Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

לא יכול לשמוע את אדווה דדון מנסה להוציא שוב ושוב את הנערות כתמימות ואת השחקנים כאל אחרוני המטרידים. היא עושה כתבה היום בערוץ 12 בחדשות עם ההורים של אחת הנערות להראות שהן מסכנות והם אשמים זה מחרפן אותי לראות כל פעם מחדש איך התקשורת קובעת מי אשם ומי לא שזה לא "בדיוק" תפקידה. 

לא יכול לשמוע את אדווה דדון מנסה להוציא שוב ושוב את הנערות כתמימות ואת השחקנים כאל אחרוני המטרידים. היא עושה כתבה היום בערוץ 12 בחדשות עם ההורים של אחת הנערות להראות שהן מסכנות והם אשמים זה מחרפן אותי לראות כל פעם מחדש איך התקשורת קובעת מי אשם ומי לא שזה לא "בדיוק" תפקידה. 

ניחוש פראי להורים האלה יש עורך דין

Just now, ששון הצהוב said:

חחח אז לא לשפוט את הנשוי שהוא אב ל- 2 פעוטות?! 

וואו.

איזו מוסכמה חברתית הבאה תנוקה בשם היותם שחקני מכבי?

באמת סקרן סוייר לגלות היפותטית איזה מעשה של שחקן מכבי יוציא אותך מכליך?

יגרום לך לסנן "וואלאק זה ממזר...פה הגזים השחקן"

מה הטעם האישי שלך לגבי מוסר?

אם אתה מוכן להכיל ולקבל כל מעשה אז אני מכבד אותך אבל אתה קצה שאיננו מייצג נורמה חברתית.

ואם אתה מחפש להחיל על שחקן מכבי נורמה חברתית, אז תגדיר איפה הגבול שהחוצה את הקו שלו רשאי להינזף.

אבא בוגד זה גבול שנחצה.

אם הוא אבא בוגד- אז כן, אני מרשה לעצמי להיות שופט מוסר, זה הגבול שלשחקן מכבי. הוא לא נורמטיבי.

חד וחלק.

מה אתה עושה היום בערב? אני הולך לזעזע את העולם שלך ובעזרת הטלפון שלי בלבד להוכיח לך בגידות של עשרות שחקנים נשואים בליגת העל. עשרות. 

וזה לא כי כדורגלנים הם האנשים הכי מסריחים במדינה, זה כי הם יכולים, כי זאת התרבות והמציאות של אנשים עשירים ומפורסמים, גם אם אתה לא מבין את זה. אני בעברי הייתי חזק מאוד בסצנת הרוק הישראלי ושם זה כבר באמת מגעיל ובעייתי עם ניצולי קטינות ובגידות בהגזמה.

בני האדם לא מונוגמים, נישואים זאת המצאה שלנו מסיבות שלא נכנס אליה עכשיו (לא שאני נגד כמובן) ואני סופר מסוגל להבין גם שחקן בוגד וגם אישה שמבינה. כי זאת מציאות אחרת לגמריי ולהשליך מפה לחוקי מוסר זה הזוי.

דברים שלא הייתי שותק עליהם:

- תאונת פגע וברח

- נהיגה וגרימת נזק בשכרות

- אונס, פדופיליה במתכוון

- אלימות פיזית מופרזת וחסרת הצדקה

- מעורבות במעשה רמייה ביודעין (כגון הונאת ניצולי שואה וכו)

יש המון דברים שמוסרית עוברים את הגבול עבורי, אבל הם לא דברים שמבוססים על נקודת מבט אישית (יש פוליאמורים, נישואים פתוחים וכו), הם לא דברים שלא קשורים באף פשע וכמובן לא דברים אישיים בנושאים כמו התנהגות בתוך המשפחה.

ששון ידידי, אין לך את היכולת או הזכות להבין את החיים של השחקנים האלו, את חיי הנישואים שלהם ואת התרבות שהם בה. לשפוט "בגידה" ככה זה אולי נראה לך מאוד אותנטי ונאמן לעצמך, אבל בתכלס זה פשוט בורות וחוסר הבנה של העולם הגדול. 

קיצר, שחררו מהם. 

