Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

1 hour ago, erantheking21 said:

לפחות לפי וואן הבוקר חוגג מחכה להחלטת הפרקיליטות, זה נראה כמו זמן יעקב שחר להתחיל לפלרטט עם אצילי...נקווה שככל שהזמן עובר גם מיץ' יתחיל להתרכך(לא מאמין שזה יקרה אבל צריך לשמור על אופטימיות)

שחר לא יחתים אותם לפני הפרקליטות, אם בכלל. לדעתי אצילי יהיה בחו"ל או בבית"ר ומיכה בחו"ל

Just now, snufkin said:

שחר לא יחתים אותם לפני הפרקליטות, אם בכלל. לדעתי אצילי יהיה בחו"ל או בבית"ר ומיכה בחו"ל

אני קונה את זה ששניהם יהיו בחו"ל עכשיו(כמו שהיתי קונה הרחקה לחצי שנה אחרי המקרה בחיפה אתמול)

שלא יהיו בליגה מצדי

11 hours ago, Sawyer said:

זה הזמן לפנות ארגוני פמינאציות ולהציף את הנושא.

וואלה גם עברתי דירה וגם אני עובד

אני צריך לפחות את דקסטר, אלי באסה ועוד 2 חברים פה להתניע את המהלך.

דיברתי עם אחותי הגדולה יש לה כמה חברות חזקות מאוד במעגל הפמינסטי, רק צריך קצת להשקיע.

47 דקות לפני, Sawyer said:

וואלה גם עברתי דירה וגם אני עובד

אני צריך לפחות את דקסטר, אלי באסה ועוד 2 חברים פה להתניע את המהלך.

דיברתי עם אחותי הגדולה יש לה כמה חברות חזקות מאוד במעגל הפמינסטי, רק צריך קצת להשקיע.

השאלה סוייר ידידי מה המטרה, ברור שאנחנו רוצים להראות את הדו פרצופיות של התקשורת ושל הקבוצות ואולי על הדרך להגחיך את אלמוג בוקר ושות' , אבל בשורה התחתונה נניח שזה יעבוד והקבוצות לא ירצו אותם, אז בעצם נזיין את אצילי ומיכה, האם זו המטרה שלנו?

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

השאלה סוייר ידידי מה המטרה, ברור שאנחנו רוצים להראות את הדו פרצופיות של התקשורת ושל הקבוצות ואולי על הדרך להגחיך את אלמוג בוקר ושות' , אבל בשורה התחתונה נניח שזה יעבוד והקבוצות לא ירצו אותם, אז בעצם נזיין את אצילי ומיכה, האם זו המטרה שלנו?

דור מיכה הוא כנראה השחקן הכי קרוב אליי במכבי, איי פעם.

אני עוקב אחריו ובקשר איתו ועם משפחתו מאז שהוא בן 14. היינו בתיכון יחד, יש לי חולצת מאטץוורן שלו מכל עונה מאז שעלה מהנוער וכנראה השחקן היחיד במכבי שבאמת הגדרתי כחבר בתקופה כזו או אחרת. 

כאב הלב שנגרם לי מהפיאסקו המטורף הזה והצער על דור זה משהו שאני לא יכול להסביר.

כשזה נאמר, הקבוצה שאני אוהד היא מכבי תל אביב. לא ייתכן ולא ניתן לתקשורת ולהלך הרוח בסביבה לגרום למצב שהשחקנים לא יכולים לשחק אצלנו אבל יכולים אצל היריבה שלנו - אין לזה שום הצדקה הגיונית. ואם הוחלט שהם לא ישחקו בליגה העונה, אז הם ישחקו באירופה או ינוחו, לבחירתם. אבל אנחנו מכבי תל אביב לא ייתכן שהשחקנים יעשו מעשה (לא נכנס לחוקי ומוסרי בכלל) שבסופו אנחנו נדפק וקבוצה אחרת תרוויח. זה לא מצב שהוא אפשרי באף תסריט שמבוסס על היגיון. 

