Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

10 hours ago, המכביסטית15 said:

כמה שאתה טועה. אנחנו נעמוד מאחורי כל שחקן שלנו, במיוחד שחקן בית בכמעט כל דבר. בדיוק כמו שעמדנו מאחורי שני השחקנים האלו כמה ימים לפני פיצוץ הפרשה, כשכל העולם כעס עליהם על החיפה חיזבאלה. בדיוק כמו שעמדנו מאחורי זהבי אחרי הפיצוץ בדרבי, ובדיוק כמו שעמדנו מאחורי ראייקו אחרי המשחק בסכנין. אבל, יש מעשים שפשוט לא עומדים מאחוריהם, לא משנה אם זה שחקן בית או לא. מאחורי המעשה הזה שהם עשו אסור לאף אחד לעמוד, גם לא השחקנים! הם בעצמם מנסים להסביר שטעו, ומאמינה שבסופו של דבר הם גם באמת יבינו את זה לעומק עם הזמן. העניין הגדול פה זה שהם פגעו בשם הטוב של מכבי, כאב לי פיזית לפתוח חדשות ולראות את הסמל של מכבי מתנוסס בענק מאוחרי פרשייה כזאת. כאב לי לראות שער ענק של עיתון עם הסמל האהוב שלנו וצלחת שבורה. ואם זה כאב לי, לגולדהאר זה כאב פי מיליון. ועכשיו מגיע הקטע החשוב, אף אחד מהשחקנים הוא לא מעל המועדון ואת זה הם מבינים עכשיו טוב מאוד. היחיד שכרגע חשוב כמו המועדון (גם לא מעל) זה גולדהאר, פשוט מאוד כי הוא זה שבזכותו השם הזה עוד קיים ונמצא במקום הכי טוב שאי פעם היה. אם לא הוא אנחנו כלום כרגע (זוכר מה היה לפני פחות מעשור?), זאת האמת. בשביל המועדון שלנו אנחנו קודם כל צריכים לעמוד מאחוריו ולכבד אותו ואת ההחלטות שלו, בין אם אנחנו אוהבים אותן ובין אם לא. בסופו של דבר זה בן אדם שבא רק לתת לתת ולתרום, שום אינטרס להזיק לנו לטובתו האישית (סטייל טביב). כולנו הבנו את זה ממזמן.

וכל זאת כשאני כן חושבת שהיה פה מקום לתת להם אפשרות לתקן (והלוואי שעוד יש), כי אני מאמינה בהזדמנות שנייה ונראה לי שהמקרה הזה היה מאפס אותם. ואם לא, ומשהו כזה שוב קורה- להעיף. 

אבל שוב יש רק אחד שיחליט. התפקיד שלו הוא לנהל, התפקיד שלנו לאהוד ולתמוך. זהו. אנחנו לא בתקופת לוני וטוב שכך, ומי יתן ולעולם לא נחזור. 

מה זה יש מעשים שלא עומדים מאחוריהם? הם חשבו שהם שוכבים עם נשים מעל גיל ההסכמה וזה נראה גם שזה הכיוון אליו החקירה הזאת הולכת (גם לפי כל שופט שראה את תיק החקירה וגם לפי החוקרים עצמם). ואת במקום לתמוך בהם ישר זורקת אותם לכלבים? למה? את לא מאמינה להם? את  ישר חושבת שהם משקרים?

גם לי כאב לראות את הסמל של מכבי מתנוסס בענק מאחורי פרשייה כזאת, אבל לא השחקנים הם אלו שפגעו בשם הטוב של מכבי. התקשורת, הבנות, כל מיני פעילים מארגונים מטעם הם אלו שפגעו בשם הטוב של מכבי. את מכוונת את הכעס שלך למקום הלא נכון.

לצערנו, מסיבה לא ברורה, עלומה וחסרת כל הגיון, גודלהאר זורם עם הטירוף הזה

21 דקות לפני, המכבייה said:

מכביסטית15 מביעה את דעתה. מיד מואשמת בפמניסטיות יתר כאילו שזאת קללה. כאשר כל מה שמניע את הטיעונים  שכנגד הוא פחד מקצועי(מלבד מעטים). למה?

