Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

אתם מחליטים שגולדהאר יעיף אותם כאילו מה.

גולדהאר יודע ששחקני כדורגל ברובם זה צעירים לא חכמים עם מלא כסף ופרסום שרובם גם ערסים. אף פעם הוא לא חיפש להחתים שחקן לפי כמה מוסרי הוא.

יש עוד דרכים לטפל בשמו הטוב של המועדון גם בלי לזרוק שחקן בית מגיל 0, שכל הקריירה שיחק אך ורק במכבי.

44 דקות לפני, Milvador said:

אם גלזר היה אומר שבסה"כ לקח סיגריה ואמרו לו שזה סיגריה ובסוף הסתבר שזה סמים אז כן זה גם היה אחריותו כנראה.

אבל אם הוא שאל אם יש בסיגריה הזאת סמים ואמרו לו שלא איך הוא אשם?

חוץ מזה שסיגריה זאת לא הדוגמה הכי טובה בעולם, כי גולדהאר יכל לטעון שזה לא מקצועי ששחקן כדורגל בקבוצה שלו מעשן.

16 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא זה לא! אין עבירה פלילית ללכת לדאנג'ן. 

יש עבירה פלילית לצרוך סמים. 

אם מישהו דלוק במועדון מפוקפק מביא לו כוס קולה בשביל ״לחיים״ והוא שם בפנים MD

זה כמו שבחורה בת 15 תכיר אותך, תגיד שמעוניינת במפגש, תציג עצמה בת 18 ותשכב איתך מרצונה החופשי.   

בשני המקרים לא עברת על החוק במודע. 

אבל מי שירצה יוכל להאשים אותך בקלות דעת ובכלל לצלול לך לתוך החיים כמו שעושים לאצילי. 

12 hours ago, חומץ בלסמי said:

אני מנסה להבין, אתה בעצם מנהל דיון על אחריות בגילאי נוער באופן כללי בלי שום קשר למה שקרה?

האמת שלא התכוונתי להגיב בנושא הזה אלא רק לקרוא עד שכל הפרשה הייתה מתבהרת. עד שאנחנו לא מבינים את התמונה המלאה צריך לשמור על כבודן של הבנות ושל השחקנים ובשאיפה שגם לאחר מכן. ולא להסיק מסקנות על סמך השערות ורבע ציטוטים. ואז ראיתי כמה תגובות, אולי אחת מהן הייתה שלך, שמדברות על אופציה תיאורטית, וכרגע לא ממשית, שבמידה והשחקנים באמת הוטעו אז אין כאן אחריות על הצד המטעה בגלל גילו ועליי זה לא מקובל. מדובר פה בגיל קטן אבל הכל יחסי. ולפעמים בגלל אובר מגננות אנחנו הופכים אנשים לקורבנות. עם כמה שצריך להיות רגישים לסיטואציה, צריך להיזהר מזה. בוא לא נשכח שיש פה עוד אנשים שנפגעים כמו המשפחות (שביניהם יש גם ילדים קטנים) והמעטפת של שני הצדדים (בנות ושחקנים) שגם הם קורסים נפשית ואף אחד לא מתייחס לזה בכלל. פשוט קל לקחת מקרה ולעשות ממנו סימפוזיון ולהראות כמה אנחנו אבירי צדק ולוחמי האמת בזמן שמעגלים רבים קורסים כמו מגדלי קלפים ואף אחד לא זורק אליהם קמצוץ של אמפתיה. לכן אני אומר - האחריות צריכה להיות של שני הצדדים. 

בנוסף לכך - 

אם גולדהאר עושה מהלך של הוצאת השחקנים מהקבוצה בטענת אחריות מוסרית ולא פלילית זה בעיניי צעד מאוד קיצוני. 

גולדהאר צריך להבין קודם כל האם הערכים שעליהם הוא מדבר וחשובים לו ולרבים, הם ערכים שמדוברים בתוך המועדון? 

האם הערכים האלה זה רק ברמת המחשבתית או שיש נניח קוד אתי שכל שחקני מכבי חתומים עליו ומחדשים חתימה כל שנה מחדש? 

בעיניי זה מהותי כי אם בתחילת שנה הם חתמו על סוג של חוזה ערכי, מה שעושים בלא מעט ארגונים והפרו אותו - יש פה עילה להדחה. אבל אם זה הערכים של גולדהאר וזה אחלה ערכים, אבל ברמה הפרקטית והביצועית השחקנים לא הכירו את זה - אז ברור שהם היו צריכים להפעיל את השכל הישר ולהיות סופר קפדניים וכו', אבל צריך לנהוג איתם במשנה זהירות ורגישות כי זה משנה קצת את התמונה.

16 דקות לפני, קאוביין said:

זה כמו שבחורה בת 15 תכיר אותך, תגיד שמעוניינת במפגש, תציג עצמה בת 18 ותשכב איתך מרצונה החופשי.   

