Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

37 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איפה

הראיון בלאשה. תיקון טעות, לא שער.

הרבה סקופים רשומים על שמו של אלמוג בוקר, כתב הדרום של חדשות 13, אבל מאז שחשף את פרשת הקטינות והכדורגלנים עומר אצילי ודור מיכה, שעל פי החשד "בעלו אותן בהסכמה", מצא עצמו הכתב המוערך והפופולרי בעמדה שלא הכיר עד כה. לראשונה בחייו נתקל בתגובות קשות מצד צופים וקולגות.

"כתבו לי שפגעתי בקטינות, והיו כאלה שכתבו שפגעתי בכדורגלנים כי אני אוהד הפועל באר־שבע", הוא מתקומם. "היו גם איומים של ממש, כתבו לי שאשלם על מה שעשיתי. אבל אין בי חרטה. אני לא חשפתי אף אחד, חשפתי תופעה. יש פה דפוס פעולה של כדורגלנים וידוענים אחרים שצדים את הבנות האלה באינסטגרם, וחשוב שהם יבינו שיש להם הרבה מה להפסיד ומעט מאוד להרוויח".

לא רק צופים מן המניין ביקרו אותו בחריפות, היו גם אנשי תקשורת שלא התלהבו מהסקופ, למשל, ינון מגל שלגלג עליו בטוויטר: "כמה צדקנות, כמה צביעות. אלמוגוש, מה קרה? אתה עכשיו ממחלק המוסר?? נגמרו הרקטות והבלונים?"

בוקר עצמו בחר לענות לכל מתקיפיו בפייסבוק: "הדילמה הכי גדולה הייתה אם הפרסום יגרום לנערות האלה יותר נזק מתועלת. ולא, אני לא מצטער. פרסום הסיפור הזה הציל אותן, ולא פחות חשוב מזה הוא הציל נערות רבות אחרות. זה לא סיפור נקודתי, זאת תופעה, ולא, הבנות האלה לא צדות את הגברים. הגברים, שנושקים לגיל 30, ניצלו את הנערות האלה, את תמימותן, את רצונן להיות ליד אנשים מפורסמים. אם זה פלילי, את זה תקבע המשטרה, אבל עכשיו זה הזמן שלנו, כחברה, להוקיע את מעשה הנבלה הזה".

זה ייגמר בהרשעה?

"אני לא יודע, ואני אגב לא בטוח שהבנות אומרות את כל האמת, כי גם להן קשה. מדקדקים איתי אם זה 15 וחצי או רבע ל־17, אבל מבחינתי זה לא משנה. גם אם הן לא היו קטינות על פי חוק, יש מוסר ויש ערכים. אם הסיפור הזה יגרום לכל מיני ידוענים לחשוב פעמיים, זה היה שווה".

אילת (39), אשתו של אלמוג, עורכת דין ברשות לפיתוח והתיישבות הבדואים בנגב, שכבר הייתה עדה לסקופים רבים של בעלה, לא תיארה לעצמה איך הסיפור הזה יתגלגל. "אני מודה שלא שיערתי לאיזה ממדים זה יתפתח", היא אומרת. "אלמוג קיבל הרבה הודעות משמיצות ומאיימות, והיו לילות לא פשוטים. כאמא, כאישה ובכלל כבן אדם, הזדעזעתי מהסיפור הזה, כל כולו ניצול חמור של מעמד, כסף וכוח. גם אם משפטית, על פניו, לא נעברה עבירה ביודעין, מוסרית מדובר בהתנהגות בזויה שאין לה שום מקום".

אלמוג התייעץ איתך לפני הפרסום?

"הוא לא התייעץ, אבל שיתף בפרטים מסוימים. עוד לפני הפרסום הוא דאג לוודא שאנשי מקצוע יתמכו בבנות. אני ערה לטענות נגד החשיפה של הבנות ברשתות החברתיות, אבל מי שפגע בהן זה לא אלמוג, אלא מבקשי רעתן שפרסמו את שמותיהן וכתובותיהן. בסופו של דבר החשיפה תציל הרבה נשים וילדות אחרות".

4 hours ago, המכבייה said:

אני חושש שגילן האמיתי של הילדות, היה הגיים צ'יינג'ר פה. כל האינטרס של התקשורת לא נולד מריק. הוא נולד מהתנהגות קצת פחות נורמאטיבית של השחקנים. 

