Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

22 דקות לפני, erantheking21 said:

למה דור מיכה לא תופס מטוס ונוסע לקנדה באמת? יש לו צו יציאה מהארץ?

מי אמר שהוא רוצה להשאר במכבי בכלל? 

תראה את הדברים מהעיניים שלו:

הוא רווק, צעיר, הכיר בחורה רווקה, צעירה אומנם אבל הציגה את עצמה ככזאת שמעל לגיל ההסכמה, שכבנו בכיף שלהם, פתאום משום מקום מדליפים לתקשורת שזה קרה ומגלים שהיא רימתה אותו ולמעשה היא מתחת לגיל ההסכמה, 

קודם כל הוא מקבל בום ראשון של תקשורת וקהל יריב ששותה לו את הדם ועושה לו רצח אופי לכל דבר ועניין כאילו היה מדובר בפדופיל שהולך לגנים ציבוריים עם שקית בננות וחביתות גומי ומנסה לפתות ילדות בנות 7, 

אחר כך נפתחת חקירה נגדו ומי מפה שנחקר או נעצר יודע שזאת נעימה לא נעימה בכלל, בלשון המעטה. 

כבונוס הוא גם מורחק מהעבודה עד להודעה חדשה אפילו שלא נמצא אשם בכלום עד כה, 

סןף סוף הדברים מסתדרים עבורו, עדויות,ראיות, והינה הפן הפלילי עומד לרדת מהפרק, 

הוא עדיין סובל מהתקשורת והקהל היריב אבל זה לא הולך להעלם,  הוא יודע את זה, אבל רוצה כבר לחזור לעבודה שלו, לקריירה שלו, לחיים שלו, 

אבל אז הוא מקבל את הדקירה האחרונה - אתה לא בתוכניות, לא רוצים אותך במכבי, אפילו שההבנה היא שרימו אותך ולא עשית את זה בידיעה או כוונה ואתה פה הרבה שנים, מילדות, תרמת המון ומעולם לא עשית בעיות, למרות כל זה, אתה בחוץ וגם יהיה לך קשה למצוא קבוצה אחרת בארץ כי שחר וכנראה גם חוגג בסופו של דבר, לא רוצים להיות ה"לא מוסריים" שלוקחים שחקן שגולדהאר שיחרר כי מבחינתו הוא לא עומד בסטנדרט המוסרי של הקבוצה, אז עכשיו למעשה הוא גם מוקצה.

אז אחרי כל זה, אתה חושב שהוא רוצה להשאר במכבי? תן לו לצאת לחו"ל וזהו.

4 hours ago, erantheking21 said:

יש פה אוהדים שבשבילם כדורגלן הוא עוד שכיר חרב אז למה שיגיבו שונה?

מצידם אין הבדל בין מיכה לניקוליץ' אז הם מגיבים בהתאם

כבר מזמן איבדנו את הזהות שלנו כמועדון, מבחינתם הם אלה שכותבים על מכבי עסק..

קרישי אל תתרגש

לגבי בית"ר, לפי מה שכתוב בווינט(אני מצדד שזה מה שכתוב) אצילי מתרחק מבית"ר.

מת להבין איזה אוהד מכבי שנמצא כאן בפורום מחשיב כדורגלן במכבי כשכיר חרב? אתם זורקים דברים לאוויר בלי שום הגיון. אני כרגע אדבר בשם עצמי. התעצבנתי מאוד מזה ששיחררו את מיכה ואצילי. אבל וזה אבל גדול, זה שארשום פה בפורום על כמה מותר לי להעביר ביקורת על גולדהאר עד מחר לא באמת ישנה משהו. הבנאדם החליט משהו, אם נקבל את זה או לא, זה לא באמת רלוונטי. עם כמה שזה מעצבן, מכעיס, מקומם ועוד אלף דוגמאות צריך כרגע להתמקד במכבי כי לא יודע אם שמתם לב העונה התחילה ונכון שאי אפשר להגיע למשחקים ולתמוך מהיציע אבל זה שכל היום אתם מתעסקים רק בנושא הזה לא מועיל בכלום. 

מכבי עוד לא הכריזה רשמית על השחרור ובנתיים אנחנו רואים ששניהם מתאמנים הרבה עם מדים של מכבי, ואצילי אפילו עם מדים של השנה.