וזאת המטרה שלנו, או פעולות גישור בין השחקנים לגולדהאר כדי שיחזור, או מניעת מעברים שלהם ליריבות שלנו. גם אם זה פחות נוח עבור השחקנים זה פחות מעניין אותי - מכבי לא תשלם עוד מחיר. או אצלנו או בחול לעונה הקרובה. בחינם ליריבה? לא.

21 דקות לפני, Sawyer said:

אני עוקב אחריו ובקשר איתו ועם משפחתו מאז שהוא בן 14. היינו בתיכון יחד, יש לי חולצת מאטץוורן שלו מכל עונה מאז שעלה מהנוער וכנראה השחקן היחיד במכבי שבאמת הגדרתי כחבר בתקופה כזו או אחרת. 

כשזה נאמר, הקבוצה שאני אוהד היא מכבי תל אביב. לא ייתכן ולא ניתן לתקשורת ולהלך הרוח בסביבה לגרום למצב שהשחקנים לא יכולים לשחק אצלנו אבל יכולים אצל היריבה שלנו - אין לזה שום הצדקה הגיונית. ואם הוחלט שהם לא ישחקו בליגה העונה, אז הם ישחקו באירופה או ינוחו, לבחירתם. אבל אנחנו מכבי תל אביב לא ייתכן שהשחקנים יעשו מעשה (לא נכנס לחוקי ומוסרי בכלל) שבסופו אנחנו נדפק וקבוצה אחרת תרוויח. זה לא מצב שהוא אפשרי באף תסריט שמבוסס על היגיון. 

וזאת המטרה שלנו, או פעולות גישור בין השחקנים לגולדהאר כדי שיחזור, או מניעת מעברים שלהם ליריבות שלנו. גם אם זה פחות נוח עבור השחקנים זה פחות מעניין אותי - מכבי לא תשלם עוד מחיר. או אצלנו או בחול לעונה הקרובה. בחינם ליריבה? לא.

איך עושים את זה ואם זה ריאלי? בינתיים לא נראה לי בכלל

37 דקות לפני, Sawyer said:

אם אחרי כל מה שתיארת כאן התגובה שלך לכל הנושא הזה הייתה שכואב אבל זה מה יש ולעבור על זה בשקט אז...

8 דקות לפני, BRoi said:

אם אחרי כל מה שתיארת כאן התגובה שלך לכל הנושא הזה הייתה שכואב אבל זה מה יש ולעבור על זה בשקט אז...

התגובה שלו הייתה שזה מכבי מעל הכל, לא חושב שיש סתירה כלשהי.

29 דקות לפני, erantheking21 said:

איך עושים את זה ואם זה ריאלי? בינתיים לא נראה לי בכלל

אני לא מדריך הגעה למיטש, מי שזה מספיק חשוב לו וישקיע בזה מספיק יצליח להעביר את הדעה שלו למקבלי ההחלטות במכבי.

14 דקות לפני, BRoi said:

קודם כל, הבנת הנקרא - למה ציפית כשהתחלת לקרוא את ההודעה שהמטרה שלה היא להסביר שמכבי לפני הכל? זאת מהות ההודעה, שאני הכי אוהב את דור מכולם ועדיין מכבי לפני הכל.

עכשיו להגיד שהתגובה שלי היא כאב בלב ולצייר את זה כאילו לא עשיתי כלום, הרי אני לא צריך לציין בכלל שברור שעשיתי הרבה יותר ממך וכנראה מכל אחד אחר שיקרא בנושא בניסיונות לגשר/לפשר או כל דבר אפשרי כדי שהשחקנים בסוף ישארו בקבוצה. 

אז מה.. מה ניסית בכלל להגיד בהודעה..?

14 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

התגובה שלו הייתה שזה מכבי מעל הכל, לא חושב שיש סתירה כלשהי.

