Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

5 דקות לפני, i.d.a.n said:

ואיך זה יעזור לך לא לקבל את ההחלטה הזו? זה יגרום למיץ' להגיד "יאללה נחזיר אותם"?

יש עובדה קיימת מיכה ואצילי לא במכבי ולא יחזרו גם למכבי. אין לאף אוהד מה לעשות עם זה שיגרום למשהו חיובי רק לשלילי.

מרגיש לי פגיעה רצינית בקהל, במועדון ושום קשר להחלטה מקצועית אי אפשר לקבל כל החלט כזאתה ולהגיד אמן גם לא מבין למה מיץ' לא מוציא הודעה מטעם מכבי ומשאיר את האוהדים ממורמרים וכועסים. יש מקרים ששתיקה רק מזיקה עוד יותר. פשוט מחקו אותם כאילו לא היו פה מעולם זה מבייש את המועדון לא מעלה את ערך המותג. מכבי היא עוד לא בית משפט. אי אפשר להיות אוהד רובוט ולהגיד טוב זאת ההחלטה יאללה לא קרה כלום.

1 hour ago, Sawyer said:

מיטש הוא המשיח. המלך המשיח. גאל אותנו מלא להיות מכבי כל כך הרבה שנים והפך אותנו לשיא המכביזם ההצלחה והחלומות של כולנו.

מיטש גם מתברר בתור בן אדם מדהים עם אישיות נדירה שלכולנו יש מה ללמוד ממנה.

הקרדיט שמגיע לו הוא קרוב לאינסופי. 

כעת, אחרי המון זמן במועדון מיטש עשה מבחינתי טעות. טעות פטאלית.

הוא נפרד משני שחקנים סופר חשובים בסיבה לא מוצדקת, אחד מהשחקנים הוא לא אחר מדור מיכה, אני לא צריך להסביר על הקשר והחיבור לדור מיכה.

זה שובר אותי - אומר לכם את האמת. קורע את הלב ובלתי נתפס שזה הסוף של דור מיכה במכבי והלוואי והייתה לי דרך כלשהי להשפיע על זה ולבטל את רוע הגזרה.

אבל לראשונה כל הטוב שמיטש הביא מגיע עם רע, האופי והייחוד התהפך עלינו עם אובר צדקנות בכיינות 2020 וכו' - משהו שלא קשור לנוף של הכדורגל, בטח לא בישראל. המחיר הוא כבד גם מקצועית וגם אישית - אבל בטל אל מול כל מה שגולדהאר עשה.

אסור לאף אוהד מכבי להתבלבל בנושא, אסור לעשות אף פעולה שעלולה לפגוע במיטש או ברצון שלו להוביל את המועדון הזה קדימה.

סיכמת את זה יפה , שווה לנעול את הנושא הכואב הזה. המועדון מעל הכל ואנחנו צריכים להיות נאמנים למועדון בראש ובראשונה. אף אחד לא ישכח את דור מיכה ותרומתו למועדון, מקצועית חברתית ומנטלית. 

19 דקות לפני, i.d.a.n said:

ואיך זה יעזור לך לא לקבל את ההחלטה הזו? זה יגרום למיץ' להגיד "יאללה נחזיר אותם"?

יש עובדה קיימת מיכה ואצילי לא במכבי ולא יחזרו גם למכבי. אין לאף אוהד מה לעשות עם זה שיגרום למשהו חיובי רק לשלילי.

אז אתה מקבל את כל מה שמיץ יחליט במכבי בצורה עיוורת, לגיטימי.

אני שואל את סוייר איפה עובר הגבול שלו כי אני בטוח שיש לו כזה.

14 דקות לפני, הנדון said:

מרגיש לי פגיעה רצינית בקהל, במועדון ושום קשר להחלטה מקצועית אי אפשר לקבל כל החלט כזאתה ולהגיד אמן גם לא מבין למה מיץ' לא מוציא הודעה מטעם מכבי ומשאיר את האוהדים ממורמרים וכועסים. יש מקרים ששתיקה רק מזיקה עוד יותר. פשוט מחקו אותם כאילו לא היו פה מעולם זה מבייש את המועדון לא מעלה את ערך המותג. מכבי היא עוד לא בית משפט. אי אפשר להיות אוהד רובוט ולהגיד טוב זאת ההחלטה יאללה לא קרה כלום.

אבל תבין שמיץ' לא בראש שלך ושלי כאוהדים. מכבי בשבילו לפני הכל זה עסק. 

