Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

3 hours ago, אליהו_הנביא said:

ברמת העיקרון עורכת הדין של אחת הנערות נהייתה בלתי נסבלת, כל פעם שהיא עולה לשידור או לראיון, כ למה שיש לה להגיד זה שהמצב הנפשי של הילדה רע ושלאט לאט היא מבינה מה קרה שם... ברור, היא הייתה בתולה ורק עכשיו כשאתן אוכלות לה את הראש היא מתחילה להבין.  זה בעצם הטיעון שלך? המצב שלה לא טוב? 

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5754131,00.html

לא מבין יותר מדי במשפטים אבל היא צריכה להבין שבארץ אין חבר מושבעים שירחם על הנערה

2 דקות לפני, erantheking21 said:

ממשיכים לזיין תמח, מה יהיה עם זה בוואלה מפרסמים על חקירה נוספת

הכיוון הוא לרדת מהעץ נפלילי על בעילת קטינה ולתפוס אותם על אלכוהול לקטינות

למרות שאני לא מצליח להבין...אם הם נתנו אלכוהול, אז עניין ה- לא ידענו שקטינות לא תוםס?

3 דקות לפני, Avogadro said:

למרות שאני לא מצליח להבין...אם הם נתנו אלכוהול, אז עניין ה- לא ידענו שקטינות לא תוםס?

הן היו קצת לפני גיל 18 ע"פ גירסתם לשחקנים.

צריכה אלכוהול מותרת מגיל 18 כמובן.

זה תיק ילדותי בקיצור.

Just now, erantheking21 said:

מצד אחד הם טענו על סתירה בעדות הראשונה ומצד שני הפערים הצטמצמו , מה הם לא יכלו לסגור על עדות מתואמת מאז ? אחרי השתיה הם ימצאו משהו אחר

הפערים הצטמצו אחרי שנתנו להם כמה ימים לתאם גרסאות בעצת טובי עורכי הדין בישראל. די נו, יש גבול.

היו חייבים למצוא אותם אשמים במשהו, בגלל הלחץ שיש מכל מיני ארגונים והתקשורת על המשטרה.

תיק מתוקשר כזה המשטרה מחפשת לרצות את מי משפעיל עליה לחץ.

לפי הכתבה בוואלה - לא רואה אותם ממשיכים במכבי או בישראל בכלל. גם אם התיק הפלילי יסגר, עדיף לטובת כולם שיעברו לכמה שנים לשחק בחו"ל

מה שעדיף לשחקנים האלה זה להישאר במכבי ולהוביל אותה לעוד נצחונות ואליפויות. די כבר עם השטויות האלה. גמרתם אותם כאילו הם רצחו מישהו.

לא עשו שום דבר רע יחזרו למכבי וימשיכו לשחק פה.

כתבה מוזמנת . נשמע כי ה"גורם" הוא מר ששי גז.

כתוב שם שבהתחלה גרסאות הנערות לא היו תואמות ועכשיו "מהימנה"?

העיקר שזה מוכר רייטינג 

48 דקות לפני, Krishi said:

מה שעדיף לשחקנים האלה זה להישאר במכבי ולהוביל אותה לעוד נצחונות ואליפויות. די כבר עם השטויות האלה. גמרתם אותם כאילו הם רצחו מישהו.

לא עשו שום דבר רע יחזרו למכבי וימשיכו לשחק פה.

לא "גמרתי אותם" ואני מבין שבפוזיציה של אוהד שרוצה קבוצה טובה מקצועית ושאוהב את השחקנים שנתנו המון למועדון - אני מעדיף שישארו וישחקו ולא משנה מה היה או מה יהיה.

מצד שני, בהסתכלות אובייקטיבית, תרצה או לא תרצה, מוצדק או לא, יש עליהם כתם תדמיתי גדול בישראל שלא ימחק כל כך מהר ועדיף להם ולמועדון שיעברו לחו"ל לתקופה מסויימת.

5 דקות לפני, snufkin said:

לא "גמרתי אותם" ואני מבין שבפוזיציה של אוהד שרוצה קבוצה טובה מקצועית ושאוהב את השחקנים שנתנו המון למועדון - אני מעדיף שישארו וישחקו ולא משנה מה היה או מה יהיה.

מצד שני, בהסתכלות אובייקטיבית, תרצה או לא תרצה, מוצדק או לא, יש עליהם כתם תדמיתי גדול בישראל שלא ימחק כל כך מהר ועדיף להם ולמועדון שיעברו לחו"ל לתקופה מסויימת.

אחד מהשחקנים(הבוגר יותר) בחול זה די מצחיק 

13 דקות לפני, snufkin said:

זה לא רק אתה זה עוד הרבה פה. 

הם עברו הרבה דברים בכדורגל הם ישרדו גם את זה, הם לא ילדים קטנים. עדיף למועדון לא לאבד 2 מהכישרונות הגדולים שלו, זה מה שעדיף. 

רייטינג. מי שמע על הכתב הזה של וואלה עד "הידיעה המרעישה" הזאת? הולך לקבל כמות קליקים שלא יקבל שנה.

נשמע כמו דיבוב של ששי גז.

התנהלות של כל הסיפור הזה פשוט מגוחכת... זה מתחיל להרגיש שהעורכי דין של הנערות לא יודעים איך לחזור אחורה, מהסיבה שזה עשה רעש ממש גדול והם בנו על משהו רציני ופתאום זה לא הולך לשום מקום מבחינתם. אז הם מתחילים לפמפם בתקשורת(ולא רק תקשורת הספורט), שעכשיו בכלל אנטי מכבי נגד השחקנים. 

אם התיק יסגר בלא כלום, אין שום סיבה שלא ימשיכו כרגיל אבל כל החלטה של גולדהאר- אקבל!

29 דקות לפני, עמית ר said:

על מה מדובר?

יש כתבה בוואלה שאחרי העדות הנוספת של הבנות, העדויות שלהן ''התקרבו'' ועכשיו הן מהימנות... הכוונה לעניין האלכוהול, כנראה שאחת פתאום ''נזכרה'' ששתתה. כל ההתנהלות שם הזויה, הרי לא הוציאו להן תנאים מגבילים, יכלו לתאם יופי יופי עמדות.

15 hours ago, Avogadro said:

אם הם נתנו להן אלכוהול, הן לא יכלו לתת הסכמה מודעת ואז כבר אפשר לדבר על בעילה אסורה או אונס.

לא מילים שלי, של פליליסטים שלא מעורבים בחקירה.

מצד שני, אם מכלילים את זה, זה אומר שכל סופ"ש יש "מקרי אונס", לא? קצת מוזר.

2 hours ago, אורלנדו בלוף said:

אם הם נתנו להן אלכוהול, הן לא יכלו לתת הסכמה מודעת ואז כבר אפשר לדבר על בעילה אסורה או אונס.

לא מילים שלי, של פליליסטים שלא מעורבים בחקירה.

מצד שני, אם מכלילים את זה, זה אומר שכל סופ"ש יש "מקרי אונס", לא? קצת מוזר.

אם הן היו שיכורות או מודחות,  הן לא היו זוכרות/רוצות להתרברב על זה אח''כ 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.