Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

2 דקות לפני, snufkin said:

אנע מניח שלא מגיבים או מודיעים רשמיץ מסיבה משפטית פרופר

יהיה מאוד מעניין לראות מה החלטת הפרקליטות אגב.

יש החלטה של זיכוי מחוסר ראיות

ויש החלטה של זיכוי מחוסר אשמה

ויש כתב אישום כמובן, זה האופציות

אם השניים מקבלים במקרה זיכוי מחוסר אשמה - כל קבוצה בליגה תהיה מוכנה לקחת אותם, אין שום פגם מוסרי וזה יוכיח שהם גם ניסו לעשות הכל בכדי לוודא שהבחורות בגירות.

הייתי שמח אם במצב של זיכוי מחוסר אשמה מיץ' בכל זאת יחליט לשבת איתם, לשמוע אותם ואולי להפוך את כל השחרור לעונש חינוכי.

למרות שזה מנוגד לכל מה שקרה בעבר עם מיץ', תמיד כשהייתה הרגשה שהוא רוצה לשחרר שחקן, הוא שוחרר לבסוף.

אז הצבר צדק ופרסמו מה שהמשפחה של אצילי הדליפה

משגע אותי איך אנחנו נותנים לדבר הזה לעבור ככה ואיך מכבי כקבוצה מעדיפה מוסריות ערכית על פני 2 כוכבים שהם סה"כ טעו חד פעמית

10 דקות לפני, erantheking21 said:

אז הצבר צדק ופרסמו מה שהמשפחה של אצילי הדליפה

משגע אותי איך אנחנו נותנים לדבר הזה לעבור ככה ואיך מכבי כקבוצה מעדיפה מוסריות ערכית על פני 2 כוכבים שהם סה"כ טעו חד פעמית

מה אנחנו יכולים לעשות ? זה לא שאתה ואני משלמים להם. 

כל שנה מיץ גולדהר משכיב לכל אחד מהם דירה טובה בת"א. ( בערך 4 מיליון שקל עלות מעביד ). אני לא שוכח שזאת הסיבה שהם שיחקו במכבי.

מאחר ואני מאמין שזכותו של אדם לעשות בכספו מה שהוא רוצה, אני מתבאס אבל בהחלט חושב שזאת זכותו המלאה להפסיק לשלם להם. 

לפחות בית"ר זה פחות גרוע מאשר חיפה, חיפה זה בהחלט יכל להיות קריטי. 

חיפה יכולו לעשות מהלך שובר שיוויון אצילי+גולסה + (אפשרות גם לדור מיכה ) היו מועמדים מאוד חזק לאליפות. 

8 דקות לפני, הצבר said:

מה אנחנו יכולים לעשות ? זה לא שאתה ואני משלמים להם. 

כל שנה מיץ גולדהר משכיב לכל אחד מהם דירה טובה בת"א. ( בערך 4 מיליון שקל עלות מעביד ). אני לא שוכח שזאת הסיבה שהם שיחקו במכבי.

מאחר ואני מאמין שזכותו של אדם לעשות בכספו מה שהוא רוצה, אני מתבאס אבל בהחלט חושב שזאת זכותו המלאה להפסיק לשלם להם. 

לפחות בית"ר זה פחות גרוע מאשר חיפה, חיפה זה בהחלט יכל להיות קריטי

חיפה יכולו לעשות מהלך שובר שיוויון אצילי+גולסה + (אפשרות גם לדור מיכה ) היו מועמדים מאוד חזק לאליפות. 

חכה לדעתי עוד לא נאמרה המילה האחרונה בקשר אליהם, כמו שאמרתי הם משחקים אותה רדומים, אבל ברגע שהם יראו שהשטח פנוי הם יכנסו לעניניים

בסדר אני מסכים שלנו כאוהדים אין מה לעשות, מן הסתם אנחנו לא משלמים להם את השכר אבל די זה מטריף אותי שהדברים האלה קורים בפני השטח ואין לנו כלכך מה לעשות כי הבעלים שלנו שעשה לנו כלכך טוב החליט להשתגע בקטע הזה.

3 דקות לפני, דקסטר said:

?

ישמשמועות שיוני קרוב למעבר לליגה הצרפתית. לא מבוסס, לדעתי חרטא.

לגבי אצילי, הוא קרוב מאוד לבית"ר. מכבי לא תשלים שכר.

שמועות

9 דקות לפני, דקסטר said:

?

4 דקות לפני, snufkin said:

ישמשמועות שיוני קרוב למעבר לליגה הצרפתית. לא מבוסס, לדעתי חרטא.

מה הקטע של כל הפרסומים שקבוצות רוצות אותם. מכבי מוכנים לשחרר אותם בחינם? עד כדי כך הכסף של מיץ גודל על העצים זה שחקנים מאוד יקרים בליגה שלנו ואפשר להביא אחלה אחרים בכסף שלהם

1 דקה לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

חלום שלי ליוואי גרסיה בתמורה לאצילי 

וששמעון מזרחי ייהד אותו...

גם מוחמד?

בית"ר לא תשלם למכבי שקל

מכבי רוצים להפטר ממנו.....

מה שמוסרי לשאר הקבוצות לא מוסרי למכבי

אף אחד לא מבין מה הסיפור מאחורי הקלעים ולמה מיץ' כלכך ערכי בסיפור הזה לעזאזל

כבר אף אחד לא מדבר על זה הבנות מזמן לא מענינות

14 דקות לפני, snufkin said:

וואו לא נשלים שכר?? 

הנהלה של אפסים בני זונות 

מילא להעיף שחקנים, שכתשו אותם בתקשורת, שלא בצדק

מילא להפסיד בפן המקצועי (פחות גרוע בעיניי מאיך שמכבי מתנהלת מסריח מבחינה מוסרית) 

החלטתם להיפטר מהם- לפחות תעשו שיווק מסיבי שלהם לליגות בחו"ל (הרי נותנים להם כאן חוזים גבוהים -  כי הם וויתרו על החלום האירופי), תכניסו עליהם טיפה כסף!  ראבק תחזירו טיפה מההשקעה על אצילי (שקנינו אחרי עונה מחוץ לסגל) למה לחזק עוד את היריבות?? 

בני זונות הנהלה של חארות 

3 דקות לפני, Dr. Caligari said:

וואו לא נשלים שכר?? 

הנהלה של אפסים בני זונות 

מילא להפסיד בפן המקצועי (פחות גרוע בעיניי מאיך שמכבי מתנהלת מסריח מבחינה מוסרית) 

החלטתם להיפטר מהם- לפחות תעשו שיווק מסיבי שלהם לליגות בחו"ל (הרי נותנים להם כאן חוזים גבוהים -  כי הם וויתרו על החלום האירופי), תכניסו עליהם טיפה כסף!  ראבק תחזירו טיפה מההשקעה על אצילי (שקנינו אחרי עונה מחוץ לסגל) למה לחזק עוד את היריבות?? 

בני זונות הנהלה של חארות 

תגובה מגעילה של כפוי טובה, גולדהאר יותר חשוב מכל שחקן!

13 דקות לפני, Dr. Caligari said:

וואו לא נשלים שכר?? 

הנהלה של אפסים בני זונות 

בני זונות הנהלה של חארות 

עשית העתק הדבק מהודעה של ילד בן 13 מהפייסבוק?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.