כמו שאמרתי, היו מקרים גרועים יותר בכדורגל הישראלי - עטר, קונטה, חטאב, ניב זריהן... ויש עוד כמה. גם גברים מפורסמים שקיימו יחסי מין עם ילדות בתיכון זה לא משהו חדש, נתנו כדוגמא את יעל שלביה (או איך שלא קוראים לה) או טיילור מלכוב או מייקל לואיס וגם כאן היו ויהיו עוד מקרים. אף מקרה לא זכה באמת לעשירית מהרעש של אצילי ומיכה. ההיכרות בין הצדדים נעשתה דרך מסיבה של שון מלכה בכלל. לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שזה לא פעם ראשונה ולא שנייה ולא עשירית ששחקני כדורגל שכבו עם ילדות בתיכון. סטטיסטית, בטוח שחלק מהמקרים כללו גם ילדות שלא בגיל ההסכמה... מה קרה התעוררו פתאום?

הנה באה הכתבה על אדון בוקר ומוכיחה את מה שאמרתי, מפריעה לו התופעה ששחקנים צדים בנות באינסטגרם. איש יקר. כי שזריהן מרביץ לבת זוג שלו זה תופעה סבירה והגיונית שלא מדירה שינה מעיניו. כמה עוד חשיפות שקשורות לנושאים דומים יש לו בעבר? לא בדקתי ואני מנחש שכנראה מעט מאוד אם לא אפס. מה קרה שהנושא הפך להיות כל כך קרוב לליבו?

בסוף, צריך לזכור איך הפרשה הזו התפוצצה, גם אנשים שכל מה שעניין אותם זה לפגוע במכבי ותו לא. זה מה שהכי הכי כואב לי. היום כל אחד יודע שאפשר לפגוע בנו מחוץ למגרש. כל מה שצריך זה התגייסות תקשורתית ויחצנית מספיק חזקה. 

1 hour ago, אלק נילאש said:

כמו שאמרתי, היו מקרים גרועים יותר בכדורגל הישראלי - עטר, קונטה, חטאב, ניב זריהן... ויש עוד כמה. גם גברים מפורסמים שקיימו יחסי מין עם ילדות בתיכון זה לא משהו חדש, נתנו כדוגמא את יעל שלביה (או איך שלא קוראים לה) או טיילור מלכוב או מייקל לואיס וגם כאן היו ויהיו עוד מקרים. אף מקרה לא זכה באמת לעשירית מהרעש של אצילי ומיכה. ההיכרות בין הצדדים נעשתה דרך מסיבה של שון מלכה בכלל. לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שזה לא פעם ראשונה ולא שנייה ולא עשירית ששחקני כדורגל שכבו עם ילדות בתיכון. סטטיסטית, בטוח שחלק מהמקרים כללו גם ילדות שלא בגיל ההסכמה... מה קרה התעוררו פתאום?

הנה באה הכתבה על אדון בוקר ומוכיחה את מה שאמרתי, מפריעה לו התופעה ששחקנים צדים בנות באינסטגרם. איש יקר. כי שזריהן מרביץ לבת זוג שלו זה תופעה סבירה והגיונית שלא מדירה שינה מעיניו. כמה עוד חשיפות שקשורות לנושאים דומים יש לו בעבר? לא בדקתי ואני מנחש שכנראה מעט מאוד אם לא אפס. מה קרה שהנושא הפך להיות כל כך קרוב לליבו?

בסוף, צריך לזכור איך הפרשה הזו התפוצצה, גם אנשים שכל מה שעניין אותם זה לפגוע במכבי ותו לא. זה מה שהכי הכי כואב לי. היום כל אחד יודע שאפשר לפגוע בנו מחוץ למגרש. כל מה שצריך זה התגייסות תקשורתית ויחצנית מספיק חזקה. 

ברור לי שזאת תופעה קיימת. ותמיד יש את התקדימים ואת אלו שנתפסו. אבל... היום דן בן אמוץ היה יושב בכלא(ורוב חבורת לול). לקווין ספייסי ולואי סי קיי חיסלו את הקאריירות. כוכבים טיפ טיפה יותר גדולים משחקני כדורגל ישראלים. זאת רוח התקופה וכדאי לעשות התאמות. לא כדאי, הכרחי...

2 דקות לפני, erantheking21 said:

כן אבל הם עשו את זה ביודעין, בשיטתיות ובמזיד.

אני רק אומר שזאת רוח התקופה. לואי סי קיי אפילו לא נגע בנשים, הוא אונן מולן וזאת הטרדה מינית לכל דבר ועניין. דייויד בואי, ג'אגר, פייג' זיינו גרופיות קטינות בשנות בשבעים וזה היה סוג של נורמטיבי/עצימת עיניים(אגב, גם אונס לא נחשבה לעבירה קשה מאד בשנות השבעים בארצות הברית). זה השתנה. 

3 hours ago, Originals said:

זה רק אני אוכל סרט או שרוב השחקנים של הקבוצה הורידו בbio באינסטגרם את הכיתוב שהם שחקני מכבי תל אביב? 

