Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 hour ago, המכבייה said:

חזיזה פחות או יותר בלוול של אצילי שגם הוא לא מושלם.

חזיזה יכול להחזיק לאצילי את הביצים, איזה אותו לוול תגיד לי?

אצלי הוא טופ 1 בתפקיד שלו ללא עוררין. אצילי הוא הוא מהמעטים בכדורגל שלנו שהם שחקנים משני משחק!

בהתחשב בזה שהוא עכשיו נכנס לגיל שיא זו תהיה בכייה לדורות אם הוא יעבור למכבי חיפה. אני עדיין מחזיק באיזו תקווה שאיכשהו הוא ודור עוד יישארו אצלנו אבל במידה ולא המטרה של מכבי שהוא לא יחתום בחיפה צריכה להיות מטרת על, פי אלף יותר מכל רכש כזה או אחר.  

3 hours ago, YoC said:

מה קו החשיבה שלהם, שאם יביאו את אצילי אז בפעם הבאה הם יזיינו את הנערים שניצחנו אותם?

I see what you did there

1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

אצילי קצת יותר טוב. אבל זה בערך אותו לוול והם יסתבבו סביב ה10-8 שזה סבבה. לא מדובר פה ברביבו מול חיים חג'ג', עם כל הכבוד לאצילי. 

בתור בחור מאוד אופטימי, שלא רואה שחורות בדר"כ גםכשלא מביאים רכש וגם כשאין מאמן ודברים כאלו.

אצילי למכבי חיפה = אליפות למכבי חיפה, גם ככה לא חסר להם הרבה, אבל הוא יתן להם כלכך הרבה, כמות המשחקים שבהם הוא הבקיע גול ראשון או בבעיטה חופשית או מחטיפת כדור או סתם מהלך אישי תעזור לחיפה בכל המשחקים האלו שהיא מתקשה ואנחנו הצלחנו לנצח.

מצד שני דרך אגב, אם אצילי לא ישחק בשתי הקבוצות האליפות שלנו כרגע בערך ברמה שבשנה שעברה לקחנו אליפות כי יש לנו עוד שחקן או שניים שיודעים לעשות את הפעולות האלו.

אצילי לחיפה זאת הזייה שמתאים להנהלה שלנו לעשות 

אבל מיטש ישים על זה וטו- אין מצב שהוא יסכים 

חיפה שרמוטות לפני חודש הוא היה אויב האומה היום כבר טוענים שאנחנו חארות והוא קורבן כמה עצבים זה מביא לי החרא הזה 

9 hours ago, AvielMaccabi4 said:

שאף אחד לא יחזיק יותר את הביצים של אצילי חוץ מאשתו. חאלס.

7 hours ago, ebibo said:

בתור בחור מאוד אופטימי, שלא רואה שחורות בדר"כ גםכשלא מביאים רכש וגם כשאין מאמן ודברים כאלו.

אצילי למכבי חיפה = אליפות למכבי חיפה, גם ככה לא חסר להם הרבה, אבל הוא יתן להם כלכך הרבה, כמות המשחקים שבהם הוא הבקיע גול ראשון או בבעיטה חופשית או מחטיפת כדור או סתם מהלך אישי תעזור לחיפה בכל המשחקים האלו שהיא מתקשה ואנחנו הצלחנו לנצח.

מצד שני דרך אגב, אם אצילי לא ישחק בשתי הקבוצות האליפות שלנו כרגע בערך ברמה שבשנה שעברה לקחנו אליפות כי יש לנו עוד שחקן או שניים שיודעים לעשות את הפעולות האלו.

חסר להם הרבה. ולא בעמדה של אצילי. אין להם בלמים נורמליים. יש להם מגנים בינוניים מקסימום וגם זה ביום טוב. קשר אחורי אין להם כבר שנים

חילי טרופר יפגש מחר עם הנערות. אני לא רואה אף קבוצה בארץ שתקח אותם עד להחלטת הפרקליטות וזה משהו שיכל לקחת גם עוד חודש או יותר. לטובת הקריירה שלהם, עדיף שיסגרו עכשיו בחו"ל

9 דקות לפני, snufkin said:

חילי טרופר יפגש מחר עם הנערות. אני לא רואה אף קבוצה בארץ שתקח אותם עד להחלטת הפרקליטות וזה משהו שיכל לקחת גם עוד חודש או יותר. לטובת הקריירה שלהם, עדיף שיסגרו עכשיו בחו"ל

הוא איש חינוך...

אז במקום לחזק אותן תתנהג כמו מחנך, תסביר להם שנערות בגילן לא צריכות להתנהג כמו *****, לזייף תעודות ולשקר על גילן, לא לשקר בחקירות, לא לעבור על החוק - מה שההורים שלהן לא עשו.

איזה איש חינוך הוא???

