Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

13 דקות לפני, Insigne said:

יש הבדל בין ערב חד פעמי לזוגיות אבל ההבדל כאן הוא לא רלוונטי. 

כל התמיהה  של המבקרים ושל התקשורת הייתה מה לגברים בגיל כזה עם כוח, מעמד וכסף יש לעשות עם בחורה-ילדה.

ברמת העיקרון אתה צודק יש הבדל...אבל לדעתי (האישית לפחות) ההבדל כאן לא רלוונטי. מוסר כפול של אלמוג בוקר. במיוחד עם המשפט שלו שהוספתי כציטוט

"יש פה דפוס פעולה של כדורגלנים וידוענים אחרים שצדים את הבנות האלה באינסטגרם, וחשוב שהם יבינו שיש להם הרבה מה להפסיד ומעט מאוד להרוויח".

אז במה שונה המקרה? הם הכירו בשידוך דרך המשפחות? לא...גם באינסטגרם. היא איתו בגלל שהוא חמוד או כוכב כדורגל שמרוויח מיליונים? אותו הדבר בקיצור.

זה לא אותו הדבר כל עוד הילדה פה בת 16 ושם בת 15. זהו. וזה לא משנה אם חשבו שהיא 18 או לא, מבחינה חוקית אז הם נקיים, אבל מבחינה חברתית של מוסר ומעשים שלא עושים הם טעו ויש הבדל בין שני המקרים.

כל שני וחמישי יש כתבות נגד שועה על עניינים כאלה ואחרים אז מה פתאום התקשורת מורידה עין? די נו

הצביעות פה זה לא עניין הדקויות של מעל טו מתחת ל16...

כמעט בכל דיון ושיחה ועתבה על מיכה ואצילי הדגישו את עניין המוסר ונזרקו מלא אמירות על זה שהם מתחת לגיל 18..... ופה הצביעות הגדולה.

ולא, אין הבדל בין 21 ל28...... זה סתם קשקוש.

55 דקות לפני, Shroud said:

זה לא אותו הדבר כל עוד הילדה פה בת 16 ושם בת 15. זהו. וזה לא משנה אם חשבו שהיא 18 או לא, מבחינה חוקית אז הם נקיים, אבל מבחינה חברתית של מוסר ומעשים שלא עושים הם טעו ויש הבדל בין שני המקרים.

כל שני וחמישי יש כתבות נגד שועה על עניינים כאלה ואחרים אז מה פתאום התקשורת מורידה עין? די נו

שועה שוכב עם בת 16 ביודעין לכאורה וזה מוסרי,

מיכה שוכב עם בת 15 ועשרה חודשים לאחר ששיקרה לו שהיא 16/17 ומבחינתו היא באמת הייתה בגיל הזה (ולראיה גם שחשב שהיא בת 16-17 הוא התלבט עם אצילי על ה"חוקה" אם שווה לקחת את הסיכון, אם 16-17 זה לא קטן מידי, אז סביר להניח שאם היה יודע שהיא מתחת ל16 בכלל לא היה נוגע) ואת בעיה מוסרית?

גם מיכה וגם שועה שכבו עם בנות 16 לכאורה מבחינת כל מה שידוע להם ונאמר להם, אז למה יש אחד מוסרי והשני לא? 

אם כבר היית אומר שאחד זאת עבירה פלילית כי בפועל היא כן הייתה מתחת ל16 ואחת לא הייתי מבין את הנקודה שלך, למרות שגם אז הייתי מפנה אותך לעבודה ששיקרו להם לגבי הגיל ולכן אפילו המשטרה והפרקליטות לרוב לא ממשיכות הלאה במקרים כאלו שהגבר לא ידע ובמיוחד שהוא הוטעה בכוונת תחילה.

1 דקה לפני, YoC said:

שועה שוכב עם בת 16 ביודעין לכאורה וזה מוסרי,

מיכה שוכב עם בת 15 ועשרה חודשים לאחר ששיקרה לו שהיא 16/17 ומבחינתו היא באמת הייתה בגיל הזה (ולראיה גם שחשב שהיא בת 16-17 הוא התלבט עם אצילי על ה"חוקה" אם שווה לקחת את הסיכון, אם 16-17 זה לא קטן מידי, אז סביר להניח שאם היה יודע שהיא מתחת ל16 בכלל לא היה נוגע) ואת בעיה מוסרית?