חח לא יודע אם זה אומר משהו, אבל זה באמת נכון. רק גולסה (שכרגע ללא חוזה), פיבן, טב"ח ובן ביטון עם הכיתוב.

3 hours ago, זילבר said:

מה למה? הוא עיתונאי וזאת העבודה שלו. לא הבנתי

זה שאתה עיתונאי לא אומר שאתה צריך להיות זבל.

אם כבר אתה זבל אל תעטוף את זה בדיבורים על כמה אתה צדיק שפירסמת את זה ועל כמה שחשבת רק על הקורבן ולא על הפרסום. 

אל תחרטט. תגיד אני עיתונאי ואני מעוניין ברעש. כל השאר על הזין שלי.

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חח לא יודע אם זה אומר משהו, אבל זה באמת נכון. רק גולסה (שכרגע ללא חוזה), פיבן, טב"ח ובן ביטון עם הכיתוב.

וטננבאום הנסיך

אצילי לאוהדי חיפה:אשמח לשחק במועדון, הכדור בידיים של שחר.

אוי ואבוי אם זה יקרה, אני אומר את זה כאן ועכשיו

יש גבול למה שאני אקבל

אני לא זורם בכלל עם מהלך של מיץ' ולשחרר אותם

אבל לחזק את חיפה זה כבר יהיה שערוריה מצידו

יש פה דפוס פעולה של כדורגלנים וידוענים אחרים שצדים את הבנות האלה באינסטגרם, וחשוב שהם יבינו שיש להם הרבה מה להפסיד ומעט מאוד להרוויח".

אלמוג בוקר.

אם יש כאן דפוס, אז למה נעצרת רק בשני שחקני מכבי?

אם יש כאן דפוס פעולה ואתה אביר השיווין והחופש, אז למה לא חשפת עוד מקרים של כדורגלנים אחרים?

אלמוג בוקר לא רק אפס, הוא גם צבוע.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

אצילי לאוהדי חיפה:אשמח לשחק במועדון, הכדור בידיים של שחר.

אוי ואבוי אם זה יקרה, אני אומר את זה כאן ועכשיו

יש גבול למה שאני אקבל

אני לא זורם בכלל עם מהלך של מיץ' ולשחרר אותם

אבל לחזק את חיפה זה כבר יהיה שערוריה מצידו

לא יודע מה יהיה אבל עומר והמשפחה לא רוצים לעזוב את ישראל

ביום שהוא ישחק בחיפה ויתחיל להתחיל לתת שם תוצרת כל בעלי המוסר והערכים יתנו לעצמם תפיחה על השכם

אם מסי וסוארס היו עושים דבר כזה היו משחררים אותם מברצלונה ומעבירים אותם לריאל? נו יש גבול לכמה שאוהד יכול לסבול

אצילי רוצה להשאר בארץ וחיפה בשבילו זה המקום השני הכי טוב שהוא יכול לשחק בו ויכול לקדם את השאיפה שלו אחרי מכבי, כנ"ל מיכה..ההבדל הוא שאולי מיכה הוא יותר מכביסט בנשמתו ואולי יעדיף לצאת לחו"ל

אני לא מצליח להבין למה אנחנו מתעקשים לירות לעצמנו ברגל ולמה מיץ' לא דיבר איתם? אולי עם דיסקשן הדברים היו נפתרים

זה האיש בסדר, הוא לא רוצה אותם, אבל בחיאת, מה הוא גם מעניש אותנו כאוהדים?

אוי ואבוי אם זה יקרה,פשוט אוי ואבוי.

לא יודע אם אני אהיה מסוגל לקבל את זה. 

ושיהיה לכולם ברור, במידה והוא יחתום בחיפה אף אחד בתקשורת לא יפצה פה על ״מוסר״ ו״ערכים״

22 דקות לפני, Yehudav said:

ד"א, בלי קשר לאיפה יחתמו, לדעתי לאף אחד מהשניים אין את האופי להתרומם מכל הפרשה, בטח ובטח שלא בטווח הקרוב.

כן כמו שאוהדי הפועל לכלכו על זהבי לפני שהוא הגיע אלינו בינואר אחרי שלא שיחק שנה  ואחרי פציעה

מאוד קשה לי לראות את שחר לוקח אחד מהם ומראה שהוא פחות "מוסרי" מגולדהאר גם אם יגנז התיק.

ודרך אגב אני לא אכעס לא על על דור ולא על אצילי אם הם יחתמו בקבוצה אחרת בארץ, הם במצב שהם חייבים לדאוג לעתיד המקצועי והכלכלי שלהם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.