Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

גם אני חושב שאצילי יהיה בחיפה. נראה שהוא מתעקש להישאר בארץ ואין אף אחת אחרת שיכולה לעמוד בשכר.
זה לא כזה נעים מבחינתנו ועדיף שהוא יהיה בחו"ל אבל ההיסטריה כאן מזה שהוא ישחק בחיפה מוגזמת עד מביכה.
הוא לא גיימר-צ'יינג'ר בשום מצב. שחקן איכותי ומביא מספרים אבל בלי קשר אחורי איכותי ובלי בלמים ומגנים ראויים, אלף אצליים לא יעזרו להם.

הם לא יהיו לא בחיפה ולא בביתר.

שחר וחוגג מקבלים עודף ליטופים בתקשורת על הניהול שלהם. ברגע שהם יקחו ריג'קטים כאלה של מכבי כל התקשורת תתהפך עליהם ושחר האצילי (ככה הוא מצוייר)  כבר לא יהיה כזה. יש פה הרבה עניין של שיןוק המוצר. שחר יעדיף להמר על זר מאשר לקחת אותם וגם חוגג והעקרונות שלו. 

מעבר לזה אמר יהודה ולדעתי צודק שאין באופי של השחקנים האלה את העוצמות להתמןדד עם דבר שכזה בטח בשנה הראשונה. לדעתי בארץ הם פשוט ישחקו כמו זומבים. 

9 דקות לפני, BRoi said:

כן כמו שאוהדי הפועל לכלכו על זהבי לפני שהוא הגיע אלינו בינואר אחרי שלא שיחק שנה  ואחרי פציעה

כן. כי יש להם בדיוק את אותו אופי כמו זהבי. 

30 דקות לפני, erantheking21 said:

עזוב אותך יהודה אתה עודף נאמן

מה הקשר? לדעתי גם אם מחר גולדהאר סולח להם והם במכבי הם לא יתאוששו מזה כ"כ מהר. בטח ובטח במועדון אחר.

9 דקות לפני, erantheking21 said:

כי יש לו ברירה? הוא רוצה להשאר בארץ

1. הוא רוצה את אותו השכר ולהישאר בארץ, איזי כבר הציע לו להגיע לקש

2. אתם מגנים על העקרונות של אצילי לדאוג לאשתו ולילד להישאר בארץ להיות קרוב למשפחה שלו, העקרונות והמורשת של גולדהאר שווים ז? בנאדם ששפך פה עשרות מיליונים רק כדיי לעשות לי ולך טוב.

3. עדיין קשה לי להאמין שקבוצה ישראלית תיקח אותו בטח בשכר שלו

הוא רוצה להשאר במכבי, איזי הציע לו להגיע לקרית שמונה..כמה ממכם היו מסכימים לעבור לגור מראשון לקרית שמונה? די להתייפפיות.

למה שלא נבין אותו? הוא רוצה להיות קרוב למשפחה שלו, המשפחה שלו נפגעה ממנו והוא מעדיף כרגע לתקן את מה שהוא עשה, אין שום הצדקה במה שהוא עשה, העקרונות של גולדהאר לא שווים ז' אבל הוא החליט לא לנסות לתקן את אצילי ומיכה אלא ישר לזרוק לפח, לפעמים יש אפשרות לתקן מוצר ולהפוך ליותר גדול, גולדהאר יכל כמו שנאמר כאן עשרות פעמים לתת להם עונש חינוכי ולשלוח אותם להתנדב במסודות חינוכים

שכר? גם ככה הוא היה מקצץ במכבי 40 אחוז לפי ההנחיות החדשות של גולדהאר.

יש לו ברירה אחרת? חיפה זה המקום השני הכי טוב שיש בארץ ,זה ברירת מחדל למכבי כמו 90 אחוז מהאנשים פה היו מתנהגים דומה.

23 דקות לפני, Yehudav said:

כן. כי יש להם בדיוק את אותו אופי כמו זהבי. 

לפני שזהבי הגיע למכבי מחו''ל מישהו היה מהמר שזה מה שיצא ממנו כאן?

יכול להיות שאצילי יהיה חלש מאוד בחיפה ויכול להיות שהוא יתפוצץ ויעלה ברמה,יכולת יש לו זה מה שבטוח.