גם מיכה וגם שועה שכבו עם בנות 16 לכאורה מבחינת כל מה שידוע להם ונאמר להם, אז למה יש אחד מוסרי והשני לא? 

אם כבר היית אומר שאחד זאת עבירה פלילית כי בפועל היא כן הייתה מתחת ל16 ואחת לא הייתי מבין את הנקודה שלך, למרות שגם אז הייתי מפנה אותך לעבודה ששיקרו להם לגבי הגיל ולכן אפילו המשטרה והפרקליטות לרוב לא ממשיכות הלכה במקרים כאלו שהגבר לא ידע ובמיוחד שהוא הוטעה בכוונת תחילה.

לא קצת מבאס אותך שמיכה ואצילי עדיין היו שם? מין הסתם היו להם את החשדות שלהם. לא מדבר על פלילי או לא, מכבי או לא, אלא על הראש הקטן שהיה שם בשביל להשיג מטרה לא כל כך נעלה. זה לא מבאס? 

6 דקות לפני, המכבייה said:

לא קצת מבאס אותך שמיכה ואצילי עדיין היו שם? מין הסתם היו להם את החשדות שלהם. לא מדבר על פלילי או לא, מכבי או לא, אלא על הראש הקטן שהיה שם בשביל להשיג מטרה לא כל כך נעלה. זה לא מבאס? 

הם פשוט לא ידעו את הגיל, מה יש להתבאס מזה?(כמובן מתבאס שהסיפור קרה, אבל אין לי טיפה של משהו נגדם)

2 hours ago, Shroud said:

אני לא חושב שאפשר להשוות בין המקרים.

פה היא בת 16 שזה גיל ההסכמה. במקרה של מיכה ואיצי הן היו בנות פחות מ16. 

מעבר לזה שהוא בן 21 והם היו בני 27 28 יחי ההבדל הקטן

בנוסף, הוא יכול לטעון שהם לא שוכבים לכו תוכחיו.

זה די ברור שהם שכבו גם לפני 16. 

גם בן זיני וטיילור בזמנו הודיעו שהם ביחד רק ביום הולדת 16 שלה. על זה לא שמענו ציוץ.

שהיא בת 16 בלא יודעין, זה בעיה מוסרית

שהיא ב16 ביודעין, זה מעל גיל ההסכמה

לפחות אל תסתרו את עצמכם, 2 מקרים נוראים, למה לשועה חסר בחורות שהוא לא יכול להביא 18 לפחות? אבל פה אף אחד לא שותה לו את הדם

מה לא ברור שהתקשורת רצתה להתנפל על השניים בגלל הסיפור עם חיפה? אם לא הבנתם את זה עד היום, אז לא תבינו לעולם.

איך אחרי המקרה הסיפור הזה פתאום צץ? לא מאמין שזה לא קרה גם לפני.

54 דקות לפני, המכבייה said:

למה שיבאס אותי שהם שכבו עם בנות 17?

עניין שלהם אני לא דוחף תאף שלי לחיים של אחרים.

בנושא הזה אני הבנתי עד כמה העם שלנו שמרן שגם האנשים שאמורים לכאורה להיות ליברלים הם בעצם רק ליברלים בתחפושת. (לא מכוון באופן אישי אליך המכביה אלא מדבר באופן כללי)

17 דקות לפני, תחיית המתים said:

למה שיבאס אותי שהם שכבו עם בנות 17?

עניין שלהם אני לא דוחף תאף שלי לחיים של אחרים.

בנושא הזה אני הבנתי עד כמה העם שלנו שמרן שגם האנשים שאמורים לכאורה להיות ליברלים הם בעצם רק ליברלים בתחפושת. (לא מכוון באופן אישי אליך המכביה אלא מדבר באופן כללי)

לא לזה התכוונתי. יותר לבאסה הכללית שלי, שלא מחייבת אף אחד, שהיו תמרורי הזהרה והם עדיין הלכו עם ילדות בתיכון. לא פלילי, לא נכנס למכבי כן או לא, סתם מבאס ברמה האישית. הם שווים כגברים מפורסמים- יותר מזה. 

1 hour ago, המכבייה said:

אני מסכים עם מיטשל גולדהאר בהחלטתו, מגבה ודווקא אני בצד הזה בנושא הזה. עדיין אסור לנסות לצאת צדיק יותר מהאפיפיור ויש כאן היתממות.