פמיניסטיות זו לא קללה. זה פשוט ערך שלא קשור למכבי תל אביב וב114 שנות קיום המועדון הוא מעולם לא שיחק תפקיד. נסה להחליף פמיניזם בדעה פוליטית במשפט שלך ותבין למה זה צורם (וזה עוד הרבה יותר קשור למכבי תל אביב)

ואני לא מפחד מקצועית, היינו הקבוצה הכי טובה בארץ לפני ונהיה גם אחרי. שמעון מזרחי, מצפן המכביזם, טען שהיה פועל אחרת, כשאנחנו לא פועלים כמו שמעון- זה הפחד האמיתי

37 דקות לפני, Krishi said:

מה זה יש מעשים שלא עומדים מאחוריהם? הם חשבו שהם שוכבים עם נשים מעל גיל ההסכמה וזה נראה גם שזה הכיוון אליו החקירה הזאת הולכת (גם לפי כל שופט שראה את תיק החקירה וגם לפי החוקרים עצמם). ואת במקום לתמוך בהם ישר זורקת אותם לכלבים? למה? את לא מאמינה להם? את  ישר חושבת שהם משקרים?

גם לי כאב לראות את הסמל של מכבי מתנוסס בענק מאחורי פרשייה כזאת, אבל לא השחקנים הם אלו שפגעו בשם הטוב של מכבי. התקשורת, הבנות, כל מיני פעילים מארגונים מטעם הם אלו שפגעו בשם הטוב של מכבי. את מכוונת את הכעס שלך למקום הלא נכון.

לא קראת הכל נכון?

תראה פסקה אחרונה מה כתבתי- "כל זאת כשאני כן חושבת שהיה פה מקום לתת להם אפשרות לתקן (והלוואי שעוד יש), כי אני מאמינה בהזדמנות שנייה ונראה לי שהמקרה הזה היה מאפס אותם". 

אז סתם שתדע שאני כן מאמינה להם שחשבו שהן מעל 16, אבל כמו שזה נראה כרגע הם ידעו שהן מתחת ל18 ושהן בתיכון. ומאוחרי זה מה לעשות אני לא עומדת (וכמו שכבר אמרתי- הם בעצמם טוענים שהם מתחרטים...)

אין ספק שזה לא בעייתי חוקתית, נראה לי שאת זה כבר הבנו מזמן ולכן לא על זה הדיון בכלל. חוץ מזה שאני התמקדתי במשהו אחר כלל בהודעה שלי, וכתבתי אותה בתגובה למישהו שטען שצריך לפתוח במחאה. ולמה אסור שזה יקרה בעייני (רמז- גולדהאר). וזהו. אתם לוקחים דברים ומתמקדים כל הזמן בטפל במקום בעיקר. וזה לדעתי קורה כי אתם אולי לא שמים לב אבל כמעט בכל דיון אתם רואים רק שחור או לבן. אין אמצע. 

וזה בדיוק מתקשר למה שכתבת על התקשורת. כי אני כן מסכימה איתך שהיא חגגה על כל הסיפור ורקדה על הדם כדי להרוס לנו. 100 אחוז נכון. אבל, להסיר את כל האחריות מהשחקנים זה כבר קיצון אחר. האמת תמיד איפשהו באמצע (בעייני כמובן- שלא תגידו שאני עושה "טרור"). השחקנים בסופו של דבר הכניסו את עצמם לסיטואציה הזאת, לא התקשורת ולא אף אחד אחר. הבעיה היא שהם גררו איתם למטה את המועדון וזה כבר מעצבן. 

מקווה שתבינו סוף סוף שיש גם עוד צבעים בעולם חוץ משחור ולבן. הרי אתם כבר אוהבים צהוב וכחול לא? יש תקווה

1 דקה לפני, המכביסטית15 said:

לא קראת הכל נכון?

תראה פסקה אחרונה מה כתבתי- "כל זאת כשאני כן חושבת שהיה פה מקום לתת להם אפשרות לתקן (והלוואי שעוד יש), כי אני מאמינה בהזדמנות שנייה ונראה לי שהמקרה הזה היה מאפס אותם". 

אז סתם שתדע שאני כן מאמינה להם שחשבו שהן מעל 16, אבל כמו שזה נראה כרגע הם ידעו שהן מתחת ל18 ושהן בתיכון. ומאוחרי זה מה לעשות אני לא עומדת (וכמו שכבר אמרתי- הם בעצמם טוענים שהם מתחרטים...)