אולי יש מקום לאופטימיות זהירה? איך אנחנו יודעים שזה לא עוד משחקי סוכנים כמו תמיד?

3 hours ago, shaif said:

מה הסיכוי שההודעה של הסוכן שלהם רק נועדה להלחיץ את מכבי, ובעצם מיץ מחכה להחלטת הפרקליטות לסגור את התיק כדי להחזיר אותם לסגל?

טרם הסוכנים הציפו את התקשורת יצא לי לראות כאן הוכחה מובהקת שהשחקנים קיבלו הודעה על כך שסיימו במכבי .. קשה לי להאמין .

33 דקות לפני, zeudemort said:

מכבי עוד לא הכריזה רשמית על השחרור ובנתיים אנחנו רואים ששניהם מתאמנים הרבה עם מדים של מכבי, ואצילי אפילו עם מדים של השנה.

אולי יש מקום לאופטימיות זהירה? איך אנחנו יודעים שזה לא עוד משחקי סוכנים כמו תמיד?

איפה ראית שאצילי היה עם המדים החדשים? 

והם סיימו במכבי. זאת הודעה רשמית מטעמם. 

16 hours ago, Krishi said:

מה יש להם לתקן או לקבל הזדמנות שניה על משהו שהם לא היו אמורים להיות מוענשים עליו מלכתחילה? בטח ובטח על אחת כמה וכמה כשאין לא רק פסק דין אלא אפילו כתב אישום.

הם מתחרטים על הסיטואציה שקרתה שזה הגיוני, אף אחד לא אוהב לגלות שהוא עבר על החוק בצורה כזאת למרות שהיה בטוח שהוא לא. בואי נגיד שאם הבנות היו בנות 16 ויום זה לא היה מעניין אף אחד. 

אני בכלל לא חושב שזה קיצון להסיר את האחריות מהשחקנים. 2 גברים בשנות ה-20 (מאוחרות יותר או פחות) לחייהם נפגשו עם 2 בחורות שחשבו שהן חוקיות ללילה של סקס. איזה אחריות אמורה להיות עליהם בדיוק? 

איך הם אלו שגררו את המועדון איתם למטה אם מי שפרסם וחגג על כל הסיפור הזה זאת התקשורת? אם הבנות לא היו משקרות להם אז הם בכלל לא היו בסיטואציה הזאת? 

עכשיו ברור שלא הכל שחור ולבן בחיים. אבל כרגע זה הכי שחור ולבן שיש במיוחד בהתחשב בתגובות של השופטים שראו את תיק החקירה ושל החוקרים עצמם. אם חס וחלילה יהיה כתב אישום ופסק דין שהם כן ידעו או כן חשבו או כל דבר בסגנון אז נוכל להגיד "וואלה, חוסר אחריות מצידם". 

וואלה אחי אם אני מפריד את הרצון העצום לראות לפחות את מיכה במכבי , אתה מפספס הרבה דברים בדרך . אי אפשר לשחק על מה ידעו ומה לא מול המועדון . זה גורם מכריע משפטית אמנם אבל לא ברמה המוסרית של בעל העסק (מיטש) . 

יש בעלי עסקים שלא מעניין אותם אם היית מעורב בפרשיית מין כלשהי , יש כאלה שזה קו אדום מבחינתם . הוא משתייך לסוג השני . אף אחד לא יכול להגיד לו איך לנהל את המועדון . הוא משלם מיליון יורו בעונה לשחקנים האלו כי הגיע להם מכל הבחינות . ההחלטה שלו מצערת ללא ספק אבל צריך להתקדם קדימה .

7 hours ago, YoC said:

מי אמר שהוא רוצה להשאר במכבי בכלל? 

תראה את הדברים מהעיניים שלו:

הוא רווק, צעיר, הכיר בחורה רווקה, צעירה אומנם אבל הציגה את עצמה ככזאת שמעל לגיל ההסכמה, שכבנו בכיף שלהם, פתאום משום מקום מדליפים לתקשורת שזה קרה ומגלים שהיא רימתה אותו ולמעשה היא מתחת לגיל ההסכמה, 

קודם כל הוא מקבל בום ראשון של תקשורת וקהל יריב ששותה לו את הדם ועושה לו רצח אופי לכל דבר ועניין כאילו היה מדובר בפדופיל שהולך לגנים ציבוריים עם שקית בננות וחביתות גומי ומנסה לפתות ילדות בנות 7, 

אחר כך נפתחת חקירה נגדו ומי מפה שנחקר או נעצר יודע שזאת נעימה לא נעימה בכלל, בלשון המעטה. 

