Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

18 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

לא דיברתי עם גולדהאר ואין לי מושג מה יהיה אבל התחושה היא שב90% השחקנים לא ממשיכים איתנו.

זה כואב ממש והם מהאהובים ביותר (יש לי חולצות של שניהם) אבל אני פשוט לא רואה איך מיץ' משאיר אותם.

חוץ מהעניין שמיץ' משקיע המון כסף בפרוייקטים של חינוך נוער וכאלה הוא גם מסתכל על התמונה באופן רחב יותר. מבחינתו, השם של המועדון, הדוגמא לנוער וההתנהלות של השחקנים חשובה לא פחות מהאיכות שלהם. ואפשר לראות מה קורה אצלנו בנוער - השחקנים שלנו הכי מחונכים הכי מסודרים בראש הכי מקצוענים והכי איכותיים. גם אם יש כוכב על כמו שועה אבל אין לו את זה בפן המנטלי הוא עף על טיל למרות שאפשר לעשות עליו מיליונים. הכסף לא מעניין במקרה הזה.

אני מאמין שמיץ' יודע שבלי שני השחקנים האלה האליפות בעונה הבאה בסימן שאלה (במיוחד אם יעזבו גם איביץ אמאדור גולסה ואולי ימכרו כהן או גלזר) אבל לדעתי גם במחיר של אובדן אליפות הוא יעדיף לנקות את שם המועדון ולהוציא את הכתם הזה שימשיך גם עוד 20 שנה קדימה.

הלוואי וזה היה אחרת אבל זה המצב ואני לגמרי אבין אותו אם זה מה שהוא יעשה. כמה שנשלים עם זה יותר מהר יהיה יותר קל ונוכל להתחיל את העונה הבאה בכל זאת עם יתרון לעומת שאר הקבוצות. ובלי חיכוכים מיותרים במועדון.

לאן עפת תגיד לי? עוד חודש לא נשמע על העניין הזה חוץ מאוהדי יריבות. 

כל הסיפור הזה התחיל מזה שאיזה יועצת בבית ספר שמעה דיבורים על הבנות ועל איך הן מתלהבות מכל העסק, בעיקר ברשתות, ויש המון חומר שמוכיח זאת.

לא צריך פה שום לכאורה לטענה הזאת כיוון שזה נכתב בכל אתר אפשרי, וגם את הסרטונים והווטסאפים כולם ראו.

פתאום זה מתהפך לניצלו אותי מינית.

תביעה על עוגמת נפש בדרך, והאבא כנראה מכין את הקרקע שהיא תהיה נגד מכבי.

מי שלא רואה את זה תמים יותר מילד בן 8.

6 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לאן עפת תגיד לי? עוד חודש לא נשמע על העניין הזה חוץ מאוהדי יריבות. 

זה לא יעזוב את השחקנים עד הרגע שיפרשו וגם אחרי הפרישה. 

שהשם של מכבי עם סמל המועדון כבר שבוע בכותרות של כל העיתונים והאתרים והתחילו לפרסם את זה אפילו באתרים בחול והשם של גולדהאר מקבל ריקושטים מהפרשה. הסיכוי ענק שהוא ירצה להתיר את החוזה איתם ולנתק מגע מהפרשה הזאת.

1 hour ago, Krishi said:

לא ראיתי יותר מדי הצדקות של של תקיפת הנערות. היו כאלה שהפילו עליהם גם חלק מהאחריות אבל ממש תקיפות כמו שהן חוות באופן אישי אולי רק מתי מעט. 

אז זהו, שיש כאלה שטוענים שגם אם הטענות שלהם צודקות, הם עדיין איכשהו יצאו פה לא בסדר.

אתה מזלזל מאוד בגיל 15. לדעתי שלא בצדק. כאילו נוער בגיל כזה הוא חסר כל עכבות. מה גם שהסיטואציה שאליה הן נקלעו היא לא סיטואציה שגרתית, שהן בעצמן יזמו וחתרו אליה (אני מדבר באופן כללי לשקר לגבי הגיל, לזייף ת.ז לכאורה, להסתנן למקומות שנועדו לאנשים מבוגרים יותר, להכיר סלבס. להיות חתום בסוכנות דוגמניות). יש פה מעשים במחשבה תחילה שהניעו את כל ההתרחשות הזאת.