אין ספק שזה לא בעייתי חוקתית, נראה לי שאת זה כבר הבנו מזמן ולכן לא על זה הדיון בכלל. חוץ מזה שאני התמקדתי במשהו אחר כלל בהודעה שלי, וכתבתי אותה בתגובה למישהו שטען שצריך לפתוח במחאה. ולמה אסור שזה יקרה בעייני (רמז- גולדהאר). וזהו. אתם לוקחים דברים ומתמקדים כל הזמן בטפל במקום בעיקר. וזה לדעתי קורה כי אתם אולי לא שמים לב אבל כמעט בכל דיון אתם רואים רק שחור או לבן. אין אמצע. 

וזה בדיוק מתקשר למה שכתבת על התקשורת. כי אני כן מסכימה איתך שהיא חגגה על כל הסיפור ורקדה על הדם כדי להרוס לנו. 100 אחוז נכון. אבל, להסיר את כל האחריות מהשחקנים זה כבר קיצון אחר. האמת תמיד איפשהו באמצע (בעייני כמובן- שלא תגידו שאני עושה "טרור"). השחקנים בסופו של דבר הכניסו את עצמם לסיטואציה הזאת, לא התקשורת ולא אף אחד אחר. הבעיה היא שהם גררו איתם למטה את המועדון וזה כבר מעצבן. 

מקווה שתבינו סוף סוף שיש גם עוד צבעים בעולם חוץ משחור ולבן. הרי אתם כבר אוהבים צהוב וכחול לא? יש תקווה

מה יש להם לתקן או לקבל הזדמנות שניה על משהו שהם לא היו אמורים להיות מוענשים עליו מלכתחילה? בטח ובטח על אחת כמה וכמה כשאין לא רק פסק דין אלא אפילו כתב אישום.

הם מתחרטים על הסיטואציה שקרתה שזה הגיוני, אף אחד לא אוהב לגלות שהוא עבר על החוק בצורה כזאת למרות שהיה בטוח שהוא לא. בואי נגיד שאם הבנות היו בנות 16 ויום זה לא היה מעניין אף אחד. 

אני בכלל לא חושב שזה קיצון להסיר את האחריות מהשחקנים. 2 גברים בשנות ה-20 (מאוחרות יותר או פחות) לחייהם נפגשו עם 2 בחורות שחשבו שהן חוקיות ללילה של סקס. איזה אחריות אמורה להיות עליהם בדיוק? 

איך הם אלו שגררו את המועדון איתם למטה אם מי שפרסם וחגג על כל הסיפור הזה זאת התקשורת? אם הבנות לא היו משקרות להם אז הם בכלל לא היו בסיטואציה הזאת? 

עכשיו ברור שלא הכל שחור ולבן בחיים. אבל כרגע זה הכי שחור ולבן שיש במיוחד בהתחשב בתגובות של השופטים שראו את תיק החקירה ושל החוקרים עצמם. אם חס וחלילה יהיה כתב אישום ופסק דין שהם כן ידעו או כן חשבו או כל דבר בסגנון אז נוכל להגיד "וואלה, חוסר אחריות מצידם". 

56 דקות לפני, Semper Fidelis said:

פמיניסטיות זו לא קללה. זה פשוט ערך שלא קשור למכבי תל אביב וב114 שנות קיום המועדון הוא מעולם לא שיחק תפקיד. נסה להחליף פמיניזם בדעה פוליטית במשפט שלך ותבין למה זה צורם (וזה עוד הרבה יותר קשור למכבי תל אביב)

ואני לא מפחד מקצועית, היינו הקבוצה הכי טובה בארץ לפני ונהיה גם אחרי. שמעון מזרחי, מצפן המכביזם, טען שהיה פועל אחרת, כשאנחנו לא פועלים כמו שמעון- זה הפחד האמיתי

חבר, מכבי היא חלק מהחברה שהיא פועלת. מה הכוונה שפעם לא היתה פמיניסטיות וזה לא חלק ממכבי? אתה כרגע הדרת את כל הנשים שעסקו בספורט במכבי מאז קיומה. בלי ואם קשר לפרשה, הן הכי יכולות להביע דעתן. וכל מגזר מקופח שאוהד אותנו. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

חבר, מכבי היא חלק מהחברה שהיא פועלת. מה הכוונה שפעם לא היתה פמיניסטיות וזה לא חלק ממכבי? אתה כרגע הדרת את כל הנשים שעסקו בספורט במכבי מאז קיומה. בלי ואם קשר לפרשה, הן הכי יכולות להביע דעתן. וכל מגזר מקופח שאוהד אותנו. 