כבונוס הוא גם מורחק מהעבודה עד להודעה חדשה אפילו שלא נמצא אשם בכלום עד כה, 

סןף סוף הדברים מסתדרים עבורו, עדויות,ראיות, והינה הפן הפלילי עומד לרדת מהפרק, 

הוא עדיין סובל מהתקשורת והקהל היריב אבל זה לא הולך להעלם,  הוא יודע את זה, אבל רוצה כבר לחזור לעבודה שלו, לקריירה שלו, לחיים שלו, 

אבל אז הוא מקבל את הדקירה האחרונה - אתה לא בתוכניות, לא רוצים אותך במכבי, אפילו שההבנה היא שרימו אותך ולא עשית את זה בידיעה או כוונה ואתה פה הרבה שנים, מילדות, תרמת המון ומעולם לא עשית בעיות, למרות כל זה, אתה בחוץ וגם יהיה לך קשה למצוא קבוצה אחרת בארץ כי שחר וכנראה גם חוגג בסופו של דבר, לא רוצים להיות ה"לא מוסריים" שלוקחים שחקן שגולדהאר שיחרר כי מבחינתו הוא לא עומד בסטנדרט המוסרי של הקבוצה, אז עכשיו למעשה הוא גם מוקצה.

אז אחרי כל זה, אתה חושב שהוא רוצה להשאר במכבי? תן לו לצאת לחו"ל וזהו.

אתה מיתמם.

גם אני וגם אתה וגם הוא וגם אצילי יודעים שהם היו לא בסדר.

עזוב פלילי / לא פלילי, לא בסדר. לא לעניין.

לאור הנסיבות המקלות, שהם הוטעו לגבי הגיל ושככל הנראה התיק עומד להיסגר ללא אישום,

מסכים שיש מקום לתת להם אפשרות להשמיע את גרסתם בפני גולדהאר ולנסות לדבר אל לבו.

מפה ועד מכבי עושה עוול נוראי לשני צדיקי הדור? הלכת רחוק.

42 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איפה ראית שאצילי היה עם המדים החדשים? 

והם סיימו במכבי. זאת הודעה רשמית מטעמם. 

העלה אתמול או שלשום סרטון שלו מתאמן עם מכנס של מכבי מהשנה, למרות שהוצאו לחופשה הרבה לפני המדים החדשים.

14 hours ago, Krishi said:

זה לא נכון כי הבעיה היא לא התיק המשטרתי עצמו שבו מנסים להוכיח האם יש ראיות חזקות שירשיעו אותם משפטית. אלא שזה כן קרה בסופו של דבר (אמנם תוך כדי מעשה מרמה והונאה) ומכאן יש עניינים של  ניראות ערכים וכו' וכו'. לא כל מי שנפתחת נגדו חקירה ישר מוגלה ממכבי וזה כבר הוכח בעבר (המקרה של האפסנאי למשל). כי אם כן המצב היה קשה יותר, אחרת כל אחד יכל להאשים כל אחד במכבי במשהו וישר היו זורקים אותו רק על עצם פתיחת החקירה. יש הבדל בין לטעון שלא עשית בכלל את המעשה, לבין לטעון שעשית אותו אבל כי שיקרו לך ואז אולי לכאורה היית אמור להיות חכם יותר. 

זה אמנם בעיה שזה לוקח זמן אבל זאת לא אמורה להיות בעיה של השחקנים עם המועדון. המועדון היה צריך לעמוד מאחורי השחקנים ולהמשיך את ההשתתפות שלהם בקבוצה עד שלא הוכח אחרת. 

זה שטויות כי גולדהאר לא זרק אותם רק על עצם פתיחת החקירה. למען האמת הוא חיכה משהו כמו חודשיים וראה שהסיפור לא נסגר ואז החליט. אמנם החלטה לא קלה אבל לדעתי החלטה מקצועית נטו מבחינתו ולא החלטה של איך זה יראה.

לא כל אחד שמאשימים אותו נפתחת נגדו חקירה עם עדויות שלא נסגרת גם חודשיים לאחר מכן.