14 דקות לפני, BRoi said:

לפני שזהבי הגיע למכבי מחו''ל מישהו היה מהמר שזה מה שיצא ממנו כאן?

יכול להיות שאצילי יהיה חלש מאוד בחיפה ויכול להיות שהוא יתפוצץ ויעלה ברמה,יכולת יש לו זה מה שבטוח.

אתה לא יורד לסוף דעתי. אין עוררין על היכולת המקצועית. אני מדבר על היכולת לשים הכל בצד כשעולים על המגרש. את היכולת הזו אני בכלל לא בטוח שיש להם.

יהודה

אני אומר דבר אחד וחשוב

גולדהאר איש של עקרונות ולא רוצה אותם? לא זורם עם זה איתם ספציפית(עם כל השאר כן, כולל מכירת זהבי ) אבל זה המצב

לפחות שידאג שאנחנו לא נקבל אותם בליגה, זה המינימום בקשה שלי כאוהד, אני לא צריך להיות מוענש, מיכה ואצילי עדין שחקנים מוערכים ואהובים.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

יהודה

אני אומר דבר אחד וחשוב

גולדהאר איש של עקרונות ולא רוצה אותם? לא זורם עם זה איתם ספציפית(עם כל השאר כן, כולל מכירת זהבי ) אבל זה המצב

לפחות שידאג שאנחנו לא נקבל אותם בליגה, זה המינימום בקשה שלי כאוהד, אני לא צריך להיות מוענש, מיכה ואצילי עדין שחקנים מוערכים ואהובים.

לא אכפת לי שיהיו בליגה.הפחד לא מניע אותי, ובטח ובטח לא את גולדהאר. 

אני ואתה יכולים להיות חברים בהרבה תחומים, בעיקר על תוכים

אבל בוא נגיד שבנושא הזה נסכים שלא נסכים, שנינו בדעות קיצוניות אחד מהשני.

לתת שחקן כמו מיכה או אצילי שכל אחד מהם לקח 2 אליפויות ברצף עכשיו לחיפה יכול לחזק אותם מאוד מנטלית לדעתי ולא רק מקצועית,

ותוסיפו לזה את העובדה שאנחנו כמו תמיד יוצאים כבשים ונשחרר 2 שחקנים ששווים כל אחד את המיליון יורו (לפחות אצילי) בחינם...

8 דקות לפני, erantheking21 said:

אני ואתה יכולים להיות חברים בהרבה תחומים, בעיקר על תוכים

אבל בוא נגיד שבנושא הזה נסכים שלא נסכים, שנינו בדעות קיצוניות אחד מהשני.

הכל טוב לא חייבים להסכים על הכל.

28 דקות לפני, דרור שווץ said:

אם אצילי יעבור לחיפה לא יהיה כזאת מהומה כמו שאתם פה 

הם בסוף יצאו נקיים וזה לא יזיז לאף אחד יותר 

ברור. גם בואו נצא מנקודת הנחה שאף אחד לא מצפה מהם לפרוש, אז הם צריכים לשחק איפשהו.

ההצעה של שנה בחול היא סתם חרטא. אוקיי שנה בחול ומה אז? מישהו יישכח? ממש לא. 

אצילי במצבו דווקא צריך להישאר בארץ ולא לצאת לאיזה הרפתקאה בחול רחוק מהמשפחה. אני במקומו הולך על חיפה. אופציה אידאלית.

46 דקות לפני, BRoi said:

לתת שחקן כמו מיכה או אצילי שכל אחד מהם לקח 2 אליפויות ברצף עכשיו לחיפה יכול לחזק אותם מאוד מנטלית לדעתי ולא רק מקצועית,

ותוסיפו לזה את העובדה שאנחנו כמו תמיד יוצאים כבשים ונשחרר 2 שחקנים ששווים כל אחד את המיליון יורו (לפחות אצילי) בחינם...

גם ניקוליץ לקח 2 אליפויות ברצף... רק אומר

אצילי הוא שחקן טופ 1 בתפקיד שלו. 

מעבר שלו לחיפה זה אחד הביזיונות הכי גדולים שהיו פה אי פעם  ולא משנה מה הסיבה, בטח ובטח על סיבה מוסרית עאלק. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.