Jump to content

נושא שחקני מכבי והבחורות הצעירות - נושא מרוכז

amilov

Recommended Posts

אני חושב שמייחסים יותר מדי משמעות לגיל (כל עוד זה במסגרת החוק) ופחות לסיטואציה שבה זה הכל קרה.  אם אני רווק שלא מחפש קשר רציני אני מזיין כל דבר מגיל 16 עד גיל 60. כל עוד אני נמשך אליה והיא זורמת זה לא אמור לעניין אף אחד וככה גם במקרה שלהם. זה לא בקטע של ללכת לצוד במיוחד קטינות שלומדות בבית ספר, זה פשוט מה שנופל נופל. איך אומרים - יש דשא יש משחק. 

הם לא הלכו וחיפשו אותן במיוחד, הם לא איזה סטוקרים שיושבים מחוץ לבתי ספר באוטו וצדים קורבנות. וואלה היה מצב, באו אליהם שתי כוסיות, שהיו אגב גם במסיבת יום הולדת של חבר משותף, גרמו להן לחשוב שהן בגיל המותר, נתנו בראש (אגב באופן הדדי, הם להן והן להם. בטוח שכל הצדדים נהנו שם מאוד). זה כל הסיפור. הבאסה היחידה - הן שיקרו להם ולא היו בגיל המותר. בגלל זה כל הסיפור המתפוצץ. אחרת אף אחד לא היה שומע על זה בכלל והם עדיין היו משחקים במכבי. אז כל הסיפורים האלה שגם אם הן היו באמת בנות 16 ושזה עדיין אמור להפריע למישהו - אז שיפריע. לא מעניין. אם באמת היה פה איזשהו דפוס שהם הלכו וחיפשו נטו רק קטינות ושידלו אותן למין סטייל אייל גולן ואבא שלו, אני יכול עוד איכשהו להבין למה זה היה מקומם.כי זה כבר מראה על דפקה כלשהי שאתה מטרגט ספציפית את האוכלוסיה הזאת. 

לא חושב שיש פה בעיה מוסרית, בטח שלא פלילית. אני לא הייתי נוהג אותו דבר ואני בטוח שבדיעבד הם די הזדעזעו מהידיעה ששכבו עם בנות 15, ועוד נוסף על הבושה שזה התפרסם בכל חור בארץ ועל הבגידה של אצילי באשתו בכלל

ליבי ליבי איתם. מיץ׳ קיבל החלטה וצריך לכבד אותה, הם כבר לא חלק ממכבי וצריכים להסתכל הלאה

2 hours ago, אקיטה said:

הבנות בפרשה של מיכה את אצילי הצידו עצמן כבנות 17.5 ו 18.

כל הזיון מוח היה על גם אם אין פן פלילי בסוף, הרי שזה לא מוסרי ובלה בלה בלה.

פה מישהו ביודעין יוצא עם ילדה בת 16, וזה אייטם בחדשות הבידור.

איפה זעקות האונס? איפה זעקות ניצול המעמד? 

בא לי להקיא, חבורה של צבועים.

בדיוק מאותה הסיבה שכל עוד עטר עשה מה שעשה (ואצלו זה היה אכבר פלילי) במדי קבוצה שהיא לא מכבי, אף אחד לא דיבר על העניין, וזה עלה לכותרות רק כשהוא הגיע אלינו והתחיל להפציץ..

6 דקות לפני, Krishi said:

אני חושב שמייחסים יותר מדי משמעות לגיל (כל עוד זה במסגרת החוק) ופחות לסיטואציה שבה זה הכל קרה.  אם אני רווק שלא מחפש קשר רציני אני מזיין כל דבר מגיל 16 עד גיל 60. כל עוד אני נמשך אליה והיא זורמת זה לא אמור לעניין אף אחד וככה גם במקרה שלהם. זה לא בקטע של ללכת לצוד במיוחד קטינות שלומדות בבית ספר, זה פשוט מה שנופל נופל. איך אומרים - יש דשא יש משחק. 