אני אוהד מכבי, אני בעד השחקנים שלי ובעד החפות שלהם כל עוד לא הוכח אחרת. אתה היית מעדיף שהם ימצאו אשמים? כי זה "או או". אין באמצע.

נכון שקראתי בהתחלה להכל פייק, כי ככה זה נראה, תלוש לגמרי. וככל שהפרטים מתגלים יותר ויותר לא הייתי רחוק מהאמת. לא בקטע שזה לא קרה, אלא בקטע שההאשמות עצמן הן פייק. עם זאת, גם אני כמו כולם מסייג את כל דבריי ב"אם" ו"כאשר". אז לא חרצתי עוד שום גורל. 

גיל זה יכול להאיר לפנים למישהו אחד או להקשות על מישהו אחר, אבל זה לא סוד שאובייקטיבית הוא גיל של התבגרות ושינויים קיצוניים.

צריך לבחון דרך המשקפיים האלו- כי הם פשוט על פלנטה נפרדת.

מתעוררים ב- 14:00, כועסים כעס חינם, מסתגרים ואת מתפרצים וכן הלאה...

אם תרצה זה קצת כמו שהריון מתקבל במידה של רגישות חברתית.

מכיר בתור כניסה אקראי ברחוב שמישהו צועק "חבר'ה פנו דרך יש פה אישה בהריון!"

רק לשם הדוגמה, תחשוב שבני נוער הם במצב שמחייב הבנה "זהירות, פנו דרך, בני נוער חוצים".

גם אני בעד מכבי.

אני לא בטוח שהשחקנים כל כך פעלו בשם מכבי.

אם הם נהגו בסדר, אז הכל טוב.

ואם לא, אז זה צריך להיאמר.

לגבי השימוש במושג פייק.

זו לא ביקורת נגדך- פשוט זה מושג כל כך שכיח שמשתמשים בו גם כדי לתאר "פרשנות" או "פרספקטיבה".

כאשר הוא במקור מתכוון לזיוף.

משהו שקרי במהותו.

הסיפור לא הוקרץ יש מאין, אז המושג המתאים הוא "פרשה" או "הונאה" אם תרצה.

אבל פייק זה לא.

לא יודע עד כמה זה אמין, בגלי צה"ל דיווחו שגולדהאר רוצה להתיר את החוזים שלהם, אם זה נכון זה לא נראה שזה הולך לכיוון טוב

https://glz.co.il/גלצ/תוכניות/בוקר-טוב-ישראל/בוקר-טוב-ישראל17-06-2020-0601/מסתמן-מכבי-תא-תתיר-את-החוזים-של-השחקנים-החשודים-בפרשת-המין

2 דקות לפני, Krishi said:

לא יודע עד כמה זה אמין, בגלי צה"ל דיווחו שגולדהאר רוצה להתיר את החוזים שלהם, אם זה נכון זה לא נראה שזה הולך לכיוון טוב

https://glz.co.il/גלצ/תוכניות/בוקר-טוב-ישראל/בוקר-טוב-ישראל17-06-2020-0601/מסתמן-מכבי-תא-תתיר-את-החוזים-של-השחקנים-החשודים-בפרשת-המין

כרישי על איזה כיוון זה יכול להצביע? רק על זה שהוא לא מוכן לקבל דבר כזה בקבוצה בשום צורה שהיא , פלילי או לא. להגיד את האמת, אני אופתע מאוד אם זו לא תיהיה הפעולה שלו (לא בגלל שאני חושב שזה מה שצריך אלא בגלל שזה מה שנראה לי שיחליט)

4 דקות לפני, Krishi said:

בטח גלי צהל או כל מקור תקשורתי לא יודע מה מתכנן גולדהאר, למדנו כבר.

אבל עד כמה שאנחנו מכירים את גולדהאר רוב הסיכויים שהם לא ימשיכו איתנו.

