Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

בלי קשר לשחקנים עכשיו, השלכות אפשריות נוספות של הפרשה:

נערות אחרות יגדילו לעשות כמה שטויות שבא להן, החוק מגן עליהם והתקשורת תמיד תוציא אותן קורבנות.

זה המסר שרוצים להעביר לבנות הנוער? "מותר לכן לעשות הכל כי בלאו הכי אתן מטומטמות והגברים תמיד אשמים"?

1 דקה לפני, חןחן said:

נערות אחרות יגדילו לעשות כמה שטויות שבא להן, החוק מגן עליהם והתקשורת תמיד תוציא אותן קורבנות.

זה המסר שרוצים להעביר לבנות הנוער? "מותר לכן לעשות הכל כי בלאו הכי אתן מטומטמות והגברים תמיד אשמים"?

לפחות מהצד הזה נראה שהמשטרה לא מתכוונים להחליק את עניין התעודות, זה נראה שהן הולכות להיחקר באזהרה. 

Just now, חןחן said:

עם הפרשה ובלי הפרשה בנות מטומטמות שגדלות עם הורים מעופפים יעשו דברים כאלה ובנות קצת יותר אינטלגנטיות לא.

גם אם מחר יתנו להן פרס ישראל ולהדליק משואה, אני לא מצליח לדמיין את הבנות שאני הסתובבתי איתן בגיל הזה שוכבות עם כדורגלנים בני כמעט 30

14 דקות לפני, nirc2 said:

עם הפרשה ובלי הפרשה בנות מטומטמות שגדלות עם הורים מעופפים יעשו דברים כאלה ובנות קצת יותר אינטלגנטיות לא.

גם אם מחר יתנו להן פרס ישראל ולהדליק משואה, אני לא מצליח לדמיין את הבנות שאני הסתובבתי איתן בגיל הזה שוכבות עם כדורגלנים בני כמעט 30

ועם כדורסלנים?

https://www.haaretz.co.il/magazine/.premium-MAGAZINE-1.5821987

זה כתבה שמסכמת יפה את האנומליה בין הרצון של הפמיניסטיות להשיג שיוויון מגדרי ובאותו העת לא לתת לנערות את האוטונומיה להחליט עם מי הן מעוניינות לקיים יחסי מין.

זה גם מתבטא בהתנגדות הנחרצת של תנועות כאלה לשינוי עבירת האונס בישראל שמכוונת רק כלפי גברים ולא כלפי נשים.

בסופו של דבר אם מעוניינים להגיע לשיוויון לא ניתן לאחוז את המקל משתי הקצוות. 

30 דקות לפני, ג'ורדי said:

זה כתבה שמסכמת יפה את האנומליה בין הרצון של הפמיניסטיות להשיג שיוויון מגדרי ובאותו העת לא לתת לנערות את האוטונומיה להחליט עם מי הן מעוניינות לקיים יחסי מין.

זה גם מתבטא בהתנגדות הנחרצת של תנועות כאלה לשינוי עבירת האונס בישראל שמכוונת רק כלפי גברים ולא כלפי נשים.

העניין פה זה לא המגדר, אלא הגיל 

37 דקות לפני, ג'ורדי said:

כל העניין הוא גילן של הנערות והשיקול דעת הלקוי שמתלווה אליו (כי אז מה תעזור "אוטונומיה להחליט" במקרה כזה) , אל מול גברים בוגרים (מאוד) שאמורים לדעת טוב יותר מה ראוי ומה לא.

הרי אם היה מדובר נניח בנערים בני 17-19, אף אחד לא היה עושה כזה עניין אפילו שגם אז הייתה אותה בעיית חוקיות.

קורא את הכתבה בוואלה ופשוט מזועזע...!

האימא מרוסקת, לא למדו מפרשות אחרות(שלא נזכיר את שמן ועדיף) ..

עד מתי בדור הזה ההורים יחשבו שיש להם את הילדים הכי מופלאים והכי טובים וכולם מסביב מציקים להם וכולם אשמים חוץ מהם עצמם?

יש לי משל אחד

לרועה היה 2 טלאים והוא שכח את השער סגור, בא זאב ואכל אותן, מי אשם? הזאב?

אם הורים נותנים לילדות בנות 16 להתכתב ברשתות חברתיות בלי השגחה, ללכת למסיבות בלי לדעת לאן ועם מי שהן משקרות לגילן בשביל מטרה ברורה(ואל תגידו לי לא!)

ובסופו של דבר באים ומחפשים רק זוג אשמים אחד ויחיד כי יש מטרה מסוימת זאת בעיה מוסרית קשה בחברה של היום ולא אני לא חושב שיש אנשים טובים בסיפור הזה, ממש לא.

אבל יש אשמים מרכזיים וזה בטוח לא אלה שמואשמים.

ההורים צריכים להשגיח היום על הילדים שלהם ולראות עם מי הם מתכתבים כי אין ברירה, לא יאומן, אני בטוח שהם לא אלה שהדליפו את זה והם לא היו מודעים רק אחרי זה ממה שקרה מרוב הניתוק המורגש.

לדעתי צריך לסיים את הפרשה הזאת כי זה לא מוסיף כלום לא להם ולא לשחקנים מלבד נקמנות(לא ברורה, כי ראו בהתכתבות עם השחקן השלישי שהבנות שיקרו במצח נחושה על הגיל שלהן) די לנאיביות ודי להרוס קריירות .