הם לא הלכו וחיפשו אותן במיוחד, הם לא איזה סטוקרים שיושבים מחוץ לבתי ספר באוטו וצדים קורבנות. וואלה היה מצב, באו אליהם שתי כוסיות, שהיו אגב גם במסיבת יום הולדת של חבר משותף, גרמו להן לחשוב שהן בגיל המותר, נתנו בראש (אגב באופן הדדי, הם להן והן להם. בטוח שכל הצדדים נהנו שם מאוד). זה כל הסיפור. הבאסה היחידה - הן שיקרו להם ולא היו בגיל המותר. בגלל זה כל הסיפור המתפוצץ. אחרת אף אחד לא היה שומע על זה בכלל והם עדיין היו משחקים במכבי. אז כל הסיפורים האלה שגם אם הן היו באמת בנות 16 ושזה עדיין אמור להפריע למישהו - אז שיפריע. לא מעניין. אם באמת היה פה איזשהו דפוס שהם הלכו וחיפשו נטו רק קטינות ושידלו אותן למין סטייל אייל גולן ואבא שלו, אני יכול עוד איכשהו להבין למה זה היה מקומם.כי זה כבר מראה על דפקה כלשהי שאתה מטרגט ספציפית את האוכלוסיה הזאת. 

מחזק ומוסיף שבגלל זה באמת נראה לי מוזר איך על שועה יש דממה (עזבו בקטע של למה עלינו צועקים ולהם כלום..) הרי אצלו לכאורה לפי מה שהבנתי הם התחילו לצאת לפני גיל 16 שלה..? לא יודע לפחות ככה זה נראה לפי התגובות...

אז ככה במודע לעבור על החוק?! ולא שיש לי משהו נגדו, אם היא רוצה והוא רוצה גיל 15 זה נ"ל גיל שלא ניתן לשלוט למישהי על החיים ולהחליט בשבילה אם לצאת או לא

אבל בכל זאת ח"ו אם אילון אלמוג יצא עם מישהי בת 15 במודע מיטש "לכאורה" לא יעיף אותו?

נ.ב. מרגיש לי שכל מי שיוצא נגדם פשוט מוסרית יוצא נגד סטוצים (מצוין! גם זלאטן!!) 

1 דקה לפני, tkui said:

נ.ב. מרגיש לי שכל מי שיוצא נגדם פשוט מוסרית יוצא נגד סטוצים

בדיוק. אולי חלק מהם לא מודעים לזה שזה מה שהם בעצם יוצאים נגדו, אבל בתאכלס בשורה התחתונה - זה מה שהם יוצאים נגדו.  וממתי סטוצים או סקס בהסכמה באופן כללי זה משהו רע? 

ומי שכן מודע, סתם צבוע. 

העניין הוא שבלי היכרות קצת יותר מעמיקה מסטוץ הם יכולים ליפול אם זה גבולי, בדיוק כפי שקרה.

לקחו פה סיכון במודע, כשהם יודעים מה ההשלכות. אתה שחקן מכבי, מקבל את התנאים הכי טובים, צריך שיהיה לך קצת אחריות למעשים שלך.

2 hours ago, maccabi-king said:

כתוב אל תדין את חברך עד שתגיע למקומו

אתה מבואס כי אתה לא במקום שלהם

אתה לא יודע את הסיפור המלא, יש הרבה שאומרים שהבחורות פנו אליהם

מיכה בדיוק נפרד מחברה שלו של הרבה שנים

ועל אצילי אין לי מושג אבל דווקא בגלל זה אי אפשר לשפוט

ואפילו בלי קשר לכל זה, בלי לראות את הבחורות אני בטוח שהם כוסיות על ושכל אחד פה יעמוד דום אם בחורה כזאת באה אליו שהיא כולה מגונדרת ומאופרת

מה יש להיות מבואס מזה שהם רצו לזיין? מיכה בכלל אחרי פרידה כזאת(ועוד מבחורה כזאת לטבעת) אני חושב שמגיע לו שיכניס לכל חור שחוקי להכניס לשם

לא רק אליהם ולעניות דעתי זה נכון.

