Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

5 דקות לפני, duss21 said:

ברשמי מיכה עדיין מופיע בסגל, אבל אצילי לא.

גם הוא ימחה ברגע שהוא יחתום בחול אחרי שיסיים את התהליך של הדרכון

מחני נא מאתרך והמבין יבין

לכל דבר יש צורה ודרך

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

עדיין לא הוציאו הודעה??

מביש בעיניי, לא בסדר.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2020/08/עומר-אצילי-עבר-לאפואל-ניקוסיה/

אה סליחה, הוציא.

עומר אצילי עזב את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב והצטרף לאפואל ניקוסיה מקפריסין.

אצילי הצטרף למכבי בקיץ 2017 ובשלוש העונות בהן לבש את המדים הצהובים כחולים זכה עם מכבי בשתי אליפויות (18/19 ו-19/20), שני גביעי טוטו (17/18 ו-18/19) וגביע אלוף האלופים (19/20).

הקשר בן ה-27, שהופיע במדי מכבי בשלב הבתים של הליגה האירופית ערך 95 הופעות בכל המסגרות בהן כבש 34 שערים והוסיף 19 בישולים.

המועדון מאחל לעומר בהצלחה

תחושת הקלה שהוא עזב.

עם מיכה זה לא ירד לי בגרון באותה צורה מבחינה רגשית, אבל זה מה שנכון.

תודה מיץ'

אני מודה לו על הרבה דברים, אבל על זה לא.

לא יורד לי בגרון מבחינה מקצועית(אצילי) ולא רגשית(מיכה) העזיבות האלה, מצטער

גולדהאר כעס ובצדק לא מאשים אותו לרגע, אבל הפרשה הזאת כבר מתה והיה אפשר להפעיל טיפה שיקול דעת וטיפה לחשוב האם יש פתרון אחר אולי פחות כואב וחותך כזה...אני בטוח שכן

אני לרגע לא מזלזל בשחקן הישראלי, אבל לדעתי גג עד ינואר אצילי חוזר לארץ, הוא הלך לשם כברירת מחדל, כמה שיותר קרוב לבית, אם אירופה היתה מעניינת אותו הוא היה מחפש יעדים אחרים..אני גם נוטה לא לזלזל בקבוצות אחרות ואני מקווה מאור שבינואר אצילי לא יהיה רכישת גיימצ'יינגר בינינו לקבוצות אחרות(מכבי חיפה למשל) כי אני לא אתפלא בכלל אם הוא יגיע לשם  (אני בספק אם גולדהאר יסלח לו, הוא ימשיך בשלו לדעתי עד הסוף ) ואפשר להבין למה .

אנחנו סתם דוחים את הקץ, בסוף אצילי ישחק בחיפה, הם עשו את שלהם מבחינת הנזק שהם עשו לנו כקבוצה, רק מחכים למהלך הנכון.

34 דקות לפני, erantheking21 said:

אני מודה לו על הרבה דברים, אבל על זה לא.

לא יורד לי בגרון מבחינה מקצועית(אצילי) ולא רגשית(מיכה) העזיבות האלה, מצטער

גולדהאר כעס ובצדק לא מאשים אותו לרגע, אבל הפרשה הזאת כבר מתה והיה אפשר להפעיל טיפה שיקול דעת וטיפה לחשוב האם יש פתרון אחר אולי פחות כואב וחותך כזה...אני בטוח שכן

אני לרגע לא מזלזל בשחקן הישראלי, אבל לדעתי גג עד ינואר אצילי חוזר לארץ, הוא הלך לשם כברירת מחדל, כמה שיותר קרוב לבית, אם אירופה היתה מעניינת אותו הוא היה מחפש יעדים אחרים..אני גם נוטה לא לזלזל בקבוצות אחרות ואני מקווה מאור שבינואר אצילי לא יהיה רכישת גיימצ'יינגר בינינו לקבוצות אחרות(מכבי חיפה למשל) כי אני לא אתפלא בכלל אם הוא יגיע לשם  (אני בספק אם גולדהאר יסלח לו, הוא ימשיך בשלו לדעתי עד הסוף ) ואפשר להבין למה .

אנחנו סתם דוחים את הקץ, בסוף אצילי ישחק בחיפה, הם עשו את שלהם מבחינת הנזק שהם עשו לנו כקבוצה, רק מחכים למהלך הנכון.

אחי, אתה אחוז בהלה ברמה מעט פטתית 

אני חותם לך שגם עם אצילי בחיפה אנחנו לפחות ברמה אחת מעל והם ימשיכו להתפלל שיום אחד יגיע היום שהם יהוו סוג של תחתרות לנו

אין מועדון עם עבר הווה ועתיד (עם דגש על עתיד) כמו שלנו

עומר אצילי אחד לא ישנה את זה

6 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אחי, אתה אחוז בהלה ברמה מעט פטתית 

אני חותם לך שגם עם אצילי בחיפה אנחנו לפחות ברמה אחת מעל והם ימשיכו להתפלל שיום אחד יגיע היום שהם יהוו סוג של תחתרות לנו

אין מועדון עם עבר הווה ועתיד (עם דגש על עתיד) כמו שלנו

עומר אצילי אחד לא ישנה את זה

כבר אמרתי שהנטיה שלי לא לזלזל בקבוצות אחרות, אי אפשר לדעת מה 3-2 שחקנים יכולים לעשות לקבוצה כזאת, כרגע הם היו בדרך הנכונה עם בלבול להיות סוג של יריב כלשהו

10 hours ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

תחושת הקלה שהוא עזב.