בהחלט הייתי יותר שמח אם גולדהאר היה מסביר את עצמו ואת ההחלטה ולא מתעלם.

55 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אתה מיתמם.

לאור הנסיבות המקלות, שהם הוטעו לגבי הגיל ושככל הנראה התיק עומד להיסגר ללא אישום,

יכול לפרט מה לא בסדר במעשה(עזוב את עניין הבגידה כי זה לא מסמכותנו לשפוט).

באמת לא לצורך ויכוח, אלא כדי להבין למה אתם תופסים את המעשים שלהם כלא בסדר.

1 hour ago, Miki6846 said:

יכול לפרט מה לא בסדר במעשה(עזוב את עניין הבגידה כי זה לא מסמכותנו לשפוט).

באמת לא לצורך ויכוח, אלא כדי להבין למה אתם תופסים את המעשים שלהם כלא בסדר.

לא מדבר על עניין הבגידה.

גברים בגילם ובמעמדם וכולי לא אמורים להתעסק עם תלמידות תיכון.

מה גם שנראה לכאורה שהיה להם חשד סביר שהן משקרות והם בחרו להקטין ראש.

עכשיו, אני אשאל אותך אחרת,

היה ואלה היו שני שחקני הפועל. אותו מקרה, אותן נסיבות, אותו הכול.

מה הייתה התגובה שלך? בכינויים, ביציעים, בכל מקום אפשרי?

כל הניסיון הזה לייפות את המציאות הלא כל כך יפה הזו הוא קצת תמים, אפילו צבוע.

תמים כי אלה לא גבר ואישה שהכירו בצורה נורמלית וקיימו יחסים.

צבוע בגלל השאלה מהפסקה הקודמת.

עם זאת, לאור הנסיבות, שוב אני אומר, מסכים לחלוטין שמגיע להם לכל הפחות להשמיע את גרסתם ולנסות לשכנע שנעשתה טעות שלא תחזור על עצמה.

אבל לא מסכים שנעשה להם עוול גדול. הם כן המשיכו לקבל את שכרם בזמן. הנתק המוחלט / התנערות / איך שתרצה לקרוא לזה, לא מתאים. עם זה אני כן מסכים.

6 hours ago, shaif said:

מה הסיכוי שההודעה של הסוכן שלהם רק נועדה להלחיץ את מכבי, ובעצם מיץ מחכה להחלטת הפרקליטות לסגור את התיק כדי להחזיר אותם לסגל?

חלום רטוב

21 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא מדבר על עניין הבגידה.

גברים בגילם ובמעמדם וכולי לא אמורים להתעסק עם תלמידות תיכון.

מה גם שנראה לכאורה שהיה להם חשד סביר שהן משקרות והם בחרו להקטין ראש.

עכשיו, אני אשאל אותך אחרת,

היה ואלה היו שני שחקני הפועל. אותו מקרה, אותן נסיבות, אותו הכול.

מה הייתה התגובה שלך? בכינויים, ביציעים, בכל מקום אפשרי?

כל הניסיון הזה לייפות את המציאות הלא כל כך יפה הזו הוא קצת תמים, אפילו צבוע.

תמים כי אלה לא גבר ואישה שהכירו בצורה נורמלית וקיימו יחסים.

צבוע בגלל השאלה מהפסקה הקודמת.

עם זאת, לאור הנסיבות, שוב אני אומר, מסכים לחלוטין שמגיע להם לכל הפחות להשמיע את גרסתם ולנסות לשכנע שנעשתה טעות שלא תחזור על עצמה.

אבל לא מסכים שנעשה להם עוול גדול. הם כן המשיכו לקבל את שכרם בזמן. הנתק המוחלט / התנערות / איך שתרצה לקרוא לזה, לא מתאים. עם זה אני כן מסכים.

אני יודע שאני נשמע לא אובייקטיבי אבל גם אם אלו היו שחקני הפועל לא הייתי מאשים אותם.

אני כותב כאן תחת ההנחה שאצילי ומיכה באמת לא ידעו את הגיל של אותן נערות.

מדובר על שני אנשים שהכירו נשים שנראות טוב בעניהן, בסביבה של בוגרים, תחת החשיבה שהן מספיק בוגרות וזרמו איתן.

אם לא היה להם מושג אז איך אפשר להגיד שהיה כאן משהו לא תקין מוסרית? 