הראיה הכי טובה היא השחקן השלישי ממכבי שהכיר אותן גם(דבר שפורסם בתקשורת)

זה מוכיח לי ממה שפורסם בתקשורת בהתכתבות בינם לשחקן שלישי(הכל דברים שאני משער)

1.היה להן הכרות עם עוד כדורגלנים נוספים, אולי אפילו יחסים כאלה או אחרים. כולן ידעו שהן בנות 18 ואפילו היו במסיבה של אחת מהן עם ת.ז מזויפות(ככה סיפרו).

2.מדובר בפרסום שבא לאוו דווקא מהבנות, אין לי מושג למי הן העבירו את הסיפור הזה ולאיזה דרגה זה הופץ, אבל כמו שציינתי, עצם זה שמיכה ואצילי חטאו לפני זה בקללות נגד חיפה ונענשו קליל כנראה קשורה לזה בעקיפין. אני זוכר שהיו כתבים שרצו להשעות אותם לחצי שנה! איך הסיפור הזה בא פתאום כמה ימים אחרי.? זה לא מקריות לדעתי.

ברגע שהבנות הבינו שהן גם בבעיה עובדתית הן התחילו לספר סיפורים שלא מתאימים לגירסאות העובדתיות ולכן המשטרה שחקרה את הפרשה לא המליצה להמשיך איתה.

מתחילת הסיפור ידעתי שזה לא יגמר בטוב, אבל לא שיערתי שנגיע לתוצאה הכי קיצונית משום שהתקשורת שהיא אנטי מכבי בעליל ועשתה מטעמים מהסיפור הזה, אליהן הצטרפו כל המי ומה ולצערי הרב גם את גולדהאר הוליכו שולל..תגידו שהוא לא מקשיב לתקשורת וכ'ו יש עובדות בשטח. 

סה"כ יש פה זוג קורבנות זה השחקנים , לא בטוח שזה בא מהבנות לעשות את מה שקרה, אבל זה שההורים שלהן עשו אותן ילדות תמימות הזיקו להן ופגעו בכדורגלנים.

45 דקות לפני, hen34 said:

לא מבין מה יש להם להפסיד.

ראבק קחו מטוס ולכו למיטש, דברו על ליבו,תתנצלו, ואולי יקרה נס

כבר לא יודע כמה כוחות נפשיים יש להם להתעסק בזה וכמה כבר הם רוצים עובדתית להשאר, סה"כ הם מאוד פגועים(המערכת די התנכרה אליהם, אפשר להבין אותם) בהתחלה דובר שהם יעשו הכל להשאר במכבי, אבל נראה שהם די התייאשו וויתרו כי הובהר להם שפשוט אין עם מי לדבר, אני יכול להיות שהיתי עושה מה שאתה מציע, מקסימום מעלה עוד פוסט ומתנצל בפני גולדהאר אישית לא יודע כבר מה הם עוד יכולים לעשות ומה הם רוצים לעשות, זה לא איש שקל לשנות את הדעה שלו, זה שאין איש רציני שמקשר בין השחקנים לבעלים כמו ג'ורדי ואפילו נמני זה מראה שיש בעיה, ג'ק הוא בובה של מיץ' ובטח לא איש שאפשר לסמוך עליו ויצחקי כנראה לא איש שמתאים לתפקיד הזה וכנראה הוא גם לא יודע לדבר .

