Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

24 דקות לפני, duduha said:

למיץ׳ יש מספיק כבוד כדי שאם הם יסעו לשם במיוחד הוא ישב איתם ויקשיב להם, אני לא בטוח שזה יעזור, אבל הוא לא ישלח אותם הלי לשבת איתם.

אם הוא לא יכל להקדיש כמה דקות להשיב מייל לדור או לכמה דקות של שיחה טלפונית איתו אתה באמת חושב שהוא יפנה מהזמן שלו וירצה להפגש איתו פיזית?

36 דקות לפני, BRoi said:

הוד מעלתו לא עונה להם למיילים ולא הסכים לדבר איתם טלפונית אז מה יש להם לטוס לצד שני של העולם ולקחת סיכון שהוא לא ירצה להפגש איתם?

יש להם חוזה מובטח לעונה הקרובה ולא חסרות קבוצות שיקחו אותם ברגע שהפרקליטות תודיע שאין כתב אישום,מכבי לא הקבוצה היחידה שקיימת בליגה ותמיד הם יוכלו לצאת לבלגיה או קפריסין 

אם אתה רוצה להשאר במקום העבודה שלך, אתה צריך לעשות כמה דברים...דור מיכה יקר לכולנו וכולם רוצים שישאר, אבל אי אפשר לכבס לו את הכביסה המלוכלכת, בסופו של דבר הוא עשה את הפאלטה ואם זה כזה חשוב לו להשאר במועדון שיעשה גם את זה, אם הוא לא יפגוש אותם? זה כבר סיפור אחר, אבל מבחינתם הם עשו הכל להשאר ולנסות, טיסה בשבילם זה כמו בשבילנו לנסוע לת"א ברכבת.

רק רציתי להוסיף, בעבודה שלי היו לי לפעמים דין ודברים עם לקוחות בטלפון, ביום שנפגשנו פנים אל פנים, היחס השתנה כי שאתה פוגש בן אדם זה אחרת, מיץ' מכיר את דור המון שנים אני בטוח שהוא לא יזרוק אותו הביתה, הוא עוד משלם לו כסף...אבל בטח אין להם שום כוח נפשי לבצע את המהלך הזה, אבל אם הם יכולים לנסות אולי לשנות זה רק תלוי בם..

26 דקות לפני, BRoi said:

אם הוא לא יכל להקדיש כמה דקות להשיב מייל לדור או לכמה דקות של שיחה טלפונית איתו אתה באמת חושב שהוא יפנה מהזמן שלו וירצה להפגש איתו פיזית?

אתה באמת משווה מייל להגעה פיזית??

עצם הטירחה שלהם לשם מיץ׳ לא יגיד לא, זה יעשה הרבה. אבל רק לאחר שהפרקליטות תחליט שאין קייס, לפני כן זו ברכה לבטלה.

16 דקות לפני, erantheking21 said:

אבא של אחת הנערות פנה לחוגגי לא להביא את אצילי

הוא אומר שהוא אוהד בית"ר

פרט ממש חשוב לחיים שלי, זה שהוא לא אוהד מכבי זה ברור

חוגג יתראיין ביום ראשון וידבר על הכל...

3 דקות לפני, kikoman said:

חוגג יתראיין ביום ראשון וידבר על הכל...

למה יום ראשון? היום הוא עוד לא התראיין

אין יום שאין לו ראיון או משהו

דרך אגב כל אלה שכתבו "מעשה לא אצילי" וכ'ו ורמזו לכל מיני רמיזות עכשיו שאצילי מתרחק מבית"ר רושמים שהאבא של הבחורה ישמור על הבת שלו

אתם קולטים את הצביעות.

באולפן דני קושמרו ואלה כותרות היום:

הסכם שלום היסטורי לישראל עם מדינה ערבית.
זינוק מספר חולי הקורונה המאומתים 
משה חוגג מדבר על הכל: מדוע החלטתי לא להחתים את אצילי בבית"ר
טרור הבלונים נמשך, מספר רב של שריפות בעוטף עזה
תחזית מזג האוויר לימים הקרובים: חם

בלי קשר לזה שאני שמח שיש סיכוי שהוא לא יחתום אצל יריבה שלנו, האבא של הבחורה פשוט בן זונה רציני

לקח לעצמו מטרה לחסל להם את הקריירה, במקום ללמד את הבת שלו מה זה צניעות ואיך לא להפוך לזונה מקצועית

אולי שהאבא הזה קודם יעשה בדק בית לבדוק איך הבת שלו הגיעה למצב כזה, הבעיה שזה דור בעייתי, שהורים היום במקום להעניש מגינים בחירוף נפש על הילדים שלהם(גם אם יצאו להם ילדים זבל טהור)

56 דקות לפני, YoC said:

באולפן דני קושמרו ואלה כותרות היום:

הסכם שלום היסטורי לישראל עם מדינה ערבית.
זינוק מספר חולי הקורונה המאומתים 
משה חוגג מדבר על הכל: מדוע החלטתי לא להחתים את אצילי בבית"ר
טרור הבלונים נמשך, מספר רב של שריפות בעוטף עזה
תחזית מזג האוויר לימים הקרובים: חם

למה אתה לא מסדר את הכותרות לפי החשיבות? הראשון זה חוגג

חחח עאלק נערה שבורה לרסיסים אני לא יכול יותר איזה שקר. 

