Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

מקווה שיהיה פה גל של התנצלויות מכל הצבועים והצבועות מכל ארגוני הנשים אני לא מצפה מבחינתם גם אם בחורה תהרוס לבנאדם את החיים היא קורבן. גם מכל כתבת בחדשות שרכבה על הגל. 

במידה והכל מסתדר בסוף אני במקום שני השחקנים מבקש מעו"ד כרמלי להמשיך ביחד עוד כמה חודשים ולנקנק לכל המלעיזים מהתקשורת והפוליטיקה את הצורה עם תביעות דיבה שלא יצאו מזה כמה שנים טובות

כמו שטענתי בהתחלה, אם אכן יש משהו פלילי הם לא צריכים להיות במכבי, מסתבר, כרגע לפחות שאין מעורבות פלילית.

בכל מקרה אני עדיין בדעה שמיץ' לא יחליק את זה והם לא יהיו חלק ממכבי, לצערי הרב כמובן.

עוד אין לי דיעה כי כרגע הכל פרסומים אז אני לא מתייחס לזה עד שיהיה משהו מוחשי,

רק לא הבנתי איך החלטתם לפי הפרסום על הסחיטה שזה מוכיח שהכל בלוף.

יכול להיות שזה סתם צד שלישי שמנסה להרוויח מעניין )הכוונה למישהו שלא קשור בכלל למקרה

בוואן רשום שמנסים לסחוט כסף ממשפחת אחד הכדורגלנים בשביל סיום הפרשה, וב12 רשום שאלמוני הציע כסף לאחת הנערות תמורת סיום הפרשה. יחי ההבדל הקטן 

53 דקות לפני, Shroud said:

בוואן רשום שמנסים לסחוט כסף ממשפחת אחד הכדורגלנים בשביל סיום הפרשה, וב12 רשום שאלמוני הציע כסף לאחת הנערות תמורת סיום הפרשה. יחי ההבדל הקטן 

זה לא מה שכתוב 12:

https://www.mako.co.il/news-law/2020_q2/Article-05c310623b0e271027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

מיום ליום זה מתקרב לפרשת הנערים בקפריסין

רק שלא יהיו צילומים של השחקנים באים לקריית שלום בוכים ומתחבקים עם שאר השחקנים בקטע מרגש חחחח

מת שכל האדוות דדון האלה יקבלו תביעה של החיים שלהם אם יצא שהשחקנים יצאו דוברי אמת והבחורות שקרניות

32 דקות לפני, maccabi-king said:

מיום ליום זה מתקרב לפרשת הנערים בקפריסין

רק שלא יהיו צילומים של השחקנים באים לקריית שלום בוכים ומתחבקים עם שאר השחקנים בקטע מרגש חחחח

מת שכל האדוות דדון האלה יקבלו תביעה של החיים שלהם אם יצא שהשחקנים יצאו דוברי אמת והבחורות שקרניות

אחרי הפרשה הזאת מבין את החגיגות של הנערים בקפריסין. נערים צעירים שכמעט הרסו להם את כל החיים בגלל איזו אחת קוקלוקו שמסתבר שעשתה את אותו קטע במדינה אחרת.

3 hours ago, אליהו_הנביא said:

שינו את זה. בצהריים זה היה שמישהו סוחט את הנערות

On 21.6.2020 at 22:37, YoniC said:

אל תשכח שכל זה בזמן שהיא חווה חוויה מינית ראשונה.

הן בכלל חשבו שהם באות לטורניר קטאן.

הן אפילו לא טענו את זה בצחוק, כאילו ראבק אפילו לציניות שלהן יש גבול  ( שלא נאמר טענה שקל מאוד להפריח עם שורת עדים ) 

On 19.6.2020 at 01:25, תחיית המתים said:

אז הבנתי שאתה כבר לא רוצה להתערב?

תחיה יקר, להזכירך אני לא אמרתי העמדה לדין, אמרתי שהעו"ד הנכבד יודע דברים ושהוא מריח פרסום וכסף. 

אז פרסום כולנו ראינו, והינה לינק לכסף וזאת רק אחת הדרכים האפשריות שהיו להוציא פה כסף.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=343853

2 דקות לפני, Dan eran said:

אבל מה זה הנערה תיחקר באזהרה 

יש פה סחיטה

אפשרות תאורטית:

הנערה מסרה במשטרה ששתו אלכוהול, כי אלכוהול אסור מגיל 18 ואין פה גיל הסכמה

מגיע מקורב למשפחה ואומר לשני הטיפשים בעד 250 אלף דולר מזומן והילדה אומרת לא היה אלכוהול לא היה כלום ומודה שהן שיקרו לגבי הגיל. 