בהבט המוסרי, אין הבדל בין שועה לבין המקרה של שני שחקני מכבי. צלבו את מיכה ואצילי מעל כל במה על מוסריות, על ניצול, על טורף-נטרף כי הילדות המסכנות אינן יכולות להחליט בעצמן, הן מושפעות.

אז מה ההבדל כאן? למה המקרה של ירדן שועה מקבל פרגון והמקרה של שחקני מכבי מקבל ביקורות ונאצות?

ביקרתם את מיכה ואצילי (ובצדק) תבקרו גם את שועה. גם זה צריך לפתוח מהדורות. במיוחד אם כל העולם ואישתו החליטו להתעסק בזה משיקולי רייטינג - אז גם כאן. זה על אותו המשקל.

הוספתי בעריכה:

ושוב, אלמוג בוקר שמבקר ואומר "יש כאן דפוס של כדורגלנים קבוע ובלה בלה" אז איפה הוא? למה קולו נדם כאן? 

הוא התראיין על עצמו והגדיר את עצמו כאביר המוסר, אז איפה הוא? איפה טליה סלנט? מעל כל במה אפשרית הם קשקשו אז אני מצפה מהם גם כאן...או לפחות ממישהו מאנשי התקשורת להעמיד אותם במקומם ולשאול אותם מה ההבדל ולמה כאן הם שותקים. מה ההבדל בין היכולת חשיבה עצמאית של הבת 16 הזאת ליכולת חשיבה עצמאית של הבת 16 הזאת...

12 דקות לפני, Insigne said:

אני מסכים עם מיטשל גולדהאר בהחלטתו, מגבה ודווקא אני בצד הזה בנושא הזה. עדיין אסור לנסות לצאת צדיק יותר מהאפיפיור ויש כאן היתממות.

בהבט המוסרי, אין הבדל בין שועה לבין המקרה של שני שחקני מכבי. צלבו את מיכה ואצילי מעל כל במה על מוסריות, על ניצול, על טורף-נטרף כי הילדות המסכנות אינן יכולות להחליט בעצמן, הן מושפעות.

אז מה ההבדל כאן? למה המקרה של ירדן שועה מקבל פרגון והמקרה של שחקני מכבי מקבל ביקורות ונאצות?

ביקרתם את מיכה ואצילי (ובצדק) תבקרו גם את שועה. גם זה צריך לפתוח מהדורות. במיוחד אם כל העולם ואישתו החליטו להתעסק בזה משיקולי רייטינג - אז גם כאן. זה על אותו המשקל.

הוספתי בעריכה:

ושוב, אלמוג בוקר שמבקר ואומר "יש כאן דפוס של כדורגלנים קבוע ובלה בלה" אז איפה הוא? למה קולו נדם כאן? 

הוא התראיין על עצמו והגדיר את עצמו כאביר המוסר, אז איפה הוא? איפה טליה סלנט? מעל כל במה אפשרית הם קשקשו אז אני מצפה מהם גם כאן...או לפחות ממישהו מאנשי התקשורת להעמיד אותם במקומם ולשאול אותם מה ההבדל ולמה כאן הם שותקים. מה ההבדל בין היכולת חשיבה עצמאית של הבת 16 הזאת ליכולת חשיבה עצמאית של הבת 16 הזאת...

עזוב, אנחנו לא באותו עמוד. הם צריכים לדעת טוב יותר ממני, ששילם מחיר יקר על הזין עומד והשכל בתחת. אני נובאדי. אני מתבאס מהם על זה שהם אנשים עשירים ומפורסמים והם מתחילים עם ילדות בתיכון. מכבי, לא מכבי, זאת פחות הנקודה. באסה אישית שלי. ירדן שועה הוא בערך לא נמצא בטופ 200 דברים שמעניינים אותי עכשיו. בערך. יכול להיות שהוא בכלל בטופ 400, אם בכלל.. ת

2 hours ago, Shroud said:

הם יוצאים כבר כמה חודשים והיא רק סיימה כיתה יו"ד תעשה לבד את החשבון בת כמה היא הייתה שהם התחילו.. 

35 דקות לפני, המכבייה said:

לא לזה התכוונתי. יותר לבאסה הכללית שלי, שלא מחייבת אף אחד, שהיו תמרורי הזהרה והם עדיין הלכו עם ילדות בתיכון. לא פלילי, לא נכנס למכבי כן או לא, סתם מבאס ברמה האישית. הם שווים כגברים מפורסמים- יותר מזה. 