מסכימים איתו או לא זה כבר משהו אחר

מה שכן , אני מצפה שגולדהאר לא ימהר לחרוץ גורלות לפני שהכל ברור, זה בסדר להשעות עד סוף השנה (אם זה לא יסגר עד אז). לראיה שלא הכל שם שחור או לבן, מגיעים הדברים האלה של עורך הדין של השחקן שנותן עדות היום:

פרסום ראשון: כפי שנחשף אתמול ב-ynet, בימ"ר מרכז עברו לשלב השני בחקירה והבוקר (ד') החוקרים גובים עדות משחקן הכדורגל שבמסיבת יום ההולדת שלו הכירו ככל הנראה הנערות את שני שחקני מכבי תל אביב החשודים בבעילה אסורה בהסכמה.

עו"ד אייל אוחיון, המייצג את השחקן, מסר שמרשו הגיע כעד בלבד: "לצערי בשנים האחרונות יש נוהל חדש במדינת ישראל ולפיו התקשורת הופכת למתלוננת בשמם של כאלו שמעולם לא ראו עצמם כקורבנות, ועוד מגדילה לעשות ובונה תיאוריות פליליות ומגבה אותן בראיות - והכל על מזבח הרייטינג. די במידע שיש בידי מרשי בכדי להוכיח מעבר לכל ספק סביר כי עבירות פליליות לא בוצעו בפרשה זו.

"בצניעות ובכבוד ראוי אומר כי להתחזות למי שאתה לא על מנת לקבל טובות הנאה, יהיו אשר יהיו, מהווה לכל הפחות מצג שווא וקבלת דבר במרמה, וכשאנו מדברים על הכשלת בריה אחרת וגרימת נזק כה עצום - הן אישי והן מקצועי - אזי אין להקל בכך ראש כלל וכלל".

זה הבן אדם הראשון ששם את הנושא על השולחן

השם של מכבי או לא, אם בסופו של דבר יתברר שהשחקנים לא אשמים, שרימו אותם והם יצאו זכאיים מכל אשמה, אין שום סיבה שהם יעופו ממכבי. עם כל הכבוד, להעיף אותם ממכבי כדי לרצות את התקשורת או את ארגוני הנשים או את לא יודע מי, לא מצדיק מהלך כזה.

2 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

השם של מכבי או לא, אם בסופו של דבר יתברר שהשחקנים לא אשמים, שרימו אותם והם יצאו זכאיים מכל אשמה, אין שום סיבה שהם יעופו ממכבי. עם כל הכבוד, להעיף אותם ממכבי כדי לרצות את התקשורת או את ארגוני הנשים או את לא יודע מי, לא מצדיק מהלך כזה.

הזיה איך שמדברים פה על זה כאילו זה לגיטימי.

4 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

חד משמעי מסכים איתך.  הפגיעה בשם של מכבי נובעת מאותה הונאה ושקר אם אכן בוצעו ואני חושב שאם זה המצב גולדהאר צריך לעשות שנוי כיוון, לתת בראש לשחקנים (כי ראסמי, תכוונו לגילאים יותר גדולים), אבל צריך לתת פה בראש לתקשורת שמזיינת אותנו כבר שבוע בלי צדק. 

44 דקות לפני, Krishi said:

נו באמת, ההרכב של מכבי לא דולף כבר כמעט עשור אז הדעה של גולדהאר בנושא כזה? שמישהו ילמד את התקשורת ה'חיצונית' איך דברים מתנהלים שם.

מה שכן סיכוי גבוה שזה נכון אבל לא מתוך ידע אמיתי שלהם, סתם כי זה הגיוני שהוא יפעל ככה. 

5 דקות לפני, המכביסטית15 said:

נו באמת, ההרכב של מכבי לא דולף כבר כמעט עשור אז הדעה של גולדהאר בנושא כזה? שמישהו ילמד את התקשורת ה'חיצונית' איך דברים מתנהלים שם.

מה שכן סיכוי גבוה שזה נכון אבל לא מתוך ידע אמיתי שלהם, סתם כי זה הגיוני שהוא יפעל ככה. 

ברור, כל הפרסומים האלו על איביץ' נשאר\עוזב, המו"מ בשלב כזה או אחר, השחקנים ישארו\יעזבו, זה כרגיל בשנים האחרונות בדיווחים על מכבי - ניחוש מושכל ותו לא. 
הכתבים מניחים מה הגיוני שיקרה ואז מפרסמים את זה כאילו זה מידע שהגיע מהמועדון. סתם בולשיט. 