כל ההתנהלות של מכבי בסיפור היתה מאוד מאכזבת היא התנתקה לגמרי מהפרשה בצורה הזויה כאילו שמיכה ואצילי לא קימים יותר, חוץ מאיביץ' אף אחד לא התייחס אליהם יותר..אז לא נראה לי שהדברים השתנו וזה מאכזב, לדעתי דיסקשן בין מיץ' לשחקנים היה פותר מזמן את הסיפור ומחזיר אותם לסגל, אבל הוא מאוד בשלו , זה כואב לי אישית ברמה האישית וזה מפוצץ אותי, באמת שהיתי מנסה הכל לעשות שמיץ' יקשיב לי, אני אישית היתי נכנס לו מתחת לעור רק לדבר איתו.

36 דקות לפני, erantheking21 said:

אל תסחף

אני בטוח שכן, אתה יודע שבסוף לא מיץ' יענה לך אם תרים, מה הסיכוי שהוא ידבר איתם טלפונית?

אולי זה קצת מסובך בגלל שיש חקריה פלילית וכל זה, אבל אני בטוח שמיטש לא בנאדם שמסרב לדבר עם שחקן  

7 hours ago, matis said:

אולי זה קצת מסובך בגלל שיש חקריה פלילית וכל זה, אבל אני בטוח שמיטש לא בנאדם שמסרב לדבר עם שחקן  

למה לא השיב להם למיילים?למה אף גורם בהנהלה לא יצר איתם קשר(לא שיש כזאת כל כך)?

בוא אני אגיד לך מ שהו על זה, רציתי לכתוב מגילה ארוכה מאוד אבל תסתפק בקצרה יותר.

1.למיץ' גולדהאר יש המון עסקים, מכבי ת"א היא לא אחת מהן, יש לו בימים רגילים המון אחריות על המון אנשים, מכבי ת"א זה כולה אגודה התנדבותית בשבילו...בשביל זה הוא מינה פטרונים כאלה או אחרים שהתעסקו בזה. עם כל זה שאני עצבני וכותב מיץ' לא חייב לנו כלום ובשביל זה הוא מינה אנשים שיתעסקו בזה.

2.בשביל זה יש היררכיה, אם אתה רוצה לדבר עם מיץ', קודם אתה צריך לדבר עם יצחקי, שההוא פונה לאנגלידיס וכ'ו...זה לא כזה פשוט, התפקיד של קרויף ונמני כמה שזלזלנו בהם הוכח כמה הוא קשה שאתה צריך להתעסק עם אנשים כמו מיץ' שהם אנשים טובים אבל מאוד עקרונים לך תשכנע אותו, יצחקי כרגע לא בנוי מהחומר הזה. הוא גם לא מוגדר בתפקיד בצורה רשמית אז מי יודע כמה עבודות הוא עושה בשביל, גם ג'ק לא בתפקיד במכבי אז למה שהוא התעסק בזה? נראה שהוא גם לא אחד שיתאבד בשביל אף שחקן, הוא חבר של מיץ', האינטרס שלו ברור.

3.אל תשכח באיזה תקופה אנחנו נמצאים, קורונה. למיץ' יש עכשיו על הראש דברים מפה ועד הודעה חדשה, אני בטוח שהפרשה הזאת היא הדבר האחרון שמעניין אותו, אני בספק אם הוא מעודכן בה וכל הקטע של השחרור הוא רק מהעדכונים הראשונים ולכן אולי אם היה מעודכן יותר היה משנה את דעותיו ולכן אני אופטימי שלא יצא עשן לבן מקנדה, כי אולי ההודעות שהם קיבלו זה רק בגלל שמיץ' לא שינה את דעתו כי לא התעסק בזה מאז.

4.גם אם הם ישיגו את הטלפון שלו(ואני בספק ) יש למיץ' מזכירות, תקבע פגישות אם הבנת אותי נכון.

סה"כ אני בטוח שהדברים האלה נוסו, כנראה שאין עם מי לדבר כרגע.