14 דקות לפני, erantheking21 said:

מי עומד מאחורי חילי טרופיק הזה ומה האובססיבץה שלו ?

לא מאמין שאני מתגעגע למירי רגב.

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הוא איש חינוך...

אז במקום לחזק אותן תתנהג כמו מחנך, תסביר להם שנערות בגילן לא צריכות להתנהג כמו *****, לזייף תעודות ולשקר על גילן, לא לשקר בחקירות, לא לעבור על החוק - מה שההורים שלהן לא עשו.

איזה איש חינוך הוא???

הן חוגגות את הנשיות שלהן מה הבעיה עם זה?

לכל מי שנשאר אופטימי עד עכשיו משום מה:

"כולם יודעים שדור הוא כמו אח שלי ואפילו דם שלי, מאוד רציתי שהוא יהיה פה, בסופו של דבר אני בורג בארגון שנקרא מכבי ת"א, יש מקבלי החלטות, זו ההחלטה שהם קיבלו ואנחנו כמו כולם נצטרך לכבד אותה. מפה אני מאחל לו ולעומר אצילי בהצלחה איפה שלא יחתמו בכדורגל ובחיים האישיים, ואני בטוח שהם יצאו מהתקופה הזו מחוזקים".

51 דקות לפני, דקסטר said:

לכל מי שנשאר אופטימי עד עכשיו משום מה:

"כולם יודעים שדור הוא כמו אח שלי ואפילו דם שלי, מאוד רציתי שהוא יהיה פה, בסופו של דבר אני בורג בארגון שנקרא מכבי ת"א, יש מקבלי החלטות, זו ההחלטה שהם קיבלו ואנחנו כמו כולם נצטרך לכבד אותה. מפה אני מאחל לו ולעומר אצילי בהצלחה איפה שלא יחתמו בכדורגל ובחיים האישיים, ואני בטוח שהם יצאו מהתקופה הזו מחוזקים".

גם קיבלו החלטה למכור את איילון אלמוג

6 דקות לפני, דקסטר said:

אופטימי חסר תקנה :)

תאמת שלא, כל הצעדים נגדם, אין שום גורם שאיכפת לו ונראה לי שזה די אבוד גם אם כן, זה החלטה של גולדהאר ודבר לא ישנה אותה...יש רק 2 דברים שאולי ישנו זה 1.שכולם יחכו לפרקליטות ואז אולי מיץ' יראה שהתיק מת ואין כלום(אולי זאת גם הסיבה שהוא לא הוציא שום הודעה) 2.השחקנים עצמם ייזמו מהלך ויסעו לקנדה אבל נראה שהם כבר בעצמם התייאשו מזמן.

אבל כבר ראינו דברים מעולם

4 דקות לפני, erantheking21 said:

תאמת שלא, כל הצעדים נגדם, אין שום גורם שאיכפת לו ונראה לי שזה די אבוד גם אם כן, זה החלטה של גולדהאר ודבר לא ישנה אותה...יש רק 2 דברים שאולי ישנו זה 1.שכולם יחכו לפרקליטות ואז אולי מיץ' יראה שהתיק מת ואין כלום(אולי זאת גם הסיבה שהוא לא הוציא שום הודעה) 2.השחקנים עצמם ייזמו מהלך ויסעו לקנדה אבל נראה שהם כבר בעצמם התייאשו מזמן.

אני חושב ששני הדברים צריכים להתקיים ואז אולי יש סיכוי.

אני מוכן לממן את כרטיסי הטיסה..

5 דקות לפני, erantheking21 said:

הוד מעלתו לא עונה להם למיילים ולא הסכים לדבר איתם טלפונית אז מה יש להם לטוס לצד שני של העולם ולקחת סיכון שהוא לא ירצה להפגש איתם?

יש להם חוזה מובטח לעונה הקרובה ולא חסרות קבוצות שיקחו אותם ברגע שהפרקליטות תודיע שאין כתב אישום,מכבי לא הקבוצה היחידה שקיימת בליגה ותמיד הם יוכלו לצאת לבלגיה או קפריסין 

1 דקה לפני, BRoi said:

הוד מעלתו לא עונה להם למיילים ולא הסכים לדבר איתם טלפונית אז מה יש להם לטוס לצד שני של העולם ולקחת סיכון שהוא לא ירצה להפגש איתם?

יש להם חוזה מובטח לעונה הקרובה ולא חסרות קבוצות שיקחו אותם ברגע שהפרקליטות תודיע שאין כתב אישום,מכבי לא הקבוצה היחידה שקיימת בליגה ותמיד הם יוכלו לצאת לבלגיה או קפריסין 

למיץ׳ יש מספיק כבוד כדי שאם הם יסעו לשם במיוחד הוא ישב איתם ויקשיב להם, אני לא בטוח שזה יעזור, אבל הוא לא ישלח אותם הלי לשבת איתם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.