המקורב כמובן צריך להבטיח את העדות הזאת מול המשפחה, כלומר צריך לחקור את העדה ( והאבא שלה ) האם הם הבטיחו למקורב לשנות את העדות 

גם כמובן צריך לברר אתה תחת אזהרה כמה אמיתית הייתה העדות הקודמת ו/או כמה מגמתית היא הייתה

לתשומת לבך רק ילדה אחת צריכה להחקר בהזהרה כנ' זאת שעדותה הייתה מפלילה בניגוד לחברתה 
הערכה שלי .... זאת שיש לה עו"ד פלילי מפורסם ונראית בקושי בת 12

יש כמה אפשרויות :

- סתם עבריין צעצוע שניסה לעקוץ ואין לו קשר לכלום 

- מישהו שחושב שהוא מחזיק ראיית זהב, אבל היא או חרטה או משהו שהשחקנים כבר מסרו למשטרה.  

- מישהו שמחזיק ראיית זהב שתוכיח שהבחורה משקרת בעדות שלה. 

- מישהו שאין לו כלום אבל מקורב לנערה ויש לו דרך להפעיל עליה לחץ לבטל את התלונה אולי ע"י סחיטה שלה. 

- מישהו שנשלח ע"י הנערה או משפחתה (הלוואי, נראה לי קלוש).

1 hour ago, הנדון said:

אחרי הפרשה הזאת מבין את החגיגות של הנערים בקפריסין. נערים צעירים שכמעט הרסו להם את כל החיים בגלל איזו אחת קוקלוקו שמסתבר שעשתה את אותו קטע במדינה אחרת.

"הילדים של כולנו" מקפריסין אמנם שכבו עם הבריטית ההיא בהסכמה. אבל מה שלא היה בהסכמה זה שהם צילמו והפיצו את הסרטונים שלה.

במקרה ההוא הבחורה התלוננה ביוזמתה על אונס שלא היה.

כאן הבנות לא התלוננו עד שהפרשה התפוצצה ורק אז כנראה שהפעילו עליהן לחץ להתלונן בגלל אינטרסים של תקשורת/עו''ד וכדומה.

אני לא רואה דמיון בין המקרים. לדעתי השחקנים נקיים לחלוטין, מלבד העניינים האישיים שלהם מול המשפחות שלהם שאת זה הם יסגרו ביניהם

53 דקות לפני, הצבר said:

תחיה יקר, להזכירך אני לא אמרתי העמדה לדין, אמרתי שהעו"ד הנכבד יודע דברים ושהוא מריח פרסום וכסף. 

אז פרסום כולנו ראינו, והינה לינק לכסף וזאת רק אחת הדרכים האפשריות שהיו להוציא פה כסף.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=343853

אמרת שאם יהיה להם מזל הם לא ישבו בכלא. 

אז מה זה אישום פלילי לעומת ישיבה בכלא?

14 hours ago, קאוביין said:

יש כמה אפשרויות :

- סתם עבריין צעצוע שניסה לעקוץ ואין לו קשר לכלום 

- מישהו שחושב שהוא מחזיק ראיית זהב, אבל היא או חרטה או משהו שהשחקנים כבר מסרו למשטרה.  

- מישהו שמחזיק ראיית זהב שתוכיח שהבחורה משקרת בעדות שלה. 

- מישהו שאין לו כלום אבל מקורב לנערה ויש לו דרך להפעיל עליה לחץ לבטל את התלונה אולי ע"י סחיטה שלה. 

- מישהו שנשלח ע"י הנערה או משפחתה (הלוואי, נראה לי קלוש).

לפי מה שכתוב בספורט חמש, כנראה שאין קשר בין הסוחט לאחת הבנות, כך שהערך של הסיפור הזה יורד. 

On 22.6.2020 at 10:12, הנדון said:

ככל שהבנות מגזימות יותר בתיאור שלהן כך אין ספק לזה שהשחקנים הם הקורבן לשיימינג ומשפט שדה תקשורתי וארגוני נשים דמיקולו.

בטיקטוק של אחת מהן היא נראית אחת הפרובקטיביות שיש 

ממש לא בת 15 תמימה

אין ספק שהן מנסות לעשות פרובוקציה מוגזמת , הכל בעצת עורכי הדין

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.