הוכח מעבר לכל ספק שהשחקנים שלנו הם הקורבנות של הפרשה (יחד עם הבנות שאמנם אשמות כי זייפו ורימו ויזמו את זה, אבל קיבלו בראש מוגזם בגלל התקשורת וכו) שהם בטח לא עשו כלום לא חוקי, שהם לא ידעו כי רימו אותם במתכוון והם נתונים למתקפה חסרת פשרות של כל הגורמים שרוצים להרע לנו (כי על המגרש אי אפשר) ולא בוחלים באמצעים.

מכאן הלאה אך ורק תמיכה בשחקני מכבי - תפסיקו כבר להיות אובר אובייקטיביים ולשחק אותה משהו, אתם סתם מביכים את עצמכם.

Just now, nirc2 said:

זה בינו לבין אשתו, בלבד. 

זו היתממות נירסי.

אנחנו לא דחלילים חלולים.

זכותי להביע דעה על שחקן שעשה מה שעשה.

אם רק היה נואף באשתו כנראה הייתי מעקם את האף אך שותק.

ברגע שהוא אבא לשתי פעוטות אז הלב סוגר אליו את הדלת.

רק אם ייוודע שהכל נבדה מהאצבע ושבאותו זמן התנדב עם נזקקים בבית תמחוי - רק אז אוכל לחיות סבבה איתו במדי מכבי.

לראות אותו בצהוב יאכזב אותי.

לא אצטרף להכרזה של סידי במקרה שיכבוש.

9 דקות לפני, i.d.a.n said:

כשאין קייס, אז מביאים את ההורים להתבכיין.

17 דקות לפני, i.d.a.n said:

קמפיין מתוזמן? גם אלמוג בוקר עשה וישדרו ב13, הגדיל להגיד ש "מדובר באונס"

כל השתלשלות הפרשה הזאת מוזרה.

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מה אתה עושה היום בערב? אני הולך לזעזע את העולם שלך ובעזרת הטלפון שלי בלבד להוכיח לך בגידות של עשרות שחקנים נשואים בליגת העל. עשרות. 

וזה לא כי כדורגלנים הם האנשים הכי מסריחים במדינה, זה כי הם יכולים, כי זאת התרבות והמציאות של אנשים עשירים ומפורסמים, גם אם אתה לא מבין את זה. אני בעברי הייתי חזק מאוד בסצנת הרוק הישראלי ושם זה כבר באמת מגעיל ובעייתי עם ניצולי קטינות ובגידות בהגזמה.

בני האדם לא מונוגמים, נישואים זאת המצאה שלנו מסיבות שלא נכנס אליה עכשיו (לא שאני נגד כמובן) ואני סופר מסוגל להבין גם שחקן בוגד וגם אישה שמבינה. כי זאת מציאות אחרת לגמריי ולהשליך מפה לחוקי מוסר זה הזוי.

דברים שלא הייתי שותק עליהם:

- תאונת פגע וברח

- נהיגה וגרימת נזק בשכרות

- אונס, פדופיליה במתכוון

- אלימות פיזית מופרזת וחסרת הצדקה

- מעורבות במעשה רמייה ביודעין (כגון הונאת ניצולי שואה וכו)

יש המון דברים שמוסרית עוברים את הגבול עבורי, אבל הם לא דברים שמבוססים על נקודת מבט אישית (יש פוליאמורים, נישואים פתוחים וכו), הם לא דברים שלא קשורים באף פשע וכמובן לא דברים אישיים בנושאים כמו התנהגות בתוך המשפחה.

ששון ידידי, אין לך את היכולת או הזכות להבין את החיים של השחקנים האלו, את חיי הנישואים שלהם ואת התרבות שהם בה. לשפוט "בגידה" ככה זה אולי נראה לך מאוד אותנטי ונאמן לעצמך, אבל בתכלס זה פשוט בורות וחוסר הבנה של העולם הגדול. 

קיצר, שחררו מהם. 

הוכח מעבר לכל ספק שהשחקנים שלנו הם הקורבנות של הפרשה (יחד עם הבנות שאמנם אשמות כי זייפו ורימו ויזמו את זה, אבל קיבלו בראש מוגזם בגלל התקשורת וכו) שהם בטח לא עשו כלום לא חוקי, שהם לא ידעו כי רימו אותם במתכוון והם נתונים למתקפה חסרת פשרות של כל הגורמים שרוצים להרע לנו (כי על המגרש אי אפשר) ולא בוחלים באמצעים.

מכאן הלאה אך ורק תמיכה בשחקני מכבי - תפסיקו כבר להיות אובר אובייקטיביים ולשחק אותה משהו, אתם סתם מביכים את עצמכם.

