Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

Just now, דקסטר said:

למה החלטנו שבית"ר מודיעה על שחקן?

חבר אוהד ביתר שלח לי את התמונה עם השעון שמודיע על דקות לפני החתמה שהם תמיד מפרסמים לפני 

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

חבר אוהד ביתר שלח לי את התמונה עם השעון שמודיע על דקות לפני החתמה שהם תמיד מפרסמים לפני 

אין כלום באינסטגרם שלהם

1 דקה לפני, erantheking21 said:

וואן כבר התחילו בקמפיין אצילי-חיפה וביתר למרות שרוב הסיכויים נוטים לירושלים, לא מצליח להבין עוד את זה 

נררה לי חוגג לכאורה הזמין את הסקר. נראה מוזר שפתאום הוא צץ ככה בזמן מגעים מתקדמים עם בית"ר.

5 דקות לפני, הנדון said:

סקר בone איפה אצילי צריך לשחק. עצוב איך אכלו פה את המתקפה של התקשורת.

למרות שזה היה צפוי זה באמת מדהים.

מה שצפוי זה מתקפה הפוכה. כבר רואה שאלה לדוניס בראיון הראשון - "איך הרגשת ששמעת שזרקו ככה את הכוכבים שלך בלי שעשו כלום?!" 

43 דקות לפני, Sawyer said:

זה הזמן לפנות ארגוני פמינאציות ולהציף את הנושא.

זה לא מענין אף פמינאצית, רק שמדובר במכבי ומישהו משלם כסף כדאי שזה יענין ויזיז לגולדהאר אז הן עושות רעש.

23 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא מענין אף פמינאצית, רק שמדובר במכבי ומישהו משלם כסף כדאי שזה יענין ויזיז לגולדהאר אז הן עושות רעש.

ערן, מספיק עם תחושת הרדיפה הזאת. אתה לא אוהד בני יהודה. עם השם והמעמד- באה התקשורת והלחץ הסביבתי המובנה. והאחריות. אתה מעדיף את זה הפוך? אני לא. אתה סוג של מפלגה גדולה בישראל. זאת רמת הסיקור והעניין. 

יואב, אתה יודע מה דעתי על הסיפור ועם כל הכבוד לתקשורת, יש להם את מירב המשקל בשחרורם..בלי התקשורת סביר להניח שמיץ' לא היה מודע לסיפור וגם אם כן זה היה נסגר בחדרי חדרים בתוך המועדון.

אנחנו שנים מתלוננים שיש לתקשורת אנטי כלפינו גם אם הם מסקרנים ועושים ענין......אני לא יכול להאשים את זה שמאכיל אותי, אז מבחינתי התקשורת אשמה.

28 דקות לפני, erantheking21 said:

יואב, אתה יודע מה דעתי על הסיפור ועם כל הכבוד לתקשורת, יש להם את מירב המשקל בשחרורם..בלי התקשורת סביר להניח שמיץ' לא היה מודע לסיפור וגם אם כן זה היה נסגר בחדרי חדרים בתוך המועדון.

אנחנו שנים מתלוננים שיש לתקשורת אנטי כלפינו גם אם הם מסקרנים ועושים ענין......אני לא יכול להאשים את זה שמאכיל אותי, אז מבחינתי התקשורת אשמה.

אני חושב שאתה לא מעריך נכון את שיקול הדעת של הבעלים שלך. מה זה התקשורת? כתב עלה על סיפור של בעילת קטינות בהסכמה. זה כן סיפור. מכאן, מיטש יכול לקחת את זה לאן שהוא רוצה. אתה באמת חושב שאחד ממאות האנשים העשירים בעולם, לא יודע את מה שאתה יודע? אתה חושב שאצילי ומיכה זה לחץ בשבילו? לא, זה לא. זה משפיע עליו באפס נקודה אפס אפס אפס ואחד אחוז על המאזן שלו. זה כן משפיע כנראה על המצב רוח שלו. אתה יודע ומבין עם מה הוא מתמודד יום יום בעסקים שלו כדי להגיע לאן שהגיע? אתה מדבר מפחד מקצועי. הוא פשוט לא שם. אתם במישורים אחרים לגמרי בתפיסה. 

לפחות לפי וואן הבוקר חוגג מחכה להחלטת הפרקיליטות, זה נראה כמו זמן יעקב שחר להתחיל לפלרטט עם אצילי...נקווה שככל שהזמן עובר גם מיץ' יתחיל להתרכך(לא מאמין שזה יקרה אבל צריך לשמור על אופטימיות)

23 דקות לפני, erantheking21 said:

לפחות לפי וואן הבוקר חוגג מחכה להחלטת הפרקיליטות, זה נראה כמו זמן יעקב שחר להתחיל לפלרטט עם אצילי...נקווה שככל שהזמן עובר גם מיץ' יתחיל להתרכך(לא מאמין שזה יקרה אבל צריך לשמור על אופטימיות)

יתן לחוגג לספוג אש על אצילי ואז יחתים את מיכה וזה יעבור בשקט

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.