Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

אולי הכל תרגיל? 

ברגע שייראה שיש לשאר הקבוצות ניסיון להחתים אותם (ויצבעו אותם בצבע ורוד בעזרת הכתלבלבים) אז אולי גם גולדהאר יחזיר אותם..? 

יודע שלא אבל כיף לשתף בהזיות

זה רק הוכחה ברורה שהתקשורת ההרסנית גרמה לזריקה של השחקנים כי במקרה הזה אף אחד לא יוצר כותרות איפה כל הפמינסטיקים ודגי המוסר שפה 

זה לא אותו דבר בכללל

פה זה מערכת יחסים בוגרת עם צפי לחתונה מרובת משתתפים כולל שחקני ספסל רנדומליים וילדות מהתיכון.....

וגם אין תיעוד שהוא הזמין לה פיצה אז בכללללל....

ואין יועצת שתתלונן...

מי זה אלמוג בוקר של הצפון?

יש פה מספיק אנשים שמקושרים לתקשורת בארץ - לא שזה יעניין מישהו, אבל תציפו את זה

חחחחחח הצביעות של התקשורת ששועה מזיין קטינה וזה עובר באהלן אהלן עם סטורי מלא לבבות זה פשוט הזיה.
במקום להטיף לו מוסר ולהגיד שיפסיק לחשוב מהשועה ויתחיל לחשוב מהשכל הם מפרגנים ל"זוגיות" הזאת.

הסיכוי היחיד שמישהו מהם ישאר במכבי זה רק אם לא ימצאו קבוצה ולא יפתרו את עניין החוזה. במקרה כזה קשה לי להאמין שמכבי תשלם שכר מלא ותושיב שחקן ביציע (אולי ימירו את העונש).

יש פה דפוס פעולה של כדורגלנים וידוענים אחרים שצדים את הבנות האלה באינסטגרם, וחשוב שהם יבינו שיש להם הרבה מה להפסיד ומעט מאוד להרוויח".

אלמוג בוקר.

איפה המוסר שלך אלמוג בוקר? למה במקרה של ירדן שועה לא ובמקרה של שחקני מכבי כן?

זה ציטוט של אלמוג בוקר מאתמול, מה השתנה?

גם פנינה תמנו שטה, טליה סלנט, מאיה רונן ורותם ישראל, מה איתכם? למה אתן לא מגיבות? כאן אין חשד לניצול של תמימות? לא צריך לפנות ליועצת?

Just now, erantheking21 said:

רשמתי לו הודעה באינסטגרם הוא לא ענה

לא צריך אינסטגרם.

תגיבו בטוויטר על כל הפוסטים שהעלו בתקופה האחרונה כנגד מיכה ואצילי ופשוט שימו את התמונה של גיא פינס-ירדן שועה והילדה בת ה16.

אני לא חושב שאפשר להשוות בין המקרים.

פה היא בת 16 שזה גיל ההסכמה. במקרה של מיכה ואיצי הן היו בנות פחות מ16. 

מעבר לזה שהוא בן 21 והם היו בני 27 28 יחי ההבדל הקטן

בנוסף, הוא יכול לטעון שהם לא שוכבים לכו תוכחיו.

10 דקות לפני, Shroud said:

אני לא חושב שאפשר להשוות בין המקרים.

פה היא בת 16 שזה גיל ההסכמה. במקרה של מיכה ואיצי הן היו בנות פחות מ16. 

מעבר לזה שהוא בן 21 והם היו בני 27 28 יחי ההבדל הקטן

בנוסף, הוא יכול לטעון שהם לא שוכבים לכו תוכחיו.

לא שאני רוצה להיות הסנגור של אלמוג בוקר. ממש לא, אבל בהמשך למה שציינת כאן, אפשר לומר שיש הבדל בין זוג שמתחיל לצאת לדייטים (Aברור שמן הסתם מלווים בסקס משלב מסוים) לבין סתם ערב חד פעמי של אלכוהול, סקס וכו'.

13 דקות לפני, liron1006 said:

ונתעלם מתעודות הזהות המזויפות בדיעבד ומהשקר שהן אמרו להם שהן לפחות בנות 16.

זה עניין אחר שאפשר להתלונן עליו משפטית. 

לפי מה שאני יודע, לא כדי, כי זה יכול להשפיע על הזכיון שהם קיבלו מבית המשפט בפרשה השניה. 

43 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לא שאני רוצה להיות הסנגור של אלמוג בוקר. ממש לא, אבל בהמשך למה שציינת כאן, אפשר לומר שיש הבדל בין זוג שמתחיל לצאת לדייטים (Aברור שמן הסתם מלווים בסקס משלב מסוים) לבין סתם ערב חד פעמי של אלכוהול, סקס וכו'.

יש הבדל בין ערב חד פעמי לזוגיות אבל ההבדל כאן הוא לא רלוונטי. 

כל התמיהה  של המבקרים ושל התקשורת הייתה מה לגברים בגיל כזה עם כוח, מעמד וכסף יש לעשות עם בחורה-ילדה.

ברמת העיקרון אתה צודק יש הבדל...אבל לדעתי (האישית לפחות) ההבדל כאן לא רלוונטי. מוסר כפול של אלמוג בוקר. במיוחד עם המשפט שלו שהוספתי כציטוט

"יש פה דפוס פעולה של כדורגלנים וידוענים אחרים שצדים את הבנות האלה באינסטגרם, וחשוב שהם יבינו שיש להם הרבה מה להפסיד ומעט מאוד להרוויח".

אז במה שונה המקרה? הם הכירו בשידוך דרך המשפחות? לא...גם באינסטגרם. היא איתו בגלל שהוא חמוד או כוכב כדורגל שמרוויח מיליונים? אותו הדבר בקיצור.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.