קודם כל תודה אחי על התגובה המאלפת.

מכבד את הרשימה שנעצת.

הטרמתי לפני שהנורמה החברתית שלך ספציפית היא אולי לא ה-מייצגת, ואולי גם לא שלי.

יש מיץ', ואולי עוד דמויות מפתח שיקבעו.

לי נראה שהנורמה החברתית המייצגת היא שמה שהנשוי עשה לא מקובל, ולכן לא אתאכזב אם ישוחרר ממכבי.

כי מכבי היא לא רק תשוקה ופנאטיות אלא גם נורמה חברתית.

אני יודע שמבאס לשמוע את זה בתור בן אדם שנסע לזלזניצ'אר חוץ בגביע דייויס

אבל מכבי חוץ מלך גם שייכת לאחיין שלי בן 6 שהלך עם חולצה צהובה אתמול לבית-ספר.

הוא לא יילך לכמות המשחקים שאתה הלכת אבל אם הוא אוהד אז מכבי היא גם קצת שלו.

זו דעתי על הנורמה החברתית.

ושוב מזכיר, הנושא של הילדים מאוד כואב יותר מאשר רק האישה.

גילוי נאות, אני מלמד ילדה שהיא בת של חברת ילדות שלי.

גם את האבא כבר הכרתי, שלום שלום וכו'.

לפני מספר ימים נודע לי שהם בתהליך גירושים בעקבות חשיפה של בגידה שלו.

מאז כבר עבדתי עם הילדה הרבה, אבל לא התייחסתי לזה (גם לא בפני האמא, שידרתי "עסקים כרגיל")

לפני חצי שעה במכולת השכונתית, ראיתי אותו הולך איתה (עם הילדה), לא הרגיש לי נח, כולה הייתי צריך 6 לימונים, התלבטתי אם לוותר, חלפתי מולם, סיננתי שלום לילדה והמשכתי, לא יכולתי לזייף חיוך לאבא.

אז זה ששחקנים בוגדים ניחא, אבל אם ידוע שאבות עושים כזה אז הציבור לא יכול להישאר אדיש.

לא היה מעניין אותי בכח "לחשוף" בוגדים אז תחסוך לי את מצעד השמועות, ובאמת מעבר לא רוצה להתעסק בזה.

נראה לי אני מסמן לעד את הנושא הזה כ"נקרא".

יאללה מכבי.

חוזר לספור גולים.

14 דקות לפני, liron1006 said:

לא , יא ששון כי זה לא עניינך!

זו תגובה מגוחכת כי אנחנו בעמוד 44 והנושא לא יורד מהכותרות

אז כנראה שכן ענייני

תכירו, מכבי, מותג חברתי.

נעים מאוד:

מותג חברתי= נורמות חברתיות.

דמויות ציבוריות=נורמות ציבוריות.

שחקני מכבי=עניינם של אוהדי מכבי.

6 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מכבד את הרשימה שנעצת.

לי נראה שהנורמה החברתית המייצגת היא שמה שהנשוי עשה לא מקובל, ולכן לא אתאכזב אם ישוחרר ממכבי.

מאז כבר עבדתי עם הילדה הרבה, אבל לא התייחסתי לזה (גם לא בפני האמא, שידרתי "עסקים כרגיל")

לפני חצי שעה במכולת השכונתית, ראיתי אותו הולך איתה (עם הילדה), לא הרגיש לי נח, כולה הייתי צריך 6 לימונים, התלבטתי אם לוותר, חלפתי מולם, סיננתי שלום לילדה והמשכתי, לא יכולתי לזייף חיוך לאבא.

אז זה ששחקנים בוגדים ניחא, אבל אם ידוע שאבות עושים כזה אז הציבור לא יכול להישאר אדיש.

לא היה מעניין אותי בכח "לחשוף" בוגדים אז תחסוך לי את מצעד השמועות, ובאמת מעבר לא רוצה להתעסק בזה.

יאללה מכבי.

חוזר לספור גולים.

יש לך רף מוסרי גבוה וטוב שכך, אבל אין לזה קשר למכבי, מצטער. מבחינתך זה לא ראוי, מבחינתי זה לא סוף העולם ונהפוך הוא - אולי זה עדיף הן לילדים והן לבת הזוג בטווח הרחוק. יש כל כך הרבה פרמטרים ומשתנים לשפוט לפיהם, והסתכלות רק על האקט עצמו זאת גישה, איך נאמר, מיושנת (לדעתי בלבד).