שלא תחשוב לשנייה שאני אהבתי את החלטה או מסכים עם מה שעשו, היה אפשר למצוא מספיק אופציות לפני שהחליטו להעיף אותם. אבל זו ההחלטה. לי לפחות אין מה לעשות שיגרום למשהו חיובי כמו להחזיר אותם. כל דבר שנעשה רק יגרום למשהו שלילי הרבה יותר חמור מלשחרר שחקן(בית) כזה או אחר.

2 hours ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

לא רואה אותם מעיזים לבקש שקל ממכבי.

להתראות 2 שחקנים נהדרים טופ5 ישראלים בליגה, אני עצוב להיפרד ומצד שני שמח שיש את מיץ' שהצליח לנתק בין האהדה העיוורת לניהול המועדון, גם כשהוא העיף את נמני הייתי עצוב והרגשתי שזה לא נכון אבל בדיעבד כולנו נסכים שהוא צדק ..

איך מאיר אריאל שר? "נעבור גם את את זה"

אני במקום מכבי תובע אותם כל אחד מליון דולר על פגיעה במותג, אם רק יעזו לדרוש אגורה.

Just now, תחיית המתים said:

אז אתה מקבל את כל מה שמיץ יחליט במכבי בצורה עיוורת, לגיטימי.

אני שואל את סוייר איפה עובר הגבול שלו כי אני בטוח שיש לו כזה.

אז מה אתה מציע לעשות? הפגנות? מחאות?חולצות שחורות? לשרוף את קריית שלום? 

באמת אני שואל בלי ציניות מה האופציות שלכם בתור אוהדים שלא מקבלים כל החלטה של מיץ "בצורה עיוורת"?

Just now, i.d.a.n said:

אז מה אתה מציע לעשות? הפגנות? מחאות?חולצות שחורות? לשרוף את קריית שלום? 

באמת אני שואל בלי ציניות מה האופציות שלכם בתור אוהדים שלא מקבלים כל החלטה של מיץ "בצורה עיוורת"?

לא מציע כלום. אל תכניס לי מילים לפה.

3 דקות לפני, i.d.a.n said:

אבל תבין שמיץ' לא בראש שלך ושלי כאוהדים. מכבי בשבילו לפני הכל זה עסק. 

שלא תחשוב לשנייה שאני אהבתי את החלטה או מסכים עם מה שעשו, היה אפשר למצוא מספיק אופציות לפני שהחליטו להעיף אותם. אבל זו ההחלטה. לי לפחות אין מה לעשות שיגרום למשהו חיובי כמו להחזיר אותם. כל דבר שנעשה רק יגרום למשהו שלילי הרבה יותר חמור מלשחרר שחקן(בית) כזה או אחר.

לדעתי נחצה פה קו חמור עם החלטה מנותקת מהמציאות. אוהב ומעריך את מיץ' על כל מה שנתן לנו ושימשיך עוד 30 שנה אבל יהיה לי קשה להסתכל עליו בתקופה הקרובה באותה צורה  לפני המקרה ככה אני מרגיש היום. כל יום שעובר בחלון הזה נהיה יותר גרוע.

1 דקה לפני, תחיית המתים said:

לא מציע כלום. אל תכניס לי מילים לפה.

לא מכניס לך שום מילים לפה. אתה קורא לי אוהד שמקבל כל החלטה של מיץ בצורה עיוורת אז שואל אותך מה האופוציה הנוספת העומדת לפני? מה יעזור לי לא לקבל? 

6 דקות לפני, הנדון said:

לדעתי נחצה פה קו חמור עם החלטה מנותקת מהמציאות. אוהב ומעריך את מיץ' על כל מה שנתן לנו ושימשיך עוד 30 שנה אבל יהיה לי קשה להסתכל עליו בתקופה הקרובה באותה צורה  לפני המקרה ככה אני מרגיש היום.

מבין אותך לגמרי, גם בעיניי ההחלטה לא נכונה, 

זה לא מוריד מהערכה שלי לגולדהאר וחלילה ביום שהוא יעזוב נבין עוד יותר כמה האיש הזה מתנה מאלוהים, 

אבל כן ההחלטה לא נכונה בעיניי, 

רווק ששוכב עם רווקה שמציגה עצמה בגירה מרצון חופשי של שניהם צריך לאבד את מקום העבודה כי היא שיקרה לו לגבי הגיל שלה? אם כן זה מסוכן מאוד ויכול לקרות לכולנו, "מזל" שאני זקן אף קטינה לא תרצה לשכב איתי בכל מקרה אז אני בטוח אבל מה על בחורים צעירים בני 20-25? יעבדו עליהם והם יאבדו את הפרנסה? 