לדעתי וזה רק לדעתי יש קשר גם לכסף, אני בטוח שאם תוציא טבלה מכל העסקים של מיץ' כולל מכבי, מיכה ואצילי הם מהטופ מרוויחים אצלו כמו מנכלים, ועוד מכבי זה לא עסק מרוויח . אולי מיץ' פנה אליהם לקיצוצים עוד לפני והם לא החזירו תשובה אז לך תדע עכשיו אם זה הדדי, בכל אופן לדעתי אחד הסיכויים הקטנים שהוא ישנה את דעתו זה אולי הם הם יציעו קיצוץ רוחבי בשכר+התנדבות אבל אני בטוח שזה לא עלה מבחינתם על הפרק, בכל אופן מיץ רוצה לקצץ בשכר השחקנים בלי שום קשר

זה שאין למיכה ואצילי עם מי לדבר רק מראה עד כמה גולדהאר נכשל השנה.

מדברים על כמה שהוא מוסרי אבל אתם רוצים להגיד לי שהוא זרק אותם רק לפי מה שהוא שמע מהתקשורת? לא יהיה מוסרי להקשיב למה שיש להם להגיד?

מאוכזב ממיכה ואצילי, מבין את גולדהאר.

אתה רווק ורוצה לזיין כל מה שמעל גיל ההסכמה? תפאדל, לך על זה. אני לא אשפוט אותך, כי אני לא חושב שזה פסול. כנראה זה מה שאני הייתי עושה לו הייתי יכול.

אתה כוכב במכבי ת"א, משתכר מהגבוהים בקבוצה כשאתה יודע איזה פוקוס יש עליך? ת-ת-ר-ח-ק מבחורות בתיכון. לא מסובך.

13 hours ago, המכבייה said:

גם אתה לא יודע את הסיפור המלא. לתחושתי, עדיף להם שלא נדע את כל הפרטים. הייתי במקומות דומים לפני 25 שנה. התבאסתי אז מעצמי ומתבאס בשבילם. זה פשוט לא שווה את זה. את עניין גיל 26 ממוצע שמחפש לזיין תיכוניסטיות(את זה הם ידעו) אני אפסיק לנתח. איש איש לטעמו ודעתו. 

אני די בטוח שלא היית בשום מקומות דומים להם

אלא אם כן אני מדבר פה עם שחקן עבר מפורסם של מכבי ואין לי מושג

35 דקות לפני, הלב הצהוב said:

מאוכזב ממיכה ואצילי, מבין את גולדהאר.

אתה רווק ורוצה לזיין כל מה שמעל גיל ההסכמה? תפאדל, לך על זה. אני לא אשפוט אותך, כי אני לא חושב שזה פסול. כנראה זה מה שאני הייתי עושה לו הייתי יכול.

אתה כוכב במכבי ת"א, משתכר מהגבוהים בקבוצה כשאתה יודע איזה פוקוס יש עליך? ת-ת-ר-ח-ק מבחורות בתיכון. לא מסובך.

שוב, הם לא ידעו שהם בתיכון

כמה אפשר לחזור על זה? 

2 דקות לפני, maccabi-king said:

רק שחקני כדורגל נקלעים לסיטואציות כאלה ?

25 דקות לפני, maccabi-king said:

הייתי במקומות לא רחוקים באופן יחסי. וזה רק מחזק את דברי- הם עוד היו צריכים להיזהר הרבה יותר ממני. בכפולות של אלף.  וזה לא העיקר שהיית צריך לקחת מהדברים שלי.

הם כן ידעו שהן בתיכון. וכדור הארץ הוא עגול.

1 hour ago, zeudemort said:

זה שאין למיכה ואצילי עם מי לדבר רק מראה עד כמה גולדהאר נכשל השנה.

מדברים על כמה שהוא מוסרי אבל אתם רוצים להגיד לי שהוא זרק אותם רק לפי מה שהוא שמע מהתקשורת? לא יהיה מוסרי להקשיב למה שיש להם להגיד?

על איזה כישלון של מיטש מדובר? הוא לקח אליפות לפני יומיים. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.