אבל מי שירצה יוכל להאשים אותך בקלות דעת ובכלל לצלול לך לתוך החיים כמו שעושים לאצילי. 

ולכן ההשוואה צריכה להיות בנושא הסמים והסיגריה ולא הליכה למועדון 

20 דקות לפני, קאוביין said:

אבל זה לא דומה לסיפור, כי הסיפור קרה במסיבה של שחקן כדורגל שלכאורה לא אמורות להיות שם ילדות מתחת ל16.

אתה מדבר על מועדון שידוע שהוא מפוקפק ויש בו מקרים ואז באמת צריך לקחת אחריות.

2 hours ago, Insigne said:

הבעיה כאן שאנחנו לא ד"ר פיל או ריקי לייק. אנחנו קבוצת כדורגל.

אם נעבוד ע"פ מה שרשמת, צריך לסגור חצי ליגה.

ושום מילה שלי על המוסר שלגביו אני די מסכים איתך. הבעיה היא איפה זה מתחיל ואיפה זה נגמר.

התכוונתי שלי אישית יהיה די קשה להסתכל עליו ולהעריך או להעריץ אותו כמו פעם ואני מאמין שעוד הרבה חושבים כמוני 

הוא באמת הגעיל אותי 

1 דקה לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

התכוונתי שלי אישית יהיה די מגעיל להסתכל עליו ולהעריך או להעריץ אותו כמו פעם ואני מאמין שעוד הרבה חושבים כמוני 

הוא באמת הגעיל אותי 

זה משהו אחר ואין בעיה עם זה (אסור כמובן שזה יגיע לרמות של לקלל אותו או משהו כזה, אלא פשוט לא לשיר לו מי שלא רוצה).

1 דקה לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

התכוונתי שלי אישית יהיה די מגעיל להסתכל עליו ולהעריך או להעריץ אותו כמו פעם ואני מאמין שעוד הרבה חושבים כמוני 

הוא באמת הגעיל אותי 

אבל אי אפשר לבחור שחקני כדורגל לפי הזוגיות שלהן, היום אתה פוסל שחקן כי בגד באשתו, מחר תפסול שחקן כי הוא לא מחבק את אשתו אחרי סקס אלא הולך לישון ישר, איפה אתה שם את הגבול? 
אתם מצפים מגולדהאר לבדוק את היסטורית הגלישה של מועמדים למכבי באתרי פורנו: MILF - כן, TEENS - לא? 

27 דקות לפני, ת"א שלנו said:

האמת שלא התכוונתי להגיב בנושא הזה אלא רק לקרוא עד שכל הפרשה הייתה מתבהרת. עד שאנחנו לא מבינים את התמונה המלאה צריך לשמור על כבודן של הבנות ושל השחקנים ובשאיפה שגם לאחר מכן. ולא להסיק מסקנות על סמך השערות ורבע ציטוטים. ואז ראיתי כמה תגובות, אולי אחת מהן הייתה שלך, שמדברות על אופציה תיאורטית, וכרגע לא ממשית, שבמידה והשחקנים באמת הוטעו אז אין כאן אחריות על הצד המטעה בגלל גילו ועליי זה לא מקובל. מדובר פה בגיל קטן אבל הכל יחסי. ולפעמים בגלל אובר מגננות אנחנו הופכים אנשים לקורבנות. עם כמה שצריך להיות רגישים לסיטואציה, צריך להיזהר מזה. בוא לא נשכח שיש פה עוד אנשים שנפגעים כמו המשפחות (שביניהם יש גם ילדים קטנים) והמעטפת של שני הצדדים (בנות ושחקנים) שגם הם קורסים נפשית ואף אחד לא מתייחס לזה בכלל. פשוט קל לקחת מקרה ולעשות ממנו סימפוזיון ולהראות כמה אנחנו אבירי צדק ולוחמי האמת בזמן שמעגלים רבים קורסים כמו מגדלי קלפים ואף אחד לא זורק אליהם קמצוץ של אמפתיה. לכן אני אומר - האחריות צריכה להיות של שני הצדדים. 

בנוסף לכך - 

אם גולדהאר עושה מהלך של הוצאת השחקנים מהקבוצה בטענת אחריות מוסרית ולא פלילית זה בעיניי צעד מאוד קיצוני. 

גולדהאר צריך להבין קודם כל האם הערכים שעליהם הוא מדבר וחשובים לו ולרבים, הם ערכים שמדוברים בתוך המועדון? 

האם הערכים האלה זה רק ברמת המחשבתית או שיש נניח קוד אתי שכל שחקני מכבי חתומים עליו ומחדשים חתימה כל שנה מחדש? 