אם יתברר שהשחקנים לא ידעו ובעצם רימו וניצלו אותם אז הליך של פרידה מהם יהיה צעד מביש.

אם כל הכבוד, כל אחד יכול להזדיין עם מי שבא לו כל עוד זה חוקי.

מה יהיה הצד הבא? 

אסור לזיין מבוגרות מדי? הומואים? לסביות?

צעד כשה מתבקש לפי התקשורת וכולנו יודעים שזה במטרה להחליש אותנו. הרי חיפה או ביתר או בש יחטפו את שני השחקנים האלה. אז מספיק לזיין תשכל על מוסר

1 hour ago, Krishi said:

אעשה את זה קל, זה לא אמין.

אין לאף איש תקשורת מושג קלוש מה גולדהאר חושב.

הם פשוט מניחים שהוא ינהג בצורה מסוימת, מפרסמים במקור עלום שם ומקסימום ״הוא שינה את דעתו״.

41 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

57 דקות לפני, זיפו said:

אם יתברר שהשחקנים לא ידעו ובעצם רימו וניצלו אותם אז הליך של פרידה מהם יהיה צעד מביש.

אם כל הכבוד, כל אחד יכול להזדיין עם מי שבא לו כל עוד זה חוקי.

מה יהיה הצד הבא? 

אסור לזיין מבוגרות מדי? הומואים? לסביות?

צעד כשה מתבקש לפי התקשורת וכולנו יודעים שזה במטרה להחליש אותנו. הרי חיפה או ביתר או בש יחטפו את שני השחקנים האלה. אז מספיק לזיין תשכל על מוסר

גולדהאר לא פועל ולא יפעל בגלל לחץ ציבורי, אלא בגלל מה ש(אולי) לתפיסתו הייתה התנהלות בלתי הולמת. מראש היה ברור שלשחקנים יהיה קושי רציני מול המועדון ברגע שזה התפוצץ.

לא חושב שאף קבוצה בישראל שתקח אותם אם זה יקרה.

1 hour ago, Krishi said:

הם התקשרו לגולדהאר והוא ענה, מה הבעיה

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

גולדהאר לא פועל ולא יפעל בגלל לחץ ציבורי, אלא בגלל מה שלתפיסתו תהיה התנהלות בלתי הולמת. מראש היה ברור שלשחקנים יהיה קושי רציני מול המועדון ברגע שזה התפוצץ.

לא חושב שאף קבוצה בישראל שתקח אותם אם זה יקרה.

אני סומך על גולדהאר אבל יש פה קמפיין מטורף של התקשורת,פייק ארגוני נשים, קהל יריב וכו' עם מטרה אחת: להחליש את מכבי מקצועית (וכמובן להכתים את שמו של המועדון שהם כל כך שונאים).
את העדות לכך תקבל ברגע שהם ישוחררו מהקבוצה ויהיו מועמדים לחיפה\בית"ר\ב"ש. 
אפילו אגדיל ואומר שהפועל תשחק אותה שהם לא מועמדים אליהם בגלל ענייני מוסר שלא תואמים לערכי הפועל (חחחח), כשבפועל הם יודעים שאין שום סיכוי שהם יסכימו להגיע אליהם ובטח שלא יכולים לעמוד בסכומים שלהם, אבל הם לא יפספסו הזדמנות להרגיש בעלי מוסר גבוה. 

אני מאמין לגמרי לשחקנים, אם הייתי סבור שהם הלכו בידיעה עם בנות מתחת לגיל ההסכמה, נתנו להן לשתות ולחצו עליהן לעשות דברים שהבנות לא רצו - הייתי בעד לסרס אותם ולהעיף אותם לכלא לשנים רבות, עם כל הכבוד לכדורגל, 
אבל כל מה שקראתי ושמעתי עד כה הוביל אותי להאמין להם לגמרי, שיקרו להם לכאורה שהן מעל גיל ההסכמה, עשו את זה מרצונן, ועכשיו מתלוננות עליהן שזה רצחת וגם ירשת בעיניי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.