Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

5 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אתה כן, לרשום את זה פה שקול לדברים האלה. זה פומבי. להתייחס באופן הזה לילדה בת 15 זה מכוער, למרות כל הדברים הכל-כך-נוראיים שהיא עשתה.

אין פה שום קשר לתמימות. יש פה קשר ליחס לבני אדם. אני לא מבין למה לקרוא להן "שרמוטות מהזן הנמוך ביותר" עוזר למשהו חוץ מלנסות לבייש אותן. זה כ"כ עלוב, אני לא מוצא לזה אפילו מילים.

מי ומה הבחורות האלה עשו - לא מעניין אותי. אני לא שופט אותן. זה עניינן, ועניין ההורים שלהן. כן מעניין אותי לדעת אם השחקנים של מכבי שכבו עם קטינות ביודעין. זו ורק זו הנקודה בכל הסיפור הזה. כל החיטוטים בפרופיל אינסטגרם והבדיקה איך היא הצטלמה, וכמה עוקבים יש לה, ואיזה חינוך היא קיבלה והשד יודע מה - זו בריחה מהתמודדות וניסיון להסית אשמה מכוון אחד לכוון אחר.

יש פה רק שאלה רלוונטית אחת: האם שחקני מכבי ת"א שכבו ביודעין עם קטינות. כל השאר זה רעש מכוער.

את זה רק אתה רואה במוח העלאק ליברלי שלך. הנקודה בכל הסיפור הזה היא שתי שרמוטות שזרם להם לילה עם כוכבים ואחר כך עוד התרברבו על כך בבית ספר, נתפסו על חרטא ועכשיו מנסות להרוס להם את החיים.

להסיר מהן אחריות על העניין כי רק עוד חודש או חודשיים יהיה להן 16 זה נטו טרחנות.

8 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

את זה רק אתה רואה במוח העלאק ליברלי שלך. הנקודה בכל הסיפור הזה היא שתי שרמוטות שזרם להם לילה עם כוכבים ואחר כך עוד התרברבו על כך בבית ספר, נתפסו על חרטא ועכשיו מנסות להרוס להם את החיים.

להסיר מהן אחריות על העניין כי רק עוד חודש או חודשיים יהיה להן 16 זה נטו טרחנות.

לא. זה לא. לא משנה איך תקרא להן, מה תגיד עליהן, כמה תתעלם מזה שכן, בהחלט, מדובר בילדות, וכמה כולנו נצקצק על כמה שהן מופקרות ולא בסדר. בסוף אתה נשאר רק עם שאלה אחת. האם השחקנים שכבו איתן כשהם יודעים. (ואם הם ידעו, מגיע להם שיהרסו להם החיים). זה שזה מעצבן אותך לא הופך את זה ללא נכון.

10 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אתה כן, לרשום את זה פה שקול לדברים האלה. זה פומבי. להתייחס באופן הזה לילדה בת 15 זה מכוער, למרות כל הדברים הכל-כך-נוראיים שהיא עשתה.

אין פה שום קשר לתמימות. יש פה קשר ליחס לבני אדם. אני לא מבין למה לקרוא להן "שרמוטות מהזן הנמוך ביותר" עוזר למשהו חוץ מלנסות לבייש אותן. זה כ"כ עלוב, אני לא מוצא לזה אפילו מילים.

מי ומה הבחורות האלה עשו - לא מעניין אותי. אני לא שופט אותן. זה עניינן, ועניין ההורים שלהן. כן מעניין אותי לדעת אם השחקנים של מכבי שכבו עם קטינות ביודעין. זו ורק זו הנקודה בכל הסיפור הזה. כל החיטוטים בפרופיל אינסטגרם והבדיקה איך היא הצטלמה, וכמה עוקבים יש לה, ואיזה חינוך היא קיבלה והשד יודע מה - זו בריחה מהתמודדות וניסיון להסית אשמה מכוון אחד לכוון אחר.

יש פה רק שאלה רלוונטית אחת: האם שחקני מכבי ת"א שכבו ביודעין עם קטינות. כל השאר זה רעש מכוער.

המוסריות לא מעניינת אותי אלא רק החמלה

לפי העובדות שהוצגו הבחורות פה ידעו מה הן עושות,ילדה בת 15.5 שמזייפת ת.ז היא ממש לא תמימה, ידעו לאן הן מגיעות ומה קורה במסיבות האלה

הגיעו לביתם של גברים להזדיין

הן פאקינג שרמוטות והן ממש לא תמימות.