בעיניי זה מהותי כי אם בתחילת שנה הם חתמו על סוג של חוזה ערכי, מה שעושים בלא מעט ארגונים והפרו אותו - יש פה עילה להדחה. אבל אם זה הערכים של גולדהאר וזה אחלה ערכים, אבל ברמה הפרקטית והביצועית השחקנים לא הכירו את זה - אז ברור שהם היו צריכים להפעיל את השכל הישר ולהיות סופר קפדניים וכו', אבל צריך לנהוג איתם במשנה זהירות ורגישות כי זה משנה קצת את התמונה.

האחריות צריכה להיות של שני הצדדים? אחריות למה?

יש פה שתי אפשרויות: הנערות הונו את השחקנים, או שהנערות לא הונו את השחקנים. אם השחקנים ידעו שהן קטינות, זה לא משנה מה הנערות עשו. אם השחקנים לא ידעו שהן קטינות, זה גם לא משנה מה הנערות עשו. ככה שמידת האחריות של הנערות פה למה שהן עשו היא בלתי תלויה למידת האחריות של מעשי השחקנים שאכן נחקרים באופן בלתי תלוי. מאחר והן ילדות, ומאחר ואני מנסה ורוצה להיות בן אדם - אני לא מבין את הצורך להתעסק בהן מעבר לשאלת תום הלב של השחקנים שלנו, לא כל שכן כמה הן בסדר או לא בסדר בחייהן האישיים.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל זה לא דומה לסיפור, כי הסיפור קרה במסיבה של שחקן כדורגל שלכאורה לא אמורות להיות שם ילדות מתחת ל16.

אתה מדבר על מועדון שידוע שהוא מפוקפק ויש בו מקרים ואז באמת צריך לקחת אחריות.

ברור שזה לא דומה, ההקבלה היא רק להראות איך גם ברגע שיש ניקוי מאשמה פלילית אז אבירי המוסר ימשיכו לבחוש. 

45 דקות לפני, קאוביין said:

צריכת סמים במנה אישית היא לא עבירה פלילית אלא עבירה רגילה על חוק הסמים. החזקה של סם מסוכן היאמכן עבירה פלילית.  הדוגמה לא נכונה, אי אפשר להשוות עבירות מין שנעשו לכאורה בקטינות לעבירות סמים או רכוש

מערוץ שתיים (את האמת שאני לא מבין איך הדברים האלה יוצאים החוצה...), אגב מעניין אם ישנו את החקירה שלו, כי אם הוא חשב שהן בנות 17 והיה אצלו אלכוהול במסיבה...

SMS1.png

6 דקות לפני, Shroud said:

צריכת סמים במנה אישית היא לא עבירה פלילית אלא עבירה רגילה על חוק הסמים. החזקה של סם מסוכן היאמכן עבירה פלילית.  הדוגמה לא נכונה, אי אפשר להשוות עבירות מין שנעשו לכאורה בקטינות לעבירות סמים או רכוש

אתה צודק 

איך דברים כאלה יוצאים החוצה?

איך ביבי נוני יצא החוצה?

איך רונן ברגמן יודע הכל על המבצעים הכי סודיים? 

בכל מקום שיש מידע, יש מישהו שיכול לסחור. מגעיל אבל זאת המציאות.

לפעמים לתובע יש סיבה להדליף לפעמים לנתבע. 

38 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מערוץ שתיים (את האמת שאני לא מבין איך הדברים האלה יוצאים החוצה...), אגב מעניין אם ישנו את החקירה שלו, כי אם הוא חשב שהן בנות 17 והיה אצלו אלכוהול במסיבה...

SMS1.png

רק מוסיף לקו שהם באמת לא ידעו בנות כמה הן. 

יותר מזה, הן כנראה 'ידעו' בשעת מעשה בנות כמה הן - 17+. 

37 דקות לפני, modz0r said:

גם כתבה אגיד ולא יגיד, וגם לא שלחה הודעה אחרי כל 4-5 מילים?

יפה.

אפשר להבין למה הם טעו. במיוחד אחרי שרואים את התמונות שלהן...

העניין עם השיחה שאחת הנערות מתנצלת שאמרה שהן בנות 17 מעניין מאוד. כי בכל הסיפור נטען שרק אחת מהן דיברה איתם על גיל. הנערה השניה לא דיברה איתם והיתה כביכול נגררת עי חברתה. לא יודע איך יתחסומלזה מבחינה משפטית כי נערה אחת לא יכולה לקחת תחת חסותה נערה אחרת, ויכול להיווצר מצב שבו יהיה עימות בין שתי הנערות. כל עוד לא שאלו את הנערה השניה לגילה זה מצב בעיתי. מעניין איך יצאו מזה והאם המשטרה תתייחס להודאה של הנערה הראשונה בקשר לגילן כחסות לנערה השניה גם

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.