סתם מצחיק אותי פשוט שהוא כיביכול חבר טוב מאוד של דור במשך השנים האלו ודור כיבד אותו גם בחזרה מאוד

אבל ברגע האמת לא עומד מאחוריו (נכון לגבי הרבה אוהדים לא רק סוייר)

Just now, BRoi said:

סתם מצחיק אותי פשוט שהוא כיביכול חבר טוב מאוד של דור במשך השנים האלו ודור כיבד אותו גם בחזרה מאוד

מה אתה מצפה שהוא יקים אוהל מחאה מתחת לבית של מיטש וישבות רעב?!?

מכבי מעל הכל!!

Just now, BRoi said:

כל הכבוד לסוייר. תגובה עניינית ואמיצה. 

אחרי שזה נאמר, סויר מה לדעתך הבן אדם הקטן שאיננו מקושר לגורמים בעלי השפעה, יכול לעשות בכדי לעזור ולהפוך את היוצרות ולהשאיר את מיכה במכבי?

מיילים למיטש? הודעות באינסטגרם? מכתבים למכבי? הפגנה בשגרירות קנדה?

תן לנו כיוון (מהכרותייך עם הנפשות הפועלות)

1 דקה לפני, Insigne said:

כל הכבוד לסוייר. תגובה עניינית ואמיצה. 

אחרי שזה נאמר, סויר מה לדעתך הבן אדם הקטן שאיננו מקושר לגורמים בעלי השפעה, יכול לעשות בכדי לעזור ולהפוך את היוצרות ולהשאיר את מיכה במכבי?

מיילים למיטש? הודעות באינסטגרם? מכתבים למכבי? הפגנה בשגרירות קנדה?

תן לנו כיוון (מהכרותייך עם הנפשות הפועלות)

מיץ' לא מגיב באינסטגרם, באחריות חחח

7 דקות לפני, hen34 said:

מה אתה מצפה שהוא יקים אוהל מחאה מתחת לבית של מיטש וישבות רעב?!?

מכבי מעל הכל!!

אני כבר לא מצפה לכלום מאף אחד,לא ציפיתי שסוייר יעשה משהו לבד אבל ציפיתי שלא יתן לגיטמציה למהלך הזה כמו עוד הרבה אנשים שיש להם כוח

להשפיע בקרב הקהל גם אם זה אומר להפגין.

אבל בסדר, כל שחקן בית שלובש את החולצה של מכבי כבר יודע שהקהל שלה סמרטוט שלא עומד מאחורי השחקנים שלה שגדלו במועדון .

1 דקה לפני, BRoi said:

אני כבר לא מצפה לכלום מאף אחד,לא ציפיתי שסוייר יעשה משהו לבד אבל ציפיתי שלא יתן לגיטמציה למהלך הזה כמו עוד הרבה אנשים שיש להם כוח

אבל בסדר, כל שחקן בית שלובש את החולצה של מכבי כבר יודע שהקהל שלה סמרטוט שלא עומד מאחורי השחקנים שלה שגדלו במועדון .

וואו. למה סמרטוט? 

אני לא חושב שאני סמרטוט. אוהב את מיכה, רוצה שישאר אבל מכבי מעל הכל. 

עוברות שנים, מתחלפים השחקנים........מעדיף שפעם בעשור תהיה לנו סוגיה שלא תהיה הסכמה גורפת עם הבעלים מאשר אוהדים שמנהלים את הקבוצה ומועדון שעובד ע"פ גחמות ומביא תואר פעם בעשור.

Just now, Insigne said:

וואו. למה סמרטוט? 

אני לא חושב שאני סמרטוט. אוהב את מיכה, רוצה שישאר אבל מכבי מעל הכל. 

עוברות שנים, מתחלפים השחקנים........מעדיף שפעם בעשור תהיה לנו סוגיה שלא תהיה הסכמה גורפת עם הבעלים מאשר אוהדים שמנהלים את הקבוצה ומועדון שעובד ע"פ גחמות ומביא תואר פעם בעשור.