אם הוא היה הולך לפעילות של הצופים ומתחיל בכוונה עם נערה הייתי אומר לסקול באבנים אבל זה לא הסיפור. 

אוהב את גולדהאר מאוד, לא אוהב את ההחלטה  מקבל ומכבד, אבל חושב שהיא שגויה מאוד.

מכבי היא לא עסק עבורו(ואם כן, עסק מפסיד וכושל). היא פילנטרופיה שיש בצידה גם רגעים מספקים ומאושרים. והיא אתגר ואנדרנלין. אולי הקמה ותרומה למחלקה אונקלוגית לא היתה מספקת בשבילו מספיק מבחינת האקשן(למרות שזאת מטרה נעלה וקדושה) אבל מכבי היא לא עסק. והוא עדיין משלם משכורות עתק לכדורגלנים בינוניים(ברמה אירופית ועולמית). אז הוא בהחלט יכול לדרוש שסטנדרטים מסויימים יתקיימו תוך כדי התרומה שלו.  

2 דקות לפני, YoC said:

מבין אותך לגמרי, גם בעיניי ההחלטה לא נכונה, 

זה לא מוריד מהערכה שלי לגולדהאר וחלילה ביום שהוא יעזוב נבין עוד יותר כמה האיש הזה מתנה מאלוהים, 

אבל כן ההחלטה לא נכונה בעיניי, 

רווק ששוכב עם רווקה שמציגה עצמה בגירה מרצון חופשי של שניהם צריך לאבד את מקום העבודה כי היא שיקרה לו לגבי הגיל שלה? אם כן זה מסוכן מאוד ויכול לקרות לכולנו, "מזל" שאני זקן אף קטינה לא תקצה לשכב איתי בכל מקרה אז אני בטוח אבל מה על בחורים צעירים בני 20-25? יעבדו עליהם והם יאבדו את הפרנסה? 

אם הוא היה הולך לפעילות של הצופים ומתחיל בכוונה עם נערה הייתי אומר לסקול באבנים אבל זה לא הסיפור. 

אוהה את גולדהאר מאוד, לא אוהב את ההחלטה  מקבל ומכבד, אבל חושב שהיא שגויה מאוד.

כן - אם היית עובד במכבי כניראה שהיית מאבד את הפרנסה. 

אם היית עובד בקבוצה אחרת - אולי היית שומר על הפרנסה. 

אין פה עיניין חוקי - אם היה, זה היה ממש קל. אני שמח בשביל השחקנים שזה כניראה יגמר בלי אישום פלילי. 

אבל, אני שמח על מיץ׳ (כמו שכולם פה שמחים שהוא איתנו) ובתמונה הגדולה אני מכבד את זה שהוא מעדיף להיות מחמיר גדול ולהגיד שיש לו רף ערכי גבוהה במיוחד שהוא דורש מכל העובדים שלו.

זה המחיר של מיץ׳ ואני חושב שכולם מסכימים שזה מחיר ששווה לשלם. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

מכבי היא לא עסק עבורו(ואם כן, עסק מפסיד וכושל). היא פילנטרופיה שיש בצידה גם רגעים מספקים ומאושרים. והיא אתגר ואנדרנלין. אולי הקמה ותרומה למחלקה אונקלוגית לא היתה מספקת בשבילו מספיק מבחינת האקשן(למרות שזאת מטרה נעלה וקדושה) אבל מכבי היא לא עסק. והוא עדיין משלם משכורות עתק לכדורגלנים בינוניים(ברמה אירופית ועולמית). אז הוא בהחלט יכול לדרוש שסטנדרטים מסויימים יתקיימו תוך כדי התרומה שלו.  

אתה צודק אבל אם שיקרו לשחקן והוא לא שכב עם קטינה ביודעין אז מה הוא אשם מבחינת מוסר? זה לא שהוא ידע שהוא עם ילדה בת 15 הוא חשב שהיא חוקית, אז איך אפשר להגיד שהסטנדרט המוסרי שלו פגום? ,

עד כמה שידוע לו הוא רווק ששוכב על רווקה מעל גיל ההסכמה ומרצון חופשי של שניהם. עצם הדאבל פס שהוא עשה עם אצילי כל הבנות?