ראיתי את שתי הנערות והן הדבר הכי רחוק מלהיות שבורות לרסיסים. מדינה מגעילה.

איזה עולם מטומטם ניהיה לנו, הרי מה היה? שני שחקנים ששיקרו להם, וכתוצאה מכך פוטרו ממקום תעסוקתם, שתי נערות שבכלל לא רצו להתלונן, אבל התלוננו בשמן, תקשורת שניפחה את כל הסיפור הזה ובכך גרמה לשני הצדדים להיפגע, עורכי דין שניסו כל פעם למצוא דרך אחרת להאשים את השחקנים ללא הצלחה, אבא אחד שמנסה להישאר בתודעה כל היום, גם אם זה יפגע בביתו.

אין לי מה להגיד על הנערות, שכבו עם שחקנים בגלל התהילה זה מובן לי.

אבל אבא יקר, אם אתה באמת מאמין שפרסום המקרה הזה הורס את ביתך, מדוע אתה ממשיך להתעקש לפרסם את זה? הרי זה פוגע בבת שלך, לא? 

התקשורת שאומרת כל הזמן כמה מסכנות הנערות שכל זה פורסם, אז למה אתם ממשיכים לפרסם את זה? 

המדינה שלנו איבדה את זה, לאף אחד באמת לא אכפת שם מהנערות, למי שהיה אכפת היה פשוט סוגר את הסיפור הזה בשקט. לכולם אכפת רק מהדם של השחקנים.

שמעו, החיליק טרופר הזה חתיכת מטומטם שזה לא יאמן. עוד מעלה פוסט עם תמונה שיותר מתאימה לכתבה על אונס. מישהו הראה לו את האינסטגרם של שתיהן? 

יש סוג של אנשים שבאים בגישה שהם באים לעשות מעשה טוב(ופופוליסטי במקרה הזה) ובמקרה הם עושים נזק כפול לעצמם ולאנשים אחרים, כזה הוא חילי טרופר, לא מכיר אותו אישית, נראה סה"כ איש חינוך(ולא שר) נחמד, כבחור חובש כיפה ועצם זה הוא גר במושב דתי ימני קצת נוגד את דעותיו(חבר בעבודה וביש עתיד) אך זה לא הנושא....אם היה קצת בקיא בתיק, היה מעורב טיפה בפאן המשטרתי ויודע דבר או שניים שאנחנו לא יודעים(או אנשים פה שמשחקים אותה לא יודעים ) הוא לא היה לוקח צד בצורה כלכך נחרצת, לכל מטבע יש 2 צדדים וזה שהוא החליט לעזור לנערות בצורה מוחלטת רואה כמה הוא מנותק מהסיפור של התיק וחבל, אם המשטרה החליטה להחזיר את התיק לפרקליטות ולא להמשיך לחקור (כי התיק חלש וכנראה יגנז) אז לא צריך להיות חכם גדול כדאי להבין שהתיק עצמו בעיייתי ולפני שאני הולך ועושה כמה "מעשים טובים" אני הולך לחקור טיפה או לשאול כמה שאלות לפני שאני מפיץ סיפורים שסיפרו לי מצד אחד.

גורם להתגעגע למירי.

3 hours ago, Miki6846 said:

איזה עולם מטומטם ניהיה לנו, הרי מה היה? שני שחקנים ששיקרו להם, וכתוצאה מכך פוטרו ממקום תעסוקתם, שתי נערות שבכלל לא רצו להתלונן, אבל התלוננו בשמן, תקשורת שניפחה את כל הסיפור הזה ובכך גרמה לשני הצדדים להיפגע, עורכי דין שניסו כל פעם למצוא דרך אחרת להאשים את השחקנים ללא הצלחה, אבא אחד שמנסה להישאר בתודעה כל היום, גם אם זה יפגע בביתו.

אין לי מה להגיד על הנערות, שכבו עם שחקנים בגלל התהילה זה מובן לי.

אבל אבא יקר, אם אתה באמת מאמין שפרסום המקרה הזה הורס את ביתך, מדוע אתה ממשיך להתעקש לפרסם את זה? הרי זה פוגע בבת שלך, לא? 

התקשורת שאומרת כל הזמן כמה מסכנות הנערות שכל זה פורסם, אז למה אתם ממשיכים לפרסם את זה? 

המדינה שלנו איבדה את זה, לאף אחד באמת לא אכפת שם מהנערות, למי שהיה אכפת היה פשוט סוגר את הסיפור הזה בשקט. לכולם אכפת רק מהדם של השחקנים.

כמו כל דבר בארץ. תפקיד התקשורת הוא לעשות בלאגן ןלהביא רייטינג לא מעניין אותם מה יקרה כתוצאה מהפרסומים שלהם. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.