עם מיכה זה לא ירד לי בגרון באותה צורה מבחינה רגשית, אבל זה מה שנכון.

תודה מיץ'

טרחן

כבר היה עדיף שלא היו מפרסמים הודעה, מה זה? כמו מודעת אבל איכס

https://www.maccabi-tlv.co.il/2020/08/עומר-אצילי-עבר-לאפואל-ניקוסיה/?fbclid=IwAR1zqvn6PZ0vEZHQehjIWY0_AgWnb0YmK1cDWiX5_Ff478aYt3RklSj87XQ

56 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

כבר היה עדיף שלא היו מפרסמים הודעה, מה זה? כמו מודעת אבל איכס

https://www.maccabi-tlv.co.il/2020/08/עומר-אצילי-עבר-לאפואל-ניקוסיה/?fbclid=IwAR1zqvn6PZ0vEZHQehjIWY0_AgWnb0YmK1cDWiX5_Ff478aYt3RklSj87XQ

תראה את זה מנקודת המבט של מכבי. בוחנים אותה בזכוכית מגדלת, כל חצי מילה יכולה להתפרש כתמיכת יתר ו"עידוד" המעשים. בנוסף, אני מניח שיש גם את הפן המשפטי. במכבי רוצים להדגיש שאצילי "עזב" כלומר, מיוזמתו ולא שהמועדון חתך אותו באופן רשמי כי יש לכך השלכות של הפרת חוזה ופיצוי לאצילי.

ההודעה מאוד לקונית וזה צובט בלב אבל אני יכל להבין לאור הסיטואציה, בסוף האינטרס של המועדון מעל הכל

1 דקה לפני, snufkin said:

תראה את זה מנקודת המבט של מכבי. בוחנים אותה בזכוכית מגדלת, כל חצי מילה יכולה להתפרש כתמיכת יתר ו"עידוד" המעשים. בנוסף, אני מניח שיש גם את הפן המשפטי. במכבי רוצים להדגיש שאצילי "עזב" כלומר, מיוזמתו ולא שהמועדון חתך אותו באופן רשמי כי יש לכך השלכות של הפרת חוזה ופיצוי לאצילי.

ההודעה מאוד לקונית וזה צובט בלב אבל אני יכל להבין לאור הסיטואציה, בסוף האינטרס של המועדון מעל הכל

אף אחד לא היה מת אם היו מצרפים להודעה סרטון רגעים גדולים/גולים שלו ו"תודה" בסוף. 

הוא לא רצח אך אחד וגם לא אנס, 

הוא שכב בהסכמה עם בחורה רווקה שהציגה עצמה ככזאת שנמצאת מעל לגיל ההסכמה והתברר אחר כך שהיא שיקרה לו וחסרים לה כמה חודשים לגיל 16.

די כבר להגזים ולהפשיל מכנסיים לתקשורת, אני כועס על ההתנהלות של מכבי בקטע הזה וגם מאוכזב גם מגולדהאר שהוא משיח בעיניי וגם את האכזבה הזאת אני מקבל באהבה כי חייבים לשמור עליו במכבי.

11 דקות לפני, snufkin said:

שטויות במיץ

משחר הוציאו הודעה ברורה שהוא היה מתנהג שונה והוא רוצה לצרף אותם שיהיה שקט

ואני לא רואה אף אחד מתחיל לבחון אותו על זה

2 hours ago, הרוסונרי said:

מיכה בבעיה קשה,בדיכאון רצח. 

זה לא התחיל מהפרשה, 
כבר מעל לשנה שהוא במסלול התרסקות מקצועי (כמעט ולא הורגש בעונה שעבר) / משפחתי (גירושין + הפרשה) / עסקי (הגלידות)...
מאז הבחירה לשחקן העונה הוא די נעלם. 
נראה שלקח כמה החלטות לא טובות לגבי החיים שלו. 

18 דקות לפני, קייפטאון said:

זה לא התחיל מהפרשה, 
כבר מעל לשנה שהוא במסלול התרסקות מקצועי (כמעט ולא הורגש בעונה שעבר) / משפחתי (גירושין + הפרשה) / עסקי (הגלידות)...
מאז הבחירה לשחקן העונה הוא די נעלם. 
נראה שלקח כמה החלטות לא טובות לגבי החיים שלו. 

גירושין? לא ידעתי שהוא היה נשוי בכלל, חשבתי שהם בזוגיות אבל לא נשואים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.