2 דקות לפני, Taz said:

כן - אם היית עובד במכבי כניראה שהיית מאבד את הפרנסה. 

אם היית עובד בקבוצה אחרת - אולי היית שומר על הפרנסה. 

אין פה עיניין חוקי - אם היה, זה היה ממש קל. אני שמח בשביל השחקנים שזה כניראה יגמר בלי אישום פלילי. 

אבל, אני שמח על מיץ׳ (כמו שכולם פה שמחים שהוא איתנו) ובתמונה הגדולה אני מכבד את זה שהוא מעדיף להיות מחמיר גדול ולהגיד שיש לו רף ערכי גבוהה במיוחד שהוא דורש מכל העובדים שלו.

זה המחיר של מיץ׳ ואני חושב שכולם מסכימים שזה מחיר ששווה לשלם. 

אבל הוא רווק ששכב עם רווקה שמציגה עצמה בוגרת מעל לגיל ההסכמה ועשו את זה מרצונם החופשי, אז מה האשמה המוסרית שלו פה? 

17 דקות לפני, YNWA said:

אני במקום מכבי תובע אותם כל אחד מליון דולר על פגיעה במותג, אם רק יעזו לדרוש אגורה.

איכס גועל נפש של הודעה.

ואני במקום השחקנים לא מוותר על שקל. מבחינתם אין פשע במה שעשו.

אבל בעולם מציאותי הם ימצאו קבוצה וסביר שמכבי ישלימו להם את השכר בקבוצה שימצאו לעצמם.

אני לא אכנס לדעה האישית שלי - היא לא מעניינת.

אבל אני מניח שהדעה של מיץ׳ היא:

אתם סלבריטאים

אתם בעלי השפעה על בני נוער 

אם אתם לוקחים סיכון לשכב עם בנות שעל גבול הבגרות - תדעו שאם הן לא בוגרות, לקחתם סיכון ענק ולמרות שעבדו עליכם, נדפקתם. 

נדפקתם כי אתם צריכים להוות דוגמא, כי פגעתם בחלק מהאוהדים, במותג, בקבוצה רק בשביל לזיון שהוא על גבול החוקי לדעתכם. 

אתה סלבריטאי, אתה נהנה ממשכורת משוגעת, מקמפיינים מיחס מועדף במיליון דברים, בהנחות סלב בלה בלה בלה - זה מגיע עם אחריות.... 

אלו החיים. 

אז מיץ׳ שסופר חשוב לו הדוגמא האישית החליט שלא מעניין אותו הרף הפלילי, אלא הרף הערכי שלו (של מיץ׳).

10 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי היא עסק לכל דבר. עסק שהמטרות שלו הוגדרו אחרת. אבל עסק וכך גם ההתנהלות. קרה ומחושבת. אם יש משהו שמיטש דבק בו לאורך כל הדרך זה לדעת להתנתק ולפעול ללא סנטימנטים. 

25 דקות לפני, YoC said:

אתה צודק אבל אם שיקרו לשחקן והוא לא שכב עם קטינה ביודעין אז מה הוא אשם מבחינת מוסר? זה לא שהוא ידע שהוא עם ילדה בת 15 הוא חשב שהיא חוקית, אז איך אפשר להגיד שהסטנדרט המוסרי שלו פגום? ,

עד כמה שידוע לו הוא רווק ששוכב על רווקה מעל גיל ההסכמה ומרצון חופשי של שניהם. עצם הדאבל פס שהוא עשה עם אצילי כל הבנות?

התשובה מתחלקת לשניים.

ברמה הערכית, לא אהבתי את עצם האקט ואם היית מספר לי את זה סתם בשיחת חברים, זה היה מבאס אותי. מין שיכרון כח(שגם לי היה בגילאים האלו והייתי מוחק מהזיכרון לא מעט ארועים וגם אני שילמתי מחיר יקר) של אנשים עם כל כך הרבה אופציות שפתוחות בפניהם. עם המעמד עולה גם האחריות.

ברמה הפרקטית, מיטש ב90 אחוז מהמקרים ריצה אותנו במאות ההחלטות שלקח. אבל תמיד צריך לקחת בחשבון שיהיו גם החלטות שפחות נאהב. כל עוד זה בא ממישהו שמשכיב עלינו כל כך הרבה כסף ואנרגיה ולא מאיזה טפיל או חדל אישים(טביב, כבירי וכאלה), אז שפר עלינו מזלנו.

