקו בלבול. צריך גבולות.

זה שיש תרבות קלוקלת בדפים אחרים זה לא מעניין את הקצה של הזרת שלי...תחדול את הקרקס הזה במקום להשתתף בו ומציע לקדם שיח חיובי ולא ילדותי שיוצר אקלים רדוד ושטחי. ומעבר לזה אני לא מאחל לאף אחד להיות במקום שבו אתה מבין שכל עולמך קורס. מה הקטע בלחגוג על דם של אנשים פרטיים וחיים אישיים של אנשים.

ומעבר לכך

שחקן מכבי ינעל העולם. זה אומר לך משהו או רק שהוא מלהטט במגרש אתה תומך? 

הזייה

אחלה, אני אלך לעמוד בפינה עם הפנים לקיר, המורה.

איפה ראית ירידה לחיים האישיים? זה סתלבט שהוא בעצמו יקבל ויצחק ממנו כשכל הסיפור הזה יירגע.

"לחגוג על דמם"... אתה כבר מפליג למחוזות של גיחוך, אל תוציא עליי את התסכול על דברים אחרים.

בקיצור, לא מצחיק אותך, הכול טוב, דפדף הלאה.

23 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אחלה, אני אלך לעמוד בפינה עם הפנים לקיר, המורה.

איפה ראית ירידה לחיים האישיים? זה סתלבט שהוא בעצמו יקבל ויצחק ממנו כשכל הסיפור הזה יירגע.

"לחגוג על דמם"... אתה כבר מפליג למחוזות של גיחוך, אל תוציא עליי את התסכול על דברים אחרים.

בקיצור, לא מצחיק אותך, הכול טוב, דפדף הלאה.

הודעה עצובה ואומללה.

אני לא יודע מי אתה ומי נמצא מאחורי היוזר הזה אבל לא יכול להיות שאתה עד כדי כך חסום רגשית ונותן לגיטימציה לסתלבט על קושי נפשי עצום של אדם. מקווה שתבין שזו לא הדרך הנכונה. ואם לא - אולי באמת תעמוד כמה שעות בפינה מול הקיר ומשהו יסתדר לך בראש. אולי זה באמת הפתרון.

39 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

עם כל הכבוד, אתה לא מכיר אותי באמת.

גם אם הייתי חושב ככה על מישהו, בטח שלא הייתי בוחר לכתוב לו את זה מול כל הפורום, מצטער שאני לא רובוט עם דעה של עדר.

אם עדר שלם חושב אותו דבר יכול להיות שיש בזה משהו...

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם עדר שלם חושב אותו דבר יכול להיות שיש בזה משהו..

אחד המשפטים הכי לא נכונים היסטורית שאפשר להגיד 

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

שועל, סתם בשביל הסקרנות, למה לי?

מה עשיתי לך ספציפית שאתה לא מחבב אותי? אמיתי עכשיו, לא יודע למה אתה נופל עליי.

תקשיב, לכל אחד מותר להביע את דעתו זה ברור!

אבלל, כשיש לך סמל בקבוצה שגדל במועדון מגיל 5 וכל מה שהוא יודע זה רק מכבי, כשלכולם ברור שהוא טעה וזה יכול לקרות לכל אחד, אני אישית לא יכול לשמוע סביב רעשי רקע מיותרים. הדבר היחיד שמיכה צריך כרגע הוא תמיכה ואהדה בשביל שיחזור למוטב כמה שיותר מהר. במקום זה מה אתה בוחר לעשות? ממשיך להעביר ביקורת וניתוחים אישיים שלא תורמים באמת לאף אחד חוץ ממך וההוצאת תסכול שלך.

אני מצטער אם מישהו כאן נעלב, אבל כשיורדים לחיים האישיים של שחקן מכבי וביחוד אחד כזה שאני גם מכיר די טוב וגם אגדה מכביסטית בעודו שחקן בקבוצה אני אישית לא אסבול את זה וצריך לקטול את זה במקום.

לסיכום, תאמין לי שאני לא רוצה ליפול עליך ולא מחפש את זה. אני לא מחבב בחיי היומיום שלי אנשים בקו חשיבתי בלבד, יש לי חברים מכל הסוגים וכן גם אוהדי הטינופות האחרות פה בארץ.

תנסה באמת לחשוב אם אתה אוהד מכבי בכלל איך אתה יכול לתרום ולא איך להרוס.

1 hour ago, קובי השועל said:

תקשיב, לכל אחד מותר להביע את דעתו זה ברור!

אבלל, כשיש לך סמל בקבוצה שגדל במועדון מגיל 5 וכל מה שהוא יודע זה רק מכבי, כשלכולם ברור שהוא טעה וזה יכול לקרות לכל אחד, אני אישית לא יכול לשמוע סביב רעשי רקע מיותרים. הדבר היחיד שמיכה צריך כרגע הוא תמיכה ואהדה בשביל שיחזור למוטב כמה שיותר מהר. במקום זה מה אתה בוחר לעשות? ממשיך להעביר ביקורת וניתוחים אישיים שלא תורמים באמת לאף אחד חוץ ממך וההוצאת תסכול שלך.

אני מצטער אם מישהו כאן נעלב, אבל כשיורדים לחיים האישיים של שחקן מכבי וביחוד אחד כזה שאני גם מכיר די טוב וגם אגדה מכביסטית בעודו שחקן בקבוצה אני אישית לא אסבול את זה וצריך לקטול את זה במקום.

לסיכום, תאמין לי שאני לא רוצה ליפול עליך ולא מחפש את זה. אני לא מחבב בחיי היומיום שלי אנשים בקו חשיבתי בלבד, יש לי חברים מכל הסוגים וכן גם אוהדי הטינופות האחרות פה בארץ.