זו עובדה אנחנו קהל של סמרטוטים ולא סתם הבדיחה של כל הליגה מצטער עם כמה זה לא נעים לשמוע 

להשאיר את מיכה זה עניין אבוד. 

שלפחות מכבי יוציאו הצהרה ברורה שמדובר בעניין עקרוני ולמרות שמאמינים לטענות של השחקן אז לא בבית ספרנו או חרטה כזה, ושהפרידה תהיה יותר מכובדת

בשלב הזה לא ברור לי השתיקה, לא מצד מכבי ולא מצד השחקנים. מהפרקליטות אין ציפייה. 

דיווח בפולין: גורניק ז'בז'ה מעוניינת בדור מיכה

בתקשורת המקומית מדווחים כי הקבוצה רוצה לצרף את קפטן מכבי תל אביב לשעבר: "גורניק רוצה לנצל את הסיטואציה שלו מול הצהובים ולהביא אותו בחינם"

נשמע כמו שם של מחלת מין.

אני דווקא מסכים לגבי זה שיש לנו את הקהל הכי סמרטוט בליגה, זה פשוט נכון.

הקהל של מכבי מוכיח כל פעם מחדש שהוא קהל גרוע, לא תומך ומתהפך. 

יש ישגידו שזה ככה כל הקהלים בארץ ושכל תרבות האהדה פה היא זבל, אולי זה נכון.. בכל מקרה הקהל שלנו זבל. 

אתם שואלים אם יש דרך לשכנע את מיטש? לדעתי זה עדיין לא אבוד אם כי הסיכוי לשינוי הוא באמת באמת קלוש.

מכבי לא תשחרר את השחקנים לפני החלטת פרקליטות, דבר שמתעכב כבר תקופה ובנתיים הלגיטימציה חזרה בתקשורת לשחקנים (בעיקר כי מכבי אמרה להם ביי ורוצים לדפוק אותנו) ואולי כן אפשר לעשות פה מהלך שנראה כמעט בלתי אפשרי. 

מה צריך שזה יקרה?

כמה שיותר אנשים אינטליגנטיים, רהוטים שיודעים לדבר ולכתוב באנגלית צריכים לפנות למיטש/ג'ק אנגלידיס במייל/דרך תקשורת שתשיגו ולהסביר שם בצורה ברורה: 

1. מכבי חייבת להגן על השחקנים שלה ולעמוד מאחוריהם, בטח מאחורי הסמל שלה דור מיכה.

2. אנחנו לא צריכים להיות יותר צדיקים מהאפיפיור  אנחנו חיים במדינת חוק, אם החוק קבע שהם לא אשמים, נסגר מחוסר אשמה - זה חייב להספיק לנו, אסור לנו לחשוב שיש לנו כלים נכונים/טובים/מוסריים יותר ממערכת החוק בישראל

3. בהסתכלות רציונלית על המצב לשחרר אותם לשחק בחינם בקבוצה אחרת לא פוגע בשחקנים לא מעביר מסר ואפילו לא תומך בהגנה על נשים.  בהנחה שזה נסגר בחוסר אשמה הדבר הטוב ביותר הוא להשאיר אותם במכבי, לגזור עליהם עונשים חינוכיים משמעותיים ככל שהמועדון יכול לדמיין (להתנצל על הכלום שהם עשו, להעביר הרצאות, כל השקרים שבא לכם) ולהסביר גם שברגע שראינו שאין בעיה למועדונים אחרים וששחרורם לא יעשה את האפקט בחרנו להשאיר ולטפל בנושא בעצמנו כי ככה נשיג את האפקט המקסימלי.

כדי שזה יקרה יצטרכו להגיע למיטש וג'ק כמות מכובדת של לא יודע 10-50 אוהדים שבאמת בצורה רהוטה פשוט ישכנעו אותם (כי אנחנו צודקים. תכלס.)