15 דקות לפני, MTA For Ever said:

מכבי היא עסק לכל דבר. עסק שהמטרות שלו הוגדרו אחרת. אבל עסק וכך גם ההתנהלות. קרה ומחושבת. אם יש משהו שמיטש דבק בו לאורך כל הדרך זה לדעת להתנתק ולפעול ללא סנטימנטים. 

זה לא המדד הראשוני לעסק אבל אם זה עסק, אז הוא מניב למיטש דברים שאי אפשר כנראה לכמת בכסף, כי כסף הוא מפסיד(משקיע) בשנה, הרבה יותר מאשר כל הפורום הזה ירוויח במהלך חייו וסביר שבעוד כמה גילגולים.

Just now, המכבייה said:

התשובה מתחלקת לשניים.

ברמה הערכית, לא אהבתי את עצם האקט ואם היית מספר לי את זה סתם בשיחת חברים, זה היה מבאס אותי. מין שיכרון כח(שגם לי היה בגילאים האלו והייתי מוחק מהזיכרון לא מעט ארועיםמוגם שילמתי מחיר יקר) של אנשים עם כל כך הרבה אופציות שפתוחות בפניהם. עם המעמד עולה גם האחריות.

ברמה הפרקטית, מיטש ב90 אחוז מהמקרים ריצה אותנו במאות ההחלטות שלקח. אבל תמיד צריך לקחת בחשבון שיהיו גם החלטות שפחות נאהב. כל עוד זה בא ממישהו שמשכיב עלינו כל כך הרבה כסף ואנרגיה ולא מאיזה טפיל או חדל אישים(טביב, כבירי וכאלה), אז שפר עלינו מזלנו.

ברור לי, אני לא אומר מילה רעה אחת על גולדהאר אם יקבל רצף ארוך החלטות שיראו שגויות בעיניי, זכותו, את הקרדיט הוא הרוויח מבחינתי לפחות..

אני מסכים עם עצם הרעיון ששחקו פוגע בתדמית של המועדון במעשה לא מוסרי כנראה צריך לעזוב,

פשוט נקודתית למקרה הזה, אם השחקן נפל למלכודת ורמאות והוא חשב שהוא שכב עם רווקה חוקית ומסתבר שהיא שיקרה לו כדי להפיל אותו, קשה לי להאשים אותו במשהו. 

58 דקות לפני, תחיית המתים said:

איפה עובר הגבול שבו אתה כאוהד אומר אני לא מוכן לקבל את ההחלטה הזו?

לא יודע מי פה מעורה בסיפור אבל לפני איזה 5 שנים היה לי תאקל מסוים עם עובד מכבי שעשה טעות מאוד גדולה וסרב לחזור בו,

נפגעתי מאוד והחלטתי לעלות למעלה עם הסיפור עד שאקבל מענה ראוי.

הדבר הראשון שהפך את ההתייחסות של מכבי הגיע תאמין או לא, במייל ששלחתי למיטש שדאג באופן אישי שהנושא יטופל ובעקבות זאת יצא לי לנהל איתו כמה שיחות - מאותו רגע מופרך לחשוב על אותה סיטואציה שאתה מתאר שהוא מבצע פעולה שאני צועק נגדה חמאס וקורא להפגין נגדו. ברגע שאתה מבין את המחויבות שלו למכבי, לקהל ולערכים שלו אתה מבין שהוא לא יעשה אף פעולה כזאת. 

מה שקרה כאן הוא באמת דבר נורא חריג, גם שהשחקנים ככ חשובים, גם אחד מהם סמל מינקות ומצד שני סערה ציבורית, נושא הכי בוער בעולם היום והבדלי תרבות בין קנדה לישראל - סיטואציה נדירה מאוד שמביאה לחוסר הסכמה ביננו אבל אני עדיין מבין למה הוא בוחר את זה ומה מנחה אותו לקבל את ההחלטה הזאת וגם אם אני לא מסכים אני חייב לכבד ולקבל את זה.

לשנות את הצבע של מכבי לאדום או לקבל החלטות מקצועיות חסרות שום ביסוס/היגיון (לא אם הוא שונה משלי) זה לא דברים שיכולים לקרות אז.. כן אני מבין לאן אתה חותר כי אתה מתקשה למצוא את הדבר שיעבור את הגבול ואשכרה יכול לקרות. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.