1. פמיניזם זה לא ״נשים״. גוף שהוא לא פמיניסטית בהגדרה לא מדיר נשים בהכרח. מגוחך לטעון את זה בכלל.

2. נניח ואני טבעוני ונניח שמכבי מוכרת ארנק מעור. לגיטימי בעינייך שאנסה לכפות על כולם את הערך הזה ואתקוף את ההנהלה בשמו?

34 דקות לפני, Semper Fidelis said:

1. פמיניזם זה לא ״נשים״. גוף שהוא לא פמיניסטית בהגדרה לא מדיר נשים בהכרח. מגוחך לטעון את זה בכלל.

2. נניח ואני טבעוני ונניח שמכבי מוכרת ארנק מעור. לגיטימי בעינייך שאנסה לכפות על כולם את הערך הזה ואתקוף את ההנהלה בשמו?

אם אתה מתייחס לאוהדות שלך בקטע שוביניסטי(לא אתה ספיציפי), אתה דוחק אותן לקיר. הן נשים לפני שהן אוהדות מכבי. מכבי היא גם שלהן. יש הבדל גדול בין לבחור לקנות מוצרים לבין להוזיל את המהות הבסיסית שלך. אם מכביסטית15 מגיבה כאן מהמקום שלה, זה ראוי להישמע. לא חובה להסכים. אבל פמניסטיות כהשתקה,  היא לא התשובה לכל. רק לזה התייחסתי. ובתקופה שאנחנו חיים בה, יהיה לא חכם לפטור את זה באיזה הגדרה. גם נשים לא פמניסטיות יכולות להרגיש רע עם זה. 

3 hours ago, Krishi said:

גולדהאר לא רוצה שיהיו לו בקבוצה שחקנים שיש להם תיק שעדיין פתוח במשטרה. זה די פשוט.

אם התיק היה נסגר הם גם היו נשארים

1 דקה לפני, זילבר said:

גולדהאר לא רוצה שיהיו לו בקבוצה שחקנים שיש להם תיק שעדיין פתוח במשטרה. זה די פשוט.

אם התיק היה נסגר הם גם היו נשארים

זה לא "די פשוט" כי זה לא נכון.

בוא נגיד שאם זאת הסיבה אז המצב עוד יותר גרוע.

מה גם שאתה לא יכול לסגור תיק לפני שסיימת את החקירה מן הסתם. וזה משהו שלוקח זמן. 

Just now, Krishi said:

זה לא "די פשוט" כי זה לא נכון.

בוא נגיד שאם זאת הסיבה אז המצב עוד יותר גרוע.

מה גם שאתה לא יכול לסגור תיק לפני שסיימת את החקירה מן הסתם. וזה משהו שלוקח זמן. 

למה זה לא נכון? ולמה אם כן זה עוד יותר גרוע?

ואם זה משהו שלוקח זמן אז בעיה. כשהתחיל אמרו שתוך שבוע שבועיים זה נגמר.

9 דקות לפני, זילבר said:

למה זה לא נכון? ולמה אם כן זה עוד יותר גרוע?

ואם זה משהו שלוקח זמן אז בעיה. כשהתחיל אמרו שתוך שבוע שבועיים זה נגמר.

זה לא נכון כי הבעיה היא לא התיק המשטרתי עצמו שבו מנסים להוכיח האם יש ראיות חזקות שירשיעו אותם משפטית. אלא שזה כן קרה בסופו של דבר (אמנם תוך כדי מעשה מרמה והונאה) ומכאן יש עניינים של  ניראות ערכים וכו' וכו'. לא כל מי שנפתחת נגדו חקירה ישר מוגלה ממכבי וזה כבר הוכח בעבר (המקרה של האפסנאי למשל). כי אם כן המצב היה קשה יותר, אחרת כל אחד יכל להאשים כל אחד במכבי במשהו וישר היו זורקים אותו רק על עצם פתיחת החקירה. יש הבדל בין לטעון שלא עשית בכלל את המעשה, לבין לטעון שעשית אותו אבל כי שיקרו לך ואז אולי לכאורה היית אמור להיות חכם יותר. 

זה אמנם בעיה שזה לוקח זמן אבל זאת לא אמורה להיות בעיה של השחקנים עם המועדון. המועדון היה צריך לעמוד מאחורי השחקנים ולהמשיך את ההשתתפות שלהם בקבוצה עד שלא הוכח אחרת. 