האם למכבי יש את ה10-50 אוהדים שישקיעו עכשיו שעות בלרדוף כדי להשיג מיילים. להתחנן לשיחה עם שרון תמם ולא לנתק עד שהיא מעבירה לג'ק ולשבת לג'ק על הראש מהרגע שפתחת קו תקשורת איתו ולדבר עם מיטש בכבוד הנדרש בשילוב האסרטיביות שהמצב מצריך? לא. כמובן שלא.

אם אתה אוהד מכבי תל אביב שרוצה להשפיע, יודע לכתוב ולדבר באנגלית, מבין את הטקסט שאתה צריך לזמר והכי חשוב מסוגל לשלוט באמוציות שלך ולכבד את מיטש/ג'ק. לך על זה עכשיו. פשוט תחליט לעצמך שכל יום מעכשיו אתה משקיע שעתיים נטו בניסוח מכתבים ופניות למכבי ושיחות עם מקורבים שאתה מכיר בניסיון לקדם - אני בטוח שאם מאסה של עשרות אוהדים רהוטים יעשו את זה, מיכה ואצילי ישחקו במכבי שנה הבאה - מופרך ככל שזה ישמע לכם כרגע.

36 דקות לפני, BRoi said:

כמה שאתה טועה. אנחנו נעמוד מאחורי כל שחקן שלנו, במיוחד שחקן בית בכמעט כל דבר. בדיוק כמו שעמדנו מאחורי שני השחקנים האלו כמה ימים לפני פיצוץ הפרשה, כשכל העולם כעס עליהם על החיפה חיזבאלה. בדיוק כמו שעמדנו מאחורי זהבי אחרי הפיצוץ בדרבי, ובדיוק כמו שעמדנו מאחורי ראייקו אחרי המשחק בסכנין. אבל, יש מעשים שפשוט לא עומדים מאחוריהם, לא משנה אם זה שחקן בית או לא. מאחורי המעשה הזה שהם עשו אסור לאף אחד לעמוד, גם לא השחקנים! הם בעצמם מנסים להסביר שטעו, ומאמינה שבסופו של דבר הם גם באמת יבינו את זה לעומק עם הזמן. העניין הגדול פה זה שהם פגעו בשם הטוב של מכבי, כאב לי פיזית לפתוח חדשות ולראות את הסמל של מכבי מתנוסס בענק מאוחרי פרשייה כזאת. כאב לי לראות שער ענק של עיתון עם הסמל האהוב שלנו וצלחת שבורה. ואם זה כאב לי, לגולדהאר זה כאב פי מיליון. ועכשיו מגיע הקטע החשוב, אף אחד מהשחקנים הוא לא מעל המועדון ואת זה הם מבינים עכשיו טוב מאוד. היחיד שכרגע חשוב כמו המועדון (גם לא מעל) זה גולדהאר, פשוט מאוד כי הוא זה שבזכותו השם הזה עוד קיים ונמצא במקום הכי טוב שאי פעם היה. אם לא הוא אנחנו כלום כרגע (זוכר מה היה לפני פחות מעשור?), זאת האמת. בשביל המועדון שלנו אנחנו קודם כל צריכים לעמוד מאחוריו ולכבד אותו ואת ההחלטות שלו, בין אם אנחנו אוהבים אותן ובין אם לא. בסופו של דבר זה בן אדם שבא רק לתת לתת ולתרום, שום אינטרס להזיק לנו לטובתו האישית (סטייל טביב). כולנו הבנו את זה ממזמן.

וכל זאת כשאני כן חושבת שהיה פה מקום לתת להם אפשרות לתקן (והלוואי שעוד יש), כי אני מאמינה בהזדמנות שנייה ונראה לי שהמקרה הזה היה מאפס אותם. ואם לא, ומשהו כזה שוב קורה- להעיף. 

אבל שוב יש רק אחד שיחליט. התפקיד שלו הוא לנהל, התפקיד שלנו לאהוד ולתמוך. זהו. אנחנו לא בתקופת לוני וטוב שכך, ומי יתן ולעולם לא נחזור. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.