כולי בושה מהשחקנים שלנו נגעל מהם ברמה מטורפת ולדעתי אין להם מקום בקבוצה שלנו

ואם חס וחלילה שכבו עם הבחורות כשהם יודעים את גילן האמיתי 

מקומם בכלא

Just now, hen34 said:

המוסריות לא מעניינת אותי אלא רק החמלה

לפי העובדות שהוצגו הבחורות פה ידעו מה הן עושות,ילדה בת 15.5 שמזייפת ת.ז היא ממש לא תמימה, ידעו לאן הן מגיעות ומה קורה במסיבות האלה

הגיעו לביתם של גברים להזדיין

הן פאקינג שרמוטות והן ממש לא תמימות.

כולי בושה מהשחקנים שלנו נגעל מהם ברמה מטורפת ולדעתי אין להם מקום בקבוצה שלנו

ואם חס וחלילה שכבו עם הבחורות כשהם יודעים את גילן האמיתי 

מקומם בכלא

חמלה על מי? ואין פה קשר לתמימות, ועוד לא הבנתי איך מלקרוא להן שרמוטות ולהוציא אותן הכי רע שאפשר מסייע למישהו במשהו חוץ להכפיש אותן מבלי שאתה יודע עליהן כמעט כלום.

3 hours ago, moshe888 said:

איזה עולם הפוך

אלו ששיקרו, רימו, עברו עבירה פלילית מובהקת(זיוף מסמכים רשמיים) הן הקורבן.

זה לא עולם הפוך, כי יש מידת יחס בעולם.

לדוגמה, אם אתה גונב לי את הארנק עם 200 שקל בפנים, ואני מתעצבן עלייך בגלל זה ויורה לך בראש, אז ללא ספק אתה גנב ועשית פה עבירה, אבל זה עדיין לא נותן לי את הלגטימציה להרוג אותך, ויהיה הגיוני שקודם כל החקירה תתמקד ברצח ולא בגניבה של 200 שקל.

זה שהן שיקרו לגבי הגיל וזייפו מסמכים שזו עבירה פלילית, עדיין לא נותן לשחקנים את הלגטימציה לשכב עם בחורות מתחת לגיל ההסכמה, וזה הכי הגיוני בעולם שקודם יתמקדו בעבירות מין ולא בעבירות זיוף

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

חמלה על מי? ואין פה קשר לתמימות, ועוד לא הבנתי איך מלקרוא להן שרמוטות ולהוציא אותן הכי רע שאפשר מסייע למישהו במשהו חוץ להכפיש אותן מבלי שאתה יודע עליהן כמעט כלום.

צודק מדובר בצדיקות וחסודות

נו בחייאת ראבק

אין צורך להכיר אותן ולדעת פרטים נוספים

שמענו על מעללייהן די והותר

Just now, nirc2 said:

זה לא עולם הפוך, כי יש מידת יחס בעולם.

לדוגמה, אם אתה גונב לי את הארנק עם 200 שקל בפנים, ואני מתעצבן עלייך בגלל זה ויורה לך בראש, אז ללא ספק אתה גנב ועשית פה עבירה, אבל זה עדיין לא נותן לי את הלגטימציה להרוג אותך, ויהיה הגיוני שקודם כל החקירה תתמקד ברצח ולא בגניבה של 200 שקל.

זה שהן שיקרו לגבי הגיל וזייפו מסמכים שזו עבירה פלילית, עדיין לא נותן לשחקנים את הלגטימציה לשכב עם בחורות מתחת לגיל ההסכמה, וזה הכי הגיוני בעולם שקודם יתמקדו בעבירות מין ולא בעבירות זיוף

זה גם לא עניין של מיקוד. שני הדברים האלה לא חליפיים. זה לא שככל שהבנות עשו הונאה מתוחכמת ומתקדמת יותר ככה אשמת השחקנים קטנה. זה או שהם ידעו, או שלא.

עורכי הדין מתכוונים לעשות משהו בנוגע לשרמוטה עומרי חיון?

הוא מפרסם שוב ושוב את השמות של השחקנים והפעם אומר שהצעירה אמרה בחקירה שהשחקנים שתלו לה סמים בכוס ויש סרטון של זה וכמובן באתר שלו אין.

Just now, hen34 said:

נו בחייאת ראבק

אני לא אומר עליהן כלום. לא חסידות ולא שום דבר. מצפה גם ממך לא לומר עליהן כלום. בטח לא סוג ההתייחסות שבחרת. חוץ מלנסות לבייש אותן - אין בזה כלום.

Just now, זיפו said:

הוא מפרסם שוב ושוב את השמות של השחקנים והפעם אומר שהצעירה אמרה בחקירה שהשחקנים שתלו לה סמים בכוס ויש סרטון של זה וכמובן באתר שלו אין.