18 דקות לפני, eyali said:

כמה מלל עד דבר מאוד פשוט 

גולדהר החליט וזהו . 

ועוד פעם תודה רבה גולדהר על הכל 

עצוב מאוד שזה מאוד פשוט בשבילך

1 דקה לפני, Krishi said:

עצוב מאוד שזה מאוד פשוט בשבילך

הוא עשה לי את זה פשוט, כי הוא החליט.

(הוא גם החליט לשלם להם ולהשאיר / להביא אותם) וגם  אז זה היה פשוט . בגלל זה אני מעדיף אותו על כל שחקן . 

1 דקה לפני, eyali said:

הוא עשה לי את זה פשוט, כי הוא החליט.

(הוא גם החליט לשלם להם ולהשאיר / להביא אותם) וגם  אז זה היה פשוט . בגלל זה אני מעדיף אותו על כל שחקן . 

כמו שאמרתי, עצוב מאוד

יש פה אוהדים שבשבילם כדורגלן הוא עוד שכיר חרב אז למה שיגיבו שונה?

מצידם אין הבדל בין מיכה לניקוליץ' אז הם מגיבים בהתאם

כבר מזמן איבדנו את הזהות שלנו כמועדון, מבחינתם הם אלה שכותבים על מכבי עסק..

קרישי אל תתרגש

לגבי בית"ר, לפי מה שכתוב בווינט(אני מצדד שזה מה שכתוב) אצילי מתרחק מבית"ר.

אנחנו טוחנים כאן מים לחינם. צריך לחכות ולראות מה יקרה. גם מיכה וגם אצילי מתאמנים עם בגדים של מכבי, באינסטגרם שלהם הפרופיל הוא עם חולצה של מכבי. מכבי עדיין לא שיחררו שום הודעה. הלוואי שהפרקליטות תפתיע ותודיע מה ההחלטה ואז נהיה יותר חכמים.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אנחנו טוחנים כאן מים לחינם. צריך לחכות ולראות מה יקרה. גם מיכה וגם אצילי מתאמנים עם בגדים של מכבי, באינסטגרם שלהם הפרופיל הוא עם חולצה של מכבי. מכבי עדיין לא שיחררו שום הודעה. הלוואי שהפרקליטות תפתיע ותודיע מה ההחלטה ואז נהיה יותר חכמים.

הלוואי ויהיה שינוי של הרגע האחרון ויודיעו שהם חוזרים, עדיין התנהלות גרועה מאוד אבל לפחות הסוף יהיה טוב

31 דקות לפני, Krishi said:

הלוואי ויהיה שינוי של הרגע האחרון ויודיעו שהם חוזרים, עדיין התנהלות גרועה מאוד אבל לפחות הסוף יהיה טוב

עם כמה שרציתי ועדיין רוצה שהם ישארו, אתה מבין שאתה מסתכל על המצב הזה כאוהד ומיץ' לא ופה כל העניין. חלקכם מעביר ביקורת על ההתנהלות ובצדק אבל זה לא רלוונטי כי זה לא מצב שמאמן בחר בהרכב לא טוב אלא בזה שהבעלים החליט שהוא לא רוצה שני עובדים שלו בגלל כל מה שקרה בדיוק כמו שאם יהיו שני עובדים בחנות שיהיו חשודים בגניבה אז הבעלים יוכל להחליט לפטר אותם גם אם אין שום דבר שהם מואשמים בסוף. אבל כל עוד תסתכלו על זה כאוהדים אז הנושא הזה יוכפל במספר העומדים ולא ייתן כלום. 

44 דקות לפני, i.d.a.n said:

עם כמה שרציתי ועדיין רוצה שהם ישארו, אתה מבין שאתה מסתכל על המצב הזה כאוהד ומיץ' לא ופה כל העניין. חלקכם מעביר ביקורת על ההתנהלות ובצדק אבל זה לא רלוונטי כי זה לא מצב שמאמן בחר בהרכב לא טוב אלא בזה שהבעלים החליט שהוא לא רוצה שני עובדים שלו בגלל כל מה שקרה בדיוק כמו שאם יהיו שני עובדים בחנות שיהיו חשודים בגניבה אז הבעלים יוכל להחליט לפטר אותם גם אם אין שום דבר שהם מואשמים בסוף. אבל כל עוד תסתכלו על זה כאוהדים אז הנושא הזה יוכפל במספר העומדים ולא ייתן כלום. 