לפני שהמקרה פורסם, הנערות לא התלוננו וככל הנראה לא חוו פגיעה מהסיטואציה, מי שפרסם את זה וכל מי שטרח לתת לזה כותרות הוא זה שפגע בנערות.

אם אצילי ומיכה אכן לא ידעו את הגיל, אני באמת לא מבין מה לא מוסרי בזה, ואכן שחטו להם את החיים בתקשורת, סילקו אותם ממקום עבודתם(שמאוד חשוב במקצוע שלהם), ומנסים למנוע ממעסיקים אחרים בארץ להעסיק אותם.

בעיניי הפגיעה באצילי ומיכה היא הפגיעה החמורה פה, מדובר בשני אנשים שהוטעו, ועכשיו כולם רוצים את דמם.

4 hours ago, אורלנדו בלוף said:

אתה מיתמם.

אתה חושב שהתקשורת הייתה עושה כל כך הרבה רעש על המקרה הזה בהיבט הפלילי שלו אם הסיפור היה "שני שחקנים ממכבי תל אביב קיימו יחסי מין בהסכמה עם קטינות מעל גיל ההסכמה", כי אני בספק, (הם מסתכנים בזה שייתבעו אותם על הוצאת דיבה ברגע שאין שום דבר פלילי, ובמקרה כזה גם לא מדובר בתביעה קטנה של אדם פרטי אלא בתביעה גדולה מול גוף תקשורת גדול שמכתיב דעת קהל ויכול לפגוע להם בפרנסה), ובמידה ולא היה שום רעש על הפרשה גם גולדהאר לא היה מעיף אותם מהקבוצה, הסיבה היחידה שהתקשורת עשו רעש מהסיפור הזה בגלל שמדובר בבנות מתחת לגיל ההסכמה, אבל כאלו שגרמו להם להאמין שהן בנות 17-18, ברגע שהשחקנים סיפקו התכתבויות עם הבנות ועם אנשים נוספים שהוכיחו שמדובר בבנות חוקיות המשטרה קיבלה את הגרסאות שלהם והמליצה לסגור את התיק, העליהום התקשורתי התחיל לרדת (קשה להמשיך להכפיש את השחקנים כשהמשטרה ממליצה לסגור את התיק והם יקבלו תביעה במידה וימשיכו להכפיש), מה שהופך את המקרה הזה למקרה שהוא לא שונה ממפורסמים אחרים שיוצאים/ מקיימים יחסי מין עם קטינות מעל גיל ההסכמה, ככה שאני לא רואה במה הם היו לא בסדר, והייתי חושב ככה גם אם היה מדובר בשחקנים של הפועל או חיפה, כל עוד ואין משהו פלילי כמובן.

"אם מישהו היה צריך עוד הוכחה למה עומר אצילי יכול לסייע לנו, הוא קיבל אותה אתמול", אמרו שחקנים בקבוצה, כשחלקם הודו שדיברו עם הקשר. אצילי, אגב, אמר להם שהוא היה יותר משמח להגיע.

הקמפיין של חיפה התחיל

2 דקות לפני, Avogadro said:

כי אתמול הם הפסידו לקבוצה עם 6 שחקני נוער....אז...אצילי......

מה קו החשיבה שלהם, שאם יביאו את אצילי אז בפעם הבאה הם יזיינו את הנערים שניצחנו אותם?

אחרי קשר 6 העמדה שהם הכי צריכים להתחזק בה זה בכנפיים.

יש להם את ווילדסחוט וחזיזה וזהו. אין שום מחליף ואם אחד מהם נפצע פשוט אין מה לשים בכנף. שלא נדבר על זה שחזיזה ווילדסחוט אמנם שחקנים טובים אבל רחוקים מלהיות מושלמים, כל אחד עם הבעיות שלו.

17 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אחרי קשר 6 העמדה שהם הכי צריכים להתחזק בה זה בכנפיים.

יש להם את ווילדסחוט וחזיזה וזהו. אין שום מחליף ואם אחד מהם נפצע פשוט אין מה לשים בכנף. שלא נדבר על זה שחזיזה ווילדסחוט אמנם שחקנים טובים אבל רחוקים מלהיות מושלמים, כל אחד עם הבעיות שלו.

חזיזה פחות או יותר בלוול של אצילי שגם הוא לא מושלם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.