On 29.6.2020 at 17:20, ששון הצהוב said:

אז כנראה שכן ענייני

תכירו, מכבי, מותג חברתי.

נעים מאוד:

אתה לא יכול לכפות את רמת המוסר שלך על אנשים אחרים, כל עוד נקבע שאין שם משהו שהוא לא חוקי, אז אין לך שום זכות להתערב במערכת היחסים בין השחקן לאישתו, גם אם מדובר בשחקן של מכבי, כי זה לא עניינך.

14 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מכבד את הרשימה שנעצת.

יאללה מכבי.

חוזר לספור גולים.

אז אתה לא יכול להסתכל בעיניים של גברים בוגדים.

אני לדוגמה לא מסוגל להסתכל בעיניים של מי שמשלם להוט ויס. או לאנשים שמקלפים פרי הגר בחדר סגור...כל אחד ואמות המוסר שלו

הורים מטומטמים. הם האחראים האמיתיים בכל הסיפור הזה.

הילדה שלהם הולכת למסיבות של כדורגלנים, מזייפת תעודות, רשומה בסוכנות דוגמנות עם תמונות של שרלילה, שותה משקאות ושוכבת עם גברים בני 26-28. הכל תוצאה של חינוך מקולקל ובסוף במקום להעיף לה כאפה ולנסות לסתום את הפה מהפאדיחה שהיא עשתה להם, הם הולכים להתראיין בשביל עוד קצת פרסום ובכי. איכס. 

לדעתי ההתנהגות הזאת הרבה יותר מגעילה מהבגידה של אחד השחקנים.

37 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אז כנראה שכן ענייני

תכירו, מכבי, מותג חברתי.

נעים מאוד:

אז תחשוב לבד למה המשטרה מורחת את זה ומנסה להפיל אותם על אלכוהול.

2 hours ago, liron1006 said:

אני רק שאלה: לא שהם כוס התה שלי, אבל להחרים אותם או לא?

https://celebs.walla.co.il/item/3370391

תעשה גוגל ותבדוק בן כמה הוא ובת כמה היא.

מעניין ששני הערוצים פתאום השיגו את ההורים לראיון ועוד באותו יום שכנראה נגמרת החקירה

וואלה לא הבנתי משהו:

"הזוי מבחינתי שבכלל רומזים לזה שהן אשמות, זה הזוי", טענה האמא. "להגיד משפטים כמו 'ילדות בנות 15 מטרידות'... לא הייתה כאן שום הטרדה, להיפך. הם הטרידו אותן, הם פנו אליהן. הן לא ידעו מי הם בכלל. זו שאלה שאני שואלת את עצמי, איפה הייתי באותו לילה, אבל אתה יודע... אני לא הכנתי אותה לכל תרחיש. לא הכנתי אותה לתרחיש שבו גברים עם מעמד וכסף ינצלו אותה".

תחליטי, הם ניצלו את הכוח שלהם, או שהן לא ידעו מי הם?

למה ילדות בנות 15 באות לבתים של זרים בתל אביב (והן כנראה מהדרום) אם הן לא יודעות מי הם?

אני גם לא מקנא בהורים 

כל מי שמכיר אותם יודע שהבת שלהם בגיל 15 מצאה את עצמה באורגיה עם 2 כדורגלנים כנראה כדי לקדם את מעמדה כזונת רשת.  

לא בכפייה ולא נעליים, כשהיא משקרת לגבי הגיל שלה, לא מזיז לה שאחד מהם נשוי ואז רצה להשוויץ על זה בוואטסאפ. 

ימציאו כל שקר אפשרי כדי שיושרש החירטוט הזה שהיתה פה כפייה ו"ניצול" בעזרת אלכוהול עם אפס תודעה ואחריות של הנערות (aka שרמוטות) 

קורא את הכתבה בספורט 5 עם ההורים ובוכה, זוג שחקנים מטומטמים שיסתבכו עם ההורים הלא נכונים, הכל ברור ומובן ..לא הכירו אותן, יש מצב שאמרו לא והיה כפייה , בחיאת לא היתי ישן בלילות עם מופע השקרים הזה? מישהו מאמין לזה? ההורים 2020 יש לי את הילד המושלם וכולם רצו לפגוע בו

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.