ברור שאנחנו מסתכלים על המצב כאוהדים אנחנו לא רובוטים כואב לאנשים  על אצילי במיוחד על דור אז הם פורקים בפורום. אתה רוצה לחיות בעולם שבו מפטרים אנשים וזורקים אותם מעבודה בגלל שעוד לא הוכרז סופית שהם לא אשמים גולדהאר עם כל האהבה והכבוד אליו הוא עוד לא בית משפט ולא יותר חזק ממנו.  כל תלונה של אישה או בכלל תלונת שווא תביא לפיטורים של מישהו? יש פה רף מאוד גבוה ומסוכן שעוד ישתמשו בו נגדנו בעתיד כי ראו שטוב.

אני בחיים לא אקלל את מיץ' ולא אוציא נגדנו מילה רע אחת אבל פה הוא טעה בענק ואני לא יכול לקבל את ההחלטה הזאת לא מוסרית ובטח שלא מקצועית. אנחנו עוד נדוש בנושא הזה הרבה כי זה משהו שיפגע בנו בעתיד ועוד נראה אותם משחקים נגדנו. תנוחו אפשר לתת ביקורת על מהלך כזה או דברים אחרים הטראומה של תקופת גירוש נמני לא תחזור מותר לנו לפרוק ולדבר על זה.

7 דקות לפני, הנדון said:

ברור שאנחנו מסתכלים על המצב כאוהדים אנחנו לא רובוטים כואב לאנשים  על אצילי במיוחד על דור אז הם פורקים בפורום. אתה רוצה לחיות בעולם שבו מפטרים אנשים וזורקים אותם מעבודה בגלל שעוד לא הוכרז סופית שהם לא אשמים גולדהאר עם כל האהבה והכבוד אליו הוא עוד לא בית משפט ולא יותר חזק ממנו.  כל תלונה של אישה או בכלל תלונת שווא תביא לפיטורים של מישהו? יש פה רף מאוד גבוה ומסוכן שעוד ישתמשו בו נגדנו בעתיד כי ראו שטוב.

אז מצאנו את הפתרון לבעיה הזאת נדבר כל היום בפורום ואז אולי גולדהאר יחליט להחזיר אותם. 

רוצה אותם במכבי בדיוק כמו כולם. לא מחאות שיש טמבלים בפייסבוק שרוצים וגם לא דיבורים בפורום יעזורו. זה מה שיש.  

וזה שנקבל את הגזרה הזאת או לא לא באמת ישנה משהו. הגיע הזמן להתחיל להתעסק בדיבורים על מכבי שנמצאת לפני כל שחקן כזה או אחר.

מזל שלא היו רשתות חברתיות כשהעיפו את נמני ובנין 

2 hours ago, erantheking21 said:

יש פה אוהדים שבשבילם כדורגלן הוא עוד שכיר חרב אז למה שיגיבו שונה?

מצידם אין הבדל בין מיכה לניקוליץ' אז הם מגיבים בהתאם

כבר מזמן איבדנו את הזהות שלנו כמועדון, מבחינתם הם אלה שכותבים על מכבי עסק..

קרישי אל תתרגש

לגבי בית"ר, לפי מה שכתוב בווינט(אני מצדד שזה מה שכתוב) אצילי מתרחק מבית"ר.

זה בדיוק מה שאני מרגיש

מיכה עם כל הכבוד לא שכיר חרב ולא נקנה על ידי גולדאהר

זה שחקן שמלידה ידע מה זה מכבי

ואנשים פה זורקים אותו לכלבים כאילו כלום, כאילו הוא לא אחראי משמעותי לכל החוויות המדהימות שלהם במהלך העשור האחרון

כאילו לא בזכותו זכינו אחרי שנים מסריחות ללכת בגאווה ברחוב בידיעה שאני מכבי ומי אתם בכלל

אין בעיה, בעל המאה הוא בעל הדעה, ולגולדאהר לצערי מותר לעשות מה שהוא רוצה(למרות שלדעתי היה מקום לארגון של השחקנים להגיד את שלו, כי סוף סוף הם לא עשו שום דבר רע, ומגיע להם שארגון השחקנים יתמוך בהם נגד מהלך חד צדדי שכזה) 

אבל לפחות שאנשים כן יבינו שנעשה פה משהו לא בסדר, לא חייב כל דבר להצדיק את גולדאהר. הוא גם בנאדם וגם לו מותר לעשות טעויות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.