או במילים אחרות ובוטות יותר לצערי

חסר את מי לזיין בעיר ?? על אחת כמה וכמה שאתה שחקן מפורסם של מכבי תל אביב ...

1 hour ago, המכבייה said:

מבין אותך אבל הבאסה שלך  נובעת ממקום שאתה חושב שהדרך שאתה חי בה היא הנכונה או לפחות הצורה שבה אתה תופס את החיים. 

אם תבין שיש גם דרכים אחרות לחיות את החיים והם בסדר גמור גם אם הם נוגדים את תפיסת עולמך אז הבאסה שלך תיעלם.  אין רק דרך אחת נכונה לחיות את החיים. 

רפאל נדאל מגיל 19 עם אותה חברה

ניק קיריוס אמר שהוא מזיין מעריצות על בסיס שבועי.

שני דרכי החיים של האנשים בסדר גמור אין טוב ורע. אין יפה ומכוער. לכל אחד יש את הדרך שלו במסגרת החוק.

42 דקות לפני, תחיית המתים said:

מבין אותך אבל הבאסה שלך  נובעת ממקום שאתה חושב שהדרך שאתה חי בה היא הנכונה או לפחות הצורה שבה אתה תופס את החיים. 

אם תבין שיש גם דרכים אחרות לחיות את החיים והם בסדר גמור גם אם הם נוגדים את תפיסת עולמך אז הבאסה שלך תיעלם.  אין רק דרך אחת נכונה לחיות את החיים. 

רפאל נדאל מגיל 19 עם אותה חברה

ניק קיריוס אמר שהוא מזיין מעריצות על בסיס שבועי.

שני דרכי החיים של האנשים בסדר גמור אין טוב ורע. אין יפה ומכוער. לכל אחד יש את הדרך שלו במסגרת החוק.

מבין מבין. גם בשיא החרמנות שלי לא רדפתי אחרי בנות תיכון. כל אחד שינהג איך שבא לו, וישלם את המחיר. ככה זה עובד.

הבנות בפרשה של מיכה את אצילי הצידו עצמן כבנות 17.5 ו 18.

כל הזיון מוח היה על גם אם אין פן פלילי בסוף, הרי שזה לא מוסרי ובלה בלה בלה.

פה מישהו ביודעין יוצא עם ילדה בת 16, וזה אייטם בחדשות הבידור.

איפה זעקות האונס? איפה זעקות ניצול המעמד? 

בא לי להקיא, חבורה של צבועים.

29 דקות לפני, המכבייה said:

מבין מבין. גם בשיא החרמנות שלי לא רדפתי אחרי בנות תיכון. כל אחד שינהג איך שבא לו, וישלם את המחיר. ככה זה עובד.

אז אתה רוצה כפיים על זה שלא רדפת אחרי בנות תיכון? אתה רוצה תרדף אתה לא רוצה אל תרדף למה אתה חושב שזה משנה משהו? תעשה מה בא לך ופלוני יעשה מה בא לו  זה לא החיים על פי המכבייה. 

19 דקות לפני, תחיית המתים said:

אז אתה רוצה כפיים על זה שלא רדפתי אחרי בנות תיכון? אתה רוצה תרדף אתה לא רוצה אח תרדף למה אתה חושב שזה משנה משהו? תעשה מה בא לך ופלוני יעשה מה בא לו  זה לא החיים על פי המכבייה. 

ברור. החיים הם על פי מיטש ואתה מתקשה לקבל את זה כי אתה רועד מקצועית. זכותך. לא אתה ולא אני מממנים את מכבי למזלנו. ובניגוד אליך, אני לא רועד. מותר לי להתבאס מהם. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

ברור. החיים הם על פי מיטש ואתה מתקשה לקבל את זה כי אתה רועד מקצועית. זכותך. לא אתה ולא אני מממנים את מכבי למזלנו. ובניגוד אליך, אני לא רועד. מותר לי להתבאס מהם. 

נכון, החיים במכבי על מיץ' והחיים בחיפה על פי שחר והחיים בפייסבוק על פי צוקרברג.

אני מקבל את את ההחלטה של מיץ חושב שזו זכותו הלגיטימית. כן ברור שאני רועד מקצועית. איך אפשר שלא?