10 hours ago, AvielMaccabi4 said:

מעריך שרובם היו שוברים לה את הידיים ואת הרגליים ולא מנסים לארגן תביעה נגד מכבי כדי להשקיט את המצפון והאשמה שלהם בזה שהם גידלו נערת ליווי קטנה.

מדבריך נשמע כאילו הם אנסו אותה, ממש ככה.

שמח מאוד לא להיות קרוב משפחה שלך עם חינוך כזה, אין לי מושג מה באמת קרה בפרשה, לא מתיימר לחרוץ את גורלו של אף אחד מהצדדים.

מאיזה חלק בדברי נשמע כאילו הם אנסו אותה? מעולם לא אמרתי דבר כזה.

כמה מילים נשפכות כאן על אותו דבר ?

הדיון כאן הוא יחיד וחד משמעי, האם הם ידעו שהן מתחת ל16 או לא (באיזשהו שלב של כל המקרה) וזהו. 

אם לא ידעו לדעתי לא יהיה הוגן לשחרר אותם , כי מראש העניין לא היה אמור להתפרסם ואין בו עניין ואז הם יוכלו להתפנות לשאלה האם הם תובעים את הבנות על הונאה, פגיעה בשמם וכל זה. 

אגב, רבות דובר כאן על הפרדת האחריות, אין ספק בעיני שהמשטרה חייבת לחקור אותן באזהרה על עניין הזיוף וההתחזות. 

לא יודע לגבי ההתכתבויות.

נראה שפרסום ההתכתבות מגיע ממקום מסויים ועדיין, ההתכתבויות הן חלקיות. זאת אומרת שלא מראים את כל השיח וזה חשוב. 

1 hour ago, ג'ורדי said:

That's what she said 

5 דקות לפני, קאוביין said:

לא הבנתי 

בטוחה שהבנת

אבל למי שלא הבין או לקטינים התמימים שגולשים פה בפורום:

https://www.dictionary.com/e/slang/thats-what-she-said/

2 hours ago, Figo10 said:

כל העניין הוא גילן של הנערות והשיקול דעת הלקוי שמתלווה אליו (כי אז מה תעזור "אוטונומיה להחליט" במקרה כזה) , אל מול גברים בוגרים (מאוד) שאמורים לדעת טוב יותר מה ראוי ומה לא.

הרי אם היה מדובר נניח בנערים בני 17-19, אף אחד לא היה עושה כזה עניין אפילו שגם אז הייתה אותה בעיית חוקיות.

בדיעבד מאוד קל לדבר על שיקול דעת לקוי אבל אף אחד לא יודע מה קרה שם באמת.

אם היה מדובר בנערים בני 17-19 לא היה מדובר בכלל בבעילה אסורה כי קיים הפרש של 3 שנים בין הצדדים.

מכעיס הניסיונות של צדדים שלא קשורים למקרה כמו כל מיני ארגונים (המחאה שתכננו) או עו״ד שרוצים לתפוס טרמפ על המקרה ולדעתי לפחות במאקרו הם רק גורמים ליותר נזק.

אתמול צנציפר טען שיש חשד ל"ליין" שלם כזה של מסיבות ושגם כמה שחקנים בכירים מאוד מקבוצות בכירות (חוץ מאיתנו) מעורבבים בעניין

והם פוחדים פחד מוות שהממצאים יפורסמו והם ייחשפו.

מצד אחד, זה צנציפר, אז בעירבון מוגבל וכו'.

מצד שני, לא אפול מהכיסא אם זה באמת נכון.

3 hours ago, חןחן said:

מדויק. 

והכי אבסורד שזה מתנגש על בסיס קבוע עם אותן קבוצות נשים שמובילות את כל הבסיס של שוויון מגדרי והעצמת נשים. שאני דרך אגב תומך בזה שנשים לא פחות טובות מגברים.. אולם הטענה

שנשים חזקות כשמתחשק להן. וכשלא מתחשק להן האישה מראש בא למשוואה כחלשה והגבר כאשם עצם מהיותו גבר. 

אני רק שאלה, אם נצא מנק שהשחקנים הניחו שהבנות בנות16, מבלי להכנס למוסר כי זה לא רלוונטי למשוואה. מה ההבדל בין בחורה בת 18 שיוצאת עם מישהו בן 34 או בחורה בת 16 שיוצאת עם גבר בן 26?

16 דקות לפני, ג'ורדי said:

בדיעבד מאוד קל לדבר על שיקול דעת לקוי אבל אף אחד לא יודע מה קרה שם באמת.

אם היה מדובר בנערים בני 17-19 לא היה מדובר בכלל בבעילה אסורה כי קיים הפרש של 3 שנים בין הצדדים.

מכעיס הניסיונות של צדדים שלא קשורים למקרה כמו כל מיני ארגונים (המחאה שתכננו) או עו״ד שרוצים לתפוס טרמפ על המקרה ולדעתי לפחות במאקרו הם רק גורמים ליותר נזק.

זו עדיין הייתה נחשבת בעילה אסורה. קיום יחסי מין מתחת לגיל ההסכמה הוא עבירה פלילית בכל תרחיש. יש בסך הכל סייג בחוק שקובע שתהיה הגנה מסוימת לנאשם במידה ופער הגילאים לא עולה על 3 שנים, אבל זה לא אומר שלא יוגש נגדו כתב אישום בנושא במידה והוגשה תלונה שנמצאה צודקת, אלא שההשלכות יהיו שקולות ומתונות יותר.

18 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה קרה אין שום הדלפות היום? משהו? סמס? מישהו הגיע לחקירה?

דוד דתי בלהב 443

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.