החוקרים התקשרו לדווח?

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני לא אומר עליהן כלום. לא חסידות ולא שום דבר. מצפה גם ממך לא לומר עליהן כלום. בטח לא סוג ההתייחסות שבחרת. חוץ מלנסות לבייש אותן - אין בזה כלום.

נו באמת 

7 דקות לפני, זיפו said:

מי צילם? הן אותם שמים ועדיין נשארו? או הם צילמו את עצמם סתם כדי שיהיה על מה לצחוק? מה הסיפור? צריך להגיש נגדו תלונה או שזה בטיפול?

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מי צילם? הן אותם שמים ועדיין נשארו? או הם צילמו את עצמם סתם כדי שיהיה על מה לצחוק? מה הסיפור? צריך להגיש נגדו תלונה או שזה בטיפול?

לא בטוח שזה אמיתי בכלל, עומרי חיון פירסם את זה בפייסבוק ובאתר שלו, אין סרטון בכלל אבל הוא טוען שיש

Just now, זיפו said:

לא בטוח שזה אמיתי בכלל, עומרי חיון פירסם את זה בפייסבוק ובאתר שלו, אין סרטון בכלל אבל הוא טוען שיש

הם היו מזמן במעצר אם זה היה נכון

20 דקות לפני, hen34 said:

נו בחייאת ראבק

חן, הן ילדות בנות 15 ולא הן עומדות לדין, כך שהדיון במוסריות שלהן בכלל לא קשור לעניין. אני מאמין שששי גז או לא, התיק של שני השחקנים שלנו ייסגר בקרוב. מה שיישאר זה הגועל נפש ורפש שאנשים זרקו על שתי ילדות בנות 15 במשך השבוע האחרון. תהיו בני אדם ותפסיקו. 

13 דקות לפני, hen34 said:

נו באמת 

"נו באמת" זה טיעון קצת מורכב, אמנם, אבל אני אנסה להתייחס: האופן שבו הבנות האלו מתנהלות לפני ואחרי מה שקרה, לא רלוונטי לשחקנים שלנו. אולי הן בוגרות לגילן, אולי הן עושות את זה מהסיבות הלא נכונות, אולי הן קיבלו חינוך מחורבן. הרבה דברים אולי. אני לא יודע. גם אתה לא יודע וזה לא משנה. להפוך אותן לדמויות שליליות שצריך להכפיש אותן לא עוזר לאף אחד. לא לשחקנים, בטח לא להן. זה סתם להטיל רפש בשתי נערות צעירות שהסתבכו, בהחלט ייתכן שבאשמתן, במשהו שבנות בגילן לא צריכות להיות מעורבות בו. אז למה כל זה טוב? אמרת משהו על חמלה, לא?

9 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני מתייחס לפורום כסגור תמיד. 

לא מעניין אותי אם צנציפר פה מידי פעם 

הבחורה הציעה עצמה על מגש של פיצה, שיקרה לגבי הגיל, רצה לספר לחברות שלה ומשם זה התפוצץ....

השחקנים טיפשים שנפלו לזה ועכשיו הקריירה שלהם בסכנה. 

מקווה מאוד שהקציצה הזה ישלם על השקרים שלו, הוא מפרסם כבר כמה ימים את השמות של השחקנים עכשיו שקרים, לא מבין - אין צו איסור פרסום?

למה עורכי הדין לא מגשים בקשה לבית משפט ודורשים מהכלבלב הזה להסיר את הפוסטים?

איך במדינת חוק אפשר לשים זין על צו איסור פירסום?

לא מבין...?

39198271.png

1 דקה לפני, קאוביין said:

הבחורה הציעה עצמה על מגש של פיצה, שיקרה לגבי הגיל, רצה לספר לחברות שלה ומשם זה התפוצץ....

אז שאני אבין, בעיניך השחקנים הם הקורבנות של שתי ילדות בנות 15? 

1 דקה לפני, קאוביין said:

אני מתייחס לפורום כסגור תמיד. 

לא מעניין אותי אם צנציפר פה מידי פעם 

גם בתוך הפורום השמצה זו השמצה. לא צריך להיות צנציפר בשביל לקרוא את זה, ויש מספיק ילדים נוחים להתרשם שקוראים כאן. תהיו שקולים. תכבדו. לא תמיד צריך להאשים ולהסביר כמה מישהו לא בסדר. לפעמים דברים לא טובים קורים בלי שמישהו ניסה לעשות רע.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.