מותר לך להתבאס מהם אין ספק. רק אני טוען שזה נובע כי אתה מצפה מהשחקנים להתנהג על פי האמות מוסר שלך ההבדל בינינו הוא שאני לא מצפה מהשחקנים להתנהג על פי האמות מוסר שלי ולכן גם אני לא מתבאס מאחרים. 

12 דקות לפני, תחיית המתים said:

נכון, החיים במכבי על מיץ' והחיים בחיפה על פי שחר והחיים בפייסבוק על פי צוקרברג.

אני מקבל את את ההחלטה של מיץ חושב שזו זכותו הלגיטימית. כן ברור שאני רועד מקצועית. איך אפשר שלא?

מותר לך להתבאס מהם אין ספק. רק אני טוען שזה נובע כי אתה מצפה מהשחקנים להתנהג על פי האמות מוסר שלך ההבדל בינינו הוא שאני לא מצפה מהשחקנים להתנהג על פי האמות מוסר שלי ולכן גם אני לא מתבאס מאחרים. 

אמות המוסר שלי התפתחו, אני כבר זקן. גם אני הייתי במקומות סמוכים לאלה. אני אוהב אותם ומאחל להם ולנו להאפי אנד. אתה יודע, העולם הזה כל הזמן מתפתח ומשתנה מאד מהר. אנחנו מתבגרים מאד מהר. אני קצת מבואס על שיקול הדעת שלהם, כל כך הרבה אפשרויות פתוחות בפניהם תמיד. זה לא יותר או פחות מזה. סתם מבואס. 

10 דקות לפני, המכבייה said:

אמות המוסר שלי התפתחו, אני כבר זקן. גם אני הייתי במקומות סמוכים לאלה. אני אוהב אותם ומאחל להם ולנו להאפי אנד. אתה יודע, העולם הזה כל הזמן מתפתח ומשתנה מאד מהר. אנחנו מתבגרים מאד מהר. אני קצת מבואס על שיקול הדעת שלהם, כל כך הרבה אפשרויות פתוחות בפניהם תמיד. זה לא יותר או פחות מזה. סתם מבואס. 

כתוב אל תדין את חברך עד שתגיע למקומו

אתה מבואס כי אתה לא במקום שלהם

אתה לא יודע את הסיפור המלא, יש הרבה שאומרים שהבחורות פנו אליהם

מיכה בדיוק נפרד מחברה שלו של הרבה שנים

ועל אצילי אין לי מושג אבל דווקא בגלל זה אי אפשר לשפוט

ואפילו בלי קשר לכל זה, בלי לראות את הבחורות אני בטוח שהם כוסיות על ושכל אחד פה יעמוד דום אם בחורה כזאת באה אליו שהיא כולה מגונדרת ומאופרת

מה יש להיות מבואס מזה שהם רצו לזיין? מיכה בכלל אחרי פרידה כזאת(ועוד מבחורה כזאת לטבעת) אני חושב שמגיע לו שיכניס לכל חור שחוקי להכניס לשם

27 דקות לפני, maccabi-king said:

כתוב אל תדין את חברך עד שתגיע למקומו

אתה מבואס כי אתה לא במקום שלהם

אתה לא יודע את הסיפור המלא, יש הרבה שאומרים שהבחורות פנו אליהם

מיכה בדיוק נפרד מחברה שלו של הרבה שנים

ועל אצילי אין לי מושג אבל דווקא בגלל זה אי אפשר לשפוט

ואפילו בלי קשר לכל זה, בלי לראות את הבחורות אני בטוח שהם כוסיות על ושכל אחד פה יעמוד דום אם בחורה כזאת באה אליו שהיא כולה מגונדרת ומאופרת

מה יש להיות מבואס מזה שהם רצו לזיין? מיכה בכלל אחרי פרידה כזאת(ועוד מבחורה כזאת לטבעת) אני חושב שמגיע לו שיכניס לכל חור שחוקי להכניס לשם

גם אתה לא יודע את הסיפור המלא. לתחושתי, עדיף להם שלא נדע את כל הפרטים. הייתי במקומות דומים לפני 25 שנה. התבאסתי אז מעצמי ומתבאס בשבילם. זה פשוט לא שווה את זה. את עניין גיל 26 ממוצע שמחפש לזיין תיכוניסטיות(את זה הם ידעו) אני אפסיק לנתח. איש איש לטעמו ודעתו. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.