תנסה באמת לחשוב אם אתה אוהד מכבי בכלל איך אתה יכול לתרום ולא איך להרוס.

זה אנושי לטעות, אבל על דברים כאלה אני מתקשה להעביר הלאה.

זה שהוא מכביסט שגדל המועדון לא אומר שאוטומטית צריך לתמוך בו.

הוא לא פגע רק בעצמו, אלא במועדון, בנו האוהדים, להזכירך הוא היה גם קפטן, איזה דוגמא זו לצעירים?

זכותי לשפוט אותו משום שנפגעתי, וביאס לי ת'תחת לראות את מכבי פותחת מהדורות חדשות עם פנאל כתבים.

התגובה שלי שמה בצד את פרשת הילדות, הקטע הזה שהוא שיתף פעולה עם בגידה של זוג נשוי מפריעה לי ברמה האישית.

אני מסתכל על זה מנקודת המבט שלי, אם הייתי רווק וחבר שלי נשוי עם ילדים בוחר לבגוד באישתו, לא הייתי נותן לזה לקרות בבית שלי, מצפונית זה היה מציק לי.

אבל אתה, הגעת למסקנה שאני בתול וסאחי, מה הקשר? לא יודע... כאילו שאין גברים עם ערכים בעולם הזה.

כן, אני יודע...גברים בוגדים, כשהייתי יותר צעיר, גם טעיתי, אבל בחייך, הבחור בן 28, אל תעשה לו הנחות, הוא צריך לקחת אחריות, מה שמיץ' יבחר לעשות איתם, אני איתו.

53 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

הוא לא פגע רק בעצמו, אלא במועדון, בנו האוהדים, להזכירך הוא היה גם קפטן, איזה דוגמא זו לצעירים?

זכותי לשפוט אותו משום שנפגעתי, וביאס לי ת'תחת לראות את מכבי פותחת מהדורות חדשות עם פנאל כתבים.

התגובה שלי שמה בצד את פרשת הילדות, הקטע הזה שהוא שיתף פעולה עם בגידה של זוג נשוי מפריעה לי ברמה האישית.

אני מסתכל על זה מנקודת המבט שלי, אם הייתי רווק וחבר שלי נשוי עם ילדים בוחר לבגוד באישתו, לא הייתי נותן לזה לקרות בבית שלי, מצפונית זה היה מציק לי.

אבל אתה, הגעת למסקנה שאני בתול וסאחי, מה הקשר? לא יודע... כאילו שאין גברים עם ערכים בעולם הזה.

כן, אני יודע...גברים בוגדים, כשהייתי יותר צעיר, גם טעיתי, אבל בחייך, הבחור בן 28, אל תעשה לו הנחות, הוא צריך לקחת אחריות, מה שמיץ' יבחר לעשות איתם, אני איתו.

הוא שחקן כדורגל בקבוצה שאתה אוהד.. יאלה שחרר בחיאת... 

כרגע הכי חשוב שהתעסק בכדורגל, הוא חייב לחזור לעצמו בלי שום קשר לפרשה

העונה הזאת היתה מהפחות טובות שאני זוכר ואני מקוה שזאת היתה מעידה אנחנו זקוקים למיכה טוב וגם לאצילי

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

מאיפה אתה יודע מה טיב היחסים של עומר ואשתו? זכותך בכלל להכנס להם במערכת היחסים וחשפוט אותו? אם הם  ביחסים פתוחים(לא שהם כן אבל סתם דוגמא לצורך העניין), אם הם פרודים? אם היא אישרה לו לפרוק מתח? אתה לא אמור להכנס בחיים האישיים של אף אחד. מה אכפת לך בכלל? 

לגבי הנערות, הן טענו שהן סביב גיל 18 ומכאן מבחינתי לילדים בני 26 ו28 יש את הפריבילגיה המשפטית לזה וזו זכותם. 

עכשיו בחיאת, שבת שלום ושנראה ממך קצת סולידריות.

אין שום דבר פלילי, החיים הפרטיים שלהם זה עניינם, מבחינתי כאוהד הם חלק מהסגל.

מקווה לראות אותם באימון הפתיחה כי אנחנו צריכים אותם איתנו השנה.

עוד כתבה של האבא המזדיין באחד העיתונים. זה עובד לו די טוב. אנשים מאמינים לשקרים שהוא לכאורה מספר.

הקטע הכי מצחיק שהוא מצייר את זה כאילו הכדורגלנים ינצלו רק בגלל זה שיש להם כסף לעורכי דין טובים. 

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עוד כתבה של האבא המזדיין באחד העיתונים. זה עובד לו די טוב. אנשים מאמינים לשקרים שהוא לכאורה מספר.

הקטע הכי מצחיק שהוא מצייר את זה כאילו הכדורגלנים ינצלו רק בגלל זה שיש להם כסף לעורכי דין טובים. 

אני יודע שמיכה ואצילי לא יעשו את זה, אבל אם אני במקומם אני תובע את הזין הזה על לשון הרע בשניה שהתיק הזה נגנז.

6 hours ago, מכביסט לעד said:

אמיתי? איפה?

11 hours ago, מכביסט לעד said:

בסוף האבא יהפוך לmeme כמו פרופסור לס

מישהו עוד מתייחס אליו ברצינות?

13 hours ago, מכביסט לעד said:

חוץ ממיעוט מאוד קולני של ארגוני הנשים ועוזריהם הרוב המוחלט של האנשים יודע לזהות שרמוטות כמו הנערות האלה.

לא מבין איך כאבא אין לו בעיה לפתוח את הנושא בכזאת קלילות, בעיני